Načítám…
David Kowalik

David Kowalik (30 let)

ID: 41389

Plzeň

Fandí:FC Barcelona

Hraje ligy: Plzeň - Badminton (13/22) , Plzeň - Squash (23/41)

  • 62 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 26 /77
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 13 / 15 / 0) 0 turnajů
  • 46%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň B

83 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
P.M. M.Š. O.D. D.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Mach LR
1:3 3:0 3:s 14 14 108
2 .
Image 1
Michal Šprlák
3:0 3:s 13 3 96
3 .
Image 1
Ondřej Davídek
3:1 3:s 12 0 92
4 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3 3:s 6 -3 83
5 .
Image 1
Milan Primas
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 66

6 . Úroveň A

78 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
D.K. M.P. M.Š. J.Š. I.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kowalik
3:0 3:1 3:1 3:2 24 14 78
2 .
Image 1
Martin Pitoňák
0:3 3:0
2:3
3:0 16 11 67
3 .
Image 1
Martin Šeda
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 55
4 .
Image 1
Jindřich Špachman
1:3
3:2
0:3 3:0 13 -11 42
5 .
Image 1
Iveta Kovalová
2:3 0:3 0:3 0:3 2 -14 28

5 . Úroveň A

29 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
P.S. M.L. L.S. J.Š. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Sedláček
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Martin Lomický
1:3 3:2
3:S
3:2 17 11 68
3 .
Image 1
Lucie Saláková
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 54
4 .
Image 1
Jan Švec
0:3
S:3
2:3 3:1 8 -11 37
5 .
Image 1
David Kowalik
0:3 2:3 0:3 1:3 3 -14 29

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň B

66 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
M.M. O.Z. M.P. J.S. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martina Melková
3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 117
2 .
Image 1
Ondřej Zelenka
2:3 3:1
3:1
3:0 21 3 104
3 .
Image 1
Milan Primas
1:3 1:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
Jan Sladký
2:3
1:3
2:3
3:0
12 -3 89
5 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 66

6 . Úroveň A

79 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
D.K. F.S. E.Z. M.E. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kowalik
3:0 3:1 3:1
3:S
25 14 79
2 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 71
3 .
Image 1
Eva Zámečníková
1:3 1:3 3:0
3:0
16 0 56
4 .
Image 1
Markéta Egermaierová
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 36
5 .
Image 1
Jakub Burlák
S:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 27

6 . Úroveň A

40 bodů
32. místo (29. místo v mužích)
P.S. M.T. M.P. E.Z. D.K. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Sedláček
3:0
3:1 3:0 3:0
3:S
28 14 82
2 .
Image 1
Miroslav Turek
0:3
3:0 3:0 3:0
3:S
23 11 74
3 .
Image 1
Martin Pitoňák
1:3 0:3 3:0 1:3
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Eva Zámečníková
0:3 0:3 0:3 3:1 3:0 11 0 51
5 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3 3:1 1:3
3:S
11 -11 40
6 .
Image 1
Tereza Ptáčníková
S:3
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 26

6 . Úroveň A

73 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
M.T. D.K. M.P. F.S. J.B. M.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Turek
3:2
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 81
2 .
Image 1
David Kowalik
2:3
2:3 3:0 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Martin Pitoňák
0:3 3:2 3:1
3:0
3:0 21 0 61
4 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 1:3 3:0 3:0 13 0 53
5 .
Image 1
Jakub Burlák
0:3 0:3
0:3
0:3 3:2 4 -11 33
6 .
Image 1
Markéta Egermaierová
1:3 0:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 29

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.09.2021 16:00 4. Pavel Mach LR TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
08.09.2021 16:00 4. Michal Šprlák TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
30.08.2021 17:00 6. Martin Šeda Sportcentrum Koloseum 3:1
23.08.2021 17:00 6. Jindřich Špachman Sportcentrum Koloseum 3:1
19.08.2021 16:00 6. Iveta Kovalová Sportcentrum Koloseum 3:2
18.08.2021 19:00 6. Martin Pitoňák Sportcentrum Koloseum 3:0
24.07.2021 11:00 5. Jan Švec Sportcentrum Koloseum 1:3
19.07.2021 17:00 5. Lucie Saláková Sportcentrum Koloseum 0:3
14.07.2021 18:00 5. Martin Lomický Fit Life Doubravka 2:3
07.07.2021 17:00 5. Pavel Sedláček Sportcentrum Koloseum 0:3
23.09.2020 16:00 4. Milan Primas TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.09.2020 20:00 4. Ondřej Zelenka Sportovní centrum Hrádek 0:3
22.09.2020 19:00 4. Jan Sladký Sportovní centrum Hrádek 0:3 Komentáře
17.09.2020 16:00 4. Martina Melková Fit Life Doubravka 0:3
02.09.2020 22:13 6. Jakub Burlák 3:S Komentáře
02.09.2020 16:00 6. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
20.08.2020 18:30 6. Markéta Egermaierová TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
19.08.2020 17:00 6. Eva Zámečníková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
30.07.2020 17:00 6. Pavel Sedláček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
27.07.2020 18:00 6. Martin Pitoňák TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
24.07.2020 18:21 6. Tereza Ptáčníková 3:S Komentáře
21.07.2020 19:00 6. Eva Zámečníková Fit Life Doubravka 1:3
16.07.2020 17:00 6. Miroslav Turek Fit Life Doubravka 0:3
08.07.2020 18:00 6. Markéta Egermaierová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
08.07.2020 15:00 6. Miroslav Turek TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
06.07.2020 10:00 6. Martin Pitoňák TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
05.07.2020 18:00 6. Jakub Burlák TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
01.07.2020 20:00 6. Filip Semerád Fit Life Doubravka 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím