Načítám…

David Kowalik (31 let)

ID: 41389

Plzeň

Fandí:FC Barcelona

Hraje ligy: Plzeň - Badminton (8/8)

  • 102 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 10 /32
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 72
    Zápasů v lize ( 30 / 41 / 1) 0 turnajů
  • 42%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

2 . Úroveň A

9 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
M.P. F.H. B.V. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:0 1:3 3:0 20 14 54
2 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
3:0
3:0
19 11 50
3 .
Image 1
Bára Valková
3:1
0:3
8 0 28
4 .
Image 1
David Kowalik
0:3
0:3
0 -11 9

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

68 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
T.H. D.K. B.V. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Holub
2:3 3:0 3:S 20 14 74
2 .
Image 1
David Kowalik
3:2 2:3 3:S 17 11 68
3 .
Image 1
Bára Valková
0:3 3:2 3:S 15 0 55
4 .
Image 1
Miroslav Kovářík
S:3 S:3 S:3 0 -11 29

1 . Úroveň A

28 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
P.C. D.C. F.H. J.K. K.B. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Choc
3:1
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
David Cintula
1:3
3:0
3:0 3:S 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3
0:3
3:1
1:3
3:0 12 0 52
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 0:3 1:3 3:0 3:1 12 0 52
5 .
Image 1
Karel Březina
0:3 S:3
3:1
0:3
3:1
10 -11 39
6 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3 0:3 1:3
1:3
2 -14 28

3 . Úroveň A

57 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
D.K. M.Š. M.v. M.V. V.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kowalik
3:2
3:S
3:S
3:S
23 14 57
2 .
Image 1
Marek Šlouf
2:3
3:S
3:S
3:S
20 11 51
3 .
Image 1
Miroslav vlček
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 16
4 .
Image 1
Marie Vlčková
S:3
S:3
S:S S:S -4 -11 5
5 .
Image 1
Václav Fiala
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 2

2 . Úroveň A

38 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
T.H. M.P. K.B. B.V. D.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Holub
3:0 3:0 3:0
3:1
3:1
26 14 80
2 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 3:1
3:1
3:0 3:0 21 11 72
3 .
Image 1
Karel Březina
0:3 1:3 3:1 3:2 3:1 14 0 54
4 .
Image 1
Bára Valková
0:3
1:3
1:3 3:2 3:2 10 0 50
5 .
Image 1
David Kowalik
1:3
0:3 2:3 2:3 3:1 9 -11 38
6 .
Image 1
Marek Šlouf
1:3
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 30

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

57 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
P.C. F.H. B.V. D.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Choc
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
3:0
3:0
3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Bára Valková
0:3
0:3
3:1
3:1
12 0 72
4 .
Image 1
David Kowalik
0:3
0:3
1:3 3:0 8 -11 57
5 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 47

2 . Úroveň A

72 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
J.K. M.P. F.H. D.K. T.H. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:2 3:2 3:1 3:2 3:1 22 14 96
2 .
Image 1
Marek Přibáň
2:3 3:0 3:1 3:1 3:2 21 11 92
3 .
Image 1
Filip Hrbek
2:3 0:3
3:S
2:3
3:0 14 0 74
4 .
Image 1
David Kowalik
1:3 1:3
S:3
3:0 3:1 12 0 72
5 .
Image 1
Tomáš Holub
2:3 1:3
3:2
0:3 3:0 12 -11 61
6 .
Image 1
Jakub Hofman
1:3 2:3 0:3 1:3 0:3 3 -14 49

2 . Úroveň A

77 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
M.S. K.B. J.H. D.K. B.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Staník
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3 3:1 3:1 3:1 18 11 109
3 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
1:3 3:1 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
David Kowalik
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 77
5 .
Image 1
Bára Valková
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 68

3 . Úroveň A

86 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
B.V. D.K. Z.K. L.Č. V.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Bára Valková
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 98
2 .
Image 1
David Kowalik
2:3 2:3 3:2
3:S
15 11 86
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3 3:2 2:3
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 2:3 3:2
2:3
9 -11 58
5 .
Image 1
Václav Fiala
S:3
S:3
S:3
3:2
5 -14 51

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

55 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
T.H. M.P. D.K. B.V. K.L. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Holub
3:2 3:0 3:0 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Marek Přibáň
2:3 3:0 3:2 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3 3:2 3:0 3:0 15 0 55
4 .
Image 1
Bára Valková
0:3 2:3 2:3
3:S
3:0 14 0 54
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3 0:3 0:3
S:3
3:0 6 -11 35
6 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 26

2 . Úroveň A

39 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
F.H. J.K. J.H. B.V. D.K. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:2
3:2
3:0
3:1
3:S
23 14 77
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
2:3
2:3 3:0
3:0
3:0
20 11 71
3 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3
3:2
3:1
2:3
3:0
18 0 58
4 .
Image 1
Bára Valková
0:3
0:3
1:3
3:0
3:S
11 0 51
5 .
Image 1
David Kowalik
1:3
0:3
3:2
0:3
3:S
10 -11 39
6 .
Image 1
Matěj Rajtr
S:3
0:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 26

2 . Úroveň A

53 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
M.P. M.S. D.K. M.Š. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 3:0 3:0 3:0 21 14 75
2 .
Image 1
Michal Staník
3:0 3:1
S:3
3:0 20 11 71
3 .
Image 1
David Kowalik
0:3 1:3
3:0
3:2 13 0 53
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3
3:S
0:3
S:S 4 -11 33
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 0:3 2:3 S:S 0 -14 26

2 . Úroveň A

48 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Š.B. K.B. D.K. B.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3 3:1 3:0 17 11 68
3 .
Image 1
David Kowalik
0:3 1:3 3:2 8 0 48
4 .
Image 1
Bára Valková
0:3 0:3 2:3 3 -11 32

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

53 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
M.Š. D.K. F.S. K.Š. I.G. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Šlouf
3:2
3:2 3:0 3:0
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
David Kowalik
2:3
3:0 3:0 3:1
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 0:3 3:0 3:1
3:S
17 0 37
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 0:3 3:0 3:S 10 0 30
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Kateřina Legátová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

28 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Š.B. J.K. F.H. M.Š. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 54
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3
0:3
3:2
5 -11 34
5 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3
0:3
2:3
2 -14 28

3 . Úroveň A

56 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
D.K. M.Š. K.Š. M.v. I.G. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kowalik
0:3 3:0 3:1 3:0 3:S 22 14 56
2 .
Image 1
Marek Šlouf
3:0 3:1
S:S
3:1 3:S 19 11 50
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 1:3 3:0 S:S
3:1
10 0 30
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
S:S
0:3 3:2 3:S 8 0 28
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3 S:S 2:3 3:S 6 -11 15
6 .
Image 1
Salomão Moraes
S:3 S:3
1:3
S:3 S:3 1 -14 7

3 . Úroveň A

19 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
J.H. K.L. M.v. K.Š. D.K. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:0
3:0
3:0
3:1
3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
24 11 55
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:2 3:1 3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
2:3 3:2 3:1 11 0 31
5 .
Image 1
David Kowalik
1:3
0:3
1:3 2:3 3:0 10 -11 19
6 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 7

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.06.2022 19:00 2. Marek Přibáň Dobřany 0:3
10.06.2022 18:00 2. Filip Hrbek Dobřany 0:3 Komentáře
01.06.2022 00:10 2. Miroslav Kovářík 3:S
27.05.2022 18:00 2. Bára Valková Dobřany 2:3
11.05.2022 18:00 2. Tomáš Holub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
26.04.2022 21:00 1. Petr Choc Dobřany 0:3
26.04.2022 20:00 1. David Cintula Dobřany 0:3
24.04.2022 11:00 1. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
23.04.2022 11:00 1. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
20.04.2022 19:00 1. Filip Hrbek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
27.03.2022 15:00 3. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
24.03.2022 09:06 3. Václav Fiala 3:S Komentáře
24.03.2022 09:05 3. Marie Vlčková 3:S Komentáře
24.03.2022 09:04 3. Miroslav vlček 3:S Komentáře
28.02.2022 14:30 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
23.02.2022 19:30 2. Karel Březina TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
18.02.2022 20:00 2. Tomáš Holub Dobřany 1:3 Komentáře
16.02.2022 19:00 2. Bára Valková TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
13.02.2022 15:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
22.01.2022 13:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.01.2022 14:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
14.01.2022 20:00 2. Bára Valková Dobřany 1:3
09.01.2022 13:00 2. Petr Choc TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.12.2021 18:36 2. Filip Hrbek S:3 Komentáře
19.12.2021 15:00 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
18.12.2021 19:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
18.12.2021 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
15.12.2021 20:00 2. Tomáš Holub Dobřany 3:0
28.11.2021 12:00 2. Bára Valková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
14.11.2021 15:00 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
09.11.2021 20:00 2. Karel Březina Dobřany 1:3
07.11.2021 20:00 2. Michal Staník TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
27.10.2021 15:10 3. Václav Fiala 3:S Komentáře
26.10.2021 20:00 3. Luděk Černý Dobřany 3:2
22.10.2021 15:00 3. Bára Valková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
22.10.2021 15:00 3. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
29.09.2021 20:00 3. Bára Valková TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
28.09.2021 19:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
26.09.2021 16:00 3. Tomáš Holub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
15.09.2021 17:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.09.2021 16:00 3. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
29.08.2021 18:00 2. Bára Valková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
21.08.2021 16:00 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
20.08.2021 17:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
15.08.2021 08:30 2. Matěj Rajtr 3:S Komentáře
09.08.2021 18:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
27.07.2021 16:30 2. Michal Staník TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
14.07.2021 16:30 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
12.07.2021 17:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
08.07.2021 16:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
01.07.2021 00:10 2. Štěpán Baratta 0:3
28.06.2021 19:30 2. Bára Valková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
14.06.2021 20:00 2. Karel Březina 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3
04.10.2020 16:00 3. Ivana Gabrišková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
02.10.2020 15:00 3. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
02.10.2020 08:27 3. Kateřina Legátová 3:S Komentáře
16.09.2020 17:00 3. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
09.09.2020 18:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
26.08.2020 19:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
19.08.2020 19:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
18.08.2020 18:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
15.08.2020 12:00 2. Štěpán Baratta TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
10.08.2020 00:10 3. Salomão Moraes 3:S
05.08.2020 18:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.08.2020 17:00 3. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
22.07.2020 18:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
22.07.2020 17:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
11.07.2020 17:00 3. Ivana Gabrišková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
05.07.2020 12:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
03.07.2020 18:00 3. Kateřina Legátová TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
02.07.2020 20:00 3. Jakub Hofman 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3 Komentáře
21.06.2020 15:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím