Načítám…

Quang Hieu Chu (29 let)

ID: 41454

Plzeň

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Plzeň - Badminton (7/14)

  • 58 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
  • 6 /21
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 58
    Zápasů v lize ( 19 / 32 / 7) 0 turnajů
  • 37%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

60 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
D.C. T.K. D.K. F.H. Q.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Cintula
3:1 3:0 4 30 94 6:1
2 .
Image 1
Tomáš Krysl
1:3 3:0 3:0 4 25 89 7:3
3 .
Image 1
David Kowalik
0:3 3:1 2 12 74 3:4
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0 4 64 0:0
5 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 0:3 1:3 0 0 60 1:9

1 . Úroveň A

54 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
D.C. F.H. T.K. Q.C. V.Š. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Cintula
3:0 0:3 3:0
3:S
3:0 6 30 76 12:3
2 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3 1:3 3:0 3:0
3:S
5 25 70 10:6
3 .
Image 1
Tomáš Krysl
3:0 3:1 S:S S:S
S:S
3 12 55 6:10
4 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 0:3 S:S 3:0
S:S
2 12 54 3:12
5 .
Image 1
Vilém Šimandl
S:3
0:3 S:S 0:3 3:2 2 4 46 3:14
6 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3
S:3
S:S
S:S
2:3 0 0 40 2:15

2 . Úroveň A

68 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
M.K. Q.C. J.H. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kořánek
3:0 3:2 3:1 8 30 78 9:3
2 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 3:1 2:3 3 25 68 5:7
3 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3 1:3 3:0 3 12 55 6:6
4 .
Image 1
David Kowalik
1:3 3:2 0:3 3 4 47 4:8

Podzimní sezóna 2023

2 . Úroveň A

35 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
M.P. B.K. Q.C. D.K. M.Š. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 58 15:0
2 .
Image 1
Bára Kowaliková
0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 6 25 51 12:3
3 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 0:3 3:0 S:S 3:0 3 12 35 6:9
4 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3 0:3 3:1 S:S 2 12 34 3:13
5 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3 S:S 1:3 3:0 2 4 26 4:12
6 .
Image 1
Vilém Šimandl
0:3 0:3 0:3 S:S 0:3 0 0 20 0:15

2 . Úroveň A

24 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
J.H. Z.K. M.Š. D.K. Q.C. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:2 3:2 3:1 3:0 3:0 8 30 58 15:5
2 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
2:3 3:2 3:1 S:S 3:0 5 25 50 11:9
3 .
Image 1
Marek Šlouf
2:3 2:3 3:1 3:0 3:0 5 12 37 13:7
4 .
Image 1
David Kowalik
1:3 1:3 1:3 3:2 3:0 3 12 35 9:11
5 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 S:S 0:3 2:3 S:S 0 4 24 2:15
6 .
Image 1
Vilém Šimandl
0:3 0:3 0:3 0:3 S:S 0 0 20 0:15

2 . Úroveň A

56 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
F.H. M.P. Q.C. M.Š. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:1
3:0 3:1
3:S
8 30 78 12:2
2 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
3:0 3:0 3:2 6 25 71 10:5
3 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 0:3 3:1
3:S
4 12 56 6:7
4 .
Image 1
Marek Šlouf
1:3 0:3 1:3
3:S
2 4 46 5:9
5 .
Image 1
Jana Kozlíková
S:3
2:3
S:3
S:3
0 0 40 2:12

3 . Úroveň A

58 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Q.C. M.Š. Z.K. V.Š. M.Š. K.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Quang Hieu Chu
3:S
3:0 3:0 3:0
3:S
8 30 58 15:0
2 .
Image 1
Marek Šlouf
S:3
3:0 3:2 3:1
3:S
6 25 51 12:6
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3 0:3 3:1
S:S
3:S
3 12 35 6:7
4 .
Image 1
Vilém Šimandl
0:3 2:3 1:3 3:1
3:S
3 12 35 9:10
5 .
Image 1
Mark Šatra
0:3 1:3
S:S
1:3
3:S
2 4 26 5:9
6 .
Image 1
Kateřina Vaněčková
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 20 0:15

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

15 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
J.S. J.K. T.K. M.Š. Q.C. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Carlos Sekera
3:0 3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 61 15:1
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 3:0 3:1 3:0 3:0 22 11 53 12:4
3 .
Image 1
Tomáš Krysl
1:3 0:3 3:1 3:0 3:1 16 0 36 10:8
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 1:3 1:3 3:0 3:0 13 0 33 8:9
5 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 0:3 0:3 0:3 3:0 6 -11 15 3:12
6 .
Image 1
Vilém Šimandl
0:3 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 7 1:15

2 . Úroveň A

15 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
J.K. F.H. D.K. M.Š. Q.C. V.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:2
3:0 3:0
3:S
3:S
25 14 59 15:2
2 .
Image 1
Filip Hrbek
2:3
3:0
3:2
3:0
3:S
22 11 53 14:5
3 .
Image 1
David Kowalik
0:3
0:3
3:1 3:1
3:S
14 0 34 9:8
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3
2:3
1:3 3:0
3:S
13 0 33 9:9
5 .
Image 1
Quang Hieu Chu
S:3
0:3 1:3 0:3 3:S 6 -11 15 4:12
6 .
Image 1
Vilém Beneš
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 6 0:15

3 . Úroveň A

47 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
B.K. Q.C. V.B. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Bára Kowaliková
3:0 3:S 3:S 25 14 59 9:0
2 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 3:S 3:S 16 11 47 6:3
3 .
Image 1
Vilém Beneš
S:3 S:3 S:S -3 0 17 0:6
4 .
Image 1
Miroslav vlček
S:3 S:3 S:S -3 -11 6 0:6

Jarní sezóna 2023

2 . Úroveň A

32 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
F.H. J.H. M.Š. Q.C. V.B. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:1
3:1
3:0 3:0 3:0 26 14 60 15:2
2 .
Image 1
Jakub Hofman
1:3
3:2
3:1
3:S
3:0
20 11 51 13:6
3 .
Image 1
Marek Šlouf
1:3
2:3 3:0 3:S 3:S 18 0 38 12:6
4 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3
1:3
0:3
3:0
3:0
12 0 32 7:9
5 .
Image 1
Vilém Beneš
0:3 S:3 S:3
0:3
S:S -2 -11 7 0:12
6 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
S:3
0:3
S:S -2 -14 4 0:12

2 . Úroveň A

15 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
M.P. B.K. J.H. M.Š. Q.C. V.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 27 14 61 15:1
2 .
Image 1
Bára Kowaliková
1:3 3:0 3:0 3:0 3:0 23 11 54 13:3
3 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3 0:3 3:2 3:0
3:0
15 0 35 9:8
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3 2:3 3:0 3:0 13 0 33 8:9
5 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 0:3 0:3 0:3 3:0 6 -11 15 3:12
6 .
Image 1
Vilém Beneš
0:3 0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 6 0:15

2 . Úroveň A

12 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
J.K. Š.B. B.K. J.H. Q.C. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 3:2 3:1 3:0
3:S
19 14 53 12:6
2 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:0 3:1 3:2 S:S 3:S 18 11 49 12:3
3 .
Image 1
Bára Kowaliková
2:3 1:3 3:1 3:0
3:S
18 0 38 12:7
4 .
Image 1
Jakub Hofman
1:3 2:3 1:3 3:0 3:S 14 0 34 10:9
5 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 S:S 0:3 0:3 3:S 3 -11 12 3:9
6 .
Image 1
Petr Picek
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 6 0:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.04.2024 19:00 1. David Cintula Sportovní hala Krašovská 0:3
18.04.2024 18:00 1. David Kowalik Sportovní hala Krašovská 1:3
11.04.2024 19:00 1. Tomáš Krysl Sportovní hala Krašovská 0:3
02.04.2024 00:10 1. Tomáš Krysl S:S
30.03.2024 14:47 1. Zdeněk Kubiš S:S Komentáře
26.03.2024 19:00 1. David Cintula Sportovní hala Krašovská 0:3
25.03.2024 17:00 1. Filip Hrbek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
14.03.2024 19:00 1. Vilém Šimandl TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
25.02.2024 15:00 2. David Kowalik Sportovní hala Krašovská 2:3
22.02.2024 19:00 2. Michal Kořánek Sportovní hala Krašovská 0:3
19.02.2024 19:00 2. Jakub Hofman Sportovní hala Krašovská 3:1
01.02.2024 00:10 2. Marek Šlouf S:S
22.01.2024 21:00 2. Vilém Šimandl Sportovní hala Krašovská 3:0
22.01.2024 20:00 2. Bára Kowaliková Sportovní hala Krašovská 0:3
19.01.2024 21:00 2. Marek Přibáň TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
11.01.2024 19:00 2. David Kowalik Sportovní hala Krašovská 3:0
02.01.2024 00:10 2. Zdeněk Kubiš S:S
02.01.2024 00:10 2. Vilém Šimandl S:S
19.12.2023 17:00 2. David Kowalik Sportovní hala Krašovská 2:3
14.12.2023 19:00 2. Jakub Hofman Sportovní hala Krašovská 0:3
07.12.2023 19:00 2. Marek Šlouf Sportovní hala Krašovská 0:3
23.11.2023 20:00 2. Filip Hrbek Sportovní hala Krašovská 0:3
23.11.2023 19:00 2. Marek Šlouf TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
20.11.2023 19:00 2. Marek Přibáň Sportovní hala Krašovská 0:3
04.11.2023 15:58 2. Jana Kozlíková 3:S Komentáře
29.10.2023 19:00 3. Zdeněk Kubiš Sportovní hala Krašovská 3:0
28.10.2023 12:22 3. Marek Šlouf 3:S Komentáře
19.10.2023 19:00 3. Vilém Šimandl Sportovní hala Krašovská 3:0
19.10.2023 18:00 3. Mark Šatra Sportovní hala Krašovská 3:0
04.10.2023 14:11 3. Kateřina Vaněčková 3:S Komentáře
23.09.2023 21:00 2. Tomáš Krysl TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
23.09.2023 17:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
11.09.2023 19:00 2. Vilém Šimandl Sportovní hala Krašovská 3:0
11.09.2023 18:00 2. Jana Kozlíková Sportovní hala Krašovská 0:3
06.09.2023 17:00 2. Jan Carlos Sekera Sportovní hala Krašovská 0:3
01.08.2023 00:10 2. Vilém Beneš 3:S
28.07.2023 08:41 2. Jana Kozlíková S:3 Komentáře
27.07.2023 14:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
26.07.2023 17:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
18.07.2023 17:00 2. David Kowalik Sportovní hala Krašovská 1:3
03.07.2023 00:10 3. Miroslav vlček 3:S
03.07.2023 00:10 3. Vilém Beneš 3:S
04.06.2023 13:00 3. Bára Kowaliková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
31.05.2023 20:00 2. Miroslav vlček Sportovní hala Krašovská 3:0 Komentáře
31.05.2023 20:00 2. Vilém Beneš Sportovní hala Krašovská 3:0 Komentáře
29.05.2023 20:00 2. Jakub Hofman Sportovní hala Krašovská 1:3 Komentáře
04.05.2023 19:00 2. Filip Hrbek Sportovní hala Krašovská 0:3
04.05.2023 17:00 2. Marek Šlouf Sportovní hala Krašovská 0:3
30.04.2023 11:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
29.04.2023 14:00 2. Vilém Beneš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
29.04.2023 13:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
26.04.2023 20:00 2. Jakub Hofman TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
10.04.2023 14:00 2. Bára Kowaliková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
03.04.2023 00:10 2. Štěpán Baratta S:S
03.04.2023 00:10 2. Petr Picek 3:S
20.03.2023 14:30 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
12.03.2023 13:00 2. Bára Kowaliková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
07.03.2023 15:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3

Platební metody

Platební metody