Image 1

Karel Štukavec (32 let)

ID: 32590

Plzeň

  • 28 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 18 /48
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 13 / 4 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

68 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
K.B. K.Š. Z.K. M.K. J.N. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:0 3:0 3:0 18 14 72
2 .
Image 1
Karel Štukavec
3:1 3:0 3:0 17 11 68
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:0 6 0 46
4 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3 1:3
3:1
6 0 46
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 0:3
1:3
1 -11 30
6 .
Image 1
Jiří Špička
0:3 0:3 0:3 0 -14 26

2 . Úroveň A

26 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
F.H. L.Č. J.Š. M.v. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Luděk Černý
1:3
3:2
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Jiří Špička
0:3
2:3
3:1
3:S
14 0 54
4 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
1:3 3:S 7 -11 36
5 .
Image 1
Karel Štukavec
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 26

2 . Úroveň A

49 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
V.F. K.B. F.H. K.Š. L.Č. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
30 14 84
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3
3:0
1:3 3:0 3:0 19 11 70
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:S
3:0
3:0
17 0 57
4 .
Image 1
Karel Štukavec
0:3 3:1
S:3
3:2
S:3
9 0 49
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
0:3
2:3
3:0
8 -11 37
6 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
0:3
3:S
0:3
5 -14 31

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

81 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
K.Š. T.S. V.P. I.G. T.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Štukavec
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81
2 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
3:0
3:1
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Václav Plic
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3
1:3
3:S
8 -11 37
5 .
Image 1
Tomáš Topinka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

3 . Úroveň A

36 bodů
24. místo (18. místo v mužích)
M.Z. J.B. V.F. P.L. T.T. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Zicha
3:0 2:3 3:1 S:S S:S 9 14 83
2 .
Image 1
Jan Bechynský
0:3 S:S S:S
3:S
S:S -1 11 70
3 .
Image 1
Václav Fiala
3:2 S:S S:S S:S S:S -4 0 56
4 .
Image 1
Pavel Liška
1:3 S:S S:S S:S S:S -7 0 53
5 .
Image 1
Tomáš Topinka
S:S
S:3
S:S S:S S:S -8 -11 41
6 .
Image 1
Karel Štukavec
S:S S:S S:S S:S S:S -10 -14 36

4 . Úroveň A

77 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Z.K. P.L. K.Š. M.v. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Pavel Liška
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90
3 .
Image 1
Karel Štukavec
1:3 2:3
3:0
3:0
17 0 77
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3 0:3
0:3
3:2 6 -11 55
5 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3 0:3
0:3
2:3 2 -14 48

5 . Úroveň A

98 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Z.K. K.Š. M.v. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:2 3:0 3:0 32 14 106
2 .
Image 1
Karel Štukavec
2:3
3:0
3:0
27 11 98
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:1 10 0 70
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
1:3 2 -11 51

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.08.2019 18:00 2. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
21.08.2019 18:00 2. Jiří Špička TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
20.08.2019 18:00 2. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
01.08.2019 00:10 2. Miroslav vlček S:3
27.07.2019 23:15 2. Jiří Špička S:3 Komentáře
25.07.2019 11:21 2. Luděk Černý S:3 Komentáře
23.07.2019 10:00 2. Filip Hrbek S:3 Komentáře
29.06.2019 20:54 2. Filip Hrbek S:3 Komentáře
27.06.2019 19:14 2. Kateřina Štoková S:3 Komentáře
21.06.2019 19:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
12.06.2019 19:00 2. Luděk Černý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:2
08.06.2019 19:00 2. Václav Fiala TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
26.05.2019 22:10 5. Tomáš Topinka 3:S Komentáře
19.05.2019 15:30 5. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
19.05.2019 15:00 5. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
17.05.2019 15:00 5. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
02.05.2019 00:10 3. Václav Fiala S:S
02.05.2019 00:10 3. Pavel Liška S:S
02.05.2019 00:10 3. Miroslav Zicha S:S
02.05.2019 00:10 3. Jan Bechynský S:S
02.05.2019 00:10 3. Tomáš Topinka S:S
29.03.2019 19:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
27.03.2019 19:00 4. Zdeněk Kubiš TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
27.03.2019 18:00 4. Tereza Smolanová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
19.03.2019 15:00 4. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
27.02.2019 21:00 5. Miroslav vlček TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
24.02.2019 11:00 5. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
20.02.2019 21:00 5. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím