Načítám…
Image 1

Marek Šlouf (42 let)

ID: 39783

Plzeň

  • 47 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 10 /34
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 24 / 20 / 2) 0 turnajů
  • 55%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

51 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Š.B. L.Č. J.H. M.Š. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:0 3:0 3:0 21 14 95
2 .
Image 1
Luděk Černý
3:0
7 11 78
3 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3 3:2 5 0 65
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3
0:3
2:3 2 -11 51
5 .
Image 1
Karel Březina
0:3 0 -14 46

3 . Úroveň A

53 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
L.Č. M.Š. K.L. L.B. D.F. P.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:2
3:0
3:0 3:0 3:0 26 14 60
2 .
Image 1
Marek Šlouf
2:3
3:1
3:0 3:0
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
1:3
3:0
3:0
3:2
16 0 36
4 .
Image 1
Lucie Berglerová
0:3 0:3
0:3
3:1
3:S
10 0 30
5 .
Image 1
Darja Foltýnová
0:3 0:3
0:3
1:3 3:S 6 -11 15
6 .
Image 1
Petr Tupý
0:3
S:3
2:3
S:3
S:3 2 -14 8

2 . Úroveň A

33 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
M.P. M.S. D.K. M.Š. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 3:0 3:0 3:0 21 14 75
2 .
Image 1
Michal Staník
3:0 3:1
S:3
3:0 20 11 71
3 .
Image 1
David Kowalik
0:3 1:3
3:0
3:2 13 0 53
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3
3:S
0:3
S:S 4 -11 33
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 0:3 2:3 S:S 0 -14 26

1 . Úroveň A

46 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
O.S. D.C. F.H. J.H. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
David Cintula
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 91
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 75
4 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
0:3
0:3
3:0
7 -11 56
5 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

58 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.Š. D.K. F.S. K.Š. I.G. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Šlouf
3:2
3:2 3:0 3:0
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
David Kowalik
2:3
3:0 3:0 3:1
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 0:3 3:0 3:1
3:S
17 0 37
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 0:3 3:0 3:S 10 0 30
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Kateřina Legátová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

34 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Š.B. J.K. F.H. M.Š. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 54
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3
0:3
3:2
5 -11 34
5 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3
0:3
2:3
2 -14 28

3 . Úroveň A

50 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
D.K. M.Š. K.Š. M.v. I.G. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kowalik
0:3 3:0 3:1 3:0 3:S 22 14 56
2 .
Image 1
Marek Šlouf
3:0 3:1
S:S
3:1 3:S 19 11 50
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 1:3 3:0 S:S
3:1
10 0 30
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
S:S
0:3 3:2 3:S 8 0 28
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3 S:S 2:3 3:S 6 -11 15
6 .
Image 1
Salomão Moraes
S:3 S:3
1:3
S:3 S:3 1 -14 7

2 . Úroveň A

35 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Š.B. J.K. M.P. M.Š. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 54
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 27

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

80 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
M.Š. M.v. K.Š. V.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Šlouf
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
3:1 3:0 3:0 21 11 72
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 55
4 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 28

4 . Úroveň A

77 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
L.Č. V.S. F.S. M.Š. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:2
3:0 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Veronika Smolanová
2:3
3:0
3:0
3:S
22 11 113
3 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Marek Šlouf
1:3
0:3
1:3
3:S
8 -11 77
5 .
Image 1
Jiří Špička
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

88 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
A.D. M.Š. V.H. K.Š. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 88
3 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3 2:3 3:0 3:2 14 0 74
4 .
Image 1
Klára Škodová
0:3
2:3 0:3 3:S 8 -11 57
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 2:3 S:3 2 -14 48

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.09.2021 17:00 2. Štěpán Baratta TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
07.09.2021 14:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
04.09.2021 17:00 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
29.08.2021 15:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
24.08.2021 09:20 3. Petr Tupý 3:S Komentáře
17.08.2021 17:00 3. Lucie Berglerová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.08.2021 17:00 3. Darja Foltýnová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
14.08.2021 14:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
02.08.2021 00:10 2. Luděk Černý S:S
19.07.2021 15:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
18.07.2021 11:51 2. Michal Staník 3:S Komentáře
08.07.2021 16:00 2. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
25.06.2021 14:00 1. Otto Slabý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
15.06.2021 17:00 1. David Cintula Dobřany 0:3 Komentáře
14.06.2021 14:00 1. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
07.06.2021 14:30 1. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
02.10.2020 15:44 3. Kateřina Legátová 3:S Komentáře
01.10.2020 13:30 3. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
25.09.2020 14:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
18.09.2020 14:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.09.2020 17:00 3. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
01.09.2020 17:00 2. Filip Hrbek 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
19.08.2020 19:00 2. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
18.08.2020 17:00 2. Štěpán Baratta TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
15.08.2020 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
10.08.2020 00:10 3. Salomão Moraes 3:S
06.08.2020 18:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
05.08.2020 17:00 3. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
03.08.2020 09:57 3. Miroslav vlček S:S Komentáře
19.07.2020 13:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
12.07.2020 14:00 2. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
04.07.2020 12:00 2. Štěpán Baratta TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.06.2020 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
22.06.2020 14:30 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
13.06.2020 17:00 5. Václav Hrdlička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
07.06.2020 16:00 5. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
28.05.2020 13:30 5. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
24.05.2020 13:00 5. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
19.05.2020 16:17 4. Veronika Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
19.05.2020 15:00 4. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
13.03.2020 13:00 4. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
28.02.2020 12:00 5. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
21.02.2020 17:00 5. Klára Škodová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
19.02.2020 13:30 5. Václav Hrdlička TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
14.02.2020 14:00 5. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
4. Jiří Špička 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím