No photo

Aleš Pražák (38 let)

ID: 26981

Plzeň

  • 68 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 7 /45
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 39 / 23 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

103 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
P.M. J.Č. A.P. V.F. M.Z. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Mühlbachr
1:3 3:0
S:S
3:0 13 14 127
2 .
Image 1
Jaromír Čiha
3:1 S:S S:S 3:0 9 11 120
3 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3 S:S S:S 3:0 3 0 103
4 .
Image 1
Václav Fiala
S:S
S:S S:S 3:0 1 -11 90
5 .
Image 1
Miroslav Zicha
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

1 . Úroveň A

121 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
O.S. M.S. A.V. J.Č. A.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:S
S:S 18 14 172
2 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3 0:3
3:S
3:1
12 11 163
3 .
Image 1
Aleš Vybíral
0:3
3:0 S:S S:S 3 0 143
4 .
Image 1
Jaromír Čiha
S:3
S:3
S:S S:S -4 -11 125
5 .
Image 1
Aleš Pražák
S:S
1:3
S:S S:S -5 -14 121

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

126 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
O.S. A.P. Š.F. J.K. F.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:S
3:0
3:0
23 0 73
2 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3
1:3
3:0
3:0
13 0 63
3 .
Image 1
Štěpán Franc
S:3
3:1
3:0
S:3
11 0 61
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3
0:3
0:3
3:0 6 0 56
5 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:S
0:3 5 0 55

1 . Úroveň A

100 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
O.S. Š.F. A.P. M.B. J.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:S 3:S 22 0 62
2 .
Image 1
Štěpán Franc
0:3
3:0
3:S 3:S 16 0 56
3 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3
0:3
3:S 3:S 10 0 50
4 .
Image 1
Miroslav Bezděka
S:3 S:3 S:3 S:S -2 0 38
5 .
Image 1
Jaromír Čiha
S:3 S:3 S:3 S:S -2 0 38

2 . Úroveň A

98 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.B. A.P. J.K. F.H. L.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bezděka
3:1 3:0
3:0
3:0
23 0 53
2 .
Image 1
Aleš Pražák
1:3 3:0 3:0 3:0 19 0 49
3 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 0:3
3:1
3:0 11 0 41
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
1:3
3:2
5 0 35
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3 0:3
2:3
2 0 32

1 . Úroveň A

92 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
O.S. Š.F. J.Č. A.P. M.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:S 23 0 63
2 .
Image 1
Štěpán Franc
0:3
3:1
3:0 3:S 16 0 56
3 .
Image 1
Jaromír Čiha
0:3
1:3
3:1 3:S 11 0 51
4 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3
0:3 1:3 3:S 6 0 46
5 .
Image 1
Miroslav Bezděka
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 40

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

53 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
A.P. J.K. M.S. J.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Pražák
3:1 3:0 3:0 23 0 53
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 3:0
3:0
17 0 47
3 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3 0:3 3:1 7 0 37
4 .
Image 1
Jiří Viták
0:3
0:3
1:3 1 0 31

1 . Úroveň A

44 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
O.S. P.L. J.V. M.B. A.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:2
3:0
3:S
3:0
25 0 70
2 .
Image 1
Petr Lundák
2:3
3:0 2:3
3:1
17 0 62
3 .
Image 1
Jan Vaněček
0:3
0:3 3:S 3:1 12 0 57
4 .
Image 1
Miroslav Bezděka
S:3
3:2 S:3 S:S 2 0 47
5 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3
1:3
1:3 S:S -1 0 44

2 . Úroveň A

79 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
A.P. J.K. M.S. V.F. L.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Pražák
3:0
3:0
3:S
3:0 49 0 79
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
0:3
3:0
3:0 26 0 56
4 .
Image 1
Václav Fiala
S:3
0:3
0:3
3:1
11 0 41
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

73 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
A.P. V.F. Z.S. R.J. D.D. F.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Pražák
3:0 3:S 3:2
3:S
3:0 43 0 73
2 .
Image 1
Václav Fiala
0:3 3:S
3:1
3:S
3:1 34 0 64
3 .
Image 1
Zdeněk Straka
S:3 S:3 3:1
3:S
3:0 27 0 57
4 .
Image 1
Radek Juppa
2:3
1:3
1:3
3:S
3:2 22 0 52
5 .
Image 1
David Dlesk
S:3
S:3
S:3
S:3
3:0 10 0 40
6 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3 1:3 0:3 2:3 0:3 5 0 35

2 . Úroveň A

55 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
A.V. J.Č. M.S. A.P. D.D. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Vybíral
3:2 3:S 3:0
3:S
42 0 87
2 .
Image 1
Jaromír Čiha
2:3 3:S 3:0
3:S
37 0 82
3 .
Image 1
Michal Staník
S:3 S:3 3:0
3:S
23 0 68
4 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3 0:3 0:3
3:S
10 0 55
5 .
Image 1
David Dlesk
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

2 . Úroveň A

73 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
J.V. Š.F. A.P. J.K. M.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vaněček
3:0
3:1 3:1 3:0 48 0 93
2 .
Image 1
Štěpán Franc
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 84
3 .
Image 1
Aleš Pražák
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 73
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 0:3 0:3 3:1 13 0 58
5 .
Image 1
Martin Černý
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 47

3 . Úroveň A

80 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
A.P. J.K. R.J. V.K. L.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Pražák
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 71
3 .
Image 1
Radek Juppa
0:3 0:3 3:1 3:0 24 0 54
4 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 0:3 1:3
3:0
15 0 45
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

62 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
J.V. Š.F. D.D. A.P. R.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vaněček
3:1
3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
Image 1
Štěpán Franc
1:3
3:1 3:1 3:0 37 0 82
3 .
Image 1
David Dlesk
0:3 1:3 3:2 3:0 24 0 69
4 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3 1:3 2:3
3:1
17 0 62
5 .
Image 1
Radek Juppa
0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 47

2 . Úroveň A

77 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.V. M.S. A.P. M.L. J.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vaněček
2:3
3:1 3:S 3:S 35 0 80
2 .
Image 1
Michal Staník
3:2
2:3
3:1
3:1 35 0 80
3 .
Image 1
Aleš Pražák
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 77
4 .
Image 1
Matěj Linhart
S:3
1:3
1:3 3:S 14 0 59
5 .
Image 1
Jiří Kozák
S:3 1:3 S:3 S:3 2 0 47

3 . Úroveň A

75 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
A.P. M.L. V.K. L.Č. K.J. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Pražák
3:2
3:S 3:0 3:0 45 0 75
2 .
Image 1
Matěj Linhart
2:3
3:0 3:0 3:0 43 0 73
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
S:3 0:3 3:1 3:0 24 0 54
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 0:3 1:3
3:0
15 0 45
5 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

3 . Úroveň B

67 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.L. A.P. J.K. F.H. I.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj Linhart
3:0 3:1
3:0
3:0 50 0 80
2 .
Image 1
Aleš Pražák
0:3
3:1
3:0 3:0 37 0 67
3 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
1:3
3:0
3:0 30 0 60
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
0:3
3:0 13 0 43
5 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.04.2019 00:10 2. Jaromír Čiha S:S
01.04.2019 00:10 2. Václav Fiala S:S
14.03.2019 14:30 2. Pavel Mühlbachr TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
09.03.2019 11:00 2. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
04.03.2019 00:10 1. Jaromír Čiha S:S
04.03.2019 00:10 1. Otto Slabý S:S
04.03.2019 00:10 1. Aleš Vybíral S:S
13.02.2019 19:00 1. Miloš Smolík TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
19.01.2019 11:00 1. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
17.01.2019 13:00 1. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
09.01.2019 20:00 1. Otto Slabý TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
09.01.2019 19:00 1. Štěpán Franc TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
02.01.2019 00:10 1. Jaromír Čiha 3:S
02.01.2019 00:10 1. Miroslav Bezděka 3:S
20.12.2018 20:30 1. Otto Slabý TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
19.12.2018 19:00 1. Štěpán Franc TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
02.12.2018 08:00 2. Miroslav Bezděka 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3
24.11.2018 12:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
11.11.2018 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
09.11.2018 13:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
01.11.2018 00:10 1. Miroslav Bezděka 3:S
24.10.2018 18:00 1. Štěpán Franc TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.10.2018 17:00 1. Jaromír Čiha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
18.10.2018 14:00 1. Otto Slabý TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
02.09.2018 16:00 2. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
19.08.2018 13:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
15.08.2018 20:00 2. Miloš Smolík TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
06.08.2018 07:18 1. Miroslav Bezděka S:S
25.07.2018 21:30 1. Petr Lundák TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
25.07.2018 21:00 1. Jan Vaněček TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3
25.07.2018 20:00 1. Otto Slabý TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
20.06.2018 22:00 2. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 3:S Komentáře
20.06.2018 21:00 2. Miloš Smolík TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
20.06.2018 20:00 2. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
09.06.2018 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.05.2018 13:00 3. Václav Fiala TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
09.05.2018 20:00 3. Radek Juppa TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
03.05.2018 12:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.04.2018 14:30 2. Michal Staník TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
20.04.2018 12:00 2. Aleš Vybíral TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
11.04.2018 20:00 2. Jaromír Čiha TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
28.03.2018 12:00 2. Jan Vaněček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
16.03.2018 12:00 2. Štěpán Franc TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
11.03.2018 11:00 2. Martin Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
10.03.2018 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
28.02.2018 20:30 3. Vítězslav Krause TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
28.02.2018 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
09.02.2018 09:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
07.02.2018 12:00 3. Radek Juppa TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
30.01.2018 14:00 2. Jan Vaněček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
20.01.2018 13:00 2. Radek Juppa TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
17.01.2018 20:00 2. David Dlesk TJ Plzeň-Bílá Hora 2:3
05.01.2018 09:00 2. Štěpán Franc TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
20.12.2017 20:00 2. Matěj Linhart TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1
15.12.2017 15:00 2. Jan Vaněček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
11.12.2017 17:00 2. Michal Staník TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
27.11.2017 14:30 3. Matěj Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
15.11.2017 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
11.11.2017 14:00 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
24.10.2017 10:00 3. Iveta Slouková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
20.10.2017 09:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
17.10.2017 20:00 3. Matěj Linhart Dobřany 0:3
12.10.2017 12:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
3. David Dlesk 3:S Komentáře
3. Zdeněk Straka 3:S
2. David Dlesk 3:S Komentáře
2. Jiří Kozák 3:S
3. Vítězslav Krause 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím