Načítám…
Jakub Hofman

Jakub Hofman (26 let)

ID: 37609

Plzeň

Facebook profil

  • 91 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 12 /32
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 91
    Zápasů v lize ( 44 / 44 / 3) 0 turnajů
  • 50%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

46 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
M.Š. J.H. R.M. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Šlouf
2:3 3:0
3:S
20 14 54
2 .
Image 1
Jakub Hofman
3:2
3:S
15 11 46
3 .
Image 1
ROMAN MITAS
0:3
3:S
8 0 28
4 .
Image 1
Marie Vlčková
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

2 . Úroveň A

13 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
M.P. T.H. B.V. M.Š. J.H. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3 3:0 3:0 3:0 3:0 23 14 57
2 .
Image 1
Tomáš Holub
3:1 2:3 3:2 3:1
3:S
20 11 51
3 .
Image 1
Bára Valková
0:3 3:2 3:0 3:1
3:S
19 0 39
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 2:3 0:3 2:3 3:0 9 0 29
5 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3 1:3 1:3 3:2
S:S
4 -11 13
6 .
Image 1
Marie Vlčková
0:3
S:3
S:3
0:3
S:S
-2 -14 4

2 . Úroveň A

53 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
K.B. J.K. J.H. B.V. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:2 3:0
3:S
3:1 24 14 78
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 53
4 .
Image 1
Bára Valková
S:3
0:3 2:3
S:S
0 -11 29
5 .
Image 1
Filip Semerád
1:3 0:3 0:3
S:S
-1 -14 25

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

59 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
T.H. K.B. J.H. F.S. V.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Holub
3:0 2:3 3:0 3:S 22 14 76
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3 3:1
3:0
3:S 19 11 70
3 .
Image 1
Jakub Hofman
3:2 1:3 3:0 3:S 19 0 59
4 .
Image 1
Filip Semerád
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -11 35
5 .
Image 1
Václav Fiala
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

2 . Úroveň A

49 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
J.K. M.P. F.H. D.K. T.H. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:2 3:2 3:1 3:2 3:1 22 14 96
2 .
Image 1
Marek Přibáň
2:3 3:0 3:1 3:1 3:2 21 11 92
3 .
Image 1
Filip Hrbek
2:3 0:3
3:S
2:3
3:0 14 0 74
4 .
Image 1
David Kowalik
1:3 1:3
S:3
3:0 3:1 12 0 72
5 .
Image 1
Tomáš Holub
2:3 1:3
3:2
0:3 3:0 12 -11 61
6 .
Image 1
Jakub Hofman
1:3 2:3 0:3 1:3 0:3 3 -14 49

2 . Úroveň A

94 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
M.S. K.B. J.H. D.K. B.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Staník
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3 3:1 3:1 3:1 18 11 109
3 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
1:3 3:1 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
David Kowalik
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 77
5 .
Image 1
Bára Valková
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 68

2 . Úroveň A

92 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
F.H. M.P. J.H. T.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:2
3:1
3:1
3:S
23 14 117
2 .
Image 1
Marek Přibáň
2:3
3:0
3:1
3:1
21 11 112
3 .
Image 1
Jakub Hofman
1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Tomáš Holub
1:3
1:3
2:3
3:S
10 -11 79
5 .
Image 1
Jana Kozlíková
S:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 67

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

73 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Š.B. K.B. J.H. L.Č. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3
3:2
3:2 3:0 17 11 88
3 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
2:3
3:1 3:2 13 0 73
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 2:3 1:3
3:0
10 -11 59
5 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3 2:3
0:3
2 -14 48

2 . Úroveň A

58 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
F.H. J.K. J.H. B.V. D.K. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:2
3:2
3:0
3:1
3:S
23 14 77
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
2:3
2:3 3:0
3:0
3:0
20 11 71
3 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3
3:2
3:1
2:3
3:0
18 0 58
4 .
Image 1
Bára Valková
0:3
0:3
1:3
3:0
3:S
11 0 51
5 .
Image 1
David Kowalik
1:3
0:3
3:2
0:3
3:S
10 -11 39
6 .
Image 1
Matěj Rajtr
S:3
0:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 26

1 . Úroveň A

50 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
O.S. Š.B. D.C. F.H. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0 3:S
3:0
3:0
27 14 101
2 .
Image 1
Štěpán Baratta
0:3 3:S 3:0 3:1 19 11 90
3 .
Image 1
David Cintula
S:3 S:3
3:1
3:2 11 0 71
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
1:3
3:1
7 -11 56
5 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
1:3 2:3
1:3
4 -14 50

1 . Úroveň A

56 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
O.S. D.C. F.H. J.H. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
David Cintula
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 91
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 75
4 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
0:3
0:3
3:0
7 -11 56
5 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 46

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

71 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
F.H. J.H. M.J. M.v. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 81
2 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 71
3 .
Image 1
Martin Janoušek
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 53
4 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Image 1
Marek Přibáň
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

3 . Úroveň A

46 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
J.H. M.v. K.Š. F.S. K.L. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:1
3:0 3:1 S:S S:S 12 14 46
2 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
3:0 3:2 S:3 S:S 9 11 40
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:2 S:S 3:0 8 0 28
4 .
Image 1
Filip Semerád
1:3 2:3 2:3 S:S S:S 1 0 21
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
S:S 3:S S:S S:S S:S -3 -11 6
6 .
Image 1
Ivana Gabrišková
S:S S:S 0:3 S:S S:S -8 -14 -2

2 . Úroveň A

37 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
M.J. M.P. F.H. J.H. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:1
3:2
3:1
3:0
24 14 78
2 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
3:2
3:2 3:0 18 11 69
3 .
Image 1
Filip Hrbek
2:3
2:3
3:0
3:0
18 0 58
4 .
Image 1
Jakub Hofman
1:3
2:3
0:3
3:2
8 -11 37
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 28

3 . Úroveň A

63 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
J.H. K.L. M.v. K.Š. D.K. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:0
3:0
3:0
3:1
3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
24 11 55
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:2 3:1 3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
2:3 3:2 3:1 11 0 31
5 .
Image 1
David Kowalik
1:3
0:3
1:3 2:3 3:0 10 -11 19
6 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 7

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

77 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
D.C. K.B. V.S. J.H. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Cintula
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Karel Březina
1:3 3:0 3:1 3:1 20 11 111
3 .
Image 1
Veronika Smolanová
0:3 0:3 3:1
3:2
11 0 91
4 .
Image 1
Jakub Hofman
1:3 1:3 1:3 3:2 8 -11 77
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 1:3
2:3
2:3 5 -14 71

2 . Úroveň A

118 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
L.K. V.F. Z.K. J.H. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kos
3:S
3:1 3:2 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Václav Fiala
S:3
3:0
3:1
3:0 20 11 151
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3
0:3
3:1 3:1 13 0 133
4 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3
1:3
1:3
3:2
9 -11 118
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 109

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

123 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
J.K. J.H. V.K. J.V. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 142
2 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
3:1
3:1
0:3 12 11 123
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
1:3
3:1
3:2 12 0 112
4 .
Image 1
Jiří Viták
0:3
1:3
1:3
3:0 9 -11 98
5 .
Image 1
Pavel Liška
0:3 3:0 2:3 0:3 9 -14 95

4 . Úroveň A

104 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
P.L. J.H. K.Š. J.B. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Liška
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 119
2 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3
3:0
3:S 3:S 21 3 104
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
1:3 3:S 7 0 87
4 .
Image 1
Jan Bechynský
0:3 S:3 3:1 S:S 4 -3 81
5 .
Image 1
Karel Štukavec
S:3
S:3 S:3 S:S -2 -14 64

3 . Úroveň A

98 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
M.K. V.K. L.Č. J.H. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kořánek
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 142
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
3:2
3:2
3:1 16 11 127
3 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
2:3
3:1
3:0
15 0 115
4 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
2:3
1:3
3:1
9 -11 98
5 .
Image 1
Jiří Viták
0:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 88

4 . Úroveň A

107 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
P.L. J.H. K.Š. M.v. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Liška
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 117
2 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3
3:0
3:0
0:3 16 11 107
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
0:3
3:1
3:S 13 0 93
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
0:3
1:3
3:S 8 -11 77
5 .
Image 1
Jiří Špička
S:3
3:0 S:3 S:3 7 -14 73

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

59 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.H. J.Š. J.N. Ž.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:2
3:0
3:0
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Jiří Špička
2:3
S:S 3:0
3:S
13 11 44
3 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3
S:S 3:1
3:S
10 0 30
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3 1:3
3:S
7 -11 16
5 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.05.2022 15:00 3. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
04.05.2022 08:17 3. Marie Vlčková 3:S Komentáře
29.04.2022 21:15 2. Marie Vlčková S:S Komentáře
29.04.2022 19:00 2. Tomáš Holub Dobřany 1:3
27.04.2022 19:10 2. Bára Valková TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
23.04.2022 14:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
09.04.2022 13:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
29.03.2022 14:00 2. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
25.03.2022 14:00 2. Bára Valková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
19.03.2022 15:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
12.03.2022 16:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
01.02.2022 00:10 3. Václav Fiala 3:S
26.01.2022 19:30 3. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
25.01.2022 20:00 3. Karel Březina 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3
08.01.2022 15:00 3. Tomáš Holub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
02.01.2022 14:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.12.2021 15:00 2. Tomáš Holub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
19.12.2021 15:00 2. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
11.12.2021 15:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
04.12.2021 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
24.11.2021 19:30 2. Karel Březina TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
21.11.2021 14:00 2. Bára Valková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
14.11.2021 15:00 2. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
06.11.2021 19:00 2. Michal Staník TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
25.10.2021 14:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
20.10.2021 17:57 2. Jana Kozlíková 3:S Komentáře
17.10.2021 16:00 2. Tomáš Holub TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
16.10.2021 14:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
26.09.2021 12:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
16.09.2021 20:00 2. Karel Březina 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 2:3 Komentáře
11.09.2021 18:00 2. Štěpán Baratta TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
04.09.2021 17:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
30.08.2021 18:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
21.08.2021 16:00 2. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
13.08.2021 18:00 2. Bára Valková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
09.08.2021 19:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
06.08.2021 18:00 2. Matěj Rajtr TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
22.07.2021 18:00 1. Štěpán Baratta TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
19.07.2021 17:00 1. David Cintula TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
12.07.2021 18:00 1. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
12.07.2021 17:00 1. Otto Slabý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
25.06.2021 15:00 1. Otto Slabý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
23.06.2021 17:00 1. David Cintula Dobřany 0:3
07.06.2021 14:30 1. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
05.06.2021 12:00 1. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
26.09.2020 11:00 2. Martin Janoušek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
20.09.2020 13:00 2. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.09.2020 14:57 2. Marek Přibáň 3:S Komentáře
10.09.2020 21:00 2. Filip Hrbek 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 3. Kateřina Legátová S:S
07.09.2020 00:10 3. Ivana Gabrišková S:S
29.08.2020 18:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
23.08.2020 11:00 3. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
13.08.2020 17:00 3. Kateřina Štoková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
06.08.2020 18:00 2. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
05.08.2020 16:00 2. Martin Janoušek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
29.07.2020 16:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
27.07.2020 17:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
05.07.2020 11:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
02.07.2020 20:00 3. David Kowalik 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:1 Komentáře
26.06.2020 15:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
23.06.2020 16:00 3. Kateřina Štoková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
21.06.2020 16:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
09.06.2020 16:00 3. David Cintula 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3
02.06.2020 16:00 3. Luděk Černý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:2
24.05.2020 12:00 3. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
23.05.2020 11:00 3. Veronika Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
21.02.2020 14:00 2. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
14.02.2020 14:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
12.02.2020 18:00 2. Lukáš Kos TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
09.02.2020 09:00 2. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
31.01.2020 13:30 3. Vítězslav Krause TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
30.01.2020 11:00 3. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
11.01.2020 11:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
08.01.2020 19:00 3. Jiří Viták 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:1 Komentáře
02.01.2020 00:10 4. Karel Štukavec 3:S
02.01.2020 00:10 4. Jan Bechynský 3:S
27.12.2019 17:00 4. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
13.12.2019 19:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
20.11.2019 19:30 3. Vítězslav Krause 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 2:3 Komentáře
16.11.2019 11:00 3. Michal Kořánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
13.11.2019 20:00 3. Jiří Viták TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 Komentáře
07.11.2019 19:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
27.10.2019 12:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
12.10.2019 16:00 4. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
09.10.2019 19:00 4. Kateřina Štoková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0 Komentáře
05.10.2019 18:00 4. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
28.09.2019 12:00 4. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
08.09.2019 18:00 4. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
04.09.2019 19:00 4. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
4. Monika Kratochvílová 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím