Image 1

Jakub Novotný (24 let)

ID: 31317

Plzeň

Facebook profil

Fandí:HC PLZEŇ 1929 a FC VIKTORIA PLZEŇ

Hraje ligy: Plzeň - Badminton (20/38)

  • 39 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 20 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 18 / 11 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

82 bodů
20. místo (18. místo v mužích)
J.V. J.N. T.S. M.M. I.G. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:0 3:0
3:0
18 14 92
2 .
Image 1
Jakub Novotný
3:0 3:1 11 11 82
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3 3:0 6 0 66
4 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3 1:3 0:3 1 0 61
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0 -11 49
6 .
Image 1
Pavel Luňáček
0:3
0 -14 46

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

30 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
J.H. J.Š. J.N. Ž.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:2
3:0
3:0
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Jiří Špička
2:3
S:S 3:0
3:S
13 11 44
3 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3
S:S 3:1
3:S
10 0 30
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3 1:3
3:S
7 -11 16
5 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

2 . Úroveň A

26 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
K.B. K.Š. Z.K. M.K. J.N. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:0
3:S
3:0 3:0 3:0 29 14 83
2 .
Image 1
Karel Štukavec
0:3
3:S
3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
S:3
S:3
3:2 S:S 3:0 8 0 48
4 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3 1:3 2:3
3:1
S:S 6 0 46
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 0:3 S:S
1:3
S:S -3 -11 26
6 .
Image 1
Jiří Špička
0:3 0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 22

3 . Úroveň A

52 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.N. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Novotný
3:1 3:0 S:S 3:0 18 14 52
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
3:2
1:3 3:0 14 11 45
3 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
2:3
3:2
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:S 3:1
2:3
3:1 12 -11 21
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3 2 -14 8

3 . Úroveň A

11 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
M.K. M.v. M.K. I.G. J.N. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kopčil
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 30 14 64
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:2 3:0 3:1 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
0:3 2:3 3:1 1:3
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3 1:3
S:S
3:1
4 0 24
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 1:3 3:1
S:S
S:S
2 -11 11
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3
S:S
0 -14 6

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

49 bodů
25. místo (20. místo v mužích)
M.M. J.N. Ž.S. A.C. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Mazanec
1:3
3:0
3:0 3:0 22 14 56
2 .
Image 1
Jakub Novotný
3:1 3:0
S:S
3:0 18 11 49
3 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
3:S
3:0
13 0 33
4 .
Image 1
Anna Czuczorova
0:3
S:S
S:3
3:2 3 -11 12
5 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3
0:3
2:3 2 -14 8

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

28 bodů
21. místo (14. místo v mužích)
J.Š. J.N. M.Z. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Špička
3:S
3:S
3:S
21 0 41
2 .
Image 1
Jakub Novotný
S:3
S:S
S:S -6 0 14
3 .
Image 1
Martin Zucha
S:3
S:S
S:S
-6 0 14
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
S:3
S:S
S:S
-6 0 14

3 . Úroveň A

42 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
F.H. M.Z. L.Č. K.J. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0
3:0 24 0 44
2 .
Image 1
Miroslav Zicha
0:3
1:3
3:0
3:1 12 0 32
3 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:1
S:S 3:0 9 0 29
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3
S:S
3:0
4 0 24
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 1:3 0:3
0:3
1 0 21

4 . Úroveň A

68 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
J.N. P.T. M.Z. M.J. Ž.S. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Novotný
3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
24 0 34
2 .
Image 1
Petra Trdličková
0:3 3:1
3:S
3:S
3:S
16 0 26
3 .
Image 1
Martin Zucha
0:3 1:3 3:0 0:3
3:S
10 0 20
4 .
Image 1
Michal Ježek
0:3
S:3
0:3
3:S
3:S
8 0 18
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
S:3
3:0
S:3
0:3 5 0 15
6 .
Image 1
Karolína Nemešová
S:3
S:3
S:3
S:3
3:0 5 0 15

4 . Úroveň A

50 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
M.Z. J.N. P.T. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Zicha
3:0 3:0 3:0 24 0 34
2 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 3:0 3:1 15 0 25
3 .
Image 1
Petra Trdličková
0:3 0:3 3:0 8 0 18
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 1:3 0:3 1 0 11

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.10.2019 12:00 5. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
13.10.2019 11:00 5. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
01.10.2019 00:10 4. Jiří Špička S:S
26.09.2019 18:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
08.09.2019 18:00 4. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
02.09.2019 00:10 2. Jiří Špička S:S
02.09.2019 00:10 2. Zdeněk Kubiš S:S
20.08.2019 18:00 2. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
16.08.2019 15:00 2. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
07.08.2019 18:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
01.08.2019 00:10 3. Monika Kratochvílová S:S
25.07.2019 18:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.07.2019 17:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.07.2019 16:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
19.06.2019 19:45 3. Ivana Gabrišková S:S Komentáře
19.06.2019 19:45 3. Žaneta Sedláková S:S Komentáře
16.06.2019 18:00 3. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
06.06.2019 14:00 3. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
06.06.2019 14:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
30.05.2019 14:22 6. Anna Czuczorova S:S Komentáře
19.05.2019 14:00 6. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
11.05.2019 19:00 6. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
10.05.2019 15:00 6. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
04.02.2019 00:10 4. Kateřina Janečková S:S
03.02.2019 12:42 4. Martin Zucha S:S Komentáře
25.01.2019 12:46 4. Jiří Špička S:3 Komentáře
27.12.2018 13:00 3. Kateřina Janečková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
14.12.2018 19:00 3. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
13.12.2018 12:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
08.12.2018 12:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.11.2018 17:00 4. Karolína Nemešová TJ Lokomotiva Plzeň 3:S Komentáře
24.11.2018 11:00 4. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.11.2018 12:00 4. Michal Ježek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
15.11.2018 17:00 4. Martin Zucha TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
14.11.2018 19:00 4. Petra Trdličková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
24.10.2018 19:00 4. Petra Trdličková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
19.10.2018 15:00 4. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
13.10.2018 11:00 4. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
4. Monika Kratochvílová 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím