Image 1

Karel Březina (45 let)

ID: 10237

Plzeň

  • 482 zápasů

    od roku 2010
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 13:00
    Často hraje od 13:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 5 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 67
    Zápasů v lize ( 36 / 31 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

2 . Úroveň A

142 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
P.M. K.B. F.H. L.Č. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Mühlbachr
3:0 3:0 14 14 148
2 .
Image 1
Karel Březina
3:1
3:2
11 11 142
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
3:0
8 0 128
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
2:3
0:3
2 -11 111
5 .
Image 1
Vítězslav Krause
0 -14 106

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

75 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
O.S. J.K. V.F. K.B. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 122
2 .
Image 1
Jiri Kiml
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 112
3 .
Image 1
Václav Fiala
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
Karel Březina
0:3
0:3
0:3
3:1 6 -11 75
5 .
Image 1
Karel Štukavec
0:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 67

2 . Úroveň A

83 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
K.B. K.Š. Z.K. M.K. J.N. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:0
3:S
3:0 3:0 3:0 29 14 83
2 .
Image 1
Karel Štukavec
0:3
3:S
3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
S:3
S:3
3:2 S:S 3:0 8 0 48
4 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3 1:3 2:3
3:1
S:S 6 0 46
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 0:3 S:S
1:3
S:S -3 -11 26
6 .
Image 1
Jiří Špička
0:3 0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 22

1 . Úroveň A

57 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
O.S. J.K. M.S. K.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
Jiri Kiml
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 92
3 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
0:3
3:1 3:0 13 0 73
4 .
Image 1
Karel Březina
0:3
0:3
1:3 3:0 8 -11 57
5 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 46

2 . Úroveň A

70 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
V.F. K.B. F.H. K.Š. L.Č. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
30 14 84
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3
3:0
1:3 3:0 3:0 19 11 70
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:S
3:0
3:0
17 0 57
4 .
Image 1
Karel Štukavec
0:3 3:1
S:3
3:2
S:3
9 0 49
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
0:3
2:3
3:0
8 -11 37
6 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
0:3
3:S
0:3
5 -14 31

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

107 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
O.S. J.K. M.S. P.M. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 162
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 2:3 3:1
3:0
15 11 146
3 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3 3:2 2:3 3:0 14 0 134
4 .
Image 1
Pavel Mühlbachr
0:3 1:3 3:2 3:1 12 -11 121
5 .
Image 1
Karel Březina
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 107

2 . Úroveň A

112 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
J.K. K.B. Z.K. V.S. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Karel Březina
1:3 3:0
3:0
3:1 21 11 112
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3
0:3
2:3
3:2 7 0 87
4 .
Image 1
Veronika Smolanová
0:3
0:3
3:2
S:S 3 -11 72
5 .
Image 1
Jiří Špička
0:3 1:3 2:3 S:S 1 -14 67

1 . Úroveň A

107 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
O.S. A.V. M.S. J.K. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 162
2 .
Image 1
Aleš Vybíral
0:3
3:0 3:1 3:0 20 11 151
3 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
0:3
3:2
3:1
11 0 131
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 1:3
2:3
3:0 10 -11 119
5 .
Image 1
Karel Březina
0:3 0:3
1:3
0:3 1 -14 107

2 . Úroveň A

149 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
J.K. K.B. V.F. F.H. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:0
3:2
3:0
3:0 26 14 160
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3
3:2
3:1
3:0
18 11 149
3 .
Image 1
Václav Fiala
2:3
2:3
3:0
3:0
18 0 138
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
0:3
3:1
7 -11 116
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 107

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

100 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
J.Č. M.S. K.B. P.L. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Čiha
3:1
3:0 3:0 3:S 22 0 62
2 .
Image 1
Miloš Smolík
1:3
3:0
3:1
3:S
17 0 57
3 .
Image 1
Karel Březina
0:3
0:3
3:1
3:S
10 0 50
4 .
Image 1
Pavel Liška
0:3
1:3
1:3
3:S
7 0 47
5 .
Image 1
Miroslav Bezděka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 40

2 . Úroveň A

84 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
J.K. K.B. M.S. P.L. V.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:0
3:1
3:0
3:S
22 0 52
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3 1:3
3:0
3:S
12 0 42
3 .
Image 1
Miloš Smolík
1:3
3:1
S:S
3:S
9 0 39
4 .
Image 1
Pavel Liška
0:3
0:3
S:S
3:S
3 0 33
5 .
Image 1
Václav Fiala
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

3 . Úroveň A

86 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
K.B. P.L. K.J. M.Z. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:1
3:0
3:0
3:0
23 0 43
2 .
Image 1
Pavel Liška
1:3
3:0 3:1 3:0 18 0 38
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3 3:1 3:0 11 0 31
4 .
Image 1
Miroslav Zicha
0:3
1:3 1:3 3:1 7 0 27
5 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3 0:3 1:3 1 0 21

2 . Úroveň A

74 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
M.S. V.F. J.K. K.B. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Smolík
3:S
3:2
3:1
3:0
20 0 50
2 .
Image 1
Václav Fiala
S:3
3:1
3:0
3:S
16 0 46
3 .
Image 1
Jana Kozlíková
2:3
1:3 3:0 3:1 14 0 44
4 .
Image 1
Karel Březina
1:3
0:3
0:3
3:0
7 0 37
5 .
Image 1
Pavel Liška
0:3
S:3
1:3
0:3
1 0 31

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

41 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.Č. M.S. K.B. F.H. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Čiha
3:0
3:0
3:0
S:S 16 0 46
2 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
3:0
1:3
3:S
12 0 42
3 .
Image 1
Karel Březina
0:3
0:3
3:0
3:S
11 0 41
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
3:1
0:3
3:S
10 0 40
5 .
Image 1
Jan Vaněček
S:S
S:3
S:3
S:3
-2 0 28

3 . Úroveň A

37 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
V.F. K.B. L.Č. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:1
3:0
3:0
23 0 43
2 .
Image 1
Karel Březina
1:3
3:0
3:0 17 0 37
3 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
3:0
8 0 28
4 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
0:3
0:3
0:3
0 0 20

2 . Úroveň A

47 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
J.Č. M.S. J.K. K.B. F.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Čiha
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
3:2
3:0
3:1
33 0 63
3 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 2:3
3:2
3:0
26 0 56
4 .
Image 1
Karel Březina
0:3
0:3
2:3
3:0
17 0 47
5 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
0:3
0:3
2 0 32

3 . Úroveň A

65 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
K.B. F.H. M.Š. K.N. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:1
3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 56
3 .
Image 1
Miroslava Šlajsová
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 28
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 3:0 S:S 8 0 23
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
0:3
S:S -5 0 10

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.10.2019 13:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
08.10.2019 13:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
29.09.2019 10:00 1. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
18.09.2019 18:00 1. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
18.09.2019 13:45 1. Otto Slabý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
17.09.2019 13:00 1. Jiri Kiml TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
28.08.2019 17:30 2. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
28.08.2019 04:25 2. Zdeněk Kubiš 3:S Komentáře
07.08.2019 18:00 2. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.08.2019 17:30 2. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
03.08.2019 15:30 2. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
25.07.2019 12:30 1. Jiri Kiml TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
14.07.2019 13:00 1. Miloš Smolík TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
11.07.2019 12:30 1. Otto Slabý TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
09.07.2019 12:30 1. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
26.06.2019 18:00 2. Kateřina Štoková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
21.06.2019 19:00 2. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
19.06.2019 12:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.06.2019 10:00 2. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
11.06.2019 13:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
25.05.2019 17:00 1. Otto Slabý TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
15.05.2019 19:00 1. Miloš Smolík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
10.05.2019 14:00 1. Pavel Mühlbachr TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
04.05.2019 11:00 1. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
22.04.2019 17:00 2. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
17.04.2019 17:00 2. Zdeněk Kubiš 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
15.04.2019 13:00 2. Veronika Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
14.04.2019 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
23.03.2019 11:00 1. Aleš Vybíral TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
20.03.2019 19:00 1. Otto Slabý TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
09.03.2019 11:00 1. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
07.03.2019 17:00 1. Miloš Smolík 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3 Komentáře
20.02.2019 21:00 2. Václav Fiala TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
15.02.2019 19:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
13.02.2019 20:00 2. Jana Kozlíková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
12.02.2019 13:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
31.01.2019 09:38 2. Miroslav Bezděka 3:S Komentáře
23.01.2019 19:00 2. Miloš Smolík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
15.01.2019 13:00 2. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
12.01.2019 19:00 2. Jaromír Čiha Malesický Dvůr 0:3
23.12.2018 10:09 2. Václav Fiala 3:S Komentáře
22.12.2018 11:00 2. Jana Kozlíková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
18.12.2018 12:30 2. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
12.12.2018 19:00 2. Miloš Smolík 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3
22.11.2018 14:00 3. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
13.11.2018 13:00 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
10.11.2018 13:00 3. Miroslav Zicha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
07.11.2018 19:00 3. Kateřina Štoková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0 Komentáře
27.10.2018 12:00 2. Václav Fiala TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
26.10.2018 20:00 2. Miloš Smolík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
24.10.2018 18:00 2. Pavel Liška TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
23.10.2018 15:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.09.2018 13:00 2. Miloš Smolík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
25.09.2018 14:15 2. Jan Vaněček 3:S Komentáře
09.09.2018 12:00 2. Jaromír Čiha TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
04.09.2018 12:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
29.08.2018 20:00 3. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
24.08.2018 17:00 3. Miroslava Šlajsová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
22.08.2018 13:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
25.07.2018 18:00 2. Jaromír Čiha Malesický Dvůr 0:3 Komentáře
24.07.2018 13:00 2. Miloš Smolík TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
12.07.2018 15:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
10.07.2018 13:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
28.06.2018 15:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
18.06.2018 20:00 3. Miroslava Šlajsová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
13.06.2018 20:00 3. Žaneta Sedláková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
11.06.2018 20:00 3. Karolína Nemešová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím