Image 1

Vítězslav Krause (41 let)

ID: 24021

Plzeň

  • 102 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v TJ Plzeň-Bílá Hora
  • 13 /41
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 102
    Zápasů v lize ( 44 / 37 / 21) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

94 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
M.K. L.Č. J.H. V.K. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kořánek
3:0
3:0 3:0
3:0
28 14 142
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:1
2:3
8 11 119
3 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
1:3
3:1
7 0 107
4 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
3:2
5 -11 94
5 .
Image 1
Jiří Viták
0:3
1:3
1 -14 87

2 . Úroveň A

112 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
P.M. K.B. F.H. L.Č. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Mühlbachr
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
Image 1
Karel Březina
1:3
3:1
3:2
2:3 14 11 145
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
3:0
3:1
14 0 134
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
2:3
0:3
3:S
8 -11 117
5 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 3:2
1:3
S:3
6 -14 112

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

72 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
L.Č. V.K. M.K. K.Š. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 78
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
2:3
3:2
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Martin Kopčil
1:3
2:3
3:1
3:0
16 0 56
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
0:3 1:3 3:0 9 -11 38
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

7 bodů
26. místo (18. místo v mužích)
M.Z. N.E. K.Š. K.N. Ž.S. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Zicha
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S 46 0 61
2 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3 3:2 3:0 3:1 3:S 34 0 49
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 2:3 3:0 3:S 3:S 29 0 44
4 .
Image 1
Karolína Nemešová
0:3 0:3 0:3
3:S
S:S 4 0 19
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
1:3 S:3
S:3
S:S -2 0 13
6 .
Image 1
Vítězslav Krause
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

3 . Úroveň B

30 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
L.Č. K.D. K.J. I.S. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:0
2:3
3:0
3:S 40 0 70
2 .
Image 1
Kanako D'ALBERTI
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 66
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
3:2
0:3 3:1
3:S
30 0 60
4 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3
0:3 1:3 3:S 12 0 42
5 .
Image 1
Vítězslav Krause
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

3 . Úroveň A

45 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
A.P. J.K. R.J. V.K. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Pražák
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 71
3 .
Image 1
Radek Juppa
0:3 0:3 3:1 3:0 24 0 54
4 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 0:3 1:3
3:0
15 0 45
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň B

56 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
J.K. L.Č. V.K. N.E. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
3:S
3:0 3:0 36 0 66
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
S:3
3:0 3:0 26 0 56
4 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3 0:3 0:3 3:1 11 0 41
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 32

3 . Úroveň A

42 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Š.F. J.K. R.J. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Franc
3:0 3:0 3:0 51 0 81
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 1:3 3:0 20 0 50
3 .
Image 1
Radek Juppa
0:3 3:1 2:3 20 0 50
4 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 0:3 3:2 12 0 42

3 . Úroveň A

54 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
A.P. M.L. V.K. L.Č. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Pražák
3:2
3:S 3:0 3:0 45 0 75
2 .
Image 1
Matěj Linhart
2:3
3:0 3:0 3:0 43 0 73
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
S:3 0:3 3:1 3:0 24 0 54
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 0:3 1:3
3:0
15 0 45
5 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

2 . Úroveň A

45 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
M.B. J.K. M.Č. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Bezděka
3:0 3:0 3:0 51 0 96
2 .
Image 1
Jiří Kozák
0:3
3:0
3:0 34 0 79
3 .
Image 1
Martin Černý
0:3
0:3
3:0
17 0 62
4 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 0:3
0:3
0 0 45

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

61 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
V.K. L.Č. S.P. I.S. N.E. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Krause
3:1
3:1
3:0
3:0
3:S 46 0 61
2 .
Image 1
Luděk Černý
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0 42 0 57
3 .
Image 1
Stanislav Pavlíček
1:3
0:3
3:0 3:1 3:0 31 0 46
4 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 0:3 0:3 3:0 3:0 20 0 35
5 .
Image 1
Nikola Edlová
0:3
0:3
1:3 0:3 3:S 10 0 25
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3 0:3 0:3 0:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň A

28 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
K.J. P.G. I.S. V.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Janečková
3:0 3:0
3:S
3:0 49 0 64
2 .
Image 1
Petra Gabrielová
0:3 3:1 3:S S:S 16 0 31
3 .
Image 1
Iveta Slouková
0:3 1:3 0:3 3:0 15 0 30
4 .
Image 1
Vítězslav Krause
S:3
S:3 3:0 S:3 13 0 28
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 S:S 0:3 3:S 5 0 20

2 . Úroveň A

36 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
P.L. M.P. L.Č. K.J. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Lundák
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 80
2 .
Image 1
Michal Pašek
1:3
3:0
3:0
S:S 23 0 53
3 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3 3:0 1:3 15 0 45
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3
0:3 3:S 10 0 40
5 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 S:S 3:1 S:3 6 0 36

2 . Úroveň A

56 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
D.D. J.K. V.K. R.J. S.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Dlesk
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
Image 1
Jiří Kozák
0:3 3:2 3:1 3:0 33 0 63
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 56
4 .
Image 1
Radek Juppa
0:3 1:3 2:3 3:0 19 0 49
5 .
Image 1
Stanislav Pavlíček
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

70 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
V.K. R.J. K.J. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Krause
3:2 3:1
3:S
40 0 70
2 .
Image 1
Radek Juppa
2:3 3:0 3:S 35 0 65
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
1:3 0:3 3:S 16 0 46
4 .
Image 1
Luděk Černý
S:3
S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

53 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
J.K. M.Č. V.K. S.P. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Martin Černý
2:3
3:0
3:0
3:S
40 0 70
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
0:3
3:0
3:S
23 0 53
4 .
Image 1
Stanislav Pavlíček
0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 43
5 .
Image 1
Petra Gabrielová
0:3
S:3
S:3
0:3 0 0 30

3 . Úroveň A

35 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
M.S. D.D. M.L. J.D. J.K. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Staník
3:S
3:0
3:1 3:1 3:2 43 0 73
2 .
Image 1
David Dlesk
S:3 3:0 3:0 3:0 3:0 40 0 70
3 .
Image 1
Matěj Linhart
0:3
0:3 3:1 3:0 3:1 28 0 58
4 .
Image 1
Jaromír Drnec
1:3 0:3 1:3
3:0
3:0 24 0 54
5 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 0:3 0:3
0:3
3:0 12 0 42
6 .
Image 1
Vítězslav Krause
2:3 0:3 1:3 0:3 0:3 5 0 35

3 . Úroveň B

65 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
J.K. V.K. L.Č. S.P. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jana Kozlíková
3:1
3:0
3:0 3:S 47 0 77
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 65
3 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
3:0
3:2 22 0 52
4 .
Image 1
Stanislav Pavlíček
0:3 S:3
0:3
3:0 13 0 43
5 .
Image 1
Adam Davídek
S:3 S:3 2:3 0:3 4 0 34

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

66 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
P.L. V.K. M.F. R.J. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Liška
3:0 3:0 3:2 3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 3:0 3:S 3:0 36 0 66
3 .
Image 1
Michal Fidler
0:3 0:3 3:1
3:1
22 0 52
4 .
Image 1
Radek Juppa
2:3 S:3 1:3
3:0
19 0 49
5 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3 0:3
1:3
0:3
2 0 32

3 . Úroveň B

58 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
M.S. P.F. V.K. L.Č. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Staník
3:1
3:0
3:1
3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Pavel Fakan
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
1:3
3:0
3:0 28 0 58
4 .
Image 1
Luděk Černý
1:3
0:3
0:3
3:0
15 0 45
5 .
Image 1
Petra Gabrielová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

3 . Úroveň A

30 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
J.D. M.V. M.L. P.F. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaromír Drnec
3:2
3:1
3:0
3:0
46 0 76
2 .
Image 1
Martin Valeš
2:3
3:2
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Image 1
Matěj Linhart
1:3
2:3
3:2
3:0 28 0 58
4 .
Image 1
Pavel Fakan
0:3
0:3
2:3
3:0
17 0 47
5 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

3 . Úroveň B

61 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
M.L. V.K. R.J. M.S. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj Linhart
3:0 3:0 3:2 3:0 48 0 78
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
3:2
3:2 3:0 31 0 61
3 .
Image 1
Radek Juppa
0:3
2:3
3:1 3:0 28 0 58
4 .
Image 1
Michal Staník
2:3 2:3 1:3
S:3
10 0 40
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 0:3 0:3
3:S
10 0 40

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

62 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
V.K. R.J. L.Č. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Krause
3:1
3:0
3:1
47 0 62
2 .
Image 1
Radek Juppa
1:3
3:1 3:0 35 0 50
3 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 1:3
3:0
20 0 35
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
1:3
0:3
0:3
3 0 18

3 . Úroveň A

14 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
D.D. M.V. J.H. P.L. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Dlesk
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 .
Image 1
Martin Valeš
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 52
3 .
Image 1
Jiří Hangan
0:3 1:3 3:2 3:2 20 0 35
4 .
Image 1
Pavel Liška
0:3 1:3 2:3 S:S 1 0 16
5 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 0:3 2:3 S:S -1 0 14

3 . Úroveň B

64 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
V.K. J.K. L.Č. K.J. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Krause
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 64
2 .
Image 1
Jana Konečná
0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 51
3 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
0:3
3:1
3:S 21 0 36
4 .
Image 1
Kateřina Janečková
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 27
5 .
Image 1
Roman Moravčík
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň A

21 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
J.T. R.J. K.J. J.K. L.Č. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Tauš
3:0 S:3 3:0 3:0 3:0 40 0 55
2 .
Image 1
Radek Juppa
0:3 3:0 3:1 3:2 3:S 34 0 49
3 .
Image 1
Kateřina Janečková
3:S 0:3
1:3
0:3 3:S 18 0 33
4 .
Image 1
Jana Konečná
0:3 1:3
3:1
3:0
S:S 17 0 32
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 2:3 3:0
0:3
0:3 13 0 28
6 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3 S:3 S:3 S:S 3:0 6 0 21

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.11.2019 19:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2 Komentáře
09.11.2019 13:00 3. Michal Kořánek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
30.10.2019 20:00 2. Karel Březina TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
24.10.2019 14:30 2. Pavel Mühlbachr TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
24.10.2019 10:28 2. Luděk Černý S:3 Komentáře
23.10.2019 19:00 2. Filip Hrbek TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
30.09.2019 07:30 3. Ivana Gabrišková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
25.09.2019 18:00 3. Martin Kopčil TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
21.09.2019 14:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
07.09.2019 18:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 2:3 Komentáře
02.05.2018 09:56 4. Karolína Nemešová S:S
02.05.2018 09:56 4. Žaneta Sedláková S:S
03.04.2018 08:12 3. Kanako D'ALBERTI S:3
28.03.2018 18:00 3. Kateřina Janečková S:3 Komentáře
28.02.2018 21:00 3. Radek Juppa TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3
28.02.2018 20:30 3. Aleš Pražák TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
17.02.2018 16:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
14.02.2018 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
13.01.2018 14:30 3. Nikola Edlová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
10.01.2018 20:00 3. Žaneta Sedláková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
06.01.2018 14:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
27.12.2017 09:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
13.12.2017 20:00 3. Radek Juppa TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
09.12.2017 11:00 3. Štěpán Franc TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
29.11.2017 21:00 3. Kateřina Janečková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
29.11.2017 20:30 3. Matěj Linhart TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
22.11.2017 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1
25.10.2017 21:00 2. Jiří Kozák TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
25.10.2017 20:00 2. Miroslav Bezděka TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
18.10.2017 20:00 2. Martin Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
28.09.2017 15:00 3. Iveta Slouková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
17.09.2017 19:00 3. Nikola Edlová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
06.09.2017 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1 Komentáře
05.09.2017 19:00 3. Stanislav Pavlíček Dobřany 3:1 Komentáře
27.08.2017 18:00 3. Kateřina Janečková S:3 Komentáře
23.08.2017 20:00 3. Iveta Slouková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
01.08.2017 08:12 2. Michal Pašek S:S
31.07.2017 22:00 2. Kateřina Janečková S:3
12.07.2017 21:00 2. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1
12.07.2017 20:00 2. Petr Lundák TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
21.06.2017 21:30 2. Jiří Kozák TJ Plzeň-Bílá Hora 2:3
21.06.2017 20:30 2. David Dlesk TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
21.06.2017 20:00 2. Stanislav Pavlíček TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
20.06.2017 19:00 2. Radek Juppa Dobřany 3:2
30.05.2017 20:00 3. Kateřina Janečková Dobřany 3:1
10.05.2017 20:00 3. Radek Juppa TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
26.04.2017 20:00 3. Stanislav Pavlíček TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
21.04.2017 20:00 3. Martin Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
21.04.2017 09:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
29.03.2017 21:00 3. Matěj Linhart TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3
29.03.2017 20:00 3. David Dlesk TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
12.03.2017 15:00 3. Michal Staník TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
12.03.2017 14:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
08.03.2017 20:00 3. Jaromír Drnec TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
19.02.2017 14:00 3. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
15.02.2017 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
25.01.2017 20:00 3. Kateřina Janečková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
18.01.2017 20:00 3. Pavel Liška TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
11.01.2017 20:00 3. Michal Fidler TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
29.12.2016 17:01 3. Petra Gabrielová 3:0
21.12.2016 21:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
21.12.2016 20:00 3. Pavel Fakan TJ Plzeň-Bílá Hora 1:3 Komentáře
03.12.2016 18:00 3. Michal Staník TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
30.11.2016 20:00 3. Martin Valeš TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
26.11.2016 09:00 3. Matěj Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
23.11.2016 20:00 3. Pavel Fakan TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
06.11.2016 13:00 3. Jaromír Drnec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
28.10.2016 14:00 3. Michal Staník TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
26.10.2016 20:00 3. Radek Juppa TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2 Komentáře
19.10.2016 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
14.10.2016 11:00 3. Matěj Linhart TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
26.05.2016 18:00 3. Kateřina Janečková TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1 Komentáře
19.05.2016 18:00 3. Radek Juppa TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1 Komentáře
12.05.2016 19:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
01.05.2016 09:00 3. Martin Valeš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
30.04.2016 15:00 3. Jiří Hangan TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
09.04.2016 17:00 3. David Dlesk TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
30.03.2016 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
16.03.2016 21:00 3. Jana Konečná TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0 Komentáře
05.03.2016 16:00 3. Kateřina Janečková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
17.02.2016 20:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
10.02.2016 15:00 3. Jan Tauš TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
3. Iveta Slouková S:3
3. Petra Gabrielová S:3
3. Žaneta Sedláková S:3
3. Luděk Černý S:3 Komentáře
4. Nikola Edlová S:3
3. Radek Juppa 3:S
3. Luděk Černý 3:S Komentáře
3. Luděk Černý S:3
4. Kateřina Štoková S:3
4. Miroslav Zicha S:3
3. Roman Moravčík 3:S
3. Pavel Liška S:S
3. Petra Gabrielová 3:S Komentáře
3. Žaneta Sedláková 3:S
3. Radek Juppa S:3
3. Kateřina Janečková S:3
3. Jana Konečná S:S
3. Aleš Pražák S:3
3. Stanislav Pavlíček 3:S
3. Adam Davídek 3:S

Platební metody