Miroslav vlček

Miroslav vlček (40 let)

ID: 32777

Plzeň

  • 75 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 18 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 71
    Zápasů v lize ( 30 / 37 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

28 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
D.K. K.Š. M.Š. M.v. I.G. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kowalik
3:0 3:1 3:s 16 14 50
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 1:3 3:0
3:1
12 11 43
3 .
Image 1
Marek Šlouf
3:1
S:S
3:s 8 0 28
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3 0:3
S:S
3:2 3:s 8 0 28
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
2:3 3:s 7 -11 16
6 .
Image 1
Salomão Moraes
s:3
1:3
s:3 s:3 s:3 1 -14 7

3 . Úroveň A

35 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
J.H. K.L. M.v. K.Š. D.K. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:0
3:0
3:0
3:1
3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
24 11 55
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:2 3:1 3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
2:3 3:2 3:1 11 0 31
5 .
Image 1
David Kowalik
1:3
0:3
1:3 2:3 3:0 10 -11 19
6 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 7

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

72 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
M.Š. M.v. K.Š. V.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Šlouf
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
3:1 3:0 3:0 21 11 72
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 55
4 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 28

6 . Úroveň A

70 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
M.v. M.M. I.G. K.Š. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav vlček
3:1 S:S 3:S 3:S 16 14 70
2 .
Image 1
Miloš Mazanec
1:3 S:S 3:S 3:S 11 11 62
3 .
Image 1
Ivana Gabrišková
S:S S:S 3:S 3:S 8 0 48
4 .
Image 1
Klára Škodová
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 27
5 .
Image 1
Kateřina Jandová
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 24

6 . Úroveň A

49 bodů
29. místo (24. místo v mužích)
F.S. K.Š. M.v. V.V. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Semerád
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3 0:3 1:3 3:0 9 0 49
4 .
Image 1
Vladi Vanikova
0:3 0:3 3:1
S:S
4 -11 33
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 24

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

67 bodů
29. místo (26. místo v mužích)
M.P. J.Š. J.B. I.G. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:S
3:2
3:0
3:0
25 14 119
2 .
Image 1
Jiří Špička
S:3
3:1 3:0 3:1 19 3 102
3 .
Image 1
Jan Bechynský
2:3
1:3
3:0
3:S
16 0 96
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -3 83
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 67

3 . Úroveň A

86 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
F.H. Z.K. V.K. L.Č. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 142
2 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3
2:3 3:2 3:0 14 11 125
3 .
Image 1
Vítězslav Krause
0:3
3:2
S:S
3:0 10 0 110
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3
2:3
S:S
3:0
7 -11 96
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

108 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
Z.K. M.v. K.Š. I.G. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:0 3:0
S:S
3:0 19 14 113
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:1
3:2
3:1
17 11 108
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 1:3 3:0
3:0
15 0 95
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
S:S
2:3
0:3
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
Václav Plic
0:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 68

4 . Úroveň A

77 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
P.L. J.H. K.Š. M.v. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Liška
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 117
2 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3
3:0
3:0
0:3 16 11 107
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
0:3
3:1
3:S 13 0 93
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
0:3
1:3
3:S 8 -11 77
5 .
Image 1
Jiří Špička
S:3
3:0 S:3 S:3 7 -14 73

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

46 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
M.S. J.P. F.H. Z.K. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Smolík
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 100
2 .
Image 1
Jiří Pikrt
1:3
3:0
3:1 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 72
4 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
1:3 1:3
2:3
3:0 11 -11 60
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 46

3 . Úroveň A

53 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
J.P. M.v. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pikrt
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S
28 14 62
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:0 3:0
3:S
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:0
3:S
3:S
16 0 36
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 31
5 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 7
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
S:3
S:3
0:3
S:S -2 -14 4

2 . Úroveň A

36 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
F.H. L.Č. J.Š. M.v. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Hrbek
3:1
3:0
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Image 1
Luděk Černý
1:3
3:2
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Jiří Špička
0:3
2:3
3:1
3:S
14 0 54
4 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
1:3 3:S 7 -11 36
5 .
Image 1
Karel Štukavec
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 26

3 . Úroveň A

52 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
M.K. M.v. M.K. I.G. J.N. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kopčil
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 30 14 64
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:2 3:0 3:1 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
0:3 2:3 3:1 1:3
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3 1:3
S:S
3:1
4 0 24
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 1:3 3:1
S:S
S:S
2 -11 11
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3
S:S
0 -14 6

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

54 bodů
23. místo (18. místo v mužích)
V.F. P.L. K.Š. M.K. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:0
3:0
S:3
3:0
21 14 95
2 .
Image 1
Pavel Liška
0:3
3:0
S:3
3:0 14 11 85
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3 3:0 3:1 13 0 73
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
3:S
3:S
0:3 0:3 12 -11 61
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -14 54

4 . Úroveň A

54 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
L.Č. D.V. M.v. V.P. I.G. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
30 14 84
2 .
Image 1
Daniel Veselý
0:3
3:0
3:0 3:0 3:0 24 11 75
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:1
3:2 3:1 14 0 54
4 .
Image 1
Václav Plic
0:3
0:3
1:3
3:2 3:1 10 0 50
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 2:3 2:3
3:0
10 -11 39
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3 1:3 1:3
0:3
2 -14 28

4 . Úroveň A

55 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
Z.K. P.L. K.Š. M.v. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Pavel Liška
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90
3 .
Image 1
Karel Štukavec
1:3 2:3
3:0
3:0
17 0 77
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3 0:3
0:3
3:2 6 -11 55
5 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3 0:3
0:3
2:3 2 -14 48

5 . Úroveň A

70 bodů
23. místo (18. místo v mužích)
Z.K. K.Š. M.v. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:2 3:0 3:0 32 14 106
2 .
Image 1
Karel Štukavec
2:3
3:0
3:0
27 11 98
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:1 10 0 70
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3
1:3 2 -11 51

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.08.2020 09:57 3. Marek Šlouf S:S Komentáře
22.07.2020 18:30 3. Ivana Gabrišková TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
22.07.2020 17:00 3. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
21.07.2020 17:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
05.07.2020 12:00 3. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
05.07.2020 11:00 3. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
03.07.2020 17:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
26.06.2020 14:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
24.06.2020 16:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
16.06.2020 00:10 5. Miloš Mazanec 3:0
10.06.2020 18:30 5. Václav Hrdlička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
28.05.2020 13:30 5. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
27.05.2020 18:30 5. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
21.05.2020 00:10 6. Ivana Gabrišková S:S
21.05.2020 00:10 6. Klára Škodová 3:S
21.05.2020 00:10 6. Kateřina Jandová 3:S
11.03.2020 18:00 6. Miloš Mazanec 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:1
25.02.2020 19:00 6. Vladi Vanikova 1:3
19.02.2020 19:00 6. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
18.02.2020 14:00 6. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
12.02.2020 18:00 6. Kateřina Štoková TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
02.02.2020 12:06 4. Ivana Gabrišková S:3 Komentáře
28.01.2020 12:11 4. Jan Bechynský S:3 Komentáře
21.01.2020 15:00 4. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
17.01.2020 19:00 4. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
21.12.2019 12:00 3. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
17.12.2019 14:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
12.12.2019 18:00 3. Vítězslav Krause TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
07.12.2019 16:00 3. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
27.11.2019 18:00 4. Ivana Gabrišková Malesický Dvůr 3:2 Komentáře
20.11.2019 20:00 4. Kateřina Štoková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
13.11.2019 20:00 4. Václav Plic TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 Komentáře
09.11.2019 14:00 4. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
01.11.2019 08:15 4. Jiří Špička 3:S
19.10.2019 13:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
15.10.2019 15:00 4. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
05.10.2019 18:00 4. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
15.09.2019 16:00 2. Jiří Pikrt TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
13.09.2019 14:30 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
12.09.2019 18:00 2. Miloš Smolík 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
07.09.2019 17:00 2. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
23.08.2019 13:47 3. Monika Kratochvílová 3:S Komentáře
22.08.2019 18:53 3. Žaneta Sedláková 3:S Komentáře
22.08.2019 17:00 3. Kateřina Štoková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
13.08.2019 17:00 3. Jiří Pikrt TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
07.08.2019 17:00 3. Ivana Gabrišková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
01.08.2019 00:10 2. Karel Štukavec 3:S
27.07.2019 17:00 2. Jiří Špička TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
18.07.2019 16:00 2. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
16.07.2019 13:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
13.06.2019 14:30 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
12.06.2019 17:00 3. Žaneta Sedláková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
08.06.2019 11:00 3. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
06.06.2019 17:00 3. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
06.06.2019 14:00 3. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
03.06.2019 00:10 4. Monika Kratochvílová 3:0
26.05.2019 10:00 4. Václav Fiala TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
17.05.2019 14:00 4. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
17.05.2019 13:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
23.04.2019 14:00 4. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
22.04.2019 14:00 4. Daniel Veselý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
17.04.2019 19:00 4. Luděk Černý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
11.04.2019 07:30 4. Ivana Gabrišková TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
03.04.2019 17:00 4. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
23.03.2019 14:00 4. Tereza Smolanová TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
19.03.2019 15:00 4. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
16.03.2019 12:00 4. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
15.03.2019 15:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
27.02.2019 21:00 5. Karel Štukavec TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
27.02.2019 18:30 5. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
19.02.2019 15:00 5. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím