Načítám…
Image 1

Michal Staník (34 let)

ID: 15374

Plzeň

  • 48 zápasů

    od roku 2012
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 13 /32
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 48
    Zápasů v lize ( 33 / 5 / 10) 0 turnajů
  • 87%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

89 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Š.B. D.C. M.S. J.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:1 1:3 3:1 3:0 20 14 114
2 .
Image 1
David Cintula
1:3
S:S
3:0 3:1 12 11 103
3 .
Image 1
Michal Staník
3:1
S:S
3:0
S:S
9 0 89
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 0:3
0:3
3:0 8 -11 77
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 1:3
S:S
0:3 -1 -14 65

1 . Úroveň A

98 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
D.C. Š.B. M.S. P.C. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Cintula
3:2
2:3
3:1
3:0 20 14 114
2 .
Image 1
Štěpán Baratta
2:3
3:2 3:1 3:0 20 11 111
3 .
Image 1
Michal Staník
3:2 2:3
3:2
3:S
18 0 98
4 .
Image 1
Petr Choc
1:3
1:3
2:3
3:0 11 -11 80
5 .
Image 1
Karel Březina
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 66

2 . Úroveň A

122 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
M.S. K.B. J.H. D.K. B.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Staník
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3 3:1 3:1 3:1 18 11 109
3 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
1:3 3:1 3:0 14 0 94
4 .
Image 1
David Kowalik
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 77
5 .
Image 1
Bára Valková
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 68

1 . Úroveň A

94 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
O.S. D.C. Š.B. M.S. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:S
3:0
27 14 141
2 .
Image 1
David Cintula
0:3
3:1
3:S
3:1 18 11 129
3 .
Image 1
Štěpán Baratta
0:3
1:3
3:S
3:1 13 0 113
4 .
Image 1
Michal Staník
S:3
S:3
S:3
3:2 5 -11 94
5 .
Image 1
Karel Březina
0:3
1:3 1:3 2:3 4 -14 90

Letní sezóna 2021

1 . Úroveň A

108 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
O.S. M.S. D.C. J.K. F.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:S
3:0
3:0 3:0 27 14 121
2 .
Image 1
Michal Staník
S:3
3:1
3:2
3:1
17 11 108
3 .
Image 1
David Cintula
0:3
1:3 3:0
3:0
15 0 95
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3
2:3
0:3
3:1
8 -11 77
5 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 68

1 . Úroveň A

75 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
O.S. D.C. M.S. Š.B. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:S
3:0
3:0 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
David Cintula
S:3
3:2
3:1 3:0 18 11 89
3 .
Image 1
Michal Staník
0:3
2:3
3:0 3:1 15 0 75
4 .
Image 1
Štěpán Baratta
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 57
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 47

2 . Úroveň A

71 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.P. M.S. D.K. M.Š. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 3:0 3:0 3:0 21 14 75
2 .
Image 1
Michal Staník
3:0 3:1
S:3
3:0 20 11 71
3 .
Image 1
David Kowalik
0:3 1:3
3:0
3:2 13 0 53
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3
3:S
0:3
S:S 4 -11 33
5 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 0:3 2:3 S:S 0 -14 26

3 . Úroveň A

55 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
M.S. M.P. K.L. M.K. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Staník
3:0
3:0
S:3
3:0 21 14 55
2 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
3:0
3:0 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 34
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
3:S
0:3
0:3
1:3 7 -11 16
5 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3
0:3
3:1 6 -14 12

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

133 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
O.S. M.J. A.P. M.K. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0 3:S
3:0
3:S
26 14 180
2 .
Image 1
Martin Jedlička
0:3 3:1 3:1 2:3 14 11 165
3 .
Image 1
Aleš Pražák
S:3 1:3 3:1 3:2 12 0 152
4 .
Image 1
Michal Kořánek
0:3
1:3 1:3
3:S
8 -11 137
5 .
Image 1
Michal Staník
S:3
3:2 2:3
S:3
7 -14 133

1 . Úroveň A

170 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
O.S. M.S. M.J. P.M. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Michal Staník
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 170
3 .
Image 1
Martin Jedlička
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 155
4 .
Image 1
Pavel Mühlbachr
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 137
5 .
Image 1
Karel Březina
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 126

2 . Úroveň A

157 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
M.S. M.J. A.P. F.H. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Staník
3:2 3:2
3:0
3:S 23 14 157
2 .
Image 1
Martin Jedlička
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 153
3 .
Image 1
Aleš Pražák
2:3 1:3
3:0
3:0 17 0 137
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 116
5 .
Image 1
Pavel Liška
S:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106

3 . Úroveň A

139 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.S. A.P. M.K. K.Š. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Staník
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Aleš Pražák
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 134
3 .
Image 1
Michal Kořánek
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 114
4 .
Image 1
Karel Štukavec
S:3
0:3 0:3 3:2 5 -11 94
5 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 88

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.01.2022 14:10 1. Marek Přibáň S:S Komentáře
31.01.2022 14:09 1. David Cintula S:S Komentáře
28.01.2022 14:00 1. Štěpán Baratta TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
07.01.2022 23:00 1. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
01.01.2022 18:00 1. David Cintula TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
30.12.2021 13:19 1. Karel Březina 3:S Komentáře
19.12.2021 19:00 1. Štěpán Baratta TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
03.12.2021 19:00 1. Petr Choc Dobřany 3:2 Komentáře
20.11.2021 00:00 2. Karel Březina TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
18.11.2021 20:00 2. Bára Valková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
07.11.2021 20:00 2. David Kowalik TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
06.11.2021 19:00 2. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
31.10.2021 09:17 1. Štěpán Baratta S:3 Komentáře
31.10.2021 09:17 1. David Cintula S:3 Komentáře
29.10.2021 20:25 1. Otto Slabý S:3 Komentáře
09.10.2021 17:00 1. Karel Březina TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
29.09.2021 08:07 1. Otto Slabý S:3 Komentáře
15.09.2021 21:00 1. David Cintula TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
14.09.2021 15:00 1. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
12.09.2021 16:00 1. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
31.08.2021 16:30 1. Otto Slabý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
20.08.2021 18:00 1. David Cintula TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
07.08.2021 18:00 1. Štěpán Baratta TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
06.08.2021 19:00 1. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
29.07.2021 18:00 2. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
27.07.2021 16:30 2. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
19.07.2021 16:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
18.07.2021 11:51 2. Marek Šlouf S:3 Komentáře
30.06.2021 22:02 3. Monika Kratochvílová S:3 Komentáře
27.06.2021 19:00 3. Kateřina Legátová 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0 Komentáře
17.06.2021 17:00 3. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
06.06.2021 13:00 3. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
01.02.2020 18:42 1. Otto Slabý S:3 Komentáře
01.02.2020 18:42 1. Michal Kořánek S:3 Komentáře
26.01.2020 09:00 1. Aleš Pražák TJ Plzeň-Bílá Hora 2:3
20.01.2020 16:00 1. Martin Jedlička TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
02.01.2020 00:10 1. Otto Slabý 0:3
09.12.2019 16:00 1. Pavel Mühlbachr TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1
07.12.2019 18:00 1. Martin Jedlička TJ Plzeň-Bílá Hora 3:1
06.12.2019 19:00 1. Karel Březina Dobřany 3:0
02.12.2019 00:10 2. Pavel Liška 3:S
27.11.2019 19:00 2. Martin Jedlička 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:2
20.11.2019 19:00 2. Filip Hrbek TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
03.11.2019 09:00 2. Aleš Pražák TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
30.10.2019 13:20 3. Karel Štukavec 3:S Komentáře
14.10.2019 17:00 3. Aleš Pražák TJ Plzeň-Bílá Hora 3:2
13.10.2019 09:00 3. Michal Kořánek TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0
06.10.2019 09:00 3. Zdeněk Kubiš TJ Plzeň-Bílá Hora 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím