Tereza Smolanová

Tereza Smolanová (22 let)

ID: 33768

Plzeň

  • 31 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 14:00
    Často hraje od 14:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 36 /54
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 31
    Zápasů v lize ( 11 / 18 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

32 bodů
37. místo (8. místo v ženách)
A.D. F.S. S.Ž. P.L. T.S. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:2
3:1
3:2
3:0
3:S 24 14 78
2 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 3:1 3:2 3:0 3:S 22 11 73
3 .
Image 1
Sabina Žigová
1:3
1:3 3:1 3:0 3:S 18 0 58
4 .
Image 1
Pavel Luňáček
2:3
2:3 1:3 S:S 3:S 8 0 48
5 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
0:3 0:3 S:S 3:S 3 -11 32
6 .
Image 1
Tejaswi Sharma
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

53 bodů
34. místo (5. místo v ženách)
V.H. V.V. T.S. M.K. A.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Hrdlička
3:0
0:3 3:1 3:0 20 14 74
2 .
Image 1
Vladi Vanikova
0:3
3:1 3:1 3:0 19 11 70
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
3:0 1:3 3:2 S:3 13 0 53
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3 1:3 2:3 3:2 9 -11 38
5 .
Image 1
Anežka Fialková
0:3 0:3 3:S 2:3 8 -14 34

5 . Úroveň A

47 bodů
29. místo (5. místo v ženách)
J.Š. J.B. J.N. S.Ž. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Špička
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Jan Bechynský
2:3 3:0
3:2
3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 73
4 .
Image 1
Sabina Žigová
0:3
2:3
1:3 3:1 9 -11 58
5 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 47

5 . Úroveň A

72 bodů
24. místo (4. místo v ženách)
J.V. I.G. T.S. J.N. P.L. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:0
3:0
3:1
3:0
3:0
29 14 103
2 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
3:0
S:S
3:2
3:1
13 11 84
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
0:3
0:3 3:0 3:0 12 0 72
4 .
Image 1
Jakub Novotný
1:3
S:S
3:0
S:S
3:1 8 0 68
5 .
Image 1
Pavel Luňáček
0:3
2:3
0:3
S:S
3:1 5 -11 54
6 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3
1:3
0:3 1:3 1:3 3 -14 49

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

70 bodů
19. místo (4. místo v ženách)
K.Š. T.S. V.P. I.G. T.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Štukavec
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81
2 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
3:0
3:1
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Václav Plic
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3
1:3
3:S
8 -11 37
5 .
Image 1
Tomáš Topinka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

42 bodů
21. místo (5. místo v ženách)
K.Š. M.K. T.S. M.M. A.C. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Štoková
3:1
3:2
3:0
3:0 3:0 27 14 61
2 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3
3:2
3:0 3:0 3:0 23 11 54
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
2:3
2:3
3:0
3:0 3:0 22 0 42
4 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3
0:3
0:3
3:2
3:0 10 0 30
5 .
Image 1
Anna Czuczorova
0:3 0:3 0:3
2:3
3:0
8 -11 17
6 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 6

4 . Úroveň A

48 bodů
25. místo (5. místo v ženách)
Z.K. P.L. K.Š. M.v. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Pavel Liška
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90
3 .
Image 1
Karel Štukavec
1:3 2:3
3:0
3:0
17 0 77
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3 0:3
0:3
3:2 6 -11 55
5 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3 0:3
0:3
2:3 2 -14 48

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.02.2020 00:10 6. Tejaswi Sharma 3:S
03.02.2020 00:10 6. Pavel Luňáček S:S
29.01.2020 12:00 6. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
14.01.2020 14:00 6. Sabina Žigová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
13.01.2020 13:30 6. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 6. Anežka Fialková S:3
28.12.2019 14:00 6. Vladi Vanikova TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
22.12.2019 11:00 6. Václav Hrdlička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.12.2019 12:00 6. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
29.11.2019 13:00 5. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
13.11.2019 18:30 5. Jan Bechynský 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
09.11.2019 16:00 5. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
05.11.2019 09:00 5. Sabina Žigová TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
31.10.2019 13:30 5. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
30.10.2019 18:00 5. Ivana Gabrišková Malesický Dvůr 0:3 Komentáře
23.10.2019 10:30 5. Pavel Luňáček TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
13.10.2019 11:00 5. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
05.10.2019 11:00 5. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
31.05.2019 11:38 5. Tomáš Topinka 3:S Komentáře
23.05.2019 14:00 5. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
19.05.2019 15:30 5. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
10.05.2019 15:00 5. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
17.04.2019 19:00 5. Kateřina Štoková TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
13.04.2019 13:00 5. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
13.04.2019 12:30 5. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
13.04.2019 12:30 5. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
13.04.2019 12:00 5. Anna Czuczorova TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
27.03.2019 18:00 4. Karel Štukavec TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
23.03.2019 14:00 4. Miroslav vlček TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
17.03.2019 13:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
09.03.2019 16:00 4. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím