Image 1

Filip Semerád (30 let)

ID: 11606

Praha

  • 71 zápasů

    od roku 2010
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 33 /55
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 14
    Zápasů v lize ( 11 / 3 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

66 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
L.Č. V.S. M.Š. J.Š. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:0 7 14 101
2 .
Image 1
Veronika Smolanová
0 11 91
3 .
Image 1
Marek Šlouf
0 0 80
4 .
Image 1
Jiří Špička
0 -11 69
5 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0 -14 66

6 . Úroveň A

80 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
F.S. K.Š. M.v. V.V. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Semerád
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3 0:3 1:3 3:0 9 0 49
4 .
Image 1
Vladi Vanikova
0:3 0:3 3:1
S:S
4 -11 33
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 24

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

73 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
A.D. F.S. S.Ž. P.L. T.S. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:2
3:1
3:2
3:0
3:S 24 14 78
2 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 3:1 3:2 3:0 3:S 22 11 73
3 .
Image 1
Sabina Žigová
1:3
1:3 3:1 3:0 3:S 18 0 58
4 .
Image 1
Pavel Luňáček
2:3
2:3 1:3 S:S 3:S 8 0 48
5 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
0:3 0:3 S:S 3:S 3 -11 32
6 .
Image 1
Tejaswi Sharma
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

7 . Úroveň A

54 bodů
33. místo (29. místo v mužích)
A.D. F.S. M.M. J.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 54
3 .
Image 1
Miloš Mazanec
1:3 0:3
3:S
3:S
13 0 33
4 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3
S:3
3:S
6 -11 15
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.03.2020 18:00 4. Luděk Černý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
26.02.2020 20:00 6. Kateřina Štoková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
26.02.2020 18:00 6. Vladi Vanikova 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
18.02.2020 14:00 6. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
12.02.2020 19:00 6. Žaneta Sedláková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
03.02.2020 00:10 6. Tejaswi Sharma 3:S
30.01.2020 11:00 6. Sabina Žigová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
29.01.2020 12:00 6. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
07.01.2020 15:00 6. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
06.01.2020 14:30 6. Pavel Luňáček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
28.12.2019 15:00 7. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.12.2019 18:00 7. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.12.2019 09:00 7. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.12.2019 14:30 7. Antonín Dvořák TJ Lokomotiva Plzeň 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím