Načítám…
Image 1

Filip Semerád (31 let)

ID: 11606

Praha

  • 114 zápasů

    od roku 2010
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 15:00
    Často hraje od 15:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 15 /23
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 20 / 13 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

3 . Úroveň A

40 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
K.B. M.B. F.S. M.v. K.Š. B.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:1 5 14 59
2 .
Image 1
Milan Brož
1:3 1 11 52
3 .
Image 1
Filip Semerád
0 0 40
4 .
Image 1
Miroslav vlček
0 0 40
5 .
Image 1
Kateřina Štoková
0 -11 29
6 .
Image 1
Bára Valková
0 -14 26

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

37 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
M.Š. D.K. F.S. K.Š. I.G. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Šlouf
3:2
3:2 3:0 3:0
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
David Kowalik
2:3
3:0 3:0 3:1
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 0:3 3:0 3:1
3:S
17 0 37
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 0:3 3:0 3:S 10 0 30
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Kateřina Legátová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

3 . Úroveň A

21 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
J.H. M.v. K.Š. F.S. K.L. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:1
3:0 3:1 S:S S:S 12 14 46
2 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
3:0 3:2 S:3 S:S 9 11 40
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:2 S:S 3:0 8 0 28
4 .
Image 1
Filip Semerád
1:3 2:3 2:3 S:S S:S 1 0 21
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
S:S 3:S S:S S:S S:S -3 -11 6
6 .
Image 1
Ivana Gabrišková
S:S S:S 0:3 S:S S:S -8 -14 -2

2 . Úroveň A

27 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
Š.B. J.K. M.P. M.Š. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 54
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 27

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

97 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
F.S. J.V. K.L. A.D. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Semerád
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 97
2 .
Image 1
Jiří Viták
1:3
3:1
3:0 3:S 20 11 91
3 .
Image 1
Kateřina Legátová
2:3
1:3
3:S
3:S
15 0 75
4 .
Image 1
Antonín Dvořák
1:3 0:3
S:3
3:S 7 -11 56
5 .
Image 1
Jan Bechynský
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 46

4 . Úroveň A

92 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
L.Č. V.S. F.S. M.Š. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:2
3:0 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Veronika Smolanová
2:3
3:0
3:0
3:S
22 11 113
3 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 92
4 .
Image 1
Marek Šlouf
1:3
0:3
1:3
3:S
8 -11 77
5 .
Image 1
Jiří Špička
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

6 . Úroveň A

80 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
F.S. K.Š. M.v. V.V. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Semerád
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3 0:3 1:3 3:0 9 0 49
4 .
Image 1
Vladi Vanikova
0:3 0:3 3:1
S:S
4 -11 33
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 24

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

73 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
A.D. F.S. S.Ž. P.L. T.S. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:2
3:1
3:2
3:0
3:S 24 14 78
2 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 3:1 3:2 3:0 3:S 22 11 73
3 .
Image 1
Sabina Žigová
1:3
1:3 3:1 3:0 3:S 18 0 58
4 .
Image 1
Pavel Luňáček
2:3
2:3 1:3 S:S 3:S 8 0 48
5 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
0:3 0:3 S:S 3:S 3 -11 32
6 .
Image 1
Tejaswi Sharma
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

7 . Úroveň A

54 bodů
33. místo (29. místo v mužích)
A.D. F.S. M.M. J.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 54
3 .
Image 1
Miloš Mazanec
1:3 0:3
3:S
3:S
13 0 33
4 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3
S:3
3:S
6 -11 15
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.10.2020 15:00 3. David Kowalik TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
01.10.2020 15:30 3. Kateřina Legátová 3:S Komentáře
01.10.2020 13:30 3. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
26.09.2020 12:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
22.09.2020 17:00 3. Kateřina Štoková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
07.09.2020 00:10 3. Kateřina Legátová S:S
07.09.2020 00:10 3. Ivana Gabrišková S:S
01.09.2020 15:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
23.08.2020 11:00 3. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
18.08.2020 17:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
12.07.2020 14:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
02.07.2020 17:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
01.07.2020 17:00 2. Štěpán Baratta TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
23.06.2020 17:00 2. Marek Přibáň 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
13.06.2020 18:17 4. Jan Bechynský 3:S Komentáře
13.06.2020 17:00 4. Kateřina Legátová 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:2
12.06.2020 15:00 4. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
08.06.2020 15:00 4. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
17.03.2020 15:00 4. Veronika Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
13.03.2020 13:00 4. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
11.03.2020 18:00 4. Luděk Černý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
26.02.2020 20:00 6. Kateřina Štoková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
26.02.2020 18:00 6. Vladi Vanikova 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
18.02.2020 14:00 6. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
12.02.2020 19:00 6. Žaneta Sedláková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
03.02.2020 00:10 6. Tejaswi Sharma 3:S
30.01.2020 11:00 6. Sabina Žigová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
29.01.2020 12:00 6. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
07.01.2020 15:00 6. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
06.01.2020 14:30 6. Pavel Luňáček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
28.12.2019 15:00 7. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.12.2019 18:00 7. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
23.12.2019 09:00 7. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.12.2019 14:30 7. Antonín Dvořák TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
4. Jiří Špička 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím