Načítám…
Martin Kopčil

Martin Kopčil (43 let)

ID: 37043

Plzeň

  • 26 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 14:00
    Často hraje od 14:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 42 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 13 / 12 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

107 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
M.J. M.P. M.K. J.V. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Janoušek
3:1
3:0
3:1
3:1
25 14 139
2 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 132
3 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3
1:3
1:3 3:2 7 0 107
4 .
Image 1
Jiří Viták
1:3
0:3
3:1 S:S 5 -11 94
5 .
Image 1
Antonín Dvořák
1:3
0:3 2:3 S:S 1 -14 87

4 . Úroveň A

117 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
M.K. J.V. L.Č. P.L. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kopčil
3:1 3:1
3:2
3:S 23 14 117
2 .
Image 1
Jiří Viták
1:3 3:2
3:S
3:S
18 11 109
3 .
Image 1
Luděk Černý
1:3 2:3 3:0 3:S 16 0 96
4 .
Image 1
Pavel Liška
2:3
S:3
0:3
3:S
8 -11 77
5 .
Image 1
Jan Bechynský
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

56 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
L.Č. V.K. M.K. K.Š. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 78
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
2:3
3:2
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Martin Kopčil
1:3
2:3
3:1
3:0
16 0 56
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
0:3 1:3 3:0 9 -11 38
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

2 . Úroveň A

46 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
K.B. K.Š. Z.K. M.K. J.N. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Březina
3:0
3:S
3:0 3:0 3:0 29 14 83
2 .
Image 1
Karel Štukavec
0:3
3:S
3:1 3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
S:3
S:3
3:2 S:S 3:0 8 0 48
4 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3 1:3 2:3
3:1
S:S 6 0 46
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 0:3 S:S
1:3
S:S -3 -11 26
6 .
Image 1
Jiří Špička
0:3 0:3 0:3 S:S S:S -4 -14 22

1 . Úroveň A

46 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
O.S. J.K. M.S. K.B. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
Jiri Kiml
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 92
3 .
Image 1
Miloš Smolík
0:3
0:3
3:1 3:0 13 0 73
4 .
Image 1
Karel Březina
0:3
0:3
1:3 3:0 8 -11 57
5 .
Image 1
Martin Kopčil
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 46

3 . Úroveň A

64 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.K. M.v. M.K. I.G. J.N. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kopčil
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 30 14 64
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:2 3:0 3:1 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
0:3 2:3 3:1 1:3
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3 1:3
S:S
3:1
4 0 24
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 1:3 3:1
S:S
S:S
2 -11 11
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3
S:S
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.05.2020 14:00 3. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
14.05.2020 17:00 3. Martin Janoušek TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
17.03.2020 12:00 3. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
09.03.2020 14:30 3. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
04.03.2020 00:10 4. Jan Bechynský 3:S
20.02.2020 11:00 4. Pavel Liška TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
19.02.2020 18:00 4. Luděk Černý TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
07.02.2020 08:00 4. Jiří Viták TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
27.09.2019 15:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
25.09.2019 18:00 3. Vítězslav Krause TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
17.09.2019 13:00 3. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
07.09.2019 14:00 3. Kateřina Štoková TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
02.09.2019 00:10 2. Jiří Špička S:S
01.09.2019 11:00 2. Zdeněk Kubiš TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
24.08.2019 18:00 2. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
16.08.2019 15:00 2. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
05.08.2019 17:30 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.07.2019 08:00 1. Jiri Kiml TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
14.07.2019 14:00 1. Miloš Smolík TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
11.07.2019 13:00 1. Otto Slabý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
09.07.2019 12:30 1. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
26.06.2019 18:00 3. Žaneta Sedláková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
25.06.2019 15:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
07.06.2019 13:00 3. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
06.06.2019 17:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
06.06.2019 14:00 3. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím