Načítám…
Image 1

Tomáš Krysl (32 let)

ID: 50371

Plzeň

  • 39 zápasů

    od roku 2023
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 2 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 22 / 8 / 7) 0 turnajů
  • 73%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

89 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.P. T.K. D.C. D.K. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:s 3:2 4 30 94 6:2
2 .
Image 1
Tomáš Krysl
s:3 3:1 3:1 s:3 4 25 89 6:8
3 .
Image 1
David Cintula
1:3 3:0 2 12 74 4:3
4 .
Image 1
David Kowalik
2:3 1:3 3:2 2 4 66 6:8
5 .
Image 1
Marek Šlouf
3:s 0:3 2:3 2 0 62 5:6

1 . Úroveň A

91 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
D.C. T.K. D.K. F.H. Q.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Cintula
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 98 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Krysl
1:3 3:0 3:1 3:0 6 25 91 10:4
3 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3 3:1 3:1 4 12 76 6:8
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3 1:3 1:3 3:0 2 4 66 5:9
5 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 0:3 1:3 0:3 0 0 60 1:12

1 . Úroveň A

55 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
D.C. F.H. T.K. Q.C. V.Š. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Cintula
3:0 0:3 3:0
3:S
3:0 6 30 76 12:3
2 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3 1:3 3:0 3:0
3:S
5 25 70 10:6
3 .
Image 1
Tomáš Krysl
3:0 3:1 S:S S:S
S:S
3 12 55 6:10
4 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 0:3 S:S 3:0
S:S
2 12 54 3:12
5 .
Image 1
Vilém Šimandl
S:3
0:3 S:S 0:3 3:2 2 4 46 3:14
6 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3
S:3
S:S
S:S
2:3 0 0 40 2:15

1 . Úroveň A

91 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
D.C. T.K. F.H. Z.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Cintula
3:0 3:1 3:0 3:0 8 30 98 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Krysl
0:3 3:2
3:S
3:S
6 25 91 9:5
3 .
Image 1
Filip Hrbek
1:3 2:3
3:S
3:S
4 12 76 9:6
4 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3
S:3
S:3
S:S
0 4 64 0:12
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
S:3
S:3
S:S
0 0 60 0:12

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

56 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
D.C. Z.K. T.K. F.H. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Cintula
3:0 3:2 3:0 3:0 8 30 78 12:2
2 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
0:3
3:S
2:3 3:0 4 25 69 8:6
3 .
Image 1
Tomáš Krysl
2:3
S:3
3:0 3:0 4 12 56 8:6
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3 3:2 0:3
3:0
4 4 48 6:8
5 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 40 0:12

1 . Úroveň A

57 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
D.C. P.C. F.H. T.K. M.P. B.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Cintula
2:3 3:0
3:S
3:1
3:S
6 30 76 14:4
2 .
Image 1
Petr Choc
3:2
S:3
3:S
S:3
3:S
5 25 70 9:8
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
3:S
0:3
3:2
3:0 5 12 57 9:8
4 .
Image 1
Tomáš Krysl
S:3
S:3
3:0 3:2 3:1 5 12 57 9:9
5 .
Image 1
Marek Přibáň
1:3
3:S
2:3
2:3 3:1 3 4 47 11:10
6 .
Image 1
Bára Kowaliková
S:3
S:3
0:3 1:3 1:3 0 0 40 2:15

1 . Úroveň A

91 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
P.C. T.K. D.C. B.K. Š.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Choc
3:0 3:2 3:1
3:S
8 30 98 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Krysl
0:3 3:2 3:1
3:S
6 25 91 9:6
3 .
Image 1
David Cintula
2:3 2:3 3:1
3:S
4 12 76 10:7
4 .
Image 1
Bára Kowaliková
1:3 1:3 1:3
3:S
2 4 66 6:9
5 .
Image 1
Štěpán Baratta
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

1 . Úroveň A

74 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
D.C. Š.B. T.K. J.S. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Cintula
S:S
3:1 3:2 3:1 6 30 96 9:4
2 .
Image 1
Štěpán Baratta
S:S
3:1
3:0
1:3 4 25 89 7:4
3 .
Image 1
Tomáš Krysl
1:3 1:3 S:S 3:0 2 12 74 5:6
4 .
Image 1
Jan Carlos Sekera
2:3
0:3
S:S 3:0 2 4 66 5:6
5 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 3:1 0:3 0:3 2 0 62 4:10

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

36 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
J.S. J.K. T.K. M.Š. Q.C. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Carlos Sekera
3:0 3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 61 15:1
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3 3:0 3:1 3:0 3:0 22 11 53 12:4
3 .
Image 1
Tomáš Krysl
1:3 0:3 3:1 3:0 3:1 16 0 36 10:8
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 1:3 1:3 3:0 3:0 13 0 33 8:9
5 .
Image 1
Quang Hieu Chu
0:3 0:3 0:3 0:3 3:0 6 -11 15 3:12
6 .
Image 1
Vilém Šimandl
0:3 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 7 1:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2024 17:00 1. David Kowalik Sportovní hala Krašovská 3:1
15.05.2024 18:00 1. David Cintula Sportovní hala Krašovská 3:1
24.04.2024 20:00 1. Filip Hrbek Sportovní hala Krašovská 3:1
17.04.2024 19:00 1. David Kowalik Sportovní hala Krašovská 3:0
11.04.2024 19:00 1. Quang Hieu Chu Sportovní hala Krašovská 3:0
08.04.2024 20:00 1. David Cintula Sportovní hala Krašovská 1:3
02.04.2024 00:10 1. Vilém Šimandl S:S
02.04.2024 00:10 1. Quang Hieu Chu S:S
30.03.2024 14:49 1. Zdeněk Kubiš S:S Komentáře
20.03.2024 19:00 1. David Cintula Sportovní hala Krašovská 3:0
18.03.2024 20:00 1. Filip Hrbek Sportovní hala Krašovská 3:1
29.02.2024 19:00 1. David Cintula TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
22.02.2024 19:00 1. Filip Hrbek Sportovní hala Krašovská 3:2
22.02.2024 15:03 1. Marek Přibáň 3:S Komentáře
18.02.2024 08:08 1. Zdeněk Kubiš 3:S Komentáře
28.01.2024 16:19 1. Zdeněk Kubiš S:3 Komentáře
27.01.2024 19:00 1. Filip Hrbek Sportovní hala Krašovská 3:0
24.01.2024 19:00 1. Jakub Hofman Sportovní hala Krašovská 3:0
10.01.2024 18:00 1. David Cintula Sportovní hala Krašovská 2:3
01.01.2024 18:00 1. Bára Kowaliková Sportovní hala Krašovská 3:1
29.12.2023 13:00 1. Filip Hrbek Sportovní hala Krašovská 3:0
29.12.2023 01:00 1. Marek Přibáň TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
27.12.2023 20:43 1. David Cintula S:3 Komentáře
20.12.2023 20:27 1. Petr Choc S:3 Komentáře
21.11.2023 18:00 1. Petr Choc Sportovní hala Krašovská 0:3
15.11.2023 20:00 1. David Cintula TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
08.11.2023 19:00 1. Bára Kowaliková Sportovní hala Krašovská 3:1
07.11.2023 01:01 1. Štěpán Baratta 3:S Komentáře
01.11.2023 00:10 1. Jan Carlos Sekera S:S
25.10.2023 19:00 1. David Cintula Sportovní hala Krašovská 1:3
18.10.2023 18:00 1. Štěpán Baratta Sportovní hala Krašovská 1:3
09.10.2023 17:00 1. Jana Kozlíková Sportovní hala Krašovská 3:0
26.09.2023 17:00 2. Vilém Šimandl Sportovní hala Krašovská 3:1
23.09.2023 21:00 2. Quang Hieu Chu TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
23.09.2023 16:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
20.09.2023 17:00 2. Jan Carlos Sekera Sportovní hala Krašovská 1:3
18.09.2023 17:00 2. Jana Kozlíková Sportovní hala Krašovská 0:3

Platební metody

Platební metody