Image 1

Ivana Gabrišková (29 let)

ID: 33389

Plzeň

  • 34 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 15:00
    Často hraje od 15:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 28 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 34
    Zápasů v lize ( 10 / 21 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

49 bodů
28. místo (6. místo v ženách)
J.V. J.N. T.S. M.M. I.G. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:0
3:0
3:0
18 14 92
2 .
Image 1
Jakub Novotný
3:0 3:1 11 11 82
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3 3:0 6 0 66
4 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3
1:3 0:3 1 0 61
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0 -11 49
6 .
Image 1
Pavel Luňáček
0:3
0 -14 46

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

26 bodů
18. místo (2. místo v ženách)
L.Č. V.K. M.K. K.Š. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 78
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
2:3
3:2
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Martin Kopčil
1:3
2:3
3:1
3:0
16 0 56
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
0:3 1:3 3:0 9 -11 38
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

3 . Úroveň A

31 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
J.P. M.v. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pikrt
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S
28 14 62
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:0 3:0
3:S
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:0
3:S
3:S
16 0 36
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 31
5 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 7
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
S:3
S:3
0:3
S:S -2 -14 4

3 . Úroveň A

33 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
J.N. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Novotný
3:1 3:0 S:S 3:0 18 14 52
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
3:2
1:3 3:0 14 11 45
3 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
2:3
3:2
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:S 3:1
2:3
3:1 12 -11 21
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3 2 -14 8

3 . Úroveň A

24 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
M.K. M.v. M.K. I.G. J.N. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kopčil
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 30 14 64
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:2 3:0 3:1 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
0:3 2:3 3:1 1:3
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3 1:3
S:S
3:1
4 0 24
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 1:3 3:1
S:S
S:S
2 -11 11
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3
S:S
0 -14 6

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

37 bodů
26. místo (6. místo v ženách)
K.Š. T.S. V.P. I.G. T.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Štukavec
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81
2 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
3:0
3:1
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Václav Plic
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3
1:3
3:S
8 -11 37
5 .
Image 1
Tomáš Topinka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

4 . Úroveň A

39 bodů
23. místo (6. místo v ženách)
L.Č. D.V. M.v. V.P. I.G. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
30 14 84
2 .
Image 1
Daniel Veselý
0:3
3:0
3:0 3:0 3:0 24 11 75
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:1
3:2 3:1 14 0 54
4 .
Image 1
Václav Plic
0:3
0:3
1:3
3:2 3:1 10 0 50
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 2:3 2:3
3:0
10 -11 39
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3 1:3 1:3
0:3
2 -14 28

6 . Úroveň A

59 bodů
21. místo (3. místo v ženách)
I.G. V.P. M.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivana Gabrišková
3:1 3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Václav Plic
1:3
3:0
3:0 19 11 50
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3
0:3
3:0 10 0 30
4 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3 0 -11 9

6 . Úroveň A

23 bodů
31. místo (8. místo v ženách)
K.Š. M.P. L.S. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Martin Petr
3:1 S:S S:S 4 11 55
3 .
Image 1
Libor Smolan
0:3 S:S S:S -6 0 34
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 S:S S:S -6 -11 23

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.10.2019 15:00 5. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
30.09.2019 07:30 3. Vítězslav Krause TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
27.09.2019 15:00 3. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
26.09.2019 19:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
24.09.2019 15:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
19.08.2019 10:26 3. Monika Kratochvílová 3:S Komentáře
18.08.2019 19:00 3. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
15.08.2019 17:00 3. Jiří Pikrt TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
08.08.2019 18:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
07.08.2019 17:00 3. Miroslav vlček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.07.2019 18:00 3. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
22.07.2019 18:00 3. Kateřina Štoková TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
18.07.2019 18:00 3. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
03.07.2019 18:00 3. Žaneta Sedláková Malesický Dvůr 3:1 Komentáře
25.06.2019 15:00 3. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
20.06.2019 18:00 3. Žaneta Sedláková Malesický Dvůr 3:1 Komentáře
19.06.2019 19:45 3. Jakub Novotný S:S Komentáře
18.06.2019 15:00 3. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
13.06.2019 14:30 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
31.05.2019 10:07 5. Tomáš Topinka 3:S Komentáře
17.05.2019 15:00 5. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
10.05.2019 15:00 5. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
03.05.2019 15:00 5. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
26.04.2019 19:00 4. Daniel Veselý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
24.04.2019 18:00 4. Žaneta Sedláková Malesický Dvůr 3:0 Komentáře
15.04.2019 14:30 4. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
11.04.2019 07:30 4. Miroslav vlček TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
10.04.2019 07:30 4. Václav Plic TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
28.03.2019 08:00 6. Monika Kratochvílová TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
22.03.2019 15:00 6. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
13.03.2019 07:30 6. Václav Plic TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
04.03.2019 00:10 6. Libor Smolan S:S
04.03.2019 00:10 6. Martin Petr S:S
22.02.2019 17:00 6. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím