Načítám…
Ivana Gabrišková

Ivana Gabrišková (30 let)

ID: 33389

Plzeň

  • 83 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 17 /23
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 83
    Zápasů v lize ( 19 / 44 / 20) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

4 . Úroveň A

31 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
K.L. I.G. V.H. J.P. H.S. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Legátová
3:0 6 14 40
2 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0 11 31
3 .
Image 1
Václav Hrdlička
0 0 20
4 .
Image 1
Jaroslav Pach
0 0 20
5 .
Image 1
Helena Slabá
0 -11 9
6 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3 0 -14 6

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

15 bodů
15. místo (3. místo v ženách)
M.Š. D.K. F.S. K.Š. I.G. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Šlouf
3:2
3:2 3:0 3:0
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
David Kowalik
2:3
3:0 3:0 3:1
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 0:3 3:0 3:1
3:S
17 0 37
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 0:3 3:0 3:S 10 0 30
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Kateřina Legátová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

3 . Úroveň A

-2 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
J.H. M.v. K.Š. F.S. K.L. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:1
3:0 3:1 S:S S:S 12 14 46
2 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
3:0 3:2 S:3 S:S 9 11 40
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:2 S:S 3:0 8 0 28
4 .
Image 1
Filip Semerád
1:3 2:3 2:3 S:S S:S 1 0 21
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
S:S 3:S S:S S:S S:S -3 -11 6
6 .
Image 1
Ivana Gabrišková
S:S S:S 0:3 S:S S:S -8 -14 -2

3 . Úroveň A

15 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
D.K. M.Š. K.Š. M.v. I.G. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Kowalik
0:3 3:0 3:1 3:0 3:S 22 14 56
2 .
Image 1
Marek Šlouf
3:0 3:1
S:S
3:1 3:S 19 11 50
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 1:3 3:0 S:S
3:1
10 0 30
4 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
S:S
0:3 3:2 3:S 8 0 28
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3 S:S 2:3 3:S 6 -11 15
6 .
Image 1
Salomão Moraes
S:3 S:3
1:3
S:3 S:3 1 -14 7

3 . Úroveň A

7 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
J.H. K.L. M.v. K.Š. D.K. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:0
3:0
3:0
3:1
3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
24 11 55
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:2 3:1 3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
2:3 3:2 3:1 11 0 31
5 .
Image 1
David Kowalik
1:3
0:3
1:3 2:3 3:0 10 -11 19
6 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 7

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

12 bodů
28. místo (6. místo v ženách)
M.K. P.L. I.G. M.M. K.Š. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Kratochvílová
3:S 3:S 3:S 3:S 3:S 25 14 59
2 .
Image 1
Pavel Liška
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 11 23
3 .
Image 1
Ivana Gabrišková
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 0 12
4 .
Image 1
Monika Martanová
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 0 12
5 .
Image 1
Klára Škodová
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 -11 1
6 .
Image 1
Kateřina Jandová
S:3 S:S S:S S:S S:S -8 -14 -2

6 . Úroveň A

48 bodů
27. místo (5. místo v ženách)
M.v. M.M. I.G. K.Š. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav vlček
3:1 S:S 3:S 3:S 16 14 70
2 .
Image 1
Miloš Mazanec
1:3 S:S 3:S 3:S 11 11 62
3 .
Image 1
Ivana Gabrišková
S:S S:S 3:S 3:S 8 0 48
4 .
Image 1
Klára Škodová
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 27
5 .
Image 1
Kateřina Jandová
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 24

5 . Úroveň A

48 bodů
30. místo (6. místo v ženách)
A.D. M.Š. V.H. K.Š. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 88
3 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3 2:3 3:0 3:2 14 0 74
4 .
Image 1
Klára Škodová
0:3
2:3 0:3 3:S 8 -11 57
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 2:3 S:3 2 -14 48

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

83 bodů
25. místo (2. místo v ženách)
M.P. J.Š. J.B. I.G. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:S
3:2
3:0
3:0
25 14 119
2 .
Image 1
Jiří Špička
S:3
3:1 3:0 3:1 19 3 102
3 .
Image 1
Jan Bechynský
2:3
1:3
3:0
3:S
16 0 96
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -3 83
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 67

4 . Úroveň B

77 bodů
25. místo (2. místo v ženách)
J.V. J.Š. J.N. I.G. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Jiří Špička
1:3 3:1
3:S
3:S
19 3 102
3 .
Image 1
Jakub Novotný
1:3 1:3 3:1
S:S
6 0 86
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
1:3
S:3
1:3 S:S 0 -3 77
5 .
Image 1
Tejaswi Sharma
S:3
S:3
S:S
S:S -4 -14 62

4 . Úroveň A

75 bodů
22. místo (2. místo v ženách)
Z.K. M.v. K.Š. I.G. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Kubiš
3:0 3:0
S:S
3:0 19 14 113
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:1
3:2
3:1
17 11 108
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 1:3 3:0
3:0
15 0 95
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
S:S
2:3
0:3
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
Václav Plic
0:3
1:3
0:3
1:3
2 -14 68

5 . Úroveň A

84 bodů
20. místo (3. místo v ženách)
J.V. I.G. T.S. J.N. P.L. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Viták
3:0
3:0
3:1
3:0
3:0
29 14 103
2 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
3:0
S:S
3:2
3:1
13 11 84
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
0:3
0:3 3:0 3:0 12 0 72
4 .
Image 1
Jakub Novotný
1:3
S:S
3:0
S:S
3:1 8 0 68
5 .
Image 1
Pavel Luňáček
0:3
2:3
0:3
S:S
3:1 5 -11 54
6 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3
1:3
0:3 1:3 1:3 3 -14 49

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

26 bodů
18. místo (2. místo v ženách)
L.Č. V.K. M.K. K.Š. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 78
2 .
Image 1
Vítězslav Krause
2:3
3:2
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Martin Kopčil
1:3
2:3
3:1
3:0
16 0 56
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
0:3 1:3 3:0 9 -11 38
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

3 . Úroveň A

31 bodů
14. místo (2. místo v ženách)
J.P. M.v. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pikrt
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S
28 14 62
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:0 3:0
3:S
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:0
3:S
3:S
16 0 36
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 31
5 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 7
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
S:3
S:3
0:3
S:S -2 -14 4

3 . Úroveň A

33 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
J.N. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Novotný
3:1 3:0 S:S 3:0 18 14 52
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
3:2
1:3 3:0 14 11 45
3 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
2:3
3:2
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:S 3:1
2:3
3:1 12 -11 21
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3 2 -14 8

3 . Úroveň A

24 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
M.K. M.v. M.K. I.G. J.N. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kopčil
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 30 14 64
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:2 3:0 3:1 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
0:3 2:3 3:1 1:3
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3 1:3
S:S
3:1
4 0 24
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 1:3 3:1
S:S
S:S
2 -11 11
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3
S:S
0 -14 6

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

37 bodů
26. místo (6. místo v ženách)
K.Š. T.S. V.P. I.G. T.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Štukavec
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81
2 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
3:0
3:1
3:S
19 11 70
3 .
Image 1
Václav Plic
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 1:3
1:3
3:S
8 -11 37
5 .
Image 1
Tomáš Topinka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

4 . Úroveň A

39 bodů
23. místo (6. místo v ženách)
L.Č. D.V. M.v. V.P. I.G. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Černý
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
30 14 84
2 .
Image 1
Daniel Veselý
0:3
3:0
3:0 3:0 3:0 24 11 75
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:1
3:2 3:1 14 0 54
4 .
Image 1
Václav Plic
0:3
0:3
1:3
3:2 3:1 10 0 50
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 2:3 2:3
3:0
10 -11 39
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3 1:3 1:3
0:3
2 -14 28

6 . Úroveň A

59 bodů
21. místo (3. místo v ženách)
I.G. V.P. M.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivana Gabrišková
3:1 3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Václav Plic
1:3
3:0
3:0 19 11 50
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3
0:3
3:0 10 0 30
4 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3 0 -11 9

6 . Úroveň A

23 bodů
31. místo (8. místo v ženách)
K.Š. M.P. L.S. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Martin Petr
3:1 S:S S:S 4 11 55
3 .
Image 1
Libor Smolan
0:3 S:S S:S -6 0 34
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 S:S S:S -6 -11 23

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.10.2020 23:14 3. Kateřina Legátová 3:S Komentáře
04.10.2020 16:00 3. David Kowalik TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
26.09.2020 12:00 3. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
25.09.2020 14:00 3. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
16.09.2020 18:00 3. Kateřina Štoková Malesický Dvůr 0:3
07.09.2020 00:10 3. Filip Semerád S:S
07.09.2020 00:10 3. Kateřina Legátová S:S
07.09.2020 00:10 3. Jakub Hofman S:S
07.09.2020 00:10 3. Miroslav vlček S:S
17.08.2020 18:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
10.08.2020 00:10 3. Kateřina Štoková S:S
10.08.2020 00:10 3. Salomão Moraes 3:S
06.08.2020 18:00 3. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
05.08.2020 18:00 3. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
22.07.2020 18:30 3. Miroslav vlček TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
11.07.2020 17:00 3. David Kowalik TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
01.07.2020 17:00 3. Kateřina Legátová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
30.06.2020 17:00 3. Kateřina Štoková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3
24.06.2020 16:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
21.06.2020 16:00 3. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
16.06.2020 00:10 6. Pavel Liška S:S
16.06.2020 00:10 6. Monika Kratochvílová S:3
16.06.2020 00:10 6. Monika Martanová S:S
16.06.2020 00:10 6. Klára Škodová S:S
16.06.2020 00:10 6. Kateřina Jandová S:S
21.05.2020 00:10 6. Kateřina Jandová 3:S
21.05.2020 00:10 6. Miroslav vlček S:S
21.05.2020 00:10 6. Miloš Mazanec S:S
21.05.2020 00:10 6. Klára Škodová 3:S
04.03.2020 00:10 5. Klára Škodová S:3
28.02.2020 12:00 5. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
26.02.2020 18:00 5. Václav Hrdlička Malesický Dvůr 2:3
15.02.2020 13:00 5. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
02.02.2020 12:06 4. Miroslav vlček 3:S Komentáře
25.01.2020 16:00 4. Jiří Špička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
22.01.2020 18:00 4. Marek Přibáň Malesický Dvůr 0:3 Komentáře
15.01.2020 18:00 4. Jan Bechynský Malesický Dvůr 0:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 4. Tejaswi Sharma S:S
31.12.2019 14:30 4. Jiří Špička S:3 Komentáře
28.12.2019 13:00 4. Jakub Novotný TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
17.12.2019 15:00 4. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
29.11.2019 11:12 4. Zdeněk Kubiš S:S Komentáře
27.11.2019 18:00 4. Miroslav vlček Malesický Dvůr 2:3 Komentáře
26.11.2019 19:00 4. Václav Plic 3:1 Komentáře
13.11.2019 18:00 4. Kateřina Štoková Malesický Dvůr 0:3
30.10.2019 18:00 5. Tereza Smolanová Malesický Dvůr 3:0 Komentáře
29.10.2019 17:00 5. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
28.10.2019 17:21 5. Jakub Novotný S:S Komentáře
28.10.2019 13:00 5. Pavel Luňáček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
18.10.2019 15:00 5. Jiří Viták TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
30.09.2019 07:30 3. Vítězslav Krause TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
27.09.2019 15:00 3. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
26.09.2019 19:00 3. Luděk Černý TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
24.09.2019 15:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
19.08.2019 10:26 3. Monika Kratochvílová 3:S Komentáře
18.08.2019 19:00 3. Žaneta Sedláková TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
15.08.2019 17:00 3. Jiří Pikrt TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
08.08.2019 18:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
07.08.2019 17:00 3. Miroslav vlček TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
25.07.2019 18:00 3. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
22.07.2019 18:00 3. Kateřina Štoková TJ Lokomotiva Plzeň 2:3 Komentáře
18.07.2019 18:00 3. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
03.07.2019 18:00 3. Žaneta Sedláková Malesický Dvůr 3:1 Komentáře
25.06.2019 15:00 3. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
20.06.2019 18:00 3. Žaneta Sedláková Malesický Dvůr 3:1 Komentáře
19.06.2019 19:45 3. Jakub Novotný S:S Komentáře
18.06.2019 15:00 3. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
13.06.2019 14:30 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
31.05.2019 10:07 5. Tomáš Topinka 3:S Komentáře
17.05.2019 15:00 5. Karel Štukavec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
10.05.2019 15:00 5. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
03.05.2019 15:00 5. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
26.04.2019 19:00 4. Daniel Veselý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
24.04.2019 18:00 4. Žaneta Sedláková Malesický Dvůr 3:0 Komentáře
15.04.2019 14:30 4. Luděk Černý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
11.04.2019 07:30 4. Miroslav vlček TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
10.04.2019 07:30 4. Václav Plic TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
28.03.2019 08:00 6. Monika Kratochvílová TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
22.03.2019 15:00 6. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
13.03.2019 07:30 6. Václav Plic TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
04.03.2019 00:10 6. Libor Smolan S:S
04.03.2019 00:10 6. Martin Petr S:S
22.02.2019 17:00 6. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím