Načítám…
Image 1

Tomáš Sodomka (49 let)

ID: 28819

Praha

  • 147 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 2 /31
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 147
    Zápasů v lize ( 70 / 70 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

1 . Úroveň A

55 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Las… BSM Prv… Říč… Jan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:0
2:1
2:0
2:s 14 11 64
2 . 0:2
2:0
2:1
1:2
8 8 55
3 .
První dvojchyba (D. Činátl + J. Činátl)
1:2
0:2
2:0
2:s 8 0 47
4 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
1:2
0:2
2:s 4 -8 35
5 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
s:2
2:1
s:2 s:2 3 -11 31

1 . Úroveň A

71 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Prv… BSM Jan… Zno… DD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
První dvojchyba (D. Činátl + J. Činátl)
2:1
2:0
2:1
2:S
13 11 76
2 .
1:2
2:1
2:1
2:0
11 8 71
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
1:2
2:0
2:0
9 0 61
4 .
Znovuzrození (J. Klášterka + G. Pasquier)
1:2
1:2
0:2
2:1
5 -8 49
5 .
S:2
0:2
0:2
1:2
1 -11 42

1 . Úroveň A

47 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Jan… Říč… BSM Ďáb… Bug… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:1
2:0
1:2
2:0 12 11 62
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
2:0
2:0
9 8 56
3 .
0:2
2:0
0:2
2:0
8 0 47
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:1
0:2
2:0
0:2
7 -8 38
5 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
0:2
2:0
4 -11 32

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

35 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Ďáb… A… Kuj… BSM San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:1
2:0
2:S
2:1
13 11 63
2 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
2:1
2:0
2:0
12 8 59
3 .
Kujonis (T. Trčka + Š. Miksa)
0:2
1:2
2:S
1:2
5 0 44
4 .
S:2
0:2
S:2
2:0
4 -8 35
5 .
1:2
0:2
2:1
0:2
4 -11 32

1 . Úroveň A

34 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Dře… Run… Jan… Síť… BSM Říč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
15 11 65
2 .
Run & Fun (J. Princ + M. Pešek)
0:2
2:1 2:1
2:0
2:0
10 8 57
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
1:2 1:2 2:0 2:0 8 0 47
4 .
Síťaři (P. Heider + M. Pavelek)
0:2
1:2 2:1
2:0
1:2
7 0 46
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
2:0
3 -8 34
6 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
0:2
2:1
0:2
2 -11 30

1 . Úroveň A

37 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Dře… Run… Jan… BSM Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:0
2:1
1:2
2:0
12 11 62
2 .
Run & Fun (J. Princ + M. Pešek)
0:2
2:1
2:0
2:0
11 8 58
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
1:2
1:2
1:2
2:0
7 0 46
4 .
2:1
0:2
2:1
0:2
6 -8 37
5 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
0:2
0:2
2:0
4 -11 32

2 . Úroveň A

59 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Pat… BSM A… Říč… P&R… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:1
2:0
15 11 65
2 .
0:2
2:0
2:0
2:0
12 8 59
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
0:2
2:0
2:S
7 0 46
4 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
0:2
2:0
5 -8 36
5 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2
0:2
S:2
0:2
0 -11 28

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

48 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Dře… Jan… Ďáb… BSM Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:0
2:0
2:0
2:0
16 11 79
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
2:0
2:1
2:1
10 8 70
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:0
2:0
8 0 60
4 .
0:2
1:2
0:2
2:1
4 -8 48
5 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
1:2
0:2
1:2
2 -11 43

1 . Úroveň A

46 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Dře… Jan… Pat… BSM Rog… Žha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:1
2:0
2:0
2:0
2:0
14 11 64
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
1:2
2:0
2:0
2:S
2:0
12 8 59
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
0:2
2:1
2:1
2:0
7 0 46
4 .
0:2
0:2
1:2
2:0
2:0
7 0 46
5 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
0:2
S:2
1:2
0:2
2:S
3 -8 34
6 .
Žhavé výstřely (A. Tomčal + L. Vaštík)
0:2
0:2
0:2
0:2
S:2
0 -11 28

3 . Úroveň A

2 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Žha… San… Těc… K2… Abe… BSM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žhavé výstřely (A. Tomčal + L. Vaštík)
2:0
2:0
2:0
2:S
2:S
13 11 37
2 . 0:2 2:0 2:0
2:S
2:S
10 8 31
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2 2:0
2:S
2:S
7 0 20
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2 0:2 2:0
2:S
5 0 18
5 .
S:2
S:2
S:2
0:2
2:S
2 -8 7
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 2

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

33 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Reg… Pat… BSM DD… A… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Reggaeboys (L. Merhaut + M. Lang)
2:0
2:0
2:S
2:0 15 11 52
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:0
2:1
11 8 45
3 .
0:2
0:2
2:1
2:0
7 0 33
4 .
S:2
0:2
1:2
2:1
4 -8 22
5 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
1:2
0:2
1:2
2 -11 17

1 . Úroveň A

23 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Reg… Pat… Říč… BSM SPM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Reggaeboys (L. Merhaut + M. Lang)
2:0
S:2
2:0
2:S
11 11 48
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:1
2:0
11 8 45
3 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:S
0:2
2:0
0:2
7 0 33
4 .
0:2
1:2
0:2
2:0
5 -8 23
5 .
S:2
0:2
2:0
0:2
4 -11 19

1 . Úroveň A

37 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Reg… Pat… BSM Ďáb… Kla… Med… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Reggaeboys (L. Merhaut + M. Lang)
2:0
2:1
2:0 2:0
2:S
14 11 51
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:1
2:0
2:0
2:0
12 8 46
3 .
1:2
1:2
2:0
2:0
2:0
11 0 37
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
0:2
2:S
2:S
5 0 31
5 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
0:2
0:2
S:2
2:0
3 -8 21
6 .
Medlin team (P. Medlin + P. Medlín)
S:2
0:2
0:2
S:2
0:2
0 -11 15

1 . Úroveň A

31 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Pat… Reg… BSM A… Říč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:1
2:1
2:0
14 11 51
2 .
Reggaeboys (L. Merhaut + M. Lang)
0:2
2:0
2:0
2:0
12 8 46
3 .
1:2
0:2
2:1
1:2
5 0 31
4 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
0:2
1:2
2:1
5 -8 23
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
2:1
1:2
4 -11 19

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

44 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
A… BSM Ďáb… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
2:0
2:1
2:0
14 11 51
2 .
0:2
2:0
2:0
10 8 44
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
0:2
2:0
6 0 32
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
0:2
0:2
0 -8 18

1 . Úroveň A

33 bodů
8. místo (4. místo v mužích)
Pat… Říč… Mat… A… BSM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:1
2:0
1:2
12 11 62
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
2:1
2:0
10 8 57
3 .
Matla a Zmetek (T. Horká + P. Šedivý)
1:2
1:2
2:1
2:1
8 0 47
4 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
1:2
1:2
2:1
5 -8 36
5 .
2:1
0:2
1:2
1:2
5 -11 33

2 . Úroveň A

52 bodů
3. místo (1. místo v mužích)
BSM Ďáb… Pru… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
15 11 52
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
2:1
2:0
9 8 43
3 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
1:2
2:0
6 0 32
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
0:2
0:2
0 -8 18

1 . Úroveň A

33 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Pat… Jan… A… Říč… BSM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:1
2:1
13 11 63
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
1:2
1:2 2:0
2:0
10 8 57
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
2:1
2:1
0:2
6 0 45
4 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
1:2
2:0
6 -8 37
5 .
1:2
0:2
2:0
0:2
5 -11 33

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

53 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
BSM Mar… Pru… Mat… Kuj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
2:0
16 11 53
2 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
2:S
2:0
2:S
10 8 44
3 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
S:2
2:S
2:0 7 0 33
4 .
Matla a Zmetek (T. Horká + P. Šedivý)
0:2
0:2
S:2
2:0
4 -8 22
5 .
Kujonis (T. Trčka + Š. Miksa)
0:2
S:2
0:2
0:2
0 -11 15

1 . Úroveň A

36 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Pat… Říč… Age… BSM Alf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:1
2:0
15 11 65
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
12 8 59
3 .
0:2
0:2
2:1
2:S
6 0 45
4 .
1:2
0:2
1:2
2:1
5 -8 36
5 .
0:2
0:2
S:2
1:2
1 -11 29

1 . Úroveň A

47 bodů
4. místo (2. místo v mužích)
Pat… Říč… BSM Pru… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
15 11 65
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
11 8 58
3 .
0:2
0:2
2:0
2:0
8 0 47
4 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
0:2
0:2
2:S
3 -8 34
5 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
S:2
S:2
0:2
S:2
0 -11 28

1 . Úroveň A

66 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
BSM Pat… Říč… Teo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
1:2
2:0
16 11 66
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:0
14 8 61
3 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
0:2
2:0
12 0 51
4 .
0:2
0:2
0:2
0 -8 31

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

55 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Říč… Pat… BSM Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:S
9 0 27
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:0
2:S
8 0 26
3 .
1:2
0:2
2:S
4 0 22
4 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
S:2
S:2
S:2