Načítám…
Image 1

Kamil Soukup (38 let)

ID: 24727

Praha

  • 146 zápasů

    od roku 2016
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Záběhlice
  • 3 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 122
    Zápasů v lize ( 60 / 45 / 17) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

1 . Úroveň A

55 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Jan… Dře… Ďáb… Síť… Run… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:S
3 11 66
2 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:S
3 8 63
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:S
3 0 55
4 .
Síťaři (P. Heider + M. Pavelek)
2:S
3 -8 47
5 .
Run & Fun (J. Princ + M. Farbiak)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 41

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

63 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Ďáb… A… Kuj… BSM San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:1
2:0
2:S
2:1
13 11 63
2 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
2:1
2:0
2:0
12 8 59
3 .
Kujonis (T. Trčka + Š. Miksa)
0:2
1:2
2:S
1:2
5 0 44
4 .
S:2
0:2
S:2
2:0
4 -8 35
5 .
1:2
0:2
2:1
0:2
4 -11 32

2 . Úroveň A

35 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Pat… A… Ďáb… San… P&R… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:1
2:0
2:0
14 11 51
2 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
2:0
1:2
2:0
2:0
10 8 44
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:0
2:0
2:0
9 0 35
4 .
1:2
2:1
0:2 1:2
2:0
7 0 33
5 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2
0:2
0:2
2:1 2:0 5 -8 23
6 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
0:2
0:2
0:2 0 -11 15

2 . Úroveň A

34 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Pol… Síť… Ďáb… A… San… Kuj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:0
2:0
1:2
2:1
2:0
12 11 49
2 .
Síťaři (P. Heider + M. Pavelek)
0:2
2:1
2:0
2:0
2:0
11 8 45
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:1
2:0
2:S
8 0 34
4 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
2:1
0:2
1:2
2:1
2:0
8 0 34
5 .
1:2
0:2
0:2
1:2
2:0 5 -8 23
6 .
Kujonis (T. Trčka + Š. Miksa)
0:2
0:2
S:2
0:2
0:2 0 -11 15

1 . Úroveň A

49 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Dře… Run… Jan… Ďáb… Sek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:1
2:1
2:0
2:0 14 11 77
2 .
Run & Fun (J. Princ + M. Pešek)
1:2
2:1 2:1
2:S
10 8 70
3 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
1:2
1:2 2:0 2:S 9 0 61
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2 0:2
2:0
5 -8 49
5 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
0:2
S:2
S:2
0:2
0 -11 41

Jarní sezóna 2020

1 . Úroveň A

60 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Dře… Jan… Ďáb… BSM Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
2:0
2:0
2:0
2:0
16 11 79
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
2:0
2:1
2:1
10 8 70
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:0
2:0
8 0 60
4 .
0:2
1:2
0:2
2:1
4 -8 48
5 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
1:2
0:2
1:2
2 -11 43

2 . Úroveň A

48 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Ďáb… Pol… DD… A… San… Noe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
1:2
2:1
2:0
2:S
11 11 48
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
2:S
11 8 45
3 .
2:1
0:2
2:0
2:0
2:S
10 0 36
4 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
0:2
0:2
2:1
2:S
5 0 31
5 .
0:2
0:2
0:2
1:2
2:S
3 -8 21
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

1 . Úroveň A

29 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
Jan… Dře… Pat… Pol… Ďáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:1
2:1
2:0
2:0 14 11 64
2 .
Dřeváci (O. Svatoš + H. Záhlava)
1:2
2:0
2:0
2:S
12 8 59
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
0:2
2:1
2:S
7 0 46
4 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
1:2
2:1
4 -8 35
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
S:2
S:2
1:2
1 -11 29

Podzimní sezóna 2019

2 . Úroveň A

39 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Ďáb… Sek… Alf… Abe… SPM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
2:S
2:0
2:0
15 11 39
2 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
0:2
2:S
2:S
2:0
10 8 31
3 . S:2
S:2
S:S S:S -2 0 11
4 .
0:2
S:2
S:S S:S -2 -8 3
5 .
0:2
0:2
S:S S:S -2 -11 0

2 . Úroveň A

17 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
A… DD… Ďáb… Alf… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
2:1
2:0
2:S
11 11 35
2 .
2:1
2:1
2:S
S:2 9 8 30
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
1:2
2:S
S:S 4 0 17
4 .
0:2
S:2
S:2
2:0 4 -8 9
5 .
S:2
2:S S:S 0:2 2 -11 4

1 . Úroveň A

32 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Reg… Pat… BSM Ďáb… Kla… Med… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Reggaeboys (L. Merhaut + M. Lang)
2:0
2:1
2:0 2:0
2:S
18 11 55
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:1
2:0
2:0
2:0
15 8 49
3 .
1:2
1:2
2:0
2:0
2:0
14 0 40
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
0:2
2:S
2:S
6 0 32
5 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
0:2
0:2
S:2
2:0
4 -8 22
6 .
Medlin team (P. Medlin + P. Medlín)
S:2
0:2
0:2
S:2
0:2
0 -11 15

2 . Úroveň A

35 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Ďáb… Kla… DD… Alf… Ten… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
2:0
2:1
2:S
2:0
11 11 35
2 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
2:1
1:2
2:0
2:S
2:S 10 8 31
3 .
0:2
2:1
2:0
2:S
2:S 9 0 22
4 .
1:2
0:2 0:2
2:S
2:0 6 0 19
5 .
Tennis Bros (M. Koenigstein + J. Bartek)
S:2
S:2
S:2
S:2
2:S 2 -8 7
6 .
0:2
S:2 S:2 0:2 S:2 0 -11 2

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

32 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
A… BSM Ďáb… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
2:0
2:1
2:0
14 11 51
2 .
0:2
2:0
2:0
10 8 44
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
0:2
2:0
6 0 32
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
0:2
0:2
0 -8 18

2 . Úroveň A

32 bodů
9. místo (5. místo v mužích)
Jan… Pru… Ďáb… RS Rog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:0
2:0
2:S
2:S
14 11 51
2 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
2:0
S:S
2:S
6 8 40
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:S
2:S
6 0 32
4 .
S:2
S:S
S:2
2:S
2 -8 20
5 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

2 . Úroveň A

43 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
BSM Ďáb… Pru… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
15 11 52
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
2:1
2:0
9 8 43
3 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
1:2
2:0
6 0 32
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
0:2
0:2
0 -8 18

3 . Úroveň A

30 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Mat… Ďáb… Alf… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Matla a Zmetek (T. Horká + P. Šedivý)
2:0
2:0
2:0 15 11 39
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
2:1 2:0 9 8 30
3 .
0:2
1:2 2:0 6 0 19
4 . 0:2 0:2 0:2 0 -8 5

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

16 bodů
11. místo (5. místo v mužích)
Age… Kli… San… Tau… Ďáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0
S:2
2:0
9 0 21
2 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
0:2 1:2
2:0
2:1
6 0 18
3 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 2:1 2:0 0:2 5 0 17
4 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:S
0:2
0:2
2:S
4 0 16
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
S:2
4 0 16

1 . Úroveň A

20 bodů
7. místo (3. místo v mužích)
Pat… Pol… Mar… Kli… Ďáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
12 0 30
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
9 0 27
3 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
0:2
2:1
1:2
3 0 21
4 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
0:2
0:2
1:2
2:S 3 0 21
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:1
S:2 2 0 20

2 . Úroveň A

53 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Kli… Mar… Ďáb… Ven… RS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
2:0
0:2
2:S
2:S
33 0 63
2 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
2:0
2:S
2:S
33 0 63
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
0:2 0:2 2:S 23 0 53
4 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2
S:2
2:0 S:S 8 0 38
5 .
S:2
S:2
S:2 S:S -5 0 25

1 . Úroveň A

52 bodů
7. místo (3. místo v mužích)
Pat… Pol… BSM Ďáb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
1:2
2:0
41 0 86
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
34 0 79
3 .
2:1
0:2
2:1
22 0 67
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
1:2
7 0 52

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

59 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ďáb… BSM Alf… Kla… Ten… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
2:1
2:S
2:0
44 0 59
2 .
0:2
2:0
2:1
2:0
34 0 49
3 .
1:2
0:2
2:S
2:0
28 0 43
4 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
S:2
1:2
S:2 S:S 0 0 15
5 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
0:2
0:2
S:S -5 0 10

3 . Úroveň A

43 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Kla… Ďáb… Alf… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
1:2 2:0 2:0 41 0 56
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:1 S:2 2:0 28 0 43
3 . 0:2 2:S S:2 13 0 28
4 . 0:2 0:2 2:S 13 0 28

3 . Úroveň A

45 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
R2… Ďáb… Alf… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
R2-D2 (R. David + R. David)
2:0
2:1
2:0
45 0 60
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
2:0
2:S 30 0 45
3 .
1:2
0:2
S:S 0 0 15
4 .
0:2
S:2 S:S -7 0 8

2 . Úroveň A

33 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Pet… BSM Ďáb… Alf… Jar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petr a Pavla (P. Čermák + P. Hovorková)
2:0
2:0 2:0 2:0 52 0 67
2 .
0:2
2:1
2:1
2:0
29 0 44
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
S:2 18 0 33
4 . 0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 33
5 . 0:2
0:2
2:S
0:2
10 0 25

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

44 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Pat… Pol… 2Hr… Bug… Ďáb… Alf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:1
2:0
0:2
2:0
30 0 60
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1
30 0 60
3 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
1:2
1:2
2:S
2:0
30 0 60
4 .
Bugifit (m. hanák +