Načítám…
Denisa Dohnalová

Denisa Dohnalová (43 let)

ID: 37768

Praha

  • 38 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • 6 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 25 / 10 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

2 . Úroveň A

47 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Pol… DD… Bug… Zno… Prv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0 11 50
2 . 0 8 47
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0 0 39
4 .
Znovuzrození (J. Klášterka + G. Pasquier)
0 -8 31
5 .
První dvojchyba (D. Činátl + J. Činátl)
0 -11 28

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

46 bodů
8. místo (2. místo v ženách)
Pol… DD… Kla… P&R… MIPE Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:0
2:0
2:0
15 11 52
2 .
1:2
2:1 2:0 2:0 12 8 46
3 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2 1:2 2:0
2:0
9 0 35
4 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2
0:2 0:2
2:0
4 -8 22
5 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
0:2
0:2
0 -11 15

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

38 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Run… Sek… Pol… DD… Rog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Run & Fun (J. Princ + M. Pešek)
2:0
2:1
1:2
2:0
12 11 62
2 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
0:2
2:0
2:0 2:0 12 8 59
3 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
2:0
2:0
9 0 48
4 .
2:1
0:2
0:2
2:0
7 -8 38
5 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
0:2
0:2
0:2
0:2
0 -11 28

2 . Úroveň A

36 bodů
8. místo (2. místo v ženách)
Ďáb… Pol… DD… A… San… Noe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
1:2
2:1
2:0
2:S
11 11 48
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
2:S
11 8 45
3 .
2:1
0:2
2:0
2:0
2:S
10 0 36
4 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
0:2
0:2
2:1
2:S
5 0 31
5 .
0:2
0:2
0:2
1:2
2:S
3 -8 21
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

2 . Úroveň A

51 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
DD… Rog… A… Noe… Sek… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:1
2:0
2:S
14 11 51
2 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
0:2
2:1
2:0
2:S
10 8 44
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
1:2
2:1
2:S
8 0 34
4 .
0:2
0:2
1:2
2:S
4 -8 22
5 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

22 bodů
6. místo (1. místo v ženách)
Reg… Pat… BSM DD… A… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Reggaeboys (L. Merhaut + M. Lang)
2:0
2:0
2:S
2:0 15 11 52
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:0
2:1
11 8 45
3 .
0:2
0:2
2:1
2:0
7 0 33
4 .
S:2
0:2
1:2
2:1
4 -8 22
5 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
1:2
0:2
1:2
2 -11 17

2 . Úroveň A

30 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
A… DD… Ďáb… Alf… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
2:1
2:0
2:S
11 11 35
2 .
2:1
2:1
2:S
S:2 9 8 30
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
1:2
2:S
S:S 4 0 17
4 .
0:2
S:2
S:2
2:0 4 -8 9
5 .
S:2
2:S S:S 0:2 2 -11 4

2 . Úroveň A

8 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Pol… SPM A… Abe… DD… Alf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:0
2:0
2:S
14 11 38
2 .
1:2
2:0 2:0 2:0
2:S
13 8 34
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
0:2
2:0
2:1
2:S
9 0 22
4 .
0:2
0:2
0:2
2:S
2:S
5 0 18
5 .
0:2
0:2
1:2
S:2
2:S
3 -8 8
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 2

2 . Úroveň A

22 bodů
7. místo (1. místo v ženách)
Ďáb… Kla… DD… Alf… Ten… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
2:0
2:1
2:S
2:0
11 11 35
2 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
2:1
1:2
2:0
2:S
2:S 10 8 31
3 .
0:2
2:1
2:0
2:S
2:S 9 0 22
4 .
1:2
0:2 0:2
2:S
2:0 6 0 19
5 .
Tennis Bros (M. Koenigstein + J. Bartek)
S:2
S:2
S:2
S:2
2:S 2 -8 7
6 .
0:2
S:2 S:2 0:2 S:2 0 -11 2

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

38 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
DD… Mar… San… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:S
2:0
14 11 38
2 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
2:S
S:S 3 8 24
3 .
S:2
S:2
S:S -1 0 12
4 .
0:2
S:S S:S -2 -8 3

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.10.2020 17:00 3. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Hamr Záběhlice 2:1
03.10.2020 17:00 3. P&R dream team (R. Plašil, P. Hajkova) Hamr Braník 2:0
01.10.2020 10:00 3. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
20.09.2020 18:00 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Braník 2:0
12.06.2020 17:00 2. Run & Fun (J. Princ, M. Pešek) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
08.06.2020 09:00 2. Sekáči (J. Klášterka, R. Brokl) Hamr Braník 0:2
02.06.2020 10:00 2. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
31.05.2020 13:00 2. Rog & Raf (J. Novák, J. Mysliveček) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
10.05.2020 17:00 2. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
05.05.2020 23:21 2. Noemo (M. Michálek, J. Němeček) 2:S Komentáře
30.04.2020 17:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:1 Komentáře
23.04.2020 17:00 2. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
12.03.2020 17:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
01.03.2020 17:00 2. Rog & Raf (J. Novák, J. Mysliveček) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
18.02.2020 18:09 2. Sekáči (J. Klášterka, R. Brokl) 2:S Komentáře
14.02.2020 18:30 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
08.02.2020 09:00 2. Noemo (M. Michálek, J. Němeček) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
02.02.2020 10:00 1. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
30.01.2020 09:38 1. Reggaeboys (L. Merhaut, M. Lang) S:2 Komentáře
26.01.2020 18:30 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
18.01.2020 16:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
02.01.2020 00:10 2. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) S:2
21.12.2019 19:34 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:S Komentáře
21.12.2019 17:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:1 Komentáře
14.12.2019 17:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
01.12.2019 10:49 2. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) S:2 Komentáře
29.11.2019 17:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
15.11.2019 09:30 2. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
13.11.2019 08:00 2. SPM (J. Holub, P. Novotný) Hamr Záběhlice 0:2
11.11.2019 12:37 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:S Komentáře
01.11.2019 08:15 2. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:S
25.10.2019 19:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:0
18.10.2019 17:00 2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Tenis Cibulka 2:1 Komentáře
09.10.2019 19:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) LTC Modřany 2005 0:2 Komentáře
29.09.2019 20:06 3. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) 2:S Komentáře
18.09.2019 20:00 3. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
10.09.2019 17:00 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:0 Komentáře
2. Tennis Bros (M. Koenigstein, J. Bartek) 2:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím