Tom Ristovský

Tom Ristovský (32 let)

ID: 28693

Praha

  • 144 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 10:20
    Často hraje od 10:20 v Hamr Záběhlice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 16 / 5 / 24) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

20 bodů
11. místo (6. místo v mužích)
Jan… Pru… Ďáb… RS Rog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:0
2:0
2:S
2:S
14 11 51
2 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
2:0
S:S
2:S
6 8 40
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:S
2:S
6 0 32
4 .
S:2
S:S
S:2
2:S
2 -8 20
5 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

3 . Úroveň A

39 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
RS Alf… Mar… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
15 11 39
2 .
0:2
2:0
2:S
9 8 30
3 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2 0:2 S:S -1 0 12
4 .
0:2
S:2
S:S -1 -8 4

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

5 bodů
15. místo (8. místo v mužích)
DS M &… Ten… RS Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0
2:S
2:S
10 0 16
2 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2
2:1
2:S
2:0 7 0 13
3 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
1:2
2:S
2:S
5 0 11
4 .
S:2
S:2
S:2
S:S -1 0 5
5 .
S:2
0:2
S:2
S:S -1 0 5

3 . Úroveň A

5 bodů
12. místo (6. místo v mužích)
Age… Ten… Abe… RS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
12 0 18
2 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
2:S 2:S 6 0 12
3 .
0:2
S:2 S:S -1 0 5
4 .
0:2
S:2 S:S -1 0 5

2 . Úroveň A

25 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Kli… Mar… Ďáb… Ven… RS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
2:0
0:2
2:S
2:S
33 0 63
2 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
2:0
2:S
2:S
33 0 63
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
0:2 0:2 2:S 23 0 53
4 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2
S:2
2:0 S:S 8 0 38
5 .
S:2
S:2
S:2 S:S -5 0 25

2 . Úroveň A

33 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Alf… Ven… RS San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:S
0:2
2:1
24 0 54
2 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2 S:S
2:0
10 0 40
3 .
2:0
S:S S:S 3 0 33
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
1:2
0:2
S:S 0 0 30

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

40 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Pat… Pol… 2Hr… RS Ven… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
49 0 79
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:S
2:S 33 0 63
3 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
0:2
2:S
2:S
20 0 50
4 .
0:2
S:2
S:2
2:S 10 0 40
5 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2
S:2
S:2
S:2 0 0 30

1 . Úroveň A

69 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Pat… RS Pol… 2Hr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:S
2:0
2:0
47 0 92
2 .
S:2
1:2
2:0
24 0 69
3 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
2:1
22 0 67
4 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
0:2
1:2
7 0 52

2 . Úroveň A

71 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
RS BSM Bug… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:1
2:S
41 0 71
2 .
0:2
2:0
2:S
30 0 60
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2
0:2
2:S
20 0 50
4 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
S:2
S:2
S:2
0 0 30

1 . Úroveň A

40 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Pol… 2Hr… Pat… Bug… Kla… RS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
1:2
2:1
2:0
2:S 34 0 64
2 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
0:2
2:0
2:0
2:0
34 0 64
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
1:2
1:2
2:S 32 0 62
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2
0:2
2:1
0:2
2:0 20 0 50
5 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
0:2
2:1
2:0
0:2
16 0 46
6 . S:2
0:2
S:2 0:2
2:0
10 0 40

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

59 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
RS Kla… BSM HD… Ros… LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:S 2:S
2:S
44 0 59
2 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
1:2
2:S
2:S
2:S
28 0 43
3 .
0:2
2:1
0:2
2:0
2:S
24 0 39
4 .
HD ready (D. Němec + J. Dittrich)
S:2
S:2
2:0
S:S S:S 2 0 17
5 .
Rosomáci (M. Lomoz + Z. Makovský)
S:2 S:2
0:2
S:S S:S -8 0 7
6 .
S:2
S:2
S:2
S:S S:S -8 0 7

2 . Úroveň A

-5 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Ďáb… Alf… RS Ros… LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
S:S S:S S:S -2 0 13
2 .
0:2
S:S S:S S:S -15 0 0
3 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
4 .
Rosomáci (M. Lomoz + Z. Makovský)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.09.2019 00:10 2. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) S:S
30.08.2019 11:44 2. Jan Karel (K. Kraml, J. Martinic) S:2 Komentáře
23.08.2019 06:57 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) S:2 Komentáře
30.07.2019 17:00 3. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) Hamr Braník 2:0
27.07.2019 10:00 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Štěrboholy 2:0 Komentáře
08.07.2019 10:30 3. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) Hamr Braník 2:0 Komentáře
01.10.2018 00:10 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) S:S
28.09.2018 19:13 3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) S:2 Komentáře
28.09.2018 12:09 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) S:2 Komentáře
25.09.2018 22:05 3. DS (K. Štěch, V. Kautský) S:2 Komentáře
03.09.2018 00:10 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) S:S
31.08.2018 17:00 3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) Hamr Záběhlice S:2
30.08.2018 18:30 3. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) LTC Modřany 2005 0:2 Komentáře
06.08.2018 07:17 2. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) S:S
02.07.2018 14:52 2. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) S:S
02.07.2018 14:52 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) S:S
27.06.2018 19:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
13.05.2018 16:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2 Komentáře
27.04.2018 10:00 1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
17.04.2018 20:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) Sportcentrum Step 2:0 Komentáře
23.03.2018 11:30 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
18.03.2018 20:00 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:0 Komentáře
25.02.2018 13:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Tenis Hajnovka 0:2
21.02.2018 19:30 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) Tenis Hajnovka 0:2 Komentáře
21.02.2018 17:00 1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:0 Komentáře
12.01.2018 16:30 2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Sportcentrum Step 2:0 Komentáře
11.01.2018 17:00 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Sportcentrum Radonice 2:0 Komentáře
02.01.2018 10:20 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) S:S
02.01.2018 10:20 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) S:S
02.01.2018 10:20 2. Rosomáci (M. Lomoz, Z. Makovský) S:S
02.01.2018 10:20 2. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) S:S
1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) S:2 Komentáře
2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) S:2
2. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) S:2 Komentáře
2. Rog & Raf (J. Novák, J. Mysliveček) 2:S Komentáře
1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) S:2 Komentáře
2. HD ready (D. Němec, J. Dittrich) 2:S
2. Rosomáci (M. Lomoz, Z. Makovský) 2:S
2. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) S:2 Komentáře
1. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) 2:S
2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:S Komentáře
1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) S:2
1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) S:2
2. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) 2:S Komentáře
1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) S:2 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím