Marek Bezak

Marek Bezak (45 let)

ID: 30303

Praha

  • 52 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Záběhlice
  • 5 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 16 / 11 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

40 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
A… Mar… Rog… K2… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
2:1
1:2
2:0 10 11 47
2 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
1:2 2:0 6 8 40
3 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
2:1
4 0 30
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2 0 -8 18

1 . Úroveň A

28 bodů
9. místo (5. místo v ženách)
Pat… Pol… BSM Pru… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
15 11 65
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
11 8 58
3 .
0:2
0:2
2:0
2:0
8 0 47
4 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
0:2
0:2
2:S
3 -8 34
5 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
S:2
S:2
0:2
S:2
0 -11 28

2 . Úroveň A

51 bodů
4. místo (2. místo v ženách)
Mar… Pru… Alf… Tau… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
S:2
2:0
2:0 14 11 51
2 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
2:S
2:0
S:2
12 8 46
3 .
0:2
0:2 2:0 7 0 33
4 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
2:S
0:2 5 -8 23

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

43 bodů
7. místo (3. místo v ženách)
Teo… Pru… Mar… San… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:1
2:1
2:1 9 0 21
2 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
1:2 2:0
2:1
8 0 20
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
1:2
0:2
2:0
5 0 17
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
1:2
1:2
0:2
2 0 14

2 . Úroveň A

45 bodů
7. místo (3. místo v ženách)
Bug… Mar… Teo… Alf… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:0
2:1
2:0 11 0 23
2 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2 2:1 2:1 6 0 18
3 .
1:2
1:2
2:1
5 0 17
4 . 0:2 1:2
1:2
2 0 14

2 . Úroveň A

48 bodů
7. místo (3. místo v ženách)
Age… Teo… Mar… Alf… Tau… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
2:0
12 0 24
2 .
0:2
2:1
2:0
2:0
8 0 20
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2
1:2
2:0
2:0
7 0 19
4 .
0:2
0:2
0:2
2:0 3 0 15
5 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
0:2
0:2
0:2 0 0 12

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

18 bodů
7. místo (5. místo v ženách)
Pat… Pol… BSM Alf… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
11 0 29
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
8 0 26
3 .
0:2
0:2
2:S
2:S
4 0 22
4 .
0:2
0:2
S:2
2:S
2 0 20
5 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 0 18

1 . Úroveň A

21 bodů
5. místo (4. místo v ženách)
Pat… Pol… Mar… Kli… Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
12 0 30
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
9 0 27
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2
0:2
2:1
1:2
3 0 21
4 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
0:2
0:2
1:2
2:S 3 0 21
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:1
S:2 2 0 20

2 . Úroveň A

63 bodů
6. místo (3. místo v ženách)
Kli… Mar… Ďáb… Ven… RS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
2:0
0:2
2:S
2:S
33 0 63
2 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2
2:0
2:S
2:S
33 0 63
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
0:2 0:2 2:S 23 0 53
4 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2
S:2
2:0 S:S 8 0 38
5 .
S:2
S:2
S:2 S:S -5 0 25

3 . Úroveň A

59 bodů
5. místo (3. místo v ženách)
Mar… Kli… Tau… Ten… Abe… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
2:1
2:S
2:0
2:0 44 0 59
2 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
1:2
2:0
2:0
2:0 44 0 59
3 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
S:2
0:2
2:0
2:0
26 0 41
4 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
0:2
0:2
2:0 13 0 28
5 . 0:2 0:2
0:2
0:2 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.04.2019 19:00 2. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Záběhlice 2:0
13.04.2019 10:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Štěrboholy 1:2
26.03.2019 08:48 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) S:2 Komentáře
25.03.2019 09:44 1. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) S:2 Komentáře
24.03.2019 16:58 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) S:2 Komentáře
21.03.2019 20:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Sportcentrum Uhříněves 0:2 Komentáře
28.02.2019 10:57 2. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) S:2 Komentáře
21.02.2019 19:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Štěrboholy 2:0 Komentáře
19.02.2019 20:30 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) Hamr Braník 2:0
22.01.2019 20:00 2. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) Hamr Záběhlice 0:2
17.01.2019 19:00 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
06.01.2019 15:30 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
16.12.2018 10:00 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 0:2
09.12.2018 18:30 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:1
09.12.2018 17:00 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) Hamr Záběhlice 2:1
11.11.2018 13:00 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) Hamr Braník 1:2 Komentáře
11.11.2018 11:30 2. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 0:2 Komentáře
10.11.2018 11:30 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Braník 2:0 Komentáře
06.11.2018 20:30 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) 2:0 Komentáře
17.09.2018 20:01 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) S:2 Komentáře
17.09.2018 20:00 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) S:2 Komentáře
17.09.2018 20:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) S:2 Komentáře
17.09.2018 19:59 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) S:2 Komentáře
30.08.2018 17:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 1:2 Komentáře
28.08.2018 18:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
28.08.2018 16:30 1. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
22.08.2018 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 0:2 Komentáře
16.07.2018 18:00 2. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
10.07.2018 19:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:0
27.06.2018 19:00 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:0
23.06.2018 15:00 3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) 2:0 Komentáře
08.06.2018 18:30 3. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 2:S Komentáře
2. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) 2:S Komentáře
3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) 2:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím