Načítám…

Anna Bízková (25 let)

ID: 37820

Praha

Fandí:Tj Orion Praha

  • 105 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 105
    Zápasů v lize ( 53 / 45 / 7) 0 turnajů
  • 54%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

41 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Hom… Old… Kot… Roh… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 1:2
2:S
2:1 2:1 6 30 76 7:4
2 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
2:1
2:S
2:0 S:S 5 25 70 6:1
3 .
Kotiš (M. Kotiš + P. Kotiš)
S:2
S:2
2:0
S:2
2 12 54 2:6
4 .
Rohovci (T. Pátek + R. Hovorka)
1:2 0:2
0:2
2:0 2 4 46 3:6
5 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
1:2 S:S
2:S
0:2 1 0 41 3:4

1 . Úroveň A

62 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Las… Koc… BSM Old… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:S
2:1
2:0 2:0 8 30 98 8:1
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2 2:0
2:0
S:2 4 25 89 4:4
3 .
1:2
0:2
2:0
2:0
4 12 76 5:4
4 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
0:2
0:2
2:0 2 4 66 2:6
5 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2 2:S
0:2
0:2 2 0 62 2:6

2 . Úroveň A

69 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Old… Těc… Píí… Esa… Ale… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
2:1 2:0
2:S
2:S
8 30 78 8:1
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
1:2 1:2 2:0
2:S
4 25 69 6:4
3 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
0:2 2:1 1:2
2:S
4 12 56 5:5
4 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
S:2
0:2 2:1
2:S
4 4 48 4:5
5 .
S:2
S:2
S:2
S:2
0 0 40 0:8

2 . Úroveň A

55 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Koc… MIPE Těc… Zou… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
2:0
2:0
2:0
8 30 78 6:0
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
2:0 2:0 5 25 70 4:2
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2 2:0 3 12 55 2:4
4 .
0:2
0:2 0:2 0 4 44 0:6

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

62 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Las… BSM Říč… Duo… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:0
2:S
2:0
S:2
6 30 96 6:2
2 . 0:2
2:S
2:0
2:0
6 25 91 6:2
3 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
S:2
S:2
2:0
2:0 4 12 76 4:4
4 .
Duo Paolini (O. Zídková + P. Šulc)
0:2
0:2
0:2
2:1 2 4 66 2:7
5 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:S
0:2
0:2 1:2 2 0 62 3:6

2 . Úroveň A

78 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Těc… Duo… Dvo… MIPE Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:1
2:1
2:0 8 30 78 6:2
2 .
Duo Paolini (O. Zídková + P. Šulc)
1:2 1:2 2:0 3 25 68 4:4
3 .
Dvořák&Moravec (F. Dvořák + P. Moravec)
1:2
2:1 1:2 3 12 55 4:5
4 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2 0:2 2:1 3 4 47 2:5

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

33 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Bug… Tom… Těc… Sta… Old… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
2:0 2:0 2:0 12 11 49 6:2
2 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0
2:S
S:S 2:1 9 8 43 6:1
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
S:2
2:1
2:0
7 0 33 4:5
4 .
Starouši (M. Starý + J. Stará)
0:2 S:S
1:2
2:1 3 -8 21 3:5
5 .
Old boys (M. Nosek + J. Křížek)
0:2 1:2
0:2
1:2 2 -11 17 2:8

3 . Úroveň A

22 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
DD… Hla… Těc… Sta… Zou… San… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:0
2:S
2:0
2:0
2:S 14 11 38 10:0
2 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2 2:1 2:1 2:1 2:S 10 8 31 8:5
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
S:2
1:2
2:1
2:0 2:S 9 0 22 7:5
4 .
Starouši (M. Starý + J. Stará)
0:2
1:2
1:2
2:1
2:S 6 0 19 6:7
5 .
0:2
1:2 0:2
1:2
2:S 4 -8 9 4:8
6 .
SandaleTrip (M. Kalina + J. Černý)
S:2 S:2 S:2 S:2 S:2 0 -11 2 0:10

3 . Úroveň A

19 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Říč… MIPE Těc… DD… CST… Tip… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:0
2:0
2:S
2:0
2:S
14 11 38 10:0
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
2:1
S:S
2:0
2:S
7 8 28 6:3
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
1:2 S:S 2:0
2:S
6 0 19 5:4
4 .
S:2
S:S
S:S
2:1
2:S
3 0 16 4:3
5 .
CSTým (P. Daněk + M. Starý)
0:2
0:2 0:2
1:2
2:S
3 -8 8 3:8
6 .
Tipsters (P. Stovicek + M. Bargel)
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 2 0:10

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

16 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Pat… Rad… B… Tip… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:0
2:0
15 11 52 8:1
2 .
Radioaktivní Lišky (B. Čermochová + J. Kunc)
1:2
2:1
2:S
2:S
10 8 44 7:3
3 .
B-Team (T. Pop + K. Soukup)
0:2
1:2
2:0
2:0
9 0 35 5:4
4 .
Tipsters (P. Stovicek + M. Bargel)
0:2
S:2
0:2
2:1 3 -8 21 2:7
5 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
S:2
0:2
1:2 1 -11 16 1:8

2 . Úroveň A

34 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Las… Říč… Těc… Bug… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:0
S:2
2:S
9 11 46 4:2
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:S
9 8 43 4:2
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:S
0:2
2:S
8 0 34 4:2
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
S:2
S:2
S:2
0 -8 18 0:6

2 . Úroveň A

32 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Tom… San… Těc… Piv… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
0:2 2:0 2:0
2:S
11 11 48 6:2
2 .
SandaleTrip (M. Kalina + J. Černý)
2:0
2:S
S:S
2:S
9 8 43 6:0
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
S:2
2:1
2:S
6 0 32 4:5
4 .
Pivní koutek:) (A. Kořínek + ?. Pail)
0:2 S:S 1:2
2:S
3 -8 21 3:4
5 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15 0:8

3 . Úroveň A

32 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
San… Těc… EL’… MIPE K2… Hla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
SandaleTrip (M. Kalina + J. Černý)
2:0
2:0
2:0 2:0 2:0 16 11 40 10:0
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
2:S
2:0
2:0 2:1 11 8 32 8:3
3 .
EL’75 (E. Raczynska + L. Czepiel)
0:2
S:2
2:0
2:0
2:0
10 0 23 6:4
4 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
0:2
2:1
2:S
5 0 18 4:7
5 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2 0:2
1:2
2:S
3 -8 8 3:8
6 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2 1:2
0:2
S:2
S:2
1 -11 3 1:10

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

30 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Tom… Těc… Koc… K2… Hla… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0
2:S
2:S
2:S 2:S 13 11 37 10:0
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
2:0 2:0 2:S 9 8 30 6:4
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
2:S
2:0 S:S 8 0 21 6:2
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
0:2
S:2
S:S
2:S 2 0 15 2:6
5 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
S:2 0:2 0:2
S:S
S:S -2 -8 3 0:6
6 .
Borkyně (J. Bechova + K. Hloupa)
S:2 S:2 S:S S:2 S:S -2 -11 0 0:6

2 . Úroveň A

23 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Prv… Říč… Bug… Těc… Hla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
První dvojchyba (D. Činátl + R. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
16 11 53 8:0
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0 12 8 46 6:2
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
2:1
2:0
7 0 33 4:5
4 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
1:2 2:0 5 -8 23 3:6
5 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2
0:2
0:2
0:2 0 -11 15 0:8

3 . Úroveň A

38 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Těc… Hla… K2… MIPE Bor… Kon… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:1
2:0
2:0
2:0 2:S 14 11 38 10:1
2 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
1:2 2:0
2:1
2:0 2:S 12 8 33 9:3
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
1:2
2:0 2:S 6 0 19 5:6
4 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
1:2
2:1
S:S
2:S
5 0 18 5:5
5 .
Borkyně (J. Bechova + K. Hloupa)
0:2 0:2 0:2
S:S
2:S 2 -8 7 2:6
6 .
Konopásci (J. K + N. Špičková)
S:2 S:2 S:2
S:2
S:2 0 -11 2 0:10

4 . Úroveň A

39 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Těc… Hla… Bor… Véč… Bic… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:1 2:0
2:0
2:0 15 11 39 8:1
2 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
1:2 2:0 2:0
2:S
12 8 33 7:2
3 .
Borkyně (J. Bechova + K. Hloupa)
0:2 0:2 2:0
2:S
7 0 20 4:4
4 .
0:2
0:2 0:2 S:S -1 -8 4 0:6
5 .
Bichoo (R. Bajaj + S. Acharya)
0:2
S:2
S:2
S:S -1 -11 1 0:6

2 . Úroveň A

19 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Prv… DD… M&M Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
První dvojchyba (D. Činátl + R. Činátl)
2:0
2:0
2:0
16 11 53 6:0
2 .
0:2
2:1
2:0
9 8 43 4:3
3 .
0:2
1:2
2:1
5 0 31 3:5
4 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
1:2
1 -8 19 1:6

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

37 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Těc… Tan… K2… eMP… M&M Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:1
2:0
2:S
2:S
2:S
13 11 37 10:1
2 .
1:2
2:1
2:S
2:S
2:S
10 8 31 9:3
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
1:2
2:0
2:S
2:S
9 0 22 7:4
4 .
eMPíci (M. Vnouček + P. Calábek)
S:2
S:2
0:2
2:S
2:S
5 0 18 4:6
5 .
S:2
S:2
S:2
S:2
2:S
2 -8 7 2:8
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 2 0:10

2 . Úroveň A

15 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Pat… A… Ďáb… San… P&R… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:1
2:0
2:0
14 11 51 10:1
2 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
2:0
1:2
2:0
2:0
10 8 44 7:4
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:0
2:0
2:0
9 0 35 6:4
4 .
1:2
2:1
0:2 1:2
2:0
7 0 33 6:7
5 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2
0:2
0:2
2:1 2:0 5 -8 23 4:7
6 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
0:2
0:2
0:2 0 -11 15 0:10

3 . Úroveň A

36 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Těc… P&R… K2… Šel… Abe… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:0 2:0 S:2 2:0 2:0 12 11 36 8:2
2 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2 2:0 2:0
2:S
2:0 11 8 32 8:2
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2 2:0
2:0
2:S 8 0 21 6:4
4 . 2:S 0:2 0:2 S:S 2:S 3 0 16 4:4
5 . 0:2
S:2
0:2
S:S
2:0
2 -8 7 2:6
6 . 0:2 0:2 S:2 S:2
0:2
0 -11 2 0:10

3 . Úroveň A

17 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Šes… Kuj… San… K2… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Šestky (P. Heider + M. Pavelek)
2:1 2:0
2:0
2:0
15 11 52 8:1
2 .
Kujonis (T. Trčka + Š. Miksa)
1:2 2:1 2:0
2:0
12 8 46 7:3
3 . 0:2 1:2 2:0 2:1 8 0 34 5:5
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2 0:2 2:1 3 -8 21 2:7
5 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
1:2 1:2 2 -11 17 2:8

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

31 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
San… Těc… K2… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:0
2:0 2:0 15 11 39 6:0
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
2:0
2:0 10 8 31 4:2
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
2:0 5 0 18 2:4
4 . 0:2 0:2 0:2 0 -8 5 0:6

3 . Úroveň A

19 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
Sek… Pro… MIPE Těc… K2… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
2:0 2:0
2:0
2:0 2:0 15 11 39 10:0
2 . 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 12 8 33 8:2
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2 0:2 2:1
2:0
2:0 8 0 21 6:5
4 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2 1:2 2:1 2:0 6 0 19 5:7
5 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2
0:2
1:2 2:0 4 -8 9 3:8
6 . 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0 -11 2 0:10

3 . Úroveň A

20 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Žha… San… Těc… K2… Abe… BSM Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Žhavé výstřely (A. Tomčal + L. Vaštík)
2:0
2:0
2:0
2:S
2:S
13 11 37 10:0
2 . 0:2 2:0 2:0
2:S
2:S
10 8 31 8:2
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2