Načítám…
Image 1

Tomáš Bohata (42 let)

ID: 44398

Praha

  • 53 zápasů

    od roku 2021
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
  • 6 /30
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 25 / 12 / 4) 0 turnajů
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

43 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Las… Tom… MIPE BaYo Zou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:1
2:0
2:0 11 11 48
2 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
1:2
2:0 2:0 9 8 43
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2 2:1
2:0
7 0 33
4 . 0:2 0:2 1:2 2:S 4 -8 22
5 .
0:2
S:2 0 -11 15

3 . Úroveň A

43 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Bug… Tom… Těc… Sta… Old… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
2:0 2:0 2:0 12 11 49
2 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0
2:S
S:S 2:1 9 8 43
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
S:2
2:1
2:0
7 0 33
4 .
Starouši (M. Starý + J. Stará)
0:2 S:S
1:2
2:1 3 -8 21
5 .
Old boys (M. Nosek + J. Křížek)
0:2 1:2
0:2
1:2 2 -11 17

1 . Úroveň A

28 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
Pat… Rad… BSM Jan… Tom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:S
2:1
14 11 64
2 .
Radioaktivní Lišky (B. Čermochová + J. Kunc)
0:2
2:1
2:1
2:0
10 8 57
3 .
0:2
1:2
2:1
2:0 8 0 47
4 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
S:2
1:2
1:2
S:S 1 -8 32
5 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
1:2
0:2
0:2 S:S 0 -11 28

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

62 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Tom… Jan… BSM Las… Říč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0
1:2
2:S
2:0
12 11 62
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2 2:0
2:0
1:2
9 8 56
3 .
2:1
0:2 1:2
2:0
8 0 47
4 .
S:2
0:2
2:1 2:0 7 -8 38
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
0:2
0:2 3 -11 31

1 . Úroveň A

47 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Jan… San… Tom… B… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:1
2:0
1:2
2:0
12 11 62
2 .
SandaleTrip (M. Kalina + J. Černý)
1:2
1:2 2:0
2:0
10 8 57
3 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
0:2 2:1
2:0
1:2
8 0 47
4 .
B-Team (T. Pop + K. Soukup)
2:1
0:2
0:2
2:0
7 -8 38
5 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
0:2
2:1
0:2
3 -11 31

2 . Úroveň A

48 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Tom… San… Těc… Piv… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
0:2 2:0 2:0
2:S
11 11 48
2 .
SandaleTrip (M. Kalina + J. Černý)
2:0
2:S
S:S
2:S
9 8 43
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
S:2
2:1
2:S
6 0 32
4 .
Pivní koutek:) (A. Kořínek + ?. Pail)
0:2 S:S 1:2
2:S
3 -8 21
5 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

2 . Úroveň A

33 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Pat… B… Koc… Tom… Říč… Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:S
1:2
2:0
2:S
11 11 48
2 .
B-Team (T. Pop + K. Soukup)
1:2
0:2
2:0
2:S
2:S
9 8 43
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
S:S
2:0
2:S
8 0 34
4 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:1
0:2 S:S 2:0
2:S
7 0 33
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
S:2
0:2
0:2
2:S
2 -8 20
6 .
Pivní koutek:) (A. Kořínek + P. Muras)
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

37 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Tom… Těc… Koc… K2… Hla… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0
2:S
2:S
2:S 2:S 13 11 37
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
2:0 2:0 2:S 9 8 30
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
2:S
2:0 S:S 8 0 21
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
0:2
S:2
S:S
2:S 2 0 15
5 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
S:2 0:2 0:2
S:S
S:S -2 -8 3
6 .
Rychlozky (J. Bechova + K. Hloupa)
S:2 S:2 S:S S:2 S:S -2 -11 0

1 . Úroveň A

29 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Las… Jan… BSM Mur… Tom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:1 2:0
2:0
15 11 65
2 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0:2
2:0 2:0
2:S
11 8 58
3 . 1:2 0:2
2:0
2:0
9 0 48
4 .
Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko + I. Muravyev)
0:2 0:2
0:2
2:1 3 -8 34
5 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
0:2
S:2
0:2
1:2 1 -11 29

2 . Úroveň A

50 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Tom… Mur… Bug… Koc… Zno… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0 2:1 2:S
2:S
13 11 50
2 .
Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko + I. Muravyev)
0:2 2:1 2:S
2:S
9 8 43
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2 1:2 2:S
2:S
8 0 34
4 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2 S:2 S:2
2:S
3 -8 21
5 .
Znovuzrození (J. Klášterka + G. Pasquier)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2022 18:00 3. BaYo (J. Stará, L. Křinecký) 2:0
19.05.2022 18:00 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) 2:0
12.05.2022 17:00 3. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) 1:2 Komentáře
02.05.2022 00:10 3. Starouši (M. Starý, J. Stará) S:S
01.05.2022 12:00 3. Old boys (M. Nosek, J. Křížek) Sportovní klub Budějovická 2:1
28.04.2022 21:36 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) 2:S Komentáře
14.04.2022 10:00 3. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
01.03.2022 00:10 1. Jan a Karel (K. Kraml, J. Martinic) S:S
27.02.2022 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2
25.02.2022 17:00 1. Radioaktivní Lišky (B. Čermochová, J. Kunc) Tenis Štvanice 0:2 Komentáře
20.02.2022 18:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
31.01.2022 20:14 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) 2:S Komentáře
30.01.2022 17:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
20.01.2022 18:30 1. Jan a Karel (K. Kraml, J. Martinic) Hamr Záběhlice 2:0
18.01.2022 09:30 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
22.12.2021 09:00 1. B-Team (T. Pop, K. Soukup) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
19.12.2021 20:00 1. Jan a Karel (K. Kraml, J. Martinic) Hamr Záběhlice 0:2
08.12.2021 15:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
05.12.2021 21:00 1. SandaleTrip (M. Kalina, J. Černý) Hamr Záběhlice 2:1
28.11.2021 22:00 2. SandaleTrip (M. Kalina, J. Černý) Hamr Záběhlice 0:2
19.11.2021 15:00 2. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) 2:0
18.11.2021 19:30 2. Pivní koutek:) (A. Kořínek, ?. Pail) Hamr Záběhlice 2:0
01.11.2021 00:10 2. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) S:S
21.10.2021 16:00 2. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 2:1 Komentáře
19.10.2021 09:30 2. B-Team (T. Pop, K. Soukup) Hamr Záběhlice 0:2
18.10.2021 16:23 2. Pivní koutek:) (A. Kořínek, P. Muras) 2:S Komentáře
14.10.2021 10:00 2. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 2:0
04.10.2021 00:10 3. Hlavně přes síť :) (M. Vnouček, F. Vlček) 2:S
04.10.2021 00:10 3. Rychlozky (J. Bechova, K. Hloupa) 2:S
04.10.2021 00:10 3. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) 2:S
30.09.2021 10:16 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) 2:S Komentáře
08.09.2021 09:00 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) 2:0 Komentáře
30.08.2021 21:59 1. Jan a Karel (K. Kraml, J. Martinic) S:2 Komentáře
26.08.2021 18:30 1. Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko, I. Muravyev) 1:2
11.08.2021 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 0:2 Komentáře
09.08.2021 10:00 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) 0:2 Komentáře
02.08.2021 00:10 2. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) 2:S
19.07.2021 11:00 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) 2:1
12.07.2021 19:00 2. Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko, I. Muravyev) 2:0
07.07.2021 01:01 2. Znovuzrození (J. Klášterka, G. Pasquier) 2:S Komentáře
2. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) 2:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím