Image 1

Michaela Treplová (44 let)

ID: 31242

Praha

  • 33 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Záběhlice
  • 10 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 21
    Zápasů v lize ( 12 / 7 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

15 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
Ďáb… RS Jan… Rog… Pru… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0 11 37
2 . 0 8 34
3 .
Jan Karel (K. Kraml + J. Martinic)
0 0 26
4 .
Rog & Raf (J. Novák + J. Mysliveček)
0 -8 18
5 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0 -11 15

2 . Úroveň A

32 bodů
9. místo (3. místo v ženách)
BSM Ďáb… Pru… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
15 11 52
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
2:1
2:0
9 8 43
3 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
1:2
2:0
6 0 32
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
0:2
0:2
0 -8 18

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

33 bodů
9. místo (5. místo v ženách)
BSM Mar… Pru… Mat… Kuj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
2:0
16 11 53
2 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
2:S
2:0
2:S
10 8 44
3 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
S:2
2:S
2:0 7 0 33
4 .
Matla a Zmetek (T. Horká + P. Šedivý)
0:2
0:2
S:2
2:0
4 -8 22
5 .
Kujonis (T. Trčka + Š. Miksa)
0:2
S:2
0:2
0:2
0 -11 15

1 . Úroveň A

34 bodů
8. místo (4. místo v ženách)
Pat… Pol… BSM Pru… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
15 11 65
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
11 8 58
3 .
0:2
0:2
2:0
2:0
8 0 47
4 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
0:2
0:2
0:2
2:S
3 -8 34
5 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
S:2
S:2
0:2
S:2
0 -11 28

2 . Úroveň A

46 bodů
5. místo (3. místo v ženách)
Mar… Pru… Alf… Tau… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
S:2
2:0
2:0 14 11 51
2 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
2:S
2:0
S:2
12 8 46
3 .
0:2
0:2 2:0 7 0 33
4 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
0:2
2:S
0:2 5 -8 23

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

50 bodů
5. místo (2. místo v ženách)
Teo… Pru… Mar… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:1
2:1
2:1 9 0 21
2 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
1:2 2:0
2:1
8 0 20
3 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
1:2
0:2
2:0
5 0 17
4 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
1:2
1:2
0:2
2 0 14

3 . Úroveň A

43 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Pru… San… M &… K2… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
2:0 2:0 2:0 2:S 11 0 17
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 2:1
2:0
2:S
7 0 13
3 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2 1:2
1:2
S:S 1 0 7
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
2:1
S:S 1 0 7
5 . S:2
S:2
S:S S:S -2 0 4

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.07.2019 19:00 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
29.07.2019 17:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Braník 1:2 Komentáře
16.07.2019 19:30 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
30.05.2019 07:14 2. Matla a Zmetek (T. Horká, P. Šedivý) 2:S Komentáře
28.05.2019 18:03 2. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) S:2 Komentáře
27.05.2019 18:00 2. Kujonis (T. Trčka, Š. Miksa) Hamr Záběhlice 2:0
13.05.2019 17:00 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 0:2 Komentáře
27.03.2019 19:00 1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) 0:2 Komentáře
25.03.2019 09:44 1. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) 2:S Komentáře
19.03.2019 20:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
12.03.2019 20:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
02.03.2019 20:26 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) S:2 Komentáře
01.03.2019 17:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:0
28.02.2019 10:57 2. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) 2:S Komentáře
28.01.2019 19:00 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
22.01.2019 20:00 2. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) Hamr Záběhlice 2:0
15.01.2019 19:30 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) Hamr Záběhlice 1:2
03.12.2018 00:10 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:S
27.11.2018 20:00 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 2:0
20.11.2018 17:00 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) Hamr Záběhlice 2:0
13.11.2018 20:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Záběhlice 2:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím