Načítám…
michal hanák

michal hanák (55 let)

ID: 28153

Praha

  • 69 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 6 /17
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 34 / 27 / 7) 0 turnajů
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

34 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
BSM Las… Kla… Bug… Jan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:1
11 11 61
2 . 2:0 2:s 7 8 54
3 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
2:0 2:s 7 0 46
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2 0:2 2:s 3 -8 34
5 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
1:2
s:2 s:2 s:2 1 -11 29

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

51 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Bug… Piv… Mur… MIPE M&M Duo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:0
2:0
2:0
2:S
2:S 14 11 51
2 .
Pivní koutek:) (A. Kořínek + P. Muras)
0:2
2:S
2:1
2:S
2:S 10 8 44
3 .
Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko + I. Muravyev)
0:2
S:2
2:1
2:S
2:S 7 0 33
4 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
1:2
1:2
2:S
2:S 6 0 32
5 .
S:2
S:2
S:2
S:2
2:S 2 -8 20
6 .
Duos Beranos (R. Linhart + E. B)
S:2 S:2 S:2 S:2 S:2 0 -11 15

2 . Úroveň A

33 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Prv… Říč… Bug… Těc… Hla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
První dvojchyba (D. Činátl + R. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
16 11 53
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0 12 8 46
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
2:1
2:0
7 0 33
4 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
1:2 2:0 5 -8 23
5 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
0:2
0:2
0:2
0:2 0 -11 15

2 . Úroveň A

34 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Tom… Mur… Bug… Koc… Zno… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0 2:1 2:S
2:S
13 11 50
2 .
Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko + I. Muravyev)
0:2 2:1 2:S
2:S
9 8 43
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2 1:2 2:S
2:S
8 0 34
4 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2 S:2 S:2
2:S
3 -8 21
5 .
Znovuzrození (J. Klášterka + G. Pasquier)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

2 . Úroveň A

46 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Las… Koc… Bug… Ďáb… MIPE Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:S
2:0
2:0
2:0
15 11 65
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0 S:S
2:0
7 8 54
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
2:1
2:0
7 0 46
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2 S:S
1:2
2:0
4 -8 35
5 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
0:2
0:2
0 -11 28

1 . Úroveň A

32 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Jan… Říč… BSM Ďáb… Bug… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:1
2:0
1:2
2:0 12 11 62
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
2:0
2:0
9 8 56
3 .
0:2
2:0
0:2
2:0
8 0 47
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:1
0:2
2:0
0:2
7 -8 38
5 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
0:2
2:0
4 -11 32

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

58 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Bug… Mar… Teo… Alf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:0
2:1
2:0 11 0 23
2 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2 2:1 2:1 6 0 18
3 .
1:2
1:2
2:1
5 0 17
4 . 0:2 1:2
1:2
2 0 14

1 . Úroveň A

50 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Pat… BSM Říč… Bug… Age… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:1
2:0
2:0
10 0 28
2 .
1:2
2:0
2:0
2:0
10 0 28
3 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
2:0
2:0
7 0 25
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
0:2
2:1
2 0 20
5 .
0:2
0:2
0:2
1:2
1 0 19

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

50 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
RS BSM Bug… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:1
2:S
41 0 71
2 .
0:2
2:0
2:S
30 0 60
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2
0:2
2:S
20 0 50
4 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
S:2
S:2
S:2
0 0 30

1 . Úroveň A

50 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Říč… 2Hr… Pat… Bug… Kla… RS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
1:2
2:1
2:0
2:S 34 0 64
2 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
0:2
2:0
2:0
2:0
34 0 64
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
1:2
1:2
2:S 32 0 62
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2
0:2
2:1
0:2
2:0 20 0 50
5 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
0:2
2:1
2:0
0:2
16 0 46
6 . S:2
0:2
S:2 0:2
2:0
10 0 40

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

58 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Pat… Říč… 2Hr… Bug… Ďáb… Alf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:1
2:0
0:2
2:0
30 0 60
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1
30 0 60
3 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
1:2
1:2
2:S
2:0
30 0 60
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
1:2
2:1 2:S 2:0 28 0 58
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
1:2
S:2
S:2 S:2 14 0 44
6 .
0:2
1:2
0:2
0:2 2:S 12 0 42

1 . Úroveň A

54 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Pat… Říč… Bug… 2Hr… BSM Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
50 0 80
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:S
2:S
2:0
2:S
34 0 64
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
S:2
2:1
2:0
2:S 24 0 54
4 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
S:2
1:2
2:0
2:S 22 0 52
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
2:S
8 0 38
6 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
S:2
S:2 S:2
S:2
0 0 30

2 . Úroveň A

67 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bug… BSM Alf… Ros… LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:0 2:0 2:0 2:0 52 0 67
2 . 0:2
2:0
2:0
2:0
39 0 54
3 . 0:2
0:2
2:0
2:0
26 0 41
4 .
Rosomáci (M. Lomoz + Z. Makovský)
0:2
0:2
0:2
2:0
13 0 28
5 . 0:2
0:2
0:2
0:2
0 0 15

1 . Úroveň A

48 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Říč… Pat… Ďáb… Bug… BSM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:0
2:0
42 0 72
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:0
2:1
2:0
39 0 69
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
0:2
2:0
2:1
26 0 56
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 48
5 .
0:2
0:2
1:2
0:2
5 0 35

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

46 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
LuT… Bug… Alf… Tom… Ste… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LuTo tenis (L. Hálek + T. Hálek)
0:2
2:0
2:S 2:S 33 0 48
2 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
2:0 2:0 2:S S:S 31 0 46
3 .
0:2
0:2 S:S S:S -10 0 5
4 .
Tom and Jerry (T. Chamra + J. Čabaiová)
S:2 S:2 S:S S:S -10 0 5
5 .
SteckovicovaFalta (M. Falta + J. Steckovičová)
S:2 S:S S:S S:S -15 0 0

3 . Úroveň A

-6 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Nev… Tom… LuT… Bug… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nevimdál (L. Jirát + F. Thieme)
2:0 S:S S:S 3 0 18
2 .
Tom and Jerry (T. Chamra + J. Čabaiová)
0:2 S:S S:S -14 0 1
3 .
LuTo tenis (L. Hálek + T. Hálek)
S:S S:S S:S -21 0 -6
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
S:S S:S S:S -21 0 -6

2 . Úroveň A

33 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Pat… Tom… Ste… Bug… LuT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:0
2:0
47 0 77
2 .
Tom a Karel (T. Krásný + K. Martiník)
1:2
2:0
0:2 S:S 13 0 43
3 .
SteckovicovaFalta (M. Falta + J. Steckovičová)
0:2
0:2
S:S
2:S
5 0 35
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
2:0
S:S
S:S 3 0 33
5 .
LuTo tenis (L. Hálek + T. Hálek)
0:2
S:S
S:2
S:S -10 0 20

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.10.2021 08:00 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) Hamr Záběhlice 0:2
11.10.2021 19:00 1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 0:2
10.10.2021 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
04.10.2021 00:10 2. Duos Beranos (R. Linhart, E. B) 2:S
17.09.2021 17:00 2. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) 2:0 Komentáře
15.09.2021 10:12 2. M&M (M. Pohan, M. Štancl) 2:S Komentáře
12.09.2021 11:00 2. Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko, I. Muravyev) Tenis Ládví 2:0
10.09.2021 09:00 2. Pivní koutek:) (A. Kořínek, P. Muras) 2:0 Komentáře
24.08.2021 18:30 2. Hlavně přes síť :) (M. Vnouček, F. Vlček) 2:0 Komentáře
06.08.2021 10:00 2. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) 0:2 Komentáře
04.08.2021 16:30 2. První dvojchyba (D. Činátl, R. Činátl) 0:2 Komentáře
04.08.2021 11:00 2. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) 2:1
02.08.2021 00:10 2. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) 2:S
19.07.2021 11:00 2. Tomíci z Vršovic (T. Hlavička, T. Bohata) 1:2
15.07.2021 19:00 2. Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko, I. Muravyev) 1:2
07.07.2021 01:01 2. Znovuzrození (J. Klášterka, G. Pasquier) 2:S Komentáře
01.07.2021 00:10 2. Kocouři (R. Brokl, P. Machovec) 0:2
23.06.2021 20:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
21.06.2021 19:00 2. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
09.06.2021 13:00 2. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
27.05.2021 10:00 1. Jan a Karel (K. Kraml, J. Martinic) Hamr Braník 0:2
23.05.2021 18:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
09.05.2021 17:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
08.05.2021 15:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
16.12.2018 19:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Braník 2:0
16.12.2018 16:00 2. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
16.12.2018 10:00 2. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) Hamr Záběhlice 2:0
24.10.2018 12:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
21.10.2018 10:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
19.10.2018 19:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
16.10.2018 20:00 1. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 2:1 Komentáře
23.03.2018 11:30 2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
04.03.2018 17:00 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
28.02.2018 12:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2
25.02.2018 13:00 1. RS (T. Ristovský, O. Šíma) Tenis Hajnovka 2:0
24.02.2018 12:30 1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Tenis Cibulka 0:2 Komentáře
13.02.2018 20:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
08.02.2018 13:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Braník 2:1 Komentáře
28.01.2018 11:00 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Braník 2:0
23.01.2018 19:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2 Komentáře
21.01.2018 19:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) Hamr Záběhlice 2:1
19.01.2018 12:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Štěrboholy 1:2 Komentáře
12.12.2017 17:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2 Komentáře
10.12.2017 16:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) Hamr Záběhlice 2:1
03.12.2017 19:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
26.11.2017 13:30 2. Rosomáci (M. Lomoz, Z. Makovský) Hamr Záběhlice 2:0
24.11.2017 19:30 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0
19.11.2017 13:00 2. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) Hamr Záběhlice 2:0
07.11.2017 19:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:0
27.10.2017 19:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
25.10.2017 12:30 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
24.10.2017 12:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hotel a Sportcentrum Čechie 0:2 Komentáře
12.10.2017 08:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hotel a Sportcentrum Čechie 1:2 Komentáře
02.10.2017 09:02 3. SteckovicovaFalta (M. Falta, J. Steckovičová) S:S
30.09.2017 10:00 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:0
19.09.2017 18:00 3. LuTo tenis (L. Hálek, T. Hálek) Hamr Braník 2:0
01.09.2017 09:04 3. Nevimdál (L. Jirát, F. Thieme) S:S
01.09.2017 09:04 3. LuTo tenis (L. Hálek, T. Hálek) S:S
01.09.2017 09:04 3. Tom and Jerry (T. Chamra, J. Čabaiová) S:S
01.08.2017 14:51 2. LuTo tenis (L. Hálek, T. Hálek) S:S
20.07.2017 07:30 2. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
17.07.2017 17:00 2. Tom a Karel (T. Krásný, K. Martiník) Hamr Záběhlice 2:0
2. SteckovicovaFalta (M. Falta, J. Steckovičová) S:S Komentáře
3. Tom and Jerry (T. Chamra, J. Čabaiová) 2:S
1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:S
1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) S:2 Komentáře
2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:S Komentáře
1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím