Image 1

Michaela Obluková (31 let)

ID: 30377

Praha

  • 63 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Tenis Ládví
  • 17 /31
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 62
    Zápasů v lize ( 7 / 30 / 25) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

28 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
MIPE Abe… Šel… M&M ZEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
2:0 2:0
2:0
2:S
15 11 39
2 . 0:2
2:0
2:s 7 8 28
3 . 0:2 2:0 2:s 7 0 20
4 .
0:2
0:2
0:2 2:s 3 -8 8
5 .
ZELENÍ 27 (J. Chán + U. 41495)
S:2
s:2 s:2 s:2 0 -11 2

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

5 bodů
19. místo (5. místo v ženách)
San… Těc… K2… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0 2:0 15 11 39
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
2:0
2:0 10 8 31
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
2:0 5 0 18
4 . 0:2 0:2 0:2 0 -8 5

3 . Úroveň A

2 bodů
18. místo (5. místo v ženách)
Sek… Pro… MIPE Těc… K2… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
2:0 2:0
2:0
2:0 2:0 15 11 39
2 . 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 12 8 33
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2 0:2 2:1
2:0
2:0 8 0 21
4 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2 1:2 2:1 2:0 6 0 19
5 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2
0:2
1:2 2:0 4 -8 9
6 . 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0 -11 2

3 . Úroveň A

7 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Žha… San… Těc… K2… Abe… BSM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žhavé výstřely (A. Tomčal + L. Vaštík)
2:0
2:0
2:0
2:S
2:S
13 11 37
2 . 0:2 2:0 2:0
2:S
2:S
10 8 31
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2 2:0
2:S
2:S
7 0 20
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2 0:2 2:0
2:S
5 0 18
5 .
S:2
S:2
S:2
0:2
2:S
2 -8 7
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 2

Podzimní sezóna 2019

2 . Úroveň A

3 bodů
9. místo (3. místo v ženách)
Ďáb… Sek… Alf… Abe… SPM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
2:S
2:0
2:0
15 11 39
2 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
0:2
2:S
2:S
2:0
10 8 31
3 . S:2
S:2
S:S S:S -2 0 11
4 .
0:2
S:2
S:S S:S -2 -8 3
5 .
0:2
0:2
S:S S:S -2 -11 0

2 . Úroveň A

4 bodů
10. místo (4. místo v ženách)
A… DD… Ďáb… Alf… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
2:1
2:0
2:S
11 11 35
2 .
2:1
2:1
2:S
S:2 9 8 30
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
1:2
2:S
S:S 4 0 17
4 .
0:2
S:2
S:2
2:0 4 -8 9
5 .
S:2
2:S S:S 0:2 2 -11 4

2 . Úroveň A

19 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Pol… SPM A… Abe… DD… Alf… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:0
2:0
2:S
17 11 41
2 .
1:2
2:0 2:0 2:0
2:S
16 8 37
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
0:2
2:0
2:1
2:S
11 0 24
4 .
0:2
0:2
0:2
2:S
2:S
6 0 19
5 .
0:2
0:2
1:2
S:2
2:S
4 -8 9
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 2

2 . Úroveň A

2 bodů
11. místo (4. místo v ženách)
Ďáb… Kla… DD… Alf… Bea… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
2:0
2:1
2:S
2:0
11 11 35
2 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
2:1
1:2
2:0
2:S
2:S 10 8 31
3 .
0:2
2:1
2:0
2:S
2:S 9 0 22
4 .
1:2
0:2 0:2
2:S
2:0 6 0 19
5 .
Beach bitch (M. Koenigstein + J. Bartek)
S:2
S:2
S:2
S:2
2:S 2 -8 7
6 .
0:2
S:2 S:2 0:2 S:2 0 -11 2

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

3 bodů
13. místo (8. místo v ženách)
DD… Mar… San… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:S
2:0
14 11 38
2 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
2:S
S:S 3 8 24
3 .
S:2
S:2
S:S -1 0 12
4 .
0:2
S:S S:S -2 -8 3

3 . Úroveň A

0 bodů
15. místo (8. místo v ženách)
Alf… San… San… Mar… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:2 2:1 2:0 2:0 12 11 36
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
2:1 0:2
2:1
2:0 10 8 31
3 . 1:2 2:0 S:S S:S 3 0 16
4 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
1:2
S:S S:S -1 -8 4
5 . 0:2 0:2 S:S S:S -2 -11 0

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

10 bodů
15. místo (8. místo v ženách)
Pru… San… M &… K2… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Prudiči (M. Treplová + R. Brokl)
2:0 2:0 2:0 2:S 11 0 17
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 2:1
2:0
2:S
7 0 13
3 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2 1:2
1:2
S:S 1 0 7
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
2:1
S:S 1 0 7
5 . S:2
S:2
S:S S:S -2 0 4

3 . Úroveň A

23 bodů
13. místo (5. místo v ženách)
Teo… M &… Abe… K2… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0 2:0 12 0 18
2 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2
S:2
2:0 4 0 10
3 . 0:2
2:S
S:2
3 0 9
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2
2:S
3 0 9

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

5 bodů
14. místo (7. místo v ženách)
DS M &… Ten… RS Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0
2:S
2:S
10 0 16
2 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
0:2
2:1
2:S
2:0 7 0 13
3 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
1:2
2:S
2:S
5 0 11
4 .
S:2
S:2
S:2
S:S -1 0 5
5 .
S:2
0:2
S:2
S:S -1 0 5

3 . Úroveň A

5 bodů
13. místo (7. místo v ženách)
Age… Ten… Abe… RS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
12 0 18
2 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
2:S 2:S 6 0 12
3 .
0:2
S:2 S:S -1 0 5
4 .
0:2
S:2 S:S -1 0 5

3 . Úroveň A

25 bodů
15. místo (6. místo v ženách)
Tau… San… M &… Ten… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:0
2:1
2:0 2:0 47 0 62
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2
2:0
1:2 2:0 31 0 46
3 .
M & M (M. Vnouček + M. Pohan)
1:2
0:2
2:1
2:0
26 0 41
4 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2 2:1
1:2
S:2 13 0 28
5 . 0:2 0:2
0:2
2:S 10 0 25

3 . Úroveň A

15 bodů
13. místo (6. místo v ženách)
Mar… Kli… Tau… Ten… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
2:1
2:S
2:0
2:0 44 0 59
2 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
1:2
2:0
2:0
2:0 44 0 59
3 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
S:2
0:2
2:0
2:0
26 0 41
4 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
0:2
0:2
2:0 13 0 28
5 . 0:2 0:2
0:2
0:2 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.07.2020 18:30 4. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) 0:2
30.06.2020 19:00 4. M&M (P. Márová, M. Mára) Tenis Svornost 2:0 Komentáře
09.06.2020 19:30 4. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) Tenis Admira 0:2
26.05.2020 19:30 4. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Tenis Ládví 0:2
25.05.2020 19:00 4. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Záběhlice 0:2
12.05.2020 17:00 3. Sekáči (J. Klášterka, R. Brokl) Tenis Admira 0:2
14.04.2020 19:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Tenis Ládví 0:2
13.04.2020 18:00 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Tenis Ládví 0:2
10.04.2020 09:00 3. Profi (I. Steindl, R. Hrušková) Tenis Svornost 0:2
12.03.2020 20:30 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Tenis Ládví 0:2
28.02.2020 15:47 3. Žhavé výstřely (A. Tomčal, L. Vaštík) S:2 Komentáře
26.02.2020 09:49 3. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) S:2 Komentáře
20.02.2020 15:08 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) S:2 Komentáře
10.02.2020 18:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Záběhlice 0:2
03.02.2020 00:10 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) S:S
03.02.2020 00:10 2. SPM (J. Holub, P. Novotný) S:S
28.01.2020 08:22 2. Sekáči (J. Klášterka, R. Brokl) S:2 Komentáře
09.01.2020 19:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Tenis Svornost 0:2 Komentáře
02.01.2020 00:10 2. DD&KK (D. Dohnalová, K. Karel) 2:S
02.01.2020 00:10 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) S:S
22.12.2019 19:46 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) S:2 Komentáře
04.12.2019 20:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Braník 0:2
01.12.2019 10:49 2. DD&KK (D. Dohnalová, K. Karel) 2:S Komentáře
21.11.2019 20:00 2. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Tenis Ládví 0:2 Komentáře
21.11.2019 19:00 2. SPM (J. Holub, P. Novotný) Tenis Ládví 0:2
17.11.2019 19:30 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
11.11.2019 12:38 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:S Komentáře
01.11.2019 08:15 2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) S:2
01.11.2019 08:15 2. DD&KK (D. Dohnalová, K. Karel) S:2
30.10.2019 20:30 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 0:2 Komentáře
22.10.2019 18:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Tenis Svornost 0:2
11.10.2019 12:26 2. Beach bitch (M. Koenigstein, J. Bartek) S:2
01.10.2019 00:10 3. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) S:S
01.10.2019 00:10 3. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) S:S
10.09.2019 17:00 3. DD&KK (D. Dohnalová, K. Karel) 0:2 Komentáře
02.09.2019 00:10 3. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) S:S
02.09.2019 00:10 3. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) S:S
26.08.2019 19:00 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Sportcentrum Radlice 0:2
25.08.2019 18:00 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 0:2
03.12.2018 00:10 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) S:S
03.12.2018 00:10 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) S:S
03.12.2018 00:10 3. Prudiči (M. Treplová, R. Brokl) S:2
29.11.2018 10:15 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) S:2 Komentáře
31.10.2018 13:10 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) S:2 Komentáře
28.10.2018 18:48 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) 2:S Komentáře
23.10.2018 20:30 3. Teoretici (J. Novák, E. Myslivečková) Hotel a Sportcentrum Čechie 0:2
01.10.2018 00:10 3. RS (T. Ristovský, O. Šíma) S:S
28.09.2018 19:13 3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) S:2 Komentáře
25.09.2018 22:05 3. DS (K. Štěch, V. Kautský) S:2 Komentáře
19.09.2018 18:00 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) 0:2
03.09.2018 00:10 3. RS (T. Ristovský, O. Šíma) S:S
31.08.2018 17:00 3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) Hamr Záběhlice S:2
17.08.2018 17:30 3. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 0:2 Komentáře
31.07.2018 17:30 3. M & M (M. Vnouček, M. Pohan) 0:2 Komentáře
19.07.2018 19:00 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hotel a Sportcentrum Čechie 0:2
18.07.2018 18:00 3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) 0:2
27.06.2018 19:00 3. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) Hotel a Sportcentrum Čechie 0:2
24.06.2018 12:00 3. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) 0:2 Komentáře
20.06.2018 19:00 3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) Sport Troja 0:2
12.06.2018 18:30 3. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) 0:2
3. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) 2:S
3. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím