Načítám…
Pavla Hajkova

Pavla Hajkova (46 let)

ID: 41220

Praha

  • 20 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 15 /33
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 19
    Zápasů v lize ( 8 / 10 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

21 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Pol… Kla… DD… P&R… MIPE Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:0 2:s
2:0
11 11 48
2 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2 2:s 2:0
2:0
11 8 45
3 . s:2 s:2 s:2 2:0 4 0 30
4 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2 2:s 3 -8 21
5 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
0:2 0 -11 15

2 . Úroveň A

23 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Pat… A… Ďáb… San… P&R… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:1
2:0
2:0
14 11 51
2 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
2:0
1:2
2:0
2:0
10 8 44
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:0
2:0
2:0
9 0 35
4 .
1:2
2:1
0:2 1:2
2:0
7 0 33
5 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2
0:2
0:2
2:1 2:0 5 -8 23
6 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
0:2
0:2
0:2 0 -11 15

3 . Úroveň A

32 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Těc… P&R… K2… Šel… Abe… M&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
2:0 2:0 S:2 2:0 2:0 12 11 36
2 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2 2:0 2:0
2:S
2:0 11 8 32
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2 2:0
2:0
2:S 8 0 21
4 . 2:S 0:2 0:2 S:S 2:S 3 0 16
5 . 0:2
S:2
0:2
S:S
2:0
2 -8 7
6 . 0:2 0:2 S:2 S:2
0:2
0 -11 2

2 . Úroveň A

28 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
Pat… BSM A… Pol… P&R… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:1
2:0
15 11 65
2 .
0:2
2:0
2:0
2:0
12 8 59
3 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
0:2
0:2
2:0
2:S
7 0 46
4 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
0:2
2:0
5 -8 36
5 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2
0:2
S:2
0:2
0 -11 28

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

42 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
A… P&R… Pro… Žha… MIPE Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
2:0
2:S
2:0
2:0
15 11 52
2 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2
0:2
2:0 2:0 8 8 42
3 .
S:2
2:0
S:S 2:1 6 0 32
4 .
Žhavé výstřely (A. Tomčal + L. Vaštík)
0:2
0:2 S:S 2:0 3 -8 21
5 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2 1:2 0:2 1 -11 16

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.09.2020 18:00 3. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 0:2
07.09.2020 00:10 2. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) 2:0
06.09.2020 16:30 2. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
20.08.2020 20:00 2. Sandra (S. Čerňanská, O. Sýkora) Hamr Braník 2:1
19.08.2020 19:00 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Braník 0:2 Komentáře
17.08.2020 18:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) 0:2
08.08.2020 07:30 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Tenis Cibulka 0:2
04.08.2020 21:02 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:S Komentáře
04.08.2020 18:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Braník 2:0
02.08.2020 18:00 3. M&M (P. Márová, M. Mára) Tenis Cibulka 2:0
24.07.2020 18:30 3. Šelmy (E. Jámborová, A. Repetný) 2:0
10.07.2020 18:00 2. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
02.07.2020 10:15 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) S:2 Komentáře
26.06.2020 17:00 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 0:2 Komentáře
21.06.2020 18:00 2. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
11.06.2020 18:30 3. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) 2:0
11.06.2020 18:30 3. Žhavé výstřely (A. Tomčal, L. Vaštík) 2:0
07.06.2020 18:00 3. Profi (I. Steindl, R. Hrušková) Hamr Braník 0:2 Komentáře
28.05.2020 18:00 3. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) 0:2 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím