No photo

Dalibor Němec (44 let)

ID: 29397

Praha

  • 62 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 17 /360
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 34 / 22 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň B

786 bodů
29. místo (27. místo v mužích)
P.P. D.H. D.N. D.Č. J.M. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Prášil
6:4 6:2 34 30 829
2 .
Image 1
David Horák
6:1 7:6 32 24 821
3 .
Image 1
Dalibor Němec
4:6 1:6 6:4 21 0 786
4 .
Image 1
Dominik Činátl
2:6 6:7 4:6 13 -24 754
5 .
Image 1
Jan Martinic
0 -30 735

4 . Úroveň B

941 bodů
32. místo (30. místo v mužích)
O.Š. A.K. M.D. P.K. D.N. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Šíma
6:7
7:6
2:6 6:2 40 30 1015
2 .
Image 1
Adam Kovalčík
7:6 S:S 6:4 7:5 39 24 1008
3 .
Image 1
Martin Dragoun
6:7
S:S
7:6
6:1 34 0 979
4 .
Image 1
Petr Kotiš
6:2 4:6
6:7
2:6 31 -24 952
5 .
Image 1
Dalibor Němec
2:6 5:7 1:6 6:2 26 -30 941

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

1116 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
H.H. P.K. P.M. D.N. M.Š. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Hora
6:4 6:3 6:2 3:6 39 0 291
2 .
Image 1
Petr Kotiš
4:6 5:7 6:3 6:2 34 0 286
3 .
Image 1
Pavel Machyny
3:6 7:5 5:7 6:1 32 0 284
4 .
Image 1
Dalibor Němec
2:6 3:6 7:5 6:3 27 0 279
5 .
Image 1
Michal Šik
6:3 2:6 1:6 3:6 18 0 270

4 . Úroveň B

1072 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
P.M. M.B. D.N. T.M. P.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Machyny
5:7 6:4 4:6
6:S
32 0 270
2 .
Image 1
Matěj Bolek
7:5 6:1 5:7 3:6 32 0 270
3 .
Image 1
Dalibor Němec
4:6 1:6 6:2 6:3 30 0 268
4 .
Image 1
Tomáš Matoušek
6:4 7:5 2:6 6:7 29 0 267
5 .
Image 1
Petr Vlček
S:6
6:3 3:6 7:6 24 0 262

4 . Úroveň A

1120 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
D.Š. M.B. D.N. M.Š. T.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Švidraň
4:6 6:2 6:3
6:S
41 0 293
2 .
Image 1
Matěj Bolek
6:4 4:6 4:6 6:3 31 0 283
3 .
Image 1
Dalibor Němec
2:6 6:4 6:3 3:6 28 0 280
4 .
Image 1
Michal Šik
3:6 6:4 3:6 6:4 28 0 280
5 .
Image 1
Tereza Horká
S:6
3:6 6:3 4:6 19 0 271

4 . Úroveň B

1000 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
J.Z. M.M. D.N. V.J. M.D. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Zicha
6:4 6:2 6:2 7:5 47 0 271
2 .
Image 1
Martin Málek
4:6
6:S
6:4 1:6 28 0 252
3 .
Image 1
Dalibor Němec
2:6
S:6
6:3
6:S
26 0 250
4 .
Image 1
Vincent Jourdren
2:6 4:6 3:6
6:S
21 0 245
5 .
Image 1
Martin Dragoun
5:7 6:1
S:6
S:6
19 0 243

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň B

314 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
D.N. M.Š. L.S. D.K. P.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dalibor Němec
7:6
6:S
6:0
6:S
48 0 314
2 .
Image 1
Martin Šindler
6:7 6:1 6:0
6:S
47 0 313
3 .
Image 1
Lubomír Skoupil
S:6
1:6 6:3
6:S
25 0 291
4 .
Image 1
David Krist
0:6 0:6 3:6
6:S
15 0 281
5 .
Image 1
Petr Svoboda
S:6
S:6
S:6
S:6
0 0 266

7 . Úroveň B

279 bodů
45. místo (42. místo v mužích)
M.Š. D.N. H.H. V.K. L.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Šik
4:6
6:2
6:2 6:3 42 0 280
2 .
Image 1
Dalibor Němec
6:4 1:6 6:0 6:1 41 0 279
3 .
Image 1
Honza Hora
2:6
6:1 6:3 6:3 40 0 278
4 .
Image 1
Václav Kroulík
2:6 0:6 3:6 7:5 15 0 253
5 .
Image 1
Ladislav Saček
3:6 1:6 3:6 5:7 12 0 250

6 . Úroveň A

207 bodů
58. místo (53. místo v mužích)
J.M. M.Š. L.S. H.H. D.N. R.C. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Martinic
7:5 6:7 7:6 6:3 6:4 48 0 228
2 .
Image 1
Martin Šindler
5:7 2:6 6:3 6:0 6:4 43 0 223
3 .
Image 1
Lubomír Skoupil
7:6 6:2 1:6 6:7 7:6 39 0 219
4 .
Image 1
Honza Hora
6:7 3:6 6:1 2:6 6:4 34 0 214
5 .
Image 1
Dalibor Němec
3:6 0:6 7:6 6:2 3:6 27 0 207
6 .
Image 1
Roman Cmunt
4:6 4:6 6:7 4:6 6:3 26 0 206

7 . Úroveň B

197 bodů
50. místo (46. místo v mužích)
D.N. R.K. J.J. J.Š. T.V. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dalibor Němec
4:6 7:6 6:S 6:2 47 0 197
2 .
Image 1
Roman Král
6:4 7:5 4:6 6:S 46 0 196
3 .
Image 1
Jan Junek
6:7 5:7 6:S 6:4 40 0 190
4 .
Image 1
Jiří Šrejber
S:6 6:4 S:6 6:7 20 0 170
5 .
Image 1
Tomáš Vojáček
2:6 S:6 4:6 7:6 18 0 168

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň A

214 bodů
40. místo (38. místo v mužích)
D.N. D.B. J.B. M.V. O.V. M.B. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dalibor Němec
6:3 6:1
6:2
6:2 6:S 64 0 214
2 .
Image 1
David Bareš
3:6
6:2
6:2 6:3 6:S 52 0 202
3 .
Image 1
Jaromír Běláček
1:6
2:6
7:5
7:5 6:S 35 0 185
4 .
Image 1
Martin Voříšek
2:6
2:6
5:7
6:4 6:S 31 0 181
5 .
Image 1
Ondřej Valenta
2:6 3:6 5:7 4:6 6:S 23 0 173
6 .
Image 1
Michal Bystroň
S:6 S:6 S:6 S:6 S:6 0 0 150

7 . Úroveň D

169 bodů
65. místo (60. místo v mužích)
L.V. M.S. D.N. R.D. M.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luděk Vocílka
6:4 6:1 6:4 6:2 61 0 196
2 .
Image 1
Matej Stransky
4:6 6:2 6:2 6:2 52 0 187
3 .
Image 1
Dalibor Němec
1:6 2:6 6:1 6:4 34 0 169
4 .
Image 1
Radek David
4:6 2:6 1:6 6:3 22 0 157
5 .
Image 1
Matěj Kubíček
2:6 2:6 4:6 3:6 11 0 146

6 . Úroveň B

175 bodů
58. místo (54. místo v mužích)
J.M. T.M. J.T. D.N. A.Č. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Martinic
7:5 6:4 6:4 6:S 56 0 206
2 .
Image 1
Tomáš Matoušek
5:7 6:4
6:3
6:S
49 0 199
3 .
Image 1
Jana Tatýrková
4:6 4:6
6:4
6:S 37 0 187
4 .
Image 1
Dalibor Němec
4:6
3:6
4:6
6:4
25 0 175
5 .
Image 1
Adam Čechovič
S:6
S:6
S:6
4:6
4 0 154

7 . Úroveň D

195 bodů
39. místo (37. místo v mužích)
D.N. M.K. M.V. J.F. S.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dalibor Němec
7:5 6:1 6:3
6:S
60 0 195
2 .
Image 1
Matěj Kubíček
5:7 6:7 6:3 6:2 42 0 177
3 .
Image 1
Martin Vorel
1:6 7:6 6:4
6:S
42 0 177
4 .
Image 1
Jan Freiman
3:6 3:6 4:6
6:S
25 0 160
5 .
Image 1
Stanislav Termann
S:6
2:6
S:6
S:6
2 0 137

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.03.2019 21:00 5. Dominik Činátl 6:4
19.03.2019 20:00 5. Petr Prášil Hamr Záběhlice 4:6
10.03.2019 17:00 5. David Horák LTC Modřany 2005 1:6
01.03.2019 13:30 4. Ondřej Šíma Hamr Záběhlice 2:6
26.02.2019 14:00 4. Adam Kovalčík Tenis Ládví 5:7
20.02.2019 14:00 4. Petr Kotiš Hamr Záběhlice 6:2
09.02.2019 11:00 4. Martin Dragoun Hamr Braník 1:6
16.01.2019 19:00 4. Michal Šik Hamr Záběhlice 6:3
13.01.2019 15:00 4. Honza Hora Hamr Braník 2:6
10.01.2019 10:00 4. Petr Kotiš Hamr Záběhlice 3:6
04.01.2019 17:30 4. Pavel Machyny 7:5
20.12.2018 19:30 4. Pavel Machyny 4:6
20.12.2018 19:00 4. Petr Vlček LTC Modřany 2005 6:3
14.12.2018 11:00 4. Tomáš Matoušek Hamr Záběhlice 6:2
11.12.2018 19:00 4. Matěj Bolek Hamr Braník 1:6
30.11.2018 18:00 4. Matěj Bolek Hamr Braník 6:4
18.11.2018 20:00 4. Tereza Horká Hamr Braník 3:6
16.11.2018 20:00 4. Dušan Švidraň Hamr Braník 2:6
11.11.2018 20:00 4. Michal Šik Hamr Braník 6:3
27.10.2018 11:47 4. Martin Dragoun 6:S Komentáře
26.10.2018 10:12 4. Martin Málek S:6 Komentáře
25.10.2018 19:00 4. Vincent Jourdren 6:3
12.10.2018 09:00 4. Jakub Zicha Hamr Záběhlice 2:6
27.09.2018 14:04 6. Petr Svoboda 6:S Komentáře
20.09.2018 14:14 6. Lubomír Skoupil 6:S Komentáře
11.09.2018 17:30 6. Martin Šindler Hotel a Sportcentrum Čechie 7:6
09.09.2018 10:00 6. David Krist Hotel a Sportcentrum Čechie 6:0
27.08.2018 18:00 7. Michal Šik TC Tempo Lhotka 6:4
24.08.2018 19:00 7. Ladislav Saček Hamr Braník 6:1
23.08.2018 18:00 7. Václav Kroulík Hotel a Sportcentrum Čechie 6:0
13.08.2018 17:00 7. Honza Hora Hamr Braník 1:6
24.07.2018 17:30 6. Martin Šindler Hotel a Sportcentrum Čechie 0:6
24.07.2018 06:30 6. Jan Martinic Hamr Braník 3:6
19.07.2018 18:00 6. Lubomír Skoupil Tenis Hajnovka 7:6
17.07.2018 17:00 6. Roman Cmunt Hotel a Sportcentrum Čechie 3:6
11.07.2018 17:30 6. Honza Hora Hamr Braník 6:2
19.06.2018 13:00 7. Roman Král Hotel a Sportcentrum Čechie 4:6
15.06.2018 14:00 7. Jan Junek 7:6
14.06.2018 19:00 7. Tomáš Vojáček Tenis Ládví 6:2
29.05.2018 18:00 7. Ondřej Valenta Sportcentrum Radlice 6:2
25.05.2018 12:00 7. David Bareš Hamr Braník 6:3
19.05.2018 08:00 7. Martin Voříšek 6:2 Komentáře
12.05.2018 11:00 7. Jaromír Běláček Hamr Braník 6:1
26.04.2018 19:00 7. Radek David Hotel a Sportcentrum Čechie 6:1
21.04.2018 20:00 7. Matej Stransky Hamr Braník 2:6
17.04.2018 19:00 7. Matěj Kubíček 6:4
14.04.2018 09:00 7. Luděk Vocílka Hamr Braník 1:6
27.03.2018 07:30 6. Jan Martinic Hamr Záběhlice 4:6
21.03.2018 19:30 6. Jana Tatýrková 4:6 Komentáře
16.03.2018 11:00 6. Adam Čechovič Hamr Záběhlice 6:4 Komentáře
02.03.2018 19:00 6. Tomáš Matoušek Hamr Záběhlice 3:6 Komentáře
18.02.2018 15:00 7. Martin Vorel 6:1
16.02.2018 19:00 7. Jan Freiman Sportcentrum Step 6:3
07.02.2018 20:00 7. Matěj Kubíček 7:5
7. Jiří Šrejber 6:S
7. Stanislav Termann 6:S Komentáře
7. Michal Bystroň 6:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím