Načítám…

Robert Brokl (54 let)

ID: 31549

Praha

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Tenis - čtyřhry (4/6)

  • 151 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 4 /22
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 89
    Zápasů v lize ( 43 / 5 / 41) 0 turnajů
  • 90%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

1 . Úroveň A

32 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
{SK… Říč… ACS Koc… Ťaf… Old… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:s 2:0 2:s 5 30 55 6:0
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:s 2:s 3 25 48 4:0
3 . 2:s 2:s 3 12 35 4:0
4 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
s:2 s:2 s:2 2:0 s:s 2 10 32 2:8
5 . 0:2 0:2 2:s 2 4 26 2:4
6 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
s:2 s:2 s:2 s:s s:2 0 0 20 0:10

1 . Úroveň A

44 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Říč… Old… MIPE Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:0
2:0
2:S
8 30 78 6:0
2 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
2:1
2:S
5 25 70 4:3
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
1:2
2:S
3 12 55 3:4
4 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
S:2
S:2
0 4 44 0:6

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

70 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Dav… Koc… Říč… {SK… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Davis Cup (N. Davis + A. Davis)
S:S 2:0 2:0 5 30 75 4:2
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:S
2:0
2:1
5 25 70 4:3
3 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
2:0 3 12 55 2:4
4 . 0:2
1:2
0:2 0 4 44 1:6

1 . Úroveň A

68 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Dav… Koc… {SK… Poj… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Davis Cup (N. Davis + A. Davis)
2:1
2:0 2:0 8 30 78 6:1
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
1:2
2:0
0:2
3 25 68 3:4
3 . 0:2 0:2 2:0 3 12 55 2:4
4 .
Pojď ho (P. Houdek + A. Houdková)
0:2
2:0
0:2 3 4 47 2:4

1 . Úroveň A

35 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
{SK… MIPE Koc… Old… Tea… All… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:0
S:S
2:0 2:0 2:0 6 30 56 8:2
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
2:1
2:1
2:0
5 25 50 6:6
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:S
2:0
2:0
S:S
S:S 3 12 35 4:6
4 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2 1:2
0:2
2:0
2:0 3 12 35 5:6
5 .
Team 105 (J. Štěpánek + L. Krebs)
0:2
1:2
S:S
0:2
S:S
0 4 24 1:10
6 .
All stars TEAM (J. Jelínek + K. Bohuslavová)
0:2
0:2
S:S 0:2
S:S
0 0 20 0:10

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

76 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Koc… Říč… BSM {SK… Kin… Píí… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
2:0
2:0
2:0
S:S
2:S
6 30 76 8:2
2 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:S
2:0
0:2
2:S
5 25 70 6:4
3 .
0:2
S:2
2:0
2:0
2:S
5 12 57 6:4
4 .
0:2
0:2
0:2
2:S
2:S
3 12 55 4:6
5 .
King-Kong (M. Průša + U. 48984)
S:S
2:0
0:2
S:2
2:0 3 4 47 4:6
6 .
Pííí*i tým (J. Nov. + J. Česánková)
S:2
S:2
S:2
S:2
0:2 0 0 40 0:10

1 . Úroveň A

76 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Koc… BSM {SK… Bug… Říč… Old… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
2:1
S:S
2:0
2:1
2:S 6 30 76 8:2
2 .
1:2
2:0
2:0
2:0
2:0
6 25 71 9:2
3 . S:S
0:2
1:2 2:0 2:1 3 12 55 5:5
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
2:1
1:2
2:0 3 12 55 5:7
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
0:2
2:1
2:0
3 4 47 5:7
6 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
S:2
0:2
1:2 0:2
0:2
0 0 40 1:10

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

76 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
BSM {SK… Koc… Bug… MIPE Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:1
2:0
2:0
2:0
8 30 98 8:1
2 .
1:2
2:S
0:2 2:0 4 25 89 5:4
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
0:2
S:2
2:0
2:0
4 12 76 4:4
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
2:0 0:2 2:1 4 4 68 4:5
5 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
0:2
1:2 0 0 60 1:8

1 . Úroveň A

89 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Las… Koc… BSM Old… Těc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:S
2:1
2:0 2:0 8 30 98 8:1
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2 2:0
2:0
S:2 4 25 89 4:4
3 .
1:2
0:2
2:0
2:0
4 12 76 5:4
4 .
Old Boys (P. Caska + M. Nosek)
0:2
0:2
0:2
2:0 2 4 66 2:6
5 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2 2:S
0:2
0:2 2 0 62 2:6

1 . Úroveň A

91 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Las… Koc… BSM Šes… Říč… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:S
2:0 2:0 2:0 8 30 98 8:0
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
2:0
2:0
6 25 91 6:2
3 . 0:2
0:2
2:0
2:0
4 12 76 4:4
4 .
Šestky (P. Heider + M. Pavelek)
0:2 0:2
0:2
2:0 2 4 66 2:6
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
0:2
0:2 0 0 60 0:8

2 . Úroveň A

78 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Koc… MIPE Těc… Zou… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
2:0
2:0
2:0
8 30 78 6:0
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
2:0 2:0 5 25 70 4:2
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2 2:0 3 12 55 2:4
4 .
0:2
0:2 0:2 0 4 44 0:6

Jarní sezóna 2023

3 . Úroveň A

50 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
MIPE Koc… Esa… Tře… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
2:S
2:0 2:0 8 30 58 6:0
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
2:S
5 25 50 4:2
3 .
Esa z pralesa (T. Prokop + Z. Gallová)
0:2
0:2
2:S
3 12 35 2:4
4 .
Třetí Podání (M. Vnouček + J. Musil)
0:2
S:2
S:2
0 4 24 0:6

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

18 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Zou… Pri… Koc… Old… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:1
2:S 2:S 12 11 36 6:1
2 .
Princezny bojovnice (J. Nov. + J. Štěpánek)
1:2
2:S 2:S 9 8 30 5:2
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2 S:2
2:0
5 0 18 2:4
4 .
Old boys (M. Nosek + J. Křížek)
S:2 S:2
0:2
0 -8 5 0:6

1 . Úroveň A

16 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Jan… Las… Pat… Drt… Říč… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Jan a Karel (K. Kraml + J. Martinic)
2:1
2:0
2:1
2:0
2:S
14 11 51 10:2
2 .
1:2
2:0
2:0 2:0
2:S
13 8 47 9:2
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
0:2
2:0
2:0
2:1
9 0 35 6:5
4 .
Drtiči (L. Sova + L. Funiok)
1:2
0:2
0:2
2:0
2:S
6 0 32 5:6
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2 0:2
0:2
0:2
2:S
2 -8 20 2:8
6 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
S:2
1:2
S:2
S:2
1 -11 16 1:10

3 . Úroveň A

39 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Koc… Bug… Zou… Pri… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
2:0
2:0
2:S
15 11 39 6:0
2 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
2:0
2:S
9 8 30 4:2
3 .
0:2
0:2
2:0
5 0 18 2:4
4 .
Princezny bojovnice (J. Nov. + J. Štěpánek)
S:2
S:2
0:2
0 -8 5 0:6

3 . Úroveň A

17 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Říč… BaYo MIPE Koc… Zou… Pri… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:0
2:0
0:2
2:0
2:0
13 11 37 8:2
2 .
0:2
1:2 S:S 2:0 2:0 6 8 27 5:4
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
2:1 0:2 S:S 2:0 5 0 18 4:5
4 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
2:0
S:S 2:0 S:S
S:S
4 0 17 4:0
5 . 0:2 0:2 S:S S:S 2:0 2 -8 7 2:4
6 .
Princezny bojovnice (J. Nov. + J. Štěpánek)
0:2
0:2 0:2
S:S
0:2 -1 -11 1 0:8

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

29 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Drt… Hok… Bug… Říč… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Drtiči (L. Sova + L. Funiok)
2:0
2:1
2:1
2:1
13 11 63 8:3
2 .
Hokejky (D. Piskoř + M. Bezouska)
0:2
2:1 2:1
2:S
9 8 56 6:4
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2
1:2 2:0
2:S
9 0 48 6:4
4 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
1:2
1:2 0:2
2:S
5 -8 36 4:6
5 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
1:2
S:2
S:2
S:2
1 -11 29 1:8

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

15 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Tom… San… Těc… Piv… Koc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
0:2 2:0 2:0
2:S
11 11 48 6:2
2 .
SandaleTrip (M. Kalina + J. Černý)
2:0
2:S
S:S
2:S
9 8 43 6:0
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
S:2
2:1
2:S
6 0 32 4:5
4 .
Pivní koutek:) (A. Kořínek + ?. Pail)
0:2 S:S 1:2
2:S
3 -8 21 3:4
5 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15 0:8

2 . Úroveň A

34 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Pat… B… Koc… Tom… Říč… Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:S
1:2
2:0
2:S
11 11 48 9:3
2 .
B-Team (T. Pop + K. Soukup)
1:2
0:2
2:0
2:S
2:S
9 8 43 7:4
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
S:S
2:0
2:S
8 0 34 6:2
4 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:1
0:2 S:S 2:0
2:S
7 0 33 6:3
5 .
Říčany 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
S:2
0:2
0:2
2:S
2 -8 20 2:8
6 .
Pivní koutek:) (A. Kořínek + P. Muras)
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15 0:10

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

21 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Tom… Těc… Koc… K2… Hla… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0
2:S
2:S
2:S 2:S 13 11 37 10:0
2 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2
2:0 2:0 2:S 9 8 30 6:4
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
2:S
2:0 S:S 8 0 21 6:2
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
S:2
0:2
S:2
S:S
2:S 2 0 15 2:6
5 .
Hlavně přes síť :) (M. Vnouček + F. Vlček)
S:2 0:2 0:2
S:S
S:S -2 -8 3 0:6
6 .
Borkyně (J. Bechova + K. Hloupa)
S:2 S:2 S:S S:2 S:S -2 -11 0 0:6

3 . Úroveň A

21 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Piv… MIPE Koc… K2… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Pivní koutek:) (A. Kořínek + P. Muras)
2:1
2:S
2:0
2:0
14 11 38 8:1
2 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
1:2
0:2
2:0
2:0
9 8 30 5:4
3 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0
2:0
S:2 8 0 21 4:4
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
0:2
0:2
2:0
4 -8 9 2:6
5 .
Borkyně (J. Bechova + K. Hloupa)
0:2
0:2
2:S
0:2
3 -11 5 2:6

2 . Úroveň A

21 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Tom… Mur… Bug… Koc… Zno… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tomíci z Vršovic (T. Hlavička + T. Bohata)
2:0 2:1 2:S
2:S
13 11 50 8:1
2 .
Muravyev/Ponomarenko (A. Ponomarenko + I. Muravyev)
0:2 2:1 2:S
2:S
9 8 43 6:3
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2 1:2 2:S
2:S
8 0 34 6:4
4 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2 S:2 S:2
2:S
3 -8 21 2:6
5 .
Znovuzrození (J. Klášterka + G. Pasquier)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15 0:8

2 . Úroveň A

54 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Las… Koc… Bug… Ďáb… MIPE Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:S
2:0
2:0
2:0
15 11 65 8:0
2 .
Kocouři (R. Brokl + P. Machovec)
S:2
2:0 S:S
2:0
7 8 54 4:2
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
2:1
2:0
7 0 46 4:5
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2 S:S
1:2
2:0
4 -8 35 3:4
5 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2
0:2
0:2
0 -11 28 0:8

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.07.2024 18:00 1. Ťafky (J. Němec, L. Nguyenová) Hamr Záběhlice 2:0
15.06.2024 19:48 1. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) S:2 Komentáře
15.06.2024 19:48 1. Old Boys (P. Caska, M. Nosek) S:2 Komentáře
15.06.2024 19:47 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) S:2 Komentáře
03.06.2024 00:10 1. Davis Cup (N. Davis, A. Davis) S:S
30.05.2024 10:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
06.05.2024 17:00 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) 2:1 Komentáře
25.04.2024 22:00 1. Pojď ho (P. Houdek, A. Houdková) Hamr Braník 0:2 Komentáře
23.04.2024 17:00 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) Hamr Záběhlice 2:0
10.04.2024 18:00 1. Davis Cup (N. Davis, A. Davis) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
01.03.2024 00:10 1. All stars TEAM (J. Jelínek, K. Bohuslavová) S:S
29.02.2024 15:50 1. Team 105 (J. Štěpánek, L. Krebs) S:S Komentáře
25.02.2024 16:59 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) S:S Komentáře
19.02.2024 16:30 1. Old Boys (P. Caska, M. Nosek) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
12.02.2024 17:30 1. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
01.12.2023 00:10 1. King-Kong (M. Průša, U. 48984) S:S
28.11.2023 21:00 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) Sportovní klub Budějovická 2:0 Komentáře
23.11.2023 16:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) Sportovní klub Budějovická 2:0 Komentáře
20.11.2023 09:08 1. Pííí*i tým (J. Nov., J. Česánková) 2:S Komentáře
06.11.2023 17:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
01.11.2023 00:10 1. Old Boys (P. Caska, M. Nosek) 2:S
25.10.2023 15:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
22.10.2023 13:45 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) S:S
18.10.2023 13:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
04.10.2023 16:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) 2:1 Komentáře
27.09.2023 18:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Sportovní klub Budějovická 2:0
26.09.2023 16:00 1. MIPE (P. Šedina, M. Jakš) 2:0 Komentáře
20.09.2023 14:51 1. {SKS} (J. Novotný, F. Dvořák) S:2 Komentáře
19.09.2023 17:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 0:2 Komentáře
01.09.2023 00:10 1. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) S:2
01.09.2023 00:10 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) S:2
15.08.2023 16:30 1. Old Boys (P. Caska, M. Nosek) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
09.08.2023 10:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:0
01.08.2023 00:10 1. Šestky (P. Heider, M. Pavelek) 2:0
24.07.2023 17:00 1. Říčany 3D (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
19.07.2023 16:26 1. Lasičky (P. Šimánek, L. Fojtíková) S:2 Komentáře
13.07.2023 12:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:0