No photo

René Činátl (47 let)

ID: 20379

Praha

  • 232 zápasů

    od roku 2014
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 1 /17
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 72
    Zápasů v lize ( 59 / 13 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

23 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Dre… Pat… Pol… BSM Age… B. zápasy Celkem
1 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
2:0
2:0
6 24
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
5 23
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:0
3 21
4 .
0:2
1:2
0:2
2:1
3 21
5 .
0:2
0:2
1:2
1 19

1 . Úroveň A

29 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… BSM Pol… Dre… DS B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:0
2:0
11 29
2 .
1:2
1:2
2:1
2:0
7 25
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
2:1
2:0
7 25
4 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
0:2
1:2
1:2
2:S
4 22
5 .
0:2
0:2
0:2
S:2
0 18

1 . Úroveň A

28 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… BSM Pol… Bug… Age… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:1
2:0
2:0
10 28
2 .
1:2
2:0
2:0
2:0
10 28
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
2:0
2:0
7 25
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
0:2
2:1
2 20
5 .
0:2
0:2
0:2
1:2
1 19

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

29 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… BSM Alf… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
11 29
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
8 26
3 .
0:2
0:2
2:S
2:S
4 22
4 .
0:2
0:2
S:2
2:S
2 20
5 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 18

1 . Úroveň A

30 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… Mar… Kli… Ďáb… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
12 30
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
9 27
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2
0:2
2:1
1:2
3 21
4 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
0:2
0:2
1:2
2:S 3 21
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:1
S:2 2 20

1 . Úroveň A

66 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Ned… BSM Pat… Pol… Alf… B. zápasy Celkem
1 .
Nedbálci (D. Nedbal + T. Nedbal)
2:1
2:0
2:0
2:0
47 92
2 .
1:2
0:2
2:1
2:0
26 71
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:0
2:0 21 66
4 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
1:2
0:2
2:0
18 63
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
-5 40

1 . Úroveň A

86 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… BSM Ďáb… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
1:2
2:0
41 86
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
34 79
3 .
2:1
0:2
2:1
22 67
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
1:2
7 52

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

79 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… 2Hr… RS Ven… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
49 79
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:S
2:S 33 63
3 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
0:2
2:S
2:S
20 50
4 .
0:2
S:2
S:2
2:S 10 40
5 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2
S:2
S:2
S:2 0 30

1 . Úroveň A

92 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… RS Pol… 2Hr… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:S
2:0
2:0
47 92
2 .
S:2
1:2
2:0
24 69
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
2:1
22 67
4 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
0:2
1:2
7 52

1 . Úroveň A

90 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… 2Hr… Pet… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:1
2:0
45 90
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:1
28 73
3 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
0:2
2:0
24 69
4 .
Petr a Pavla (P. Čermák + P. Hovorková)
0:2
1:2
0:2
7 52

1 . Úroveň A

62 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Pol… 2Hr… Pat… Bug… Kla… RS B. zápasy Celkem
1 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
1:2
2:1
2:0
2:S 34 64
2 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
0:2
2:0
2:0
2:0
34 64
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
1:2
1:2
2:S 32 62
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2
0:2
2:1
0:2
2:0 20 50
5 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
0:2
2:1
2:0
0:2
16 46
6 . S:2
0:2
S:2 0:2
2:0
10 40

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

60 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… 2Hr… Pol… Bug… Ďáb… Alf… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
1:2
2:0
0:2
2:0
30 60
2 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
1:2
1:2
2:S
2:0
30 60
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1
30 60
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
2:1
1:2
2:S 2:0 28 58
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
S:2
1:2
S:2 S:2 14 44
6 .
0:2
0:2
1:2
0:2 2:S 12 42

1 . Úroveň A

80 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… Bug… 2Hr… BSM Kla… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
50 80
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:S
2:S
2:0
2:S
34 64
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
S:2
2:1
2:0
2:S 24 54
4 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
S:2
1:2
2:0
2:S 22 52
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
2:S
8 38
6 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
S:2
S:2 S:2
S:2
0 30

1 . Úroveň A

81 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… 2Hr… Pol… Ďáb… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
51 81
2 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
2:0
2:1
28 58
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
2:0
17 47
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
0:2
7 37

1 . Úroveň A

69 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Pol… Pat… Ďáb… Bug… BSM B. zápasy Celkem
1 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:0
2:0
42 72
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:0
2:1
2:0
39 69
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
0:2
2:0
2:1
26 56
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
1:2
0:2
2:0
18 48
5 .
0:2
0:2
1:2
0:2
5 35

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

70 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ďáb… Pol… Pat… Par… TA… B. zápasy Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
2:0
2:0 2:S 41 86
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:S
2:S
36 81
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
1:2
2:S
2:S
25 70
4 .
Parádníci (R. Erde + M. Patěk)
0:2
S:2
S:2
S:S -5 40
5 .
TA Hájek Třebíč (M. Voříšek + Z. Švejcar)
S:2
S:2
S:2
S:S -5 40

1 . Úroveň A

81 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… TA… MIHY Tom… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
1:2
2:S
2:0
36 81
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
1:2
S:S
2:S
2:0 23 68
3 .
TA Hájek Třebíč (M. Voříšek + Z. Švejcar)
2:1
S:S
2:S
2:S
23 68
4 .
MIHY (M. Šprysl + H. Miler)
S:2
S:2
S:2
S:S -5 40
5 .
Tom a Karel (T. Krásný + K. Martiník)
0:2
0:2
S:2
S:S -5 40

2 . Úroveň A

77 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Tom… Ste… Bug… LuT… B. zápasy Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:0
2:0
47 77
2 .
Tom a Karel (T. Krásný + K. Martiník)
1:2
2:0
0:2 S:S 13 43
3 .
SteckovicovaFalta (M. Falta + J. Steckovičová)
0:2
0:2
S:S
2:S
5 35
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
2:0
S:S
S:S 3 33
5 .
LuTo tenis (L. Hálek + T. Hálek)
0:2
S:S
S:2
S:S -10 20

1 . Úroveň A

59 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
TA… Ďáb… Lux… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
TA Hájek Třebíč (M. Voříšek + Z. Švejcar)
2:0
2:S
2:1
41 86
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
24 69
3 .
Luxren (I. Šašek + P. Prunner)
S:2
2:1
2:1
22 67
4 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
0:2
1:2
14 59

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.12.2018 21:00 1. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 2:0 Komentáře
04.12.2018 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
21.11.2018 18:00 1. Dream Team (P. Šimánek, Z. Šimánková) 2:0 Komentáře
12.11.2018 20:00 1. DS (K. Štěch, V. Kautský) TC Tempo Lhotka 2:0 Komentáře
09.11.2018 08:30 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
06.11.2018 19:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:1 Komentáře
26.10.2018 10:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:1 Komentáře
21.10.2018 10:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
18.10.2018 19:00 1. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 2:0 Komentáře
07.10.2018 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
17.09.2018 19:59 1. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) 2:S Komentáře
16.09.2018 18:00 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
14.09.2018 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
12.09.2018 17:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
30.08.2018 17:00 1. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
28.08.2018 18:00 1. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
20.08.2018 14:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:0 Komentáře
09.08.2018 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
06.08.2018 07:17 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:0
27.07.2018 17:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
12.07.2018 16:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:0 Komentáře
11.07.2018 18:00 1. Nedbálci (D. Nedbal, T. Nedbal) 0:2 Komentáře
27.06.2018 08:30 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
18.06.2018 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 1:2 Komentáře
07.06.2018 15:30 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:0 Komentáře
13.05.2018 16:00 1. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 2:0 Komentáře
11.05.2018 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
08.05.2018 18:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
24.04.2018 18:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
20.04.2018 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
24.03.2018 09:00 1. Petr a Pavla (P. Čermák, P. Hovorková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
13.03.2018 18:30 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:1 Komentáře
11.03.2018 17:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
24.02.2018 10:00 1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Tenis Cibulka 1:2 Komentáře
08.02.2018 13:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Braník 1:2 Komentáře
07.02.2018 18:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
05.02.2018 09:30 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) TC Tempo Lhotka 2:1 Komentáře
26.01.2018 09:30 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
24.01.2018 19:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:1 Komentáře
23.01.2018 19:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) 2:0 Komentáře
17.01.2018 18:30 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:0 Komentáře
05.01.2018 17:30 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 0:2 Komentáře
27.12.2017 08:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
14.12.2017 09:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
12.12.2017 17:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) 2:0 Komentáře
05.12.2017 17:00 1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:0 Komentáře
03.12.2017 09:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:0 Komentáře
29.11.2017 10:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
20.11.2017 18:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
03.11.2017 19:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:0 Komentáře
26.10.2017 09:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 1:2 Komentáře
19.10.2017 14:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:0 Komentáře
12.10.2017 08:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:1 Komentáře
06.10.2017 18:30 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
22.09.2017 14:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 1:2 Komentáře
21.09.2017 10:30 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hotel a Sportcentrum Čechie 0:2 Komentáře
15.08.2017 19:00 1. TA Hájek Třebíč (M. Voříšek, Z. Švejcar) TC Tempo Lhotka 1:2 Komentáře
11.08.2017 12:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:1 Komentáře
07.08.2017 16:00 1. Tom a Karel (T. Krásný, K. Martiník) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
20.07.2017 07:30 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
19.07.2017 18:00 2. Tom a Karel (T. Krásný, K. Martiník) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
19.07.2017 07:30 2. LuTo tenis (L. Hálek, T. Hálek) Hamr Braník 2:0 Komentáře
10.07.2017 18:00 2. SteckovicovaFalta (M. Falta, J. Steckovičová) TC Tempo Lhotka 2:0 Komentáře
30.06.2017 07:30 1. Luxren (I. Šašek, P. Prunner) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
07.06.2017 18:00 1. TA Hájek Třebíč (M. Voříšek, Z. Švejcar) TC Tempo Lhotka 1:2 Komentáře
05.06.2017 16:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Tenis Hajnovka 0:2 Komentáře
1. Parádníci (R. Erde, M. Patěk) 2:S Komentáře
1. TA Hájek Třebíč (M. Voříšek, Z. Švejcar) 2:S Komentáře
1. MIHY (M. Šprysl, H. Miler) 2:S
1. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) 2:S Komentáře
1. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 2:S
1. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 2:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím