No photo

René Činátl (47 let)

ID: 20379

Praha

  • 239 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 1 /19
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 79
    Zápasů v lize ( 64 / 15 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

52 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
BSM Pat… Pol… Teo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:0
1:2
2:0
11 11 61
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
5 8 52
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
0:2
4 0 43
4 .
0:2
0 -8 31

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

65 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Pol… Pat… BSM Dre… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:S
9 0 27
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:0
2:S
8 0 26
3 .
1:2
0:2
2:S
4 0 22
4 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
S:2
S:2
S:2
0 0 18

1 . Úroveň A

73 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… Dre… BSM Age… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:1
2:0
11 0 29
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
8 0 26
3 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
0:2
0:2
2:0
2:0
6 0 24
4 .
1:2
0:2
0:2
2:1
3 0 21
5 .
0:2
S:2
0:2
1:2
1 0 19

1 . Úroveň A

73 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… BSM Pol… Dre… DS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:0
2:0
11 0 29
2 .
1:2
1:2
2:1
2:0
7 0 25
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
2:1
2:0
7 0 25
4 .
Dream Team (P. Šimánek + Z. Šimánková)
0:2
1:2
1:2
2:S
4 0 22
5 .
0:2
0:2
0:2
S:2
0 0 18

1 . Úroveň A

70 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… BSM Pol… Bug… Age… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:1
2:0
2:0
10 0 28
2 .
1:2
2:0
2:0
2:0
10 0 28
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
1:2
0:2
2:0
2:0
7 0 25
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
0:2
0:2
2:1
2 0 20
5 .
0:2
0:2
0:2
1:2
1 0 19

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

29 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… BSM Alf… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
11 0 29
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:S
8 0 26
3 .
0:2
0:2
2:S
2:S
4 0 22
4 .
0:2
0:2
S:2
2:S
2 0 20
5 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
S:2
S:2
S:2
S:2
0 0 18

1 . Úroveň A

30 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… Mar… Kli… Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
12 0 30
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
9 0 27
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2
0:2
2:1
1:2
3 0 21
4 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
0:2
0:2
1:2
2:S 3 0 21
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:1
S:2 2 0 20

1 . Úroveň A

66 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Ned… BSM Pat… Pol… Alf… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nedbálci (D. Nedbal + T. Nedbal)
2:1
2:0
2:0
2:0
47 0 92
2 .
1:2
0:2
2:1
2:0
26 0 71
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
2:0
2:0
2:0 21 0 66
4 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 63
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
-5 0 40

1 . Úroveň A

86 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… BSM Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
1:2
2:0
41 0 86
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
34 0 79
3 .
2:1
0:2
2:1
22 0 67
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
1:2
7 0 52

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

79 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… 2Hr… RS Ven… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:S
49 0 79
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:S
2:S 33 0 63
3 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
0:2
2:S
2:S
20 0 50
4 .
0:2
S:2
S:2
2:S 10 0 40
5 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2
S:2
S:2
S:2 0 0 30

1 . Úroveň A

92 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… RS Pol… 2Hr… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:S
2:0
2:0
47 0 92
2 .
S:2
1:2
2:0
24 0 69
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:1
2:1
22 0 67
4 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
0:2
1:2
7 0 52

1 . Úroveň A

90 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… 2Hr… Pet… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:1
2:0
45 0 90
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:1
28 0 73
3 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
0:2
2:0
24 0 69
4 .
Petr a Pavla (P. Čermák + P. Hovorková)
0:2
1:2
0:2
7 0 52

1 . Úroveň A

62 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Pol… 2Hr… Pat… Bug… Kla… RS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
1:2
2:1
2:0
2:S 34 0 64
2 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
0:2
2:0
2:0
2:0
34 0 64
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
1:2
1:2
2:S 32 0 62
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
1:2
0:2
2:1
0:2
2:0 20 0 50
5 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
0:2
2:1
2:0
0:2
16 0 46
6 . S:2
0:2
S:2 0:2
2:0
10 0 40

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

60 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… 2Hr… Pol… Bug… Ďáb… Alf… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
1:2
2:0
0:2
2:0
30 0 60
2 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
1:2
1:2
2:S
2:0
30 0 60
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1
30 0 60
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
2:1
1:2
2:S 2:0 28 0 58
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
S:2
1:2
S:2 S:2 14 0 44
6 .
0:2
0:2
1:2
0:2 2:S 12 0 42

1 . Úroveň A

80 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Pol… Bug… 2Hr… BSM Kla… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
50 0 80
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:S
2:S
2:0
2:S
34 0 64
3 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
S:2
2:1
2:0
2:S 24 0 54
4 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
S:2
1:2
2:0
2:S 22 0 52
5 .
0:2
0:2
0:2
0:2
2:S
8 0 38
6 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
0:2
S:2
S:2 S:2
S:2
0 0 30

1 . Úroveň A

81 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… 2Hr… Pol… Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
51 0 81
2 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
2:0
2:1
28 0 58
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
2:0
17 0 47
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
0:2
7 0 37

1 . Úroveň A

69 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Pol… Pat… Ďáb… Bug… BSM B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:0
2:0
42 0 72
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:0
2:1
2:0
39 0 69
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
0:2
2:0
2:1
26 0 56
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 48
5 .
0:2
0:2
1:2
0:2
5 0 35

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

70 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ďáb… Pol… Pat… TA… Par… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
2:0
2:S 2:0 41 0 86
2 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:S
2:S
36 0 81
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
1:2
2:S
2:S
25 0 70
4 .
TA Hájek Třebíč (M. Voříšek + Z. Švejcar)
S:2
S:2
S:2
S:S -5 0 40
5 .
Parádníci (R. Erde + M. Patěk)
0:2
S:2
S:2
S:S -5 0 40

1 . Úroveň A

81 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… TA… Pol… MIHY Tom… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:1
2:S
2:0
36 0 81
2 .
TA Hájek Třebíč (M. Voříšek + Z. Švejcar)
2:1
S:S
2:S
2:S
23 0 68
3 .
Polatovi (M. Polatová + L. Polata)
1:2
S:S
2:S
2:0 23 0 68
4 .
MIHY (M. Šprysl + H. Miler)
S:2
S:2
S:2
S:S -5 0 40
5 .
Tom a Karel (T. Krásný + K. Martiník)
0:2
S:2
0:2 S:S -5 0 40

2 . Úroveň A

77 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Pat… Tom… Ste… Bug… LuT… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:1
2:0
2:0
2:0
47 0 77
2 .
Tom a Karel (T. Krásný + K. Martiník)
1:2
2:0
0:2 S:S 13 0 43
3 .
SteckovicovaFalta (M. Falta + J. Steckovičová)
0:2
0:2
S:S
2:S
5 0 35
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
2:0
S:S
S:S 3 0 33
5 .
LuTo tenis (L. Hálek + T. Hálek)
0:2
S:S
S:2
S:S -10 0 20

1 . Úroveň A

59 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
TA… Ďáb… Lux… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TA Hájek Třebíč (M. Voříšek + Z. Švejcar)
2:0
2:S
2:1
41 0 86
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
24 0 69
3 .
Luxren (I. Šašek + P. P.)
S:2
2:1
2:1
22 0 67
4 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
0:2
1:2
14 0 59

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.02.2019 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
10.02.2019 17:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
23.01.2019 13:49 1. Dream Team (P. Šimánek, Z. Šimánková) 2:S Komentáře
19.01.2019 09:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Braník 2:0 Komentáře
04.01.2019 09:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 1:2 Komentáře
26.12.2018 09:30 1. Dream Team (P. Šimánek, Z. Šimánková) 2:0 Komentáře
21.12.2018 19:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
11.12.2018 21:00 1. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 2:0 Komentáře
04.12.2018 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
21.11.2018 18:00 1. Dream Team (P. Šimánek, Z. Šimánková) 2:0 Komentáře
12.11.2018 20:00 1. DS (K. Štěch, V. Kautský) TC Tempo Lhotka 2:0 Komentáře
09.11.2018 08:30 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
06.11.2018 19:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:1 Komentáře
26.10.2018 10:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:1 Komentáře
21.10.2018 10:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
18.10.2018 19:00 1. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 2:0 Komentáře
07.10.2018 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
17.09.2018 19:59 1. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) 2:S Komentáře
16.09.2018 18:00 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
14.09.2018 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
12.09.2018 17:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
30.08.2018 17:00 1. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
28.08.2018 18:00 1. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
20.08.2018 14:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:0 Komentáře
09.08.2018 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
06.08.2018 07:17 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:0
27.07.2018 17:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
12.07.2018 16:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:0 Komentáře
11.07.2018 18:00 1. Nedbálci (D. Nedbal, T. Nedbal) 0:2 Komentáře
27.06.2018 08:30 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
18.06.2018 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 1:2 Komentáře
07.06.2018 15:30 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:0 Komentáře
13.05.2018 16:00 1. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 2:0 Komentáře
11.05.2018 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
08.05.2018 18:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
24.04.2018 18:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
20.04.2018 18:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
24.03.2018 09:00 1. Petr a Pavla (P. Čermák, P. Hovorková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
13.03.2018 18:30 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:1 Komentáře
11.03.2018 17:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
24.02.2018 10:00 1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Tenis Cibulka 1:2 Komentáře
08.02.2018 13:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Braník 1:2 Komentáře
07.02.2018 18:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
05.02.2018 09:30 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) TC Tempo Lhotka 2:1 Komentáře
26.01.2018 09:30 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
24.01.2018 19:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:1 Komentáře
23.01.2018 19:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) 2:0 Komentáře
17.01.2018 18:30 1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:0 Komentáře
05.01.2018 17:30 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 0:2 Komentáře
27.12.2017 08:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
14.12.2017 09:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
12.12.2017 17:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) 2:0 Komentáře
05.12.2017 17:00 1. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:0 Komentáře
03.12.2017 09:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:0 Komentáře
29.11.2017 10:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:0 Komentáře
20.11.2017 18:00 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) 2:0 Komentáře
03.11.2017 19:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:0 Komentáře
26.10.2017 09:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 1:2 Komentáře
19.10.2017 14:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) 2:0 Komentáře
12.10.2017 08:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:1 Komentáře
06.10.2017 18:30 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
22.09.2017 14:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 1:2 Komentáře
21.09.2017 10:30 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hotel a Sportcentrum Čechie 0:2 Komentáře
15.08.2017 19:00 1. TA Hájek Třebíč (M. Voříšek, Z. Švejcar) TC Tempo Lhotka 1:2 Komentáře
11.08.2017 12:00 1. Polatovi (M. Polatová, L. Polata) 2:1 Komentáře
07.08.2017 16:00 1. Tom a Karel (T. Krásný, K. Martiník) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
20.07.2017 07:30 2. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
19.07.2017 18:00 2. Tom a Karel (T. Krásný, K. Martiník) Hamr Záběhlice 2:1 Komentáře
19.07.2017 07:30 2. LuTo tenis (L. Hálek, T. Hálek) Hamr Braník 2:0 Komentáře
10.07.2017 18:00 2. SteckovicovaFalta (M. Falta, J. Steckovičová) TC Tempo Lhotka 2:0 Komentáře
30.06.2017 07:30 1. Luxren (I. Šašek, P. P.) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
07.06.2017 18:00 1. TA Hájek Třebíč (M. Voříšek, Z. Švejcar) TC Tempo Lhotka 1:2 Komentáře
05.06.2017 16:00 1. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Tenis Hajnovka 0:2 Komentáře
1. Parádníci (R. Erde, M. Patěk) 2:S Komentáře
1. TA Hájek Třebíč (M. Voříšek, Z. Švejcar) 2:S Komentáře
1. MIHY (M. Šprysl, H. Miler) 2:S
1. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) 2:S Komentáře
1. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 2:S
1. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 2:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím