Image 1

Ondřej Sýkora (24 let)

ID: 36622

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Hamr Záběhlice
  • 13 /26
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 7 / 10 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

26 bodů
15. místo (3. místo v ženách)
Těc… San… K2… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
2:0
2:0 10 11 34
2 .
2:0
5 8 26
3 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2
2:0 5 0 18
4 . 0:2 0:2 0 -8 5

2 . Úroveň A

21 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
Ďáb… Pol… DD… A… San… Noe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
1:2
2:1
2:0
2:S
11 11 48
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
2:S
11 8 45
3 .
2:1
0:2
2:0
2:0
2:S
10 0 36
4 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
1:2
0:2
0:2
2:1
2:S
5 0 31
5 .
0:2
0:2
0:2
1:2
2:S
3 -8 21
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 15

3 . Úroveň A

31 bodů
9. místo (3. místo v ženách)
Žha… San… Těc… K2… Abe… BSM Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žhavé výstřely (A. Tomčal + L. Vaštík)
2:0
2:0
2:0
2:S
2:S
13 11 37
2 . 0:2 2:0 2:0
2:S
2:S
10 8 31
3 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2 2:0
2:S
2:S
7 0 20
4 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2 0:2 2:0
2:S
5 0 18
5 .
S:2
S:2
S:2
0:2
2:S
2 -8 7
6 .
S:2
S:2
S:2
S:2
S:2
0 -11 2

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

12 bodů
12. místo (7. místo v ženách)
DD… Mar… San… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:S
2:0
14 11 38
2 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
2:S
S:S 3 8 24
3 .
S:2
S:2
S:S -1 0 12
4 .
0:2
S:S S:S -2 -8 3

3 . Úroveň A

16 bodů
12. místo (6. místo v ženách)
Alf… San… San… Mar… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:2 2:1 2:0 2:0 12 11 36
2 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
2:1 0:2
2:1
2:0 10 8 31
3 . 1:2 2:0 S:S S:S 3 0 16
4 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2
1:2
S:S S:S -1 -8 4
5 . 0:2 0:2 S:S S:S -2 -11 0

3 . Úroveň A

4 bodů
13. místo (7. místo v ženách)
RS Alf… Mar… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:0
2:0
2:0
15 11 39
2 .
0:2
2:0
2:S
9 8 30
3 .
Marek a Lenka (L. Jeřábková + M. Bezak)
0:2 0:2 S:S -1 0 12
4 .
0:2
S:2
S:S -1 -8 4

3 . Úroveň A

5 bodů
13. místo (7. místo v ženách)
Mat… Ďáb… Alf… San… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Matla a Zmetek (T. Horká + P. Šedivý)
2:0
2:0
2:0 15 11 39
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
2:1 2:0 9 8 30
3 .
0:2
1:2 2:0 6 0 19
4 . 0:2 0:2 0:2 0 -8 5

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.05.2020 18:30 4. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Hamr Braník 2:0 Komentáře
10.05.2020 17:00 2. DD&KK (D. Dohnalová, K. Karel) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
05.05.2020 23:21 2. Noemo (M. Michálek, J. Němeček) 2:S Komentáře
17.04.2020 19:00 2. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
15.04.2020 10:00 2. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
09.03.2020 20:30 2. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
26.02.2020 09:49 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:S Komentáře
17.02.2020 18:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Záběhlice 2:0
16.02.2020 18:00 3. Žhavé výstřely (A. Tomčal, L. Vaštík) Hamr Braník 0:2
08.02.2020 16:00 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) 2:0
05.02.2020 00:24 3. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:S Komentáře
01.10.2019 00:10 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) S:S
30.09.2019 10:03 3. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) S:2 Komentáře
29.09.2019 20:06 3. DD&KK (D. Dohnalová, K. Karel) S:2 Komentáře
02.09.2019 00:10 3. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) S:S
02.09.2019 00:10 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) S:S
29.08.2019 20:00 3. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) Hamr Záběhlice 2:0
28.08.2019 19:00 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Braník 1:2
01.08.2019 00:10 3. Marek a Lenka (L. Jeřábková, M. Bezak) S:S
31.07.2019 14:22 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) S:2 Komentáře
08.07.2019 10:30 3. RS (T. Ristovský, O. Šíma) Hamr Braník 0:2 Komentáře
01.07.2019 00:10 3. Matla a Zmetek (T. Horká, P. Šedivý) 0:2
30.06.2019 19:00 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Braník 0:2
28.06.2019 11:00 3. Ďáblice (K. Soukup, B. Čermochová) Hamr Záběhlice 0:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím