Image 1

Mirek Jakš (32 let)

ID: 40172

Praha

  • 13 zápasů

    od roku 2020
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Záběhlice
  • 20 /31
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 7 / 6 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

39 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
MIPE Abe… Šel… M&M ZEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
2:0 2:0
2:0
2:S
15 11 39
2 . 0:2 2:0
2:0
2:S 11 8 32
3 . 0:2 0:2 2:0
2:S
7 0 20
4 .
0:2
0:2
0:2 2:S 3 -8 8
5 .
ZELENÍ 27 (J. Chán + U. 41495)
S:2
S:2
S:2
S:2 0 -11 2

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

16 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
A… P&R… Pro… Žha… MIPE Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
A-Team (T. Pop + A. Linhartová)
2:0
2:S
2:0
2:0
15 11 52
2 .
P&R dream team (R. Plašil + P. Hajkova)
0:2
0:2
2:0 2:0 8 8 42
3 .
S:2
2:0
S:S 2:1 6 0 32
4 .
Žhavé výstřely (A. Tomčal + L. Vaštík)
0:2
0:2 S:S 2:0 3 -8 21
5 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2
0:2 1:2 0:2 1 -11 16

3 . Úroveň A

21 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Sek… Pro… MIPE Těc… K2… Abe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sekáči (J. Klášterka + R. Brokl)
2:0 2:0
2:0
2:0 2:0 15 11 39
2 . 0:2 2:0 2:0 2:0 2:0 12 8 33
3 .
MIPE (P. Šedina + M. Jakš)
0:2 0:2 2:1
2:0
2:0 8 0 21
4 .
Těchryby (J. Hofštetr + A. Bízková)
0:2
0:2 1:2 2:1 2:0 6 0 19
5 .
K2 team (J. Kosková + J. Kosková)
0:2 0:2
0:2
1:2 2:0 4 -8 9
6 . 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 0 -11 2

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.07.2020 18:00 4. M&M (P. Márová, M. Mára) 2:0 Komentáře
08.07.2020 11:47 4. ZELENÍ 27 (J. Chán, U. 41495) 2:S Komentáře
01.07.2020 18:30 4. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) 2:0
26.06.2020 17:00 4. Šelmy (E. Jámborová, A. Repetný) Hamr Záběhlice 2:0
11.06.2020 18:30 3. P&R dream team (R. Plašil, P. Hajkova) 0:2
07.06.2020 18:00 3. Žhavé výstřely (A. Tomčal, L. Vaštík) Hamr Záběhlice 0:2
25.05.2020 18:00 3. A-Team (T. Pop, A. Linhartová) 0:2 Komentáře
24.05.2020 18:00 3. Profi (I. Steindl, R. Hrušková) 1:2
15.04.2020 19:00 3. K2 team (J. Kosková, J. Kosková) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
13.04.2020 18:00 3. Abeceda (B. Procházková, M. Obluková) Tenis Ládví 2:0
08.04.2020 20:00 3. Profi (I. Steindl, R. Hrušková) Hamr Záběhlice 0:2
15.03.2020 08:00 3. Těchryby (J. Hofštetr, A. Bízková) Hamr Braník 2:1
14.03.2020 17:00 3. Sekáči (J. Klášterka, R. Brokl) Hamr Záběhlice 0:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím