Načítám…
Michal Valenta

Michal Valenta (30 let)

ID: 41951

Brno

  • 12 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 20 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 3 / 8 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

5 . Úroveň A

34 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
Smí… Moj… LiPe Wer… Vor… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
0 14 34
2 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0 11 31
3 . 0 0 20
4 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0 0 20
5 . 0 -11 9
6 .
DreamTeam (A. Dugas + E. Brodňanský)
0 -14 6

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

30 bodů
20. místo (13. místo v mužích)
MM… Kom… ROD… Smí… LiPe Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:1
3:1
24 14 58
2 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
1:3
S:3
3:0 3:0 3:0 18 11 49
3 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
2:3
3:S
3:1 3:1 1:3 17 0 37
4 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
0:3
0:3 1:3 3:2 3:S 10 0 30
5 .
1:3
0:3 1:3 2:3 3:1 8 -11 17
6 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
1:3
0:3 3:1 S:3 1:3 6 -14 12

4 . Úroveň A

42 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Moj… Smí… LiPe ROD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
3:1
3:2
3:1 23 14 57
2 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
1:3 3:0
1:3
11 11 42
3 .
2:3
0:3 3:1 11 0 31
4 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
1:3
3:1
1:3 10 -11 19

3 . Úroveň A

28 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
Klá… Kom… Ner… LiPe Smí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
3:0
3:S
3:0
3:1
26 14 80
2 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3 S:S 3:1 3:0 11 11 62
3 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
S:3
S:S
3:0
3:1 11 0 51
4 .
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 36
5 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
1:3
0:3 1:3
S:3
2 -14 28

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) 3:S
01.10.2020 21:00 4. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
22.09.2020 21:00 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.09.2020 20:00 4. Komety (J. Čupr, U. 37701) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.09.2020 16:30 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Centrum Viktoria 3:2
01.09.2020 18:00 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.08.2020 18:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.08.2020 17:00 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) Sprint 1:3 Komentáře
30.07.2020 19:00 3. Komety (J. Čupr, U. 37701) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.07.2020 18:49 3. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) S:3 Komentáře
26.07.2020 17:00 3. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Centrum Viktoria 1:3
20.07.2020 18:00 3. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím