Kateřina Legátová

Kateřina Legátová (30 let)

ID: 19673

Plzeň

živnostník - soukromá doučovatelka

Facebook profil

  • 42 zápasů

    od roku 2014
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 34 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 34
    Zápasů v lize ( 15 / 12 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

26 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
M.P. F.H. M.J. J.H. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:2
1:3
3:2 3:0 18 14 72
2 .
Image 1
Filip Hrbek
2:3
3:0
3:0
16 11 67
3 .
Image 1
Martin Janoušek
3:1
3:0
13 0 53
4 .
Image 1
Jakub Hofman
2:3
0:3
2 -11 31
5 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
0:3
0:3
0 -14 26

3 . Úroveň A

55 bodů
7. místo (2. místo v ženách)
J.H. K.L. M.v. K.Š. D.K. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:0
3:0
3:0
3:1
3:0 29 14 63
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
24 11 55
3 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3
3:2 3:1 3:0 15 0 35
4 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
2:3 3:2 3:1 11 0 31
5 .
Image 1
David Kowalik
1:3
0:3
1:3 2:3 3:0 10 -11 19
6 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3
0:3 1:3 0:3 1 -14 7

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

75 bodů
18. místo (3. místo v ženách)
F.S. J.V. K.L. A.D. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Semerád
3:1 3:2 3:1
3:S
23 14 97
2 .
Image 1
Jiří Viták
1:3
3:1
3:0 3:S 20 11 91
3 .
Image 1
Kateřina Legátová
2:3
1:3
3:S
3:S
15 0 75
4 .
Image 1
Antonín Dvořák
1:3 0:3
S:3
3:S 7 -11 56
5 .
Image 1
Jan Bechynský
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 46

5 . Úroveň A

91 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
J.B. K.L. K.Š. V.H. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Bechynský
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 101
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
3:0
3:0
3:S 20 11 91
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
3:1 3:S 12 0 72
4 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3
0:3
1:3 3:S 7 -11 56
5 .
Image 1
Pavel Liška
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46

7 . Úroveň A

63 bodů
26. místo (4. místo v ženách)
K.L. M.M. M.K. J.U. M.M. A.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Legátová
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S
29 14 63
2 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3
3:2
3:0 3:0
3:S
21 11 52
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
0:3
2:3
S:S
3:1
3:S
10 0 30
4 .
Image 1
Jan Uridil
0:3
0:3
S:S
3:0
3:S
9 0 29
5 .
Image 1
Monika Martanová
0:3
0:3 1:3 0:3
3:S
6 -11 15
6 .
Image 1
Anežka Fialková
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Jarní sezóna 2014

3 . Úroveň A

2 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
J.S. K.L. J.S. M.Š. M.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sušánka
3:1 S:S S:S S:S -4 0 11
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
1:3 S:S S:S S:S -13 0 2
3 .
Image 1
Jaroslav Svoboda
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
4 .
Image 1
Milan Štěrbák
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 .
Image 1
Muhammad Arkandiptyo
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

3 . Úroveň A

-6 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
M.Š. M.A. K.L. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Štěrbák
S:S S:S S:S -21 0 -6
2 .
Image 1
Muhammad Arkandiptyo
S:S S:S S:S -21 0 -6
3 .
Image 1
Kateřina Legátová
S:S S:S S:S -21 0 -6
4 .
Image 1
Jaroslav Svoboda
S:S S:S S:S -21 0 -6

3 . Úroveň A

18 bodů
13. místo (2. místo v ženách)
R.S. J.S. M.A. K.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Sochna
3:0 3:0 3:0 51 0 66
2 .
Image 1
Jaroslav Svoboda
0:3 3:0 3:1 32 0 47
3 .
Image 1
Muhammad Arkandiptyo
0:3 0:3
3:S
13 0 28
4 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3 1:3
S:3
3 0 18

3 . Úroveň A

37 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
J.S. K.L. J.S. M.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sušánka
3:2 S:S 3:0 22 0 37
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
2:3 0:3
3:0
22 0 37
3 .
Image 1
Jaroslav Svoboda
S:S 3:0 S:S 3 0 18
4 .
Image 1
Muhammad Arkandiptyo
0:3
0:3
S:S -7 0 8

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.07.2020 18:00 2. Martin Janoušek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
16.07.2020 16:00 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
15.07.2020 19:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
03.07.2020 18:00 3. David Kowalik TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
03.07.2020 17:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
01.07.2020 17:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
26.06.2020 15:00 3. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
25.06.2020 17:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
15.06.2020 06:05 4. Jan Bechynský 3:S Komentáře
15.06.2020 05:53 4. Antonín Dvořák 3:S Komentáře
13.06.2020 17:00 4. Filip Semerád 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 2:3
05.06.2020 10:00 4. Jiří Viták TJ Lokomotiva Plzeň 1:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 5. Pavel Liška 3:S
17.05.2020 15:00 5. Jan Bechynský TJ Lokomotiva Plzeň 0:3
16.05.2020 13:00 5. Václav Hrdlička TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
16.05.2020 11:00 5. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
27.02.2020 11:00 7. Jan Uridil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
26.02.2020 21:00 7. Miloš Mazanec TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
26.02.2020 07:00 7. Monika Martanová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
11.02.2020 08:00 7. Monika Kratochvílová TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře
01.06.2014 20:30 3. Milan Štěrbák S:S
01.06.2014 20:30 3. Muhammad Arkandiptyo S:S
01.06.2014 20:30 3. Jaroslav Svoboda S:S
13.05.2014 15:00 3. Jan Sušánka TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
01.05.2014 11:26 3. Milan Štěrbák S:S
01.05.2014 11:26 3. Muhammad Arkandiptyo S:S
01.05.2014 11:26 3. Jaroslav Svoboda S:S
26.03.2014 12:00 3. Radek Sochna TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
18.03.2014 14:30 3. Jaroslav Svoboda TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
26.02.2014 14:00 3. Jan Sušánka TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
25.02.2014 15:00 3. Muhammad Arkandiptyo TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
16.02.2014 14:00 3. Jaroslav Svoboda Malesický Dvůr 0:3
3. Muhammad Arkandiptyo S:3 Komentáře
7. Anežka Fialková 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím