Načítám…
Václav Hrdlička

Václav Hrdlička (28 let)

ID: 37953

Plzeň

Facebook profil

  • 42 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 30 /58
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 15 / 14 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

35 bodů
25. místo (20. místo v mužích)
M.Š. M.v. K.Š. V.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Šlouf
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Image 1
Miroslav vlček
1:3
3:1 3:0 3:0 21 11 72
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 55
4 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 28

5 . Úroveň A

56 bodů
26. místo (22. místo v mužích)
J.B. K.L. K.Š. V.H. P.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Bechynský
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 101
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
0:3
3:0
3:0
3:S 20 11 91
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3
3:1 3:S 12 0 72
4 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3
0:3
1:3 3:S 7 -11 56
5 .
Image 1
Pavel Liška
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46

5 . Úroveň A

74 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
A.D. M.Š. V.H. K.Š. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 88
3 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3 2:3 3:0 3:2 14 0 74
4 .
Image 1
Klára Škodová
0:3
2:3 0:3 3:S 8 -11 57
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 2:3 S:3 2 -14 48

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

89 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
D.C. V.H. V.V. V.P. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Cintula
3:0 3:0
3:S
3:S 26 14 100
2 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3 3:1
3:1
3:S 18 11 89
3 .
Image 1
Vladi Vanikova
0:3 1:3
3:1
3:S 13 0 73
4 .
Image 1
Václav Plic
S:3
1:3
1:3
3:S 8 -11 57
5 .
Image 1
Karel Štukavec
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46

6 . Úroveň A

74 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
V.H. V.V. T.S. M.K. A.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Hrdlička
3:0
0:3 3:1 3:0 20 14 74
2 .
Image 1
Vladi Vanikova
0:3
3:1 3:1 3:0 19 11 70
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
3:0 1:3 3:2 S:3 13 0 53
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3 1:3 2:3 3:2 9 -11 38
5 .
Image 1
Anežka Fialková
0:3 0:3 3:S 2:3 8 -14 34

7 . Úroveň A

46 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
M.P. V.H. M.M. A.D. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 62
2 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3
3:1 2:3 3:0 15 11 46
3 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 34
4 .
Image 1
Antonín Dvořák
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 22
5 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

38 bodů
33. místo (25. místo v mužích)
T.S. M.K. V.H. A.D. J.K. D.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tejaswi Sharma
S:S
3:0
3:S
3:0 3:0 21 14 55
2 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:S
3:1
3:S
3:0
3:S
19 11 50
3 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3
1:3
3:0 3:0
3:S
18 0 38
4 .
Image 1
Antonín Dvořák
S:3
S:3
0:3
3:0
3:S
11 0 31
5 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3
0:3
3:S
5 -11 14
6 .
Image 1
Darja Foltýnová
0:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.06.2020 17:00 5. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
10.06.2020 18:30 5. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
06.06.2020 14:00 5. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
28.05.2020 17:00 5. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
21.05.2020 00:10 5. Pavel Liška 3:S
19.05.2020 17:00 5. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
16.05.2020 13:00 5. Kateřina Legátová TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
07.03.2020 17:00 5. Jan Bechynský TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
03.03.2020 20:00 5. Klára Škodová 3:0
26.02.2020 18:00 5. Ivana Gabrišková Malesický Dvůr 3:2
19.02.2020 13:30 5. Marek Šlouf TJ Lokomotiva Plzeň 2:3
07.02.2020 14:00 5. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
03.02.2020 00:10 5. Karel Štukavec 3:S
25.01.2020 13:00 5. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
15.01.2020 19:00 5. Vladi Vanikova 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:1
03.01.2020 18:00 5. David Cintula Dobřany 0:3
30.12.2019 16:00 6. Anežka Fialková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
28.12.2019 11:00 6. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
22.12.2019 11:00 6. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
11.12.2019 18:00 6. Vladi Vanikova 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0 Komentáře
24.11.2019 16:00 7. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
22.11.2019 15:00 7. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
20.11.2019 18:30 7. Miloš Mazanec 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:1
16.11.2019 15:00 7. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
27.10.2019 13:25 7. Darja Foltýnová 3:S Komentáře
27.10.2019 12:00 7. Monika Kratochvílová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
12.10.2019 19:00 7. Antonín Dvořák TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
09.10.2019 20:00 7. Tejaswi Sharma TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
09.10.2019 19:00 7. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím