Image 1

Antonín Dvořák (27 let)

ID: 38197

Plzeň

  • 24 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 14:00
    Často hraje od 14:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 27 /55
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 17 / 5 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

87 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
M.P. M.J. J.V. M.K. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:0
3:0 14 14 128
2 .
Image 1
Martin Janoušek
3:1
3:1
12 11 123
3 .
Image 1
Jiří Viták
0:3
1:3
3:1 7 0 107
4 .
Image 1
Martin Kopčil
1:3 1 -11 90
5 .
Image 1
Antonín Dvořák
0:3
1:3
1 -14 87

5 . Úroveň A

102 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
A.D. M.Š. V.H. K.Š. I.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 88
3 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3 2:3 3:0 3:2 14 0 74
4 .
Image 1
Klára Škodová
0:3
2:3 0:3 3:S 8 -11 57
5 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 2:3 S:3 2 -14 48

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

78 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
A.D. F.S. S.Ž. P.L. T.S. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:2
3:1
3:2
3:0
3:S 24 14 78
2 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 3:1 3:2 3:0 3:S 22 11 73
3 .
Image 1
Sabina Žigová
1:3
1:3 3:1 3:0 3:S 18 0 58
4 .
Image 1
Pavel Luňáček
2:3
2:3 1:3 S:S 3:S 8 0 48
5 .
Image 1
Tereza Smolanová
0:3
0:3 0:3 S:S 3:S 3 -11 32
6 .
Image 1
Tejaswi Sharma
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

7 . Úroveň A

58 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
A.D. F.S. M.M. J.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Dvořák
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 58
2 .
Image 1
Filip Semerád
2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 54
3 .
Image 1
Miloš Mazanec
1:3 0:3
3:S
3:S
13 0 33
4 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3
S:3
3:S
6 -11 15
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 6

7 . Úroveň A

22 bodů
34. místo (27. místo v mužích)
M.P. V.H. M.M. A.D. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Přibáň
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 62
2 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3
3:1 2:3 3:0 15 11 46
3 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 34
4 .
Image 1
Antonín Dvořák
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 22
5 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

31 bodů
35. místo (26. místo v mužích)
T.S. M.K. V.H. A.D. J.K. D.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tejaswi Sharma
S:S
3:0
3:S
3:0 3:0 21 14 55
2 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:S
3:1
3:S
3:0
3:S
19 11 50
3 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3
1:3
3:0 3:0
3:S
18 0 38
4 .
Image 1
Antonín Dvořák
S:3
S:3
0:3
3:0
3:S
11 0 31
5 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3
0:3
3:S
5 -11 14
6 .
Image 1
Darja Foltýnová
0:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.03.2020 13:30 3. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
06.03.2020 16:00 3. Martin Janoušek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
28.02.2020 14:00 5. Klára Škodová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
15.02.2020 13:00 5. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
14.02.2020 14:00 5. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
07.02.2020 14:00 5. Václav Hrdlička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
03.02.2020 00:10 6. Tejaswi Sharma 3:S
17.01.2020 13:30 6. Sabina Žigová TJ Lokomotiva Plzeň 3:1 Komentáře
14.01.2020 14:00 6. Pavel Luňáček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
13.01.2020 13:30 6. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
07.01.2020 15:00 6. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
25.12.2019 08:17 7. Žaneta Sedláková 3:S Komentáře
13.12.2019 15:00 7. Miloš Mazanec TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
09.12.2019 14:30 7. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.12.2019 14:30 7. Filip Semerád TJ Lokomotiva Plzeň 3:2
24.11.2019 16:00 7. Václav Hrdlička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
24.11.2019 11:00 7. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
22.11.2019 15:00 7. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
17.11.2019 17:00 7. Jarda Kadlec TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
27.10.2019 10:39 7. Monika Kratochvílová S:3 Komentáře
27.10.2019 10:38 7. Darja Foltýnová 3:S Komentáře
26.10.2019 10:20 7. Tejaswi Sharma S:3 Komentáře
12.10.2019 19:00 7. Václav Hrdlička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
05.10.2019 16:00 7. Jarda Kadlec TJ Lokomotiva Plzeň 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím