Načítám…

Štěpán Baratta (28 let)

ID: 36677

Plzeň

Java vývojář

  • 60 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 9 /32
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 31 / 18 / 2) 0 turnajů
  • 63%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

1 . Úroveň A

52 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
P.C. D.C. F.H. J.K. Š.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Choc
3:1
3:0
3:1
2:3
21 14 95
2 .
Image 1
David Cintula
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 92
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:1
3:1 12 0 72
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 57
5 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:2
S:3
1:3
S:3
6 -14 52

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

114 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Š.B. D.C. M.S. J.K. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:1 1:3 3:1 3:0 20 14 114
2 .
Image 1
David Cintula
1:3
S:S
3:0 3:1 12 11 103
3 .
Image 1
Michal Staník
3:1
S:S
3:0
S:S
9 0 89
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3 0:3
0:3
3:0 8 -11 77
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 1:3
S:S
0:3 -1 -14 65

1 . Úroveň A

111 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
D.C. Š.B. M.S. P.C. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Cintula
3:2
2:3
3:1
3:0 20 14 114
2 .
Image 1
Štěpán Baratta
2:3
3:2 3:1 3:0 20 11 111
3 .
Image 1
Michal Staník
3:2 2:3
3:2
3:S
18 0 98
4 .
Image 1
Petr Choc
1:3
1:3
2:3
3:0 11 -11 80
5 .
Image 1
Karel Březina
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 66

1 . Úroveň A

113 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
D.C. O.S. Š.B. F.H. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Cintula
3:S
3:0
3:0
3:0 27 14 141
2 .
Image 1
Otto Slabý
S:3
3:0
3:0
3:0
21 11 132
3 .
Image 1
Štěpán Baratta
0:3
0:3
3:1
3:0 13 0 113
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
1:3
3:1
7 -11 96
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 87

1 . Úroveň A

113 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
O.S. D.C. Š.B. M.S. K.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:S
3:0
27 14 141
2 .
Image 1
David Cintula
0:3
3:1
3:S
3:1 18 11 129
3 .
Image 1
Štěpán Baratta
0:3
1:3
3:S
3:1 13 0 113
4 .
Image 1
Michal Staník
S:3
S:3
S:3
3:2 5 -11 94
5 .
Image 1
Karel Březina
0:3
1:3 1:3 2:3 4 -14 90

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

102 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Š.B. K.B. J.H. L.Č. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 102
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3
3:2
3:2 3:0 17 11 88
3 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
2:3
3:1 3:2 13 0 73
4 .
Image 1
Luděk Černý
0:3 2:3 1:3
3:0
10 -11 59
5 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3 2:3
0:3
2 -14 48

1 . Úroveň A

57 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
O.S. D.C. M.S. Š.B. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:S
3:0
3:0 3:0 27 14 101
2 .
Image 1
David Cintula
S:3
3:2
3:1 3:0 18 11 89
3 .
Image 1
Michal Staník
0:3
2:3
3:0 3:1 15 0 75
4 .
Image 1
Štěpán Baratta
0:3 1:3 0:3 3:0 8 -11 57
5 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 47

1 . Úroveň A

90 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
O.S. Š.B. D.C. F.H. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0 3:S
3:0
3:0
27 14 101
2 .
Image 1
Štěpán Baratta
0:3 3:S 3:0 3:1 19 11 90
3 .
Image 1
David Cintula
S:3 S:3
3:1
3:2 11 0 71
4 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
1:3
3:1
7 -11 56
5 .
Image 1
Jakub Hofman
0:3
1:3 2:3
1:3
4 -14 50

2 . Úroveň A

82 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Š.B. K.B. D.K. B.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:0 3:0 3:0 28 14 82
2 .
Image 1
Karel Březina
0:3 3:1 3:0 17 11 68
3 .
Image 1
David Kowalik
0:3 1:3 3:2 8 0 48
4 .
Image 1
Bára Valková
0:3 0:3 2:3 3 -11 32

Letní sezóna 2020

1 . Úroveň A

57 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
O.S. P.C. D.C. Š.B. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
Petr Choc
0:3
3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
David Cintula
0:3
0:3
3:1
3:0 13 0 73
4 .
Image 1
Štěpán Baratta
0:3
0:3
1:3
3:0 8 -11 57
5 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 46

2 . Úroveň A

81 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Š.B. J.K. F.H. M.Š. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Filip Hrbek
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 54
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3
0:3
3:2
5 -11 34
5 .
Image 1
David Kowalik
0:3 0:3
0:3
2:3
2 -14 28

1 . Úroveň A

49 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
O.S. P.C. D.C. J.K. Š.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otto Slabý
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 102
2 .
Image 1
Petr Choc
0:3
3:0
3:1
3:0 20 11 91
3 .
Image 1
David Cintula
0:3
0:3 3:1
3:1
12 0 72
4 .
Image 1
Jana Kozlíková
0:3
1:3
1:3 3:2 7 -11 56
5 .
Image 1
Štěpán Baratta
0:3
0:3
1:3
2:3 3 -14 49

2 . Úroveň A

81 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Š.B. J.K. M.P. M.Š. F.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Štěpán Baratta
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Jana Kozlíková
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 73
3 .
Image 1
Marek Přibáň
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 54
4 .
Image 1
Marek Šlouf
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Image 1
Filip Semerád
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 27

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.02.2022 15:25 1. David Cintula S:3 Komentáře
25.02.2022 15:25 1. Jana Kozlíková S:3 Komentáře
24.02.2022 20:00 1. Filip Hrbek 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 1:3
23.02.2022 19:30 1. Petr Choc TJ Lokomotiva Plzeň 3:2 Komentáře
28.01.2022 14:00 1. Michal Staník TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
22.01.2022 13:00 1. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.01.2022 15:00 1. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
11.01.2022 20:00 1. David Cintula Dobřany 3:1
25.12.2021 20:00 1. Karel Březina 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
19.12.2021 19:00 1. Michal Staník TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
16.12.2021 20:00 1. Petr Choc TJ Lokomotiva Plzeň 3:1
07.12.2021 20:00 1. David Cintula Dobřany 2:3 Komentáře
27.11.2021 19:00 1. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
25.11.2021 20:00 1. Filip Hrbek 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:1 Komentáře
25.11.2021 19:00 1. Otto Slabý TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3 Komentáře
09.11.2021 20:00 1. David Cintula Dobřany 0:3
31.10.2021 09:17 1. Michal Staník 3:S Komentáře
19.10.2021 20:00 1. David Cintula Dobřany 1:3 Komentáře
15.10.2021 19:30 1. Otto Slabý Dobřany 0:3 Komentáře
08.10.2021 20:00 1. Karel Březina 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:1
22.09.2021 20:00 2. Luděk Černý TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
11.09.2021 18:00 2. Jakub Hofman TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
08.09.2021 20:00 2. Karel Březina TJ Lokomotiva Plzeň 3:0
08.09.2021 17:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
31.08.2021 11:00 1. Otto Slabý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
28.08.2021 17:00 1. David Cintula TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
07.08.2021 18:00 1. Michal Staník TJ Plzeň-Bílá Hora 0:3
07.08.2021 16:00 1. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
02.08.2021 00:10 1. David Cintula 3:S
22.07.2021 18:00 1. Jakub Hofman TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
21.07.2021 17:00 1. Otto Slabý TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
15.07.2021 20:00 1. Filip Hrbek 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 3:0
01.07.2021 00:10 2. David Kowalik 3:0
16.06.2021 17:00 2. Bára Valková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.06.2021 13:00 2. Karel Březina TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
22.09.2020 17:00 1. Petr Choc 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
15.09.2020 18:00 1. David Cintula Dobřany 1:3 Komentáře
12.09.2020 11:00 1. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
10.09.2020 16:00 1. Otto Slabý 0:3 Komentáře
18.08.2020 17:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
15.08.2020 12:00 2. David Kowalik TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
13.08.2020 18:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
11.08.2020 18:00 2. Filip Hrbek TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
30.07.2020 17:30 1. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
26.07.2020 11:00 1. David Cintula TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
17.07.2020 20:00 1. Otto Slabý 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3 Komentáře
17.07.2020 18:30 1. Petr Choc TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
10.07.2020 16:00 2. Jana Kozlíková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
07.07.2020 16:30 2. Marek Přibáň TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
04.07.2020 12:00 2. Marek Šlouf TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
01.07.2020 17:00 2. Filip Semerád TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím