Monika Kratochvílová

Monika Kratochvílová (27 let)

ID: 33764

Plzeň

  • 52 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka)
  • 33 /54
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 23 / 15 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

28 bodů
33. místo (8. místo v ženách)
M.M. K.L. J.U. M.K. M.M. A.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Mazanec
3:0 3:0
3:S
17 14 51
2 .
Image 1
Kateřina Legátová
3:0
3:s
3:S
16 11 47
3 .
Image 1
Jan Uridil
0:3
S:S
3:0
3:S
9 0 29
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
0:3
S:S
3:s
3:S
8 0 28
5 .
Image 1
Monika Martanová
0:3 s:3 0:3 s:3
3:S
5 -11 14
6 .
Image 1
Anežka Fialková
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň A

49 bodů
34. místo (7. místo v ženách)
Ž.S. M.K. M.M. A.F. D.F. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Žaneta Sedláková
2:3 3:2
3:2
3:S
3:S
20 14 54
2 .
Image 1
Monika Kratochvílová
3:2
3:0
S:S
3:S
3:S
18 11 49
3 .
Image 1
Miloš Mazanec
2:3
0:3
3:0 S:S
3:S
11 0 31
4 .
Image 1
Anežka Fialková
2:3
S:S
0:3
3:S
3:S
10 0 30
5 .
Image 1
Darja Foltýnová
S:3
S:3
S:S
S:3
3:S
3 -11 12
6 .
Image 1
Jarda Kadlec
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

6 . Úroveň A

38 bodů
36. místo (6. místo v ženách)
V.H. V.V. T.S. M.K. A.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Hrdlička
3:0
0:3 3:1 3:0 20 14 74
2 .
Image 1
Vladi Vanikova
0:3
3:1 3:1 3:0 19 11 70
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
3:0 1:3 3:2 S:3 13 0 53
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3 1:3 2:3 3:2 9 -11 38
5 .
Image 1
Anežka Fialková
0:3 0:3 3:S 2:3 8 -14 34

6 . Úroveň A

52 bodů
28. místo (4. místo v ženách)
T.S. P.L. M.K. V.V. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tejaswi Sharma
3:0
3:1
3:2 3:2 23 14 77
2 .
Image 1
Pavel Luňáček
0:3 3:0 S:S 3:0 12 11 63
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3
0:3 3:2 3:1 12 0 52
4 .
Image 1
Vladi Vanikova
2:3 S:S 2:3 3:1 8 -11 37
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
2:3 0:3 1:3 1:3 4 -14 30

7 . Úroveň A

50 bodů
31. místo (8. místo v ženách)
T.S. M.K. V.H. A.D. J.K. D.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tejaswi Sharma
S:S
3:0
3:S
3:0 3:0 21 14 55
2 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:S
3:1
3:S
3:0
3:S
19 11 50
3 .
Image 1
Václav Hrdlička
0:3
1:3
3:0 3:0
3:S
18 0 38
4 .
Image 1
Antonín Dvořák
S:3
S:3
0:3
3:0
3:S
11 0 31
5 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3
0:3
3:S
5 -11 14
6 .
Image 1
Darja Foltýnová
0:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

6 bodů
20. místo (4. místo v ženách)
J.H. J.Š. J.N. Ž.S. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hofman
3:2
3:0
3:0
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Jiří Špička
2:3
S:S 3:0
3:S
13 11 44
3 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3
S:S 3:1
3:S
10 0 30
4 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3
0:3 1:3
3:S
7 -11 16
5 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

3 . Úroveň A

7 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
J.P. M.v. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Pikrt
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S
28 14 62
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:0 3:0
3:S
3:S
22 11 53
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3 0:3 3:0
3:S
3:S
16 0 36
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 31
5 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 7
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
S:3
S:3
S:3
0:3
S:S -2 -14 4

3 . Úroveň A

21 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
J.N. K.Š. I.G. M.K. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Novotný
3:1 3:0 S:S 3:0 18 14 52
2 .
Image 1
Kateřina Štoková
1:3
3:2
1:3 3:0 14 11 45
3 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
2:3
3:2
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
S:S 3:1
2:3
3:1 12 -11 21
5 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3 2 -14 8

3 . Úroveň A

33 bodů
14. místo (1. místo v ženách)
M.K. M.v. M.K. I.G. J.N. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Kopčil
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 30 14 64
2 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3 3:2 3:0 3:1 3:0 21 11 52
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
0:3 2:3 3:1 1:3
3:1
13 0 33
4 .
Image 1
Ivana Gabrišková
0:3
0:3 1:3
S:S
3:1
4 0 24
5 .
Image 1
Jakub Novotný
0:3 1:3 3:1
S:S
S:S
2 -11 11
6 .
Image 1
Žaneta Sedláková
0:3 0:3
1:3
1:3
S:S
0 -14 6

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

61 bodů
21. místo (5. místo v ženách)
V.F. P.L. K.Š. M.K. M.v. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Václav Fiala
3:0
3:0
S:3
3:0
21 14 95
2 .
Image 1
Pavel Liška
0:3
3:0
S:3
3:0 14 11 85
3 .
Image 1
Kateřina Štoková
0:3
0:3 3:0 3:1 13 0 73
4 .
Image 1
Monika Kratochvílová
3:S
3:S
0:3 0:3 12 -11 61
5 .
Image 1
Miroslav vlček
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -14 54

5 . Úroveň A

54 bodů
17. místo (4. místo v ženách)
K.Š. M.K. T.S. M.M. A.C. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kateřina Štoková
3:1
3:2
3:0
3:0 3:0 27 14 61
2 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3
3:2
3:0 3:0 3:0 23 11 54
3 .
Image 1
Tereza Smolanová
2:3
2:3
3:0
3:0 3:0 22 0 42
4 .
Image 1
Miloš Mazanec
0:3
0:3
0:3
3:2
3:0 10 0 30
5 .
Image 1
Anna Czuczorova
0:3 0:3 0:3
2:3
3:0
8 -11 17
6 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 6

6 . Úroveň A

30 bodů
27. místo (7. místo v ženách)
I.G. V.P. M.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivana Gabrišková
3:1 3:1 3:0 25 14 59
2 .
Image 1
Václav Plic
1:3
3:0
3:0 19 11 50
3 .
Image 1
Monika Kratochvílová
1:3
0:3
3:0 10 0 30
4 .
Image 1
Jarda Kadlec
0:3 0:3 0:3 0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.02.2020 16:19 7. Jan Uridil S:S Komentáře
17.02.2020 16:17 7. Anežka Fialková 3:S Komentáře
11.02.2020 08:00 7. Kateřina Legátová TJ Lokomotiva Plzeň 0:3 Komentáře
10.02.2020 01:01 7. Monika Martanová 3:S
22.01.2020 22:40 7. Anežka Fialková S:S Komentáře
21.01.2020 15:11 7. Darja Foltýnová 3:S Komentáře
12.01.2020 12:00 7. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
11.01.2020 11:00 7. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0 Komentáře
28.12.2019 11:00 6. Václav Hrdlička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
22.12.2019 12:00 6. Vladi Vanikova TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
15.12.2019 12:00 6. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
13.12.2019 14:00 6. Anežka Fialková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2
26.11.2019 19:00 6. Vladi Vanikova 3:2
16.11.2019 12:00 6. Tejaswi Sharma TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3 Komentáře
15.11.2019 14:00 6. Pavel Luňáček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
12.11.2019 17:00 6. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
28.10.2019 14:59 7. Tejaswi Sharma S:S Komentáře
27.10.2019 12:00 7. Václav Hrdlička TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
27.10.2019 10:39 7. Antonín Dvořák 3:S Komentáře
24.10.2019 10:55 7. Darja Foltýnová 3:S Komentáře
19.10.2019 17:00 7. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
02.09.2019 00:10 3. Žaneta Sedláková S:S
26.08.2019 10:33 3. Kateřina Štoková S:3 Komentáře
23.08.2019 13:47 3. Miroslav vlček S:3 Komentáře
23.08.2019 12:36 3. Jiří Pikrt S:3 Komentáře
19.08.2019 10:26 3. Ivana Gabrišková S:3 Komentáře
01.08.2019 00:10 3. Jakub Novotný S:S
29.07.2019 17:00 3. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
18.07.2019 18:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3 Komentáře
17.07.2019 17:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
18.06.2019 15:00 3. Ivana Gabrišková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1
17.06.2019 19:00 3. Žaneta Sedláková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:1 Komentáře
16.06.2019 18:00 3. Jakub Novotný TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
08.06.2019 11:00 3. Miroslav vlček TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 2:3
07.06.2019 13:00 3. Martin Kopčil TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3
03.06.2019 00:10 4. Miroslav vlček 0:3
27.05.2019 06:44 4. Václav Fiala 3:S Komentáře
24.05.2019 14:13 4. Pavel Liška 3:S Komentáře
08.05.2019 18:00 4. Kateřina Štoková 25. ZŠ Plzeň (Chválenda) 0:3
23.04.2019 17:00 5. Miloš Mazanec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
13.04.2019 13:00 5. Anna Czuczorova TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
13.04.2019 12:30 5. Tereza Smolanová TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:2 Komentáře
08.04.2019 14:00 5. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
05.04.2019 14:00 5. Kateřina Štoková TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 1:3
29.03.2019 14:00 6. Jarda Kadlec TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 3:0
28.03.2019 08:00 6. Ivana Gabrišková TJ Lokomotiva Plzeň 1:3
26.03.2019 16:00 6. Václav Plic TJ Sokol Plzeň-Doubravka (U Havránka) 0:3 Komentáře
7. Jarda Kadlec 3:S Komentáře
4. Žaneta Sedláková S:3 Komentáře
4. Jiří Špička S:3 Komentáře
4. Jakub Novotný S:3 Komentáře
4. Jakub Hofman S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím