Otakar Riha

Otakar Riha (39 let)

ID: 32816

Brno

  • 52 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 10:00
    Často hraje od 10:00 v Sprint
  • 5 /315
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 35 / 17 / 0) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

2 . Úroveň A

360 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
T.H. J.K. O.R. A.B. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
3:1 6 14 380
2 .
Image 1
Jiří Kostelecký
1:3 1 11 372
3 .
Image 1
Otakar Riha
0 0 360
4 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
0 -11 349
5 .
Image 1
Jonáš Trantina
0 -14 346

1 . Úroveň A

400 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.J. J.K. D.Č. O.R. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:1 3:1 1:3
3:S
19 14 433
2 .
Image 1
Jan Kadula
1:3 3:2 3:2 3:0 18 11 429
3 .
Image 1
David Černý
1:3 2:3 3:1
3:S
15 0 415
4 .
Image 1
Otakar Riha
3:1 2:3 1:3 2:3 11 -11 400
5 .
Image 1
Jonáš Trantina
S:3
0:3
S:3
3:2 5 -14 391

Podzimní sezóna 2019

1 . Úroveň A

411 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
M.J. O.R. J.T. J.R. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 418
2 .
Image 1
Otakar Riha
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 411
3 .
Image 1
Jonáš Trantina
2:3 1:3 3:0 3:S 16 0 396
4 .
Image 1
Jan Raclavský
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 375
5 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 366

2 . Úroveň A

397 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
O.R. J.R. T.H. J.P. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otakar Riha
3:1 3:1 3:1 3:2 23 14 397
2 .
Image 1
Jan Raclavský
1:3 3:0
3:1
3:1 20 11 391
3 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
1:3 0:3 3:0 3:2 13 0 373
4 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3
1:3
0:3
3:0
9 -11 358
5 .
Image 1
Jiří Lev
2:3 1:3 2:3
0:3
5 -14 351

2 . Úroveň A

371 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
D.Č. J.K. O.R. J.K. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Černý
3:0 3:0 3:2 2:3 21 14 395
2 .
Image 1
Juraj Klačanský
0:3 3:1 3:0
3:1
19 11 390
3 .
Image 1
Otakar Riha
0:3 1:3 3:2
3:2
11 0 371
4 .
Image 1
Jiří Kostelecký
2:3 0:3 2:3
3:0
11 -11 360
5 .
Image 1
Pavel Havlát
3:2
1:3
2:3
0:3
8 -14 354

1 . Úroveň A

389 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.J. J.T. A.B. P.H. O.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:2 3:1 3:0
3:2
23 14 437
2 .
Image 1
Jonáš Trantina
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 433
3 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
1:3 1:3
3:2
3:0 14 0 414
4 .
Image 1
Pavel Havlát
0:3 0:3
2:3
3:1
8 -11 397
5 .
Image 1
Otakar Riha
2:3
0:3 0:3
1:3
3 -14 389

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

338 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.J. A.B. O.R. J.V. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:1
2:3 3:0
3:S
21 14 355
2 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
1:3
3:2 3:0
3:S
19 11 350
3 .
Image 1
Otakar Riha
3:2 2:3 3:2
3:S
18 0 338
4 .
Image 1
Jan Vodák
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 317
5 .
Image 1
Martin Kunc
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 306

1 . Úroveň A

314 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.J. A.B. O.R. J.R. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:0 2:3
3:0
3:1 22 14 336
2 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
0:3 3:1 3:0 3:2 18 11 329
3 .
Image 1
Otakar Riha
3:2 1:3
2:3
3:1
14 0 314
4 .
Image 1
Jan Raclavský
0:3
0:3
3:2
3:0 12 -11 301
5 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
1:3 2:3
1:3
0:3 4 -14 290

2 . Úroveň A

336 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
O.R. J.R. M.K. T.L. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otakar Riha
3:0 3:1 2:3 3:0 22 14 336
2 .
Image 1
Jan Raclavský
0:3
3:2
3:0 3:0 19 11 330
3 .
Image 1
Martin Kunc
1:3
2:3
3:0
3:2
15 0 315
4 .
Image 1
Tomáš Lednický
3:2 0:3 0:3 3:1 11 -11 300
5 .
Image 1
Pavel Havlát
0:3 0:3
2:3
1:3 3 -14 289

3 . Úroveň A

297 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
O.R. P.H. J.K. J.L. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otakar Riha
3:0
3:2 3:2 3:1 23 14 297
2 .
Image 1
Pavel Havlát
0:3
3:1
3:2
3:1
17 11 288
3 .
Image 1
Jiří Kostelecký
2:3
1:3
3:0
3:2
15 0 275
4 .
Image 1
Jiří Lev
2:3 2:3 0:3 3:0 11 -11 260
5 .
Image 1
Michal Jünger
1:3
1:3
2:3
0:3 4 -14 250

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

418 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
O.R. L.Č. D.V. D.H. T.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otakar Riha
3:1
3:2 3:0
3:1
24 14 418
2 .
Image 1
Lubomír Čapatý
1:3
3:2
3:0
3:0
20 3 403
3 .
Image 1
David Voborský
2:3
2:3
3:2
3:1
15 0 395
4 .
Image 1
David Hořínek
0:3 0:3
2:3
3:1
8 -11 377
5 .
Image 1
Tomáš Fendrich
1:3
0:3
1:3
1:3
3 -14 369

4 . Úroveň A

374 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
M.J. J.T. O.R. M.W. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
3:1 2:3 3:0
3:S
21 14 395
2 .
Image 1
Jonáš Trantina
1:3 3:1 3:0 3:0 21 3 384
3 .
Image 1
Otakar Riha
3:2 1:3 2:3
3:S
14 0 374
4 .
Image 1
Martin Wojkowský
0:3 0:3 3:2 3:1 11 -11 360
5 .
Image 1
Miroslav Němec
S:3
0:3
S:3
1:3 1 -14 347

5 . Úroveň A

395 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
O.R. M.N. M.K. M.M. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otakar Riha
3:1
3:0
1:3
3:0 21 14 395
2 .
Image 1
Miroslav Němec
1:3
1:3
3:1 3:2 13 11 384
3 .
Image 1
Martin Kejík
0:3
3:1
S:S
3:0
11 0 371
4 .
Image 1
Milan Malaník
3:1
1:3 S:S
3:2
10 -11 359
5 .
Image 1
Martin Holas
0:3 2:3
0:3
2:3
4 -14 350

6 . Úroveň A

381 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
O.R. M.W. Z.W. L.K. V.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otakar Riha
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 381
2 .
Image 1
Martin Wojkowský
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 372
3 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 355
4 .
Image 1
Leoš Křivánek
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 336
5 .
Image 1
Vojtěch Zigo
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 326

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.02.2020 09:30 1. Jonáš Trantina Sprint 2:3
15.02.2020 11:30 1. Jan Kadula Sprint 2:3
10.02.2020 11:00 1. David Černý Sprint 1:3
04.02.2020 17:00 1. Michal Janotka Sprint 3:1
02.02.2020 18:22 1. Aleš Bárta (Alfa Agency) 3:S Komentáře
30.01.2020 09:30 1. Jonáš Trantina Sprint 3:1
22.01.2020 16:00 1. Jan Raclavský Sprint 3:0
21.01.2020 10:00 1. Michal Janotka Sprint 1:3
30.12.2019 15:00 2. Tomáš Hrdlička Sprint 3:1
18.12.2019 10:00 2. Jan Raclavský Sprint 3:1
13.12.2019 11:00 2. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 3:1
12.12.2019 10:00 2. Jiří Lev Sprint 3:2
26.11.2019 13:00 2. Pavel Havlát Sprint 3:2 Komentáře
22.11.2019 19:00 2. Juraj Klačanský Sprint 1:3
19.11.2019 16:00 2. Jiří Kostelecký Sprint 3:2
08.11.2019 17:00 2. David Černý Sport Centrum IVANOVICE 0:3
25.10.2019 10:00 1. Pavel Havlát Sprint 1:3 Komentáře
24.10.2019 10:00 1. Aleš Bárta (Alfa Agency) Sprint 0:3
19.10.2019 10:00 1. Jonáš Trantina Sprint 0:3
09.10.2019 12:00 1. Michal Janotka Sprint 2:3 Komentáře
26.09.2019 13:24 1. Martin Kunc 3:S Komentáře
25.09.2019 10:00 1. Michal Janotka Sprint 3:2
23.09.2019 17:00 1. Jan Vodák Sprint 3:2
13.09.2019 10:00 1. Aleš Bárta (Alfa Agency) Sprint 2:3
27.08.2019 10:00 1. Michal Janotka Sprint 3:2
22.08.2019 11:00 1. Aleš Bárta (Alfa Agency) Sprint 1:3
19.08.2019 16:00 1. Jan Raclavský fit4all centrum 2:3 Komentáře
08.08.2019 18:00 1. Tomáš Hrdlička Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
30.07.2019 10:00 2. Pavel Havlát Sprint 3:0
22.07.2019 10:00 2. Martin Kunc Xarena Slatina Badminton Club 3:1
21.07.2019 10:00 2. Tomáš Lednický Sprint 2:3
11.07.2019 16:00 2. Jan Raclavský Sprint 3:0
27.06.2019 10:00 3. Jiří Kostelecký Sprint 3:2
24.06.2019 09:00 3. Jiří Lev Sprint 3:2
17.06.2019 09:00 3. Pavel Havlát Sprint 3:0 Komentáře
11.06.2019 20:00 3. Michal Jünger Sprint 3:1
28.05.2019 10:00 4. David Hořínek Sprint 3:0
26.05.2019 18:00 4. David Voborský Sprint 3:2
22.05.2019 20:00 4. Tomáš Fendrich Sport Centrum IVANOVICE 3:1 Komentáře
16.05.2019 11:00 4. Lubomír Čapatý Sprint 3:1 Komentáře
29.04.2019 09:30 4. Jonáš Trantina Sprint 1:3
25.04.2019 22:24 4. Miroslav Němec 3:S Komentáře
23.04.2019 20:00 4. Michal Jünger Sprint 3:2
16.04.2019 15:00 4. Martin Wojkowský Xarena Slatina Badminton Club 2:3
26.03.2019 10:00 5. Martin Kejík Sprint 3:0 Komentáře
19.03.2019 20:00 5. Martin Holas Sprint 3:0
19.03.2019 09:00 5. Miroslav Němec Sport Centrum Kuklenská 3:1
06.03.2019 18:00 5. Milan Malaník Sprint 1:3 Komentáře
27.02.2019 09:00 6. Vojtěch Zigo Sport Centrum IVANOVICE 3:0
24.02.2019 10:00 6. Zdeněk Weinlich Sport Centrum IVANOVICE 3:1
12.02.2019 13:00 6. Martin Wojkowský Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.02.2019 10:00 6. Leoš Křivánek Sport Centrum IVANOVICE 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím