Načítám…
Michal Fargač

Michal Fargač (30 let)

ID: 33059

Brno

Fandí:Roger Federer

Hraje ligy: Brno - Badminton (6/184)

  • 71 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 7 /283
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 71
    Zápasů v lize ( 44 / 20 / 7) 1 turnaj
  • 69%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

1 . Úroveň A

339 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
M.J. T.F. J.L. M.F. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:1
3:2 3:1 3:1 23 14 377
2 .
Image 1
Tomáš Fendrich
1:3
3:2
3:2
3:2
16 11 367
3 .
Image 1
Jiří Lev
2:3
2:3
3:0 11 0 351
4 .
Image 1
Michal Fargač
1:3
2:3
3:0
10 -11 339
5 .
Image 1
Roman Havlík
1:3
2:3
0:3
0:3
3 -14 329

1 . Úroveň A

373 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.J. T.F. M.F. P.H. J.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:2
3:1
3:0
3:1 24 14 398
2 .
Image 1
Tomáš Fendrich
2:3
3:0
3:1
3:2
20 11 391
3 .
Image 1
Michal Fargač
1:3
0:3
3:2
3:0 13 0 373
4 .
Image 1
Pavel Havlát
0:3
1:3
2:3
3:2 8 -11 357
5 .
Image 1
Jonáš Trantina
1:3
2:3
0:3 2:3 5 -14 351

1 . Úroveň A

335 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
M.J. J.T. M.F. J.L. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:0
3:1
3:1
3:S
25 14 359
2 .
Image 1
Jonáš Trantina
0:3 3:2 3:0
3:S
18 11 349
3 .
Image 1
Michal Fargač
1:3
2:3 3:1 3:1 15 0 335
4 .
Image 1
Jiří Lev
1:3 0:3 1:3 3:2 7 -11 316
5 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
S:3
S:3
1:3 2:3 3 -14 309

2 . Úroveň A

367 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
J.T. M.F. P.H. R.H. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jonáš Trantina
1:3
3:1
3:0
3:S
20 14 374
2 .
Image 1
Michal Fargač
3:1 2:3 3:1 2:3 16 11 367
3 .
Image 1
Pavel Havlát
1:3
3:2 1:3 3:0 14 0 354
4 .
Image 1
Roman Havlík
0:3 1:3 3:1 3:1 13 -11 342
5 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
S:3
3:2 0:3 1:3 6 -14 332

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

314 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
A.B. J.K. M.F. M.J. D.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
3:0 1:3 3:2 3:2 18 14 332
2 .
Image 1
Jan Kadula
0:3 3:1 3:2 3:0 18 11 329
3 .
Image 1
Michal Fargač
3:1 1:3 3:2 2:3 14 0 314
4 .
Image 1
Michal Jünger
2:3 2:3 2:3 3:1 12 -11 301
5 .
Image 1
David Černý
2:3 0:3 3:2 1:3 8 -14 294

4 . Úroveň B

282 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
M.F. B.H. M.K. T.G. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 282
2 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3
3:2
3:0
3:2
17 3 260
3 .
Image 1
Martin Krippel
0:3
2:3
3:0
2:3
11 0 251
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 236
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
2:3
3:2
0:3 7 -14 233

3 . Úroveň A

292 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
L.T. T.H. J.K. R.H. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Turčina
1:3
2:3 3:1 3:1 15 14 329
2 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
3:1
2:3
3:2
1:3 14 11 325
3 .
Image 1
Jan Kadula
3:2 3:2 3:2
S:S
13 0 313
4 .
Image 1
Roman Havlík
1:3
2:3
2:3 3:1 11 -11 300
5 .
Image 1
Michal Fargač
1:3 3:1
S:S
1:3 6 -14 292

4 . Úroveň A

317 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
M.F. R.U. J.P. J.C. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:2
3:0 3:2
3:S
23 14 317
2 .
Image 1
Radomír Uhlíř
2:3
3:0
3:0
3:0
23 3 306
3 .
Image 1
Jiří Petřek
0:3
0:3
3:S
2:3
8 0 288
4 .
Image 1
Jan Caha
2:3
0:3
S:3
3:S
8 -11 277
5 .
Image 1
Jan Lojka
S:3
0:3
3:2
S:3
5 -14 271

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

335 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
M.J. T.F. J.R. M.F. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
3:2
3:0
3:S
3:S
24 14 378
2 .
Image 1
Tomáš Fendrich
2:3
3:2
3:S
3:2
18 11 369
3 .
Image 1
Jan Raclavský
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 354
4 .
Image 1
Michal Fargač
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 335
5 .
Image 1
David Voborský
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 328

4 . Úroveň A

378 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
M.F. D.V. R.U. J.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:2
3:1
3:1 3:0 24 14 378
2 .
Image 1
David Voborský
2:3
3:0
3:2
3:1
20 3 363
3 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
0:3
3:2
3:0
13 0 353
4 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 2:3
2:3
3:1 11 -11 340
5 .
Image 1
Petr Šťastný
0:3
1:3
0:3
1:3 2 -14 328

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

337 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
J.P. P.H. J.L. T.Š. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Petřek
3:1
3:1
1:3
3:1
19 14 373
2 .
Image 1
Pavel Havlát
1:3
1:3
3:0
3:2
14 11 365
3 .
Image 1
Jiří Lev
1:3
3:1
3:2
1:3 13 0 353
4 .
Image 1
Tibor Švenda
3:1
0:3
2:3
3:2
13 -11 342
5 .
Image 1
Michal Fargač
1:3
2:3
3:1
2:3
11 -14 337

4 . Úroveň B

357 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
M.F. J.K. L.J. J.L. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
2:3
3:0 3:0 23 14 357
2 .
Image 1
Jiří Konečný
0:3
3:0
3:0
3:0
21 3 344
3 .
Image 1
Lucie Jakrlová
3:2
0:3
1:3
3:1
12 0 332
4 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
0:3
3:1
3:2
11 -11 320
5 .
Image 1
Petr Faruzel
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 309

5 . Úroveň A

336 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
M.F. L.Č. J.O. P.B. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
2:3
3:0 3:0
3:1
22 14 336
2 .
Image 1
Lubomír Čapatý
3:2
3:1
3:2
S:3
16 11 327
3 .
Image 1
Jan Orel
0:3
1:3
3:2
3:0
13 0 313
4 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3
2:3
2:3
3:1
10 -11 299
5 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
3:S
0:3
1:3
8 -14 294

6 . Úroveň B

339 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
M.F. J.P. R.H. M.M. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 339
2 .
Image 1
Jiří Petřek
2:3
3:1
1:3
3:0 16 11 327
3 .
Image 1
Roman Havlík
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 315
4 .
Image 1
Milan Malaník
S:3
3:1
0:3
3:0
13 -11 302
5 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3 0:3
0:3
0:3
0 -14 286

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

355 bodů
40. místo (38. místo v mužích)
P.K. L.J. J.M. M.N. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kupčík
2:3
1:3 3:1 3:0 16 14 390
2 .
Image 1
Lucie Jakrlová
3:2
2:3
3:2
1:3 13 11 384
3 .
Image 1
Jan Matoušek
3:1 3:2
2:3
S:S 11 0 371
4 .
Image 1
Miroslav Němec
1:3
2:3
3:2
2:3 10 -11 359
5 .
Image 1
Michal Fargač
0:3 3:1 S:S 3:2 9 -14 355

5 . Úroveň A

358 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
T.F. L.B. M.F. M.S. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Fendrich
2:3
3:1
3:S
3:S
20 14 374
2 .
Image 1
Lukáš Blaha
3:2
2:3 3:1
3:S
19 11 370
3 .
Image 1
Michal Fargač
1:3
3:2
3:S
3:S
18 0 358
4 .
Image 1
Mirek Sojka
S:3
1:3
S:3
3:S
7 -11 336
5 .
Image 1
Martin Jízdný
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 326

5 . Úroveň B

374 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
M.W. P.K. M.F. T.Š. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Wojkowský
3:1
3:S
3:0
3:0 26 14 400
2 .
Image 1
Petr Kupčík
1:3 3:1
3:2
3:2
17 11 388
3 .
Image 1
Michal Fargač
S:3
1:3
3:0
3:1 14 0 374
4 .
Image 1
Tibor Švenda
0:3
2:3
0:3
3:1
8 -11 357
5 .
Image 1
Roman Studený
0:3
2:3
1:3
1:3
4 -14 350

6 . Úroveň B

369 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
M.H. M.F. L.B. Z.B. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holas
0:3 3:0 3:1 3:1 19 14 373
2 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
S:3
3:1 3:2 18 11 369
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3
3:S
2:3
3:0 15 0 355
4 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
1:3 1:3
3:2
3:0
14 -11 343
5 .
Image 1
Jan Lojka
1:3 2:3 0:3
0:3
3 -14 329

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.05.2022 18:00 1. Roman Havlík Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
14.05.2022 10:00 1. Michal Janotka Sport Centrum Kuklenská 1:3
10.05.2022 19:00 1. Tomáš Fendrich Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
30.04.2022 16:00 1. Jonáš Trantina Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.04.2022 19:00 1. Michal Janotka Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.04.2022 16:30 1. Pavel Havlát Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
20.04.2022 18:00 1. Tomáš Fendrich Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
28.03.2022 14:00 1. Michal Janotka Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
25.03.2022 11:00 1. Aleš Bárta (Alfa Agency) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
23.03.2022 18:00 1. Jiří Lev Sport Centrum IVANOVICE 3:1
02.03.2022 18:00 1. Jonáš Trantina Xarena Slatina Badminton Club 2:3
25.02.2022 16:00 2. Roman Havlík Sprint 3:1
23.02.2022 19:00 2. Tomáš Hrdlička Sprint 2:3
16.02.2022 18:00 2. Jonáš Trantina Xarena Slatina Badminton Club 3:1
09.02.2022 18:05 2. Pavel Havlát Xarena Slatina Badminton Club 2:3
26.01.2022 18:00 2. Aleš Bárta (Alfa Agency) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
25.01.2022 19:00 2. Michal Jünger Xarena Slatina Badminton Club 3:2
12.01.2022 18:00 2. Jan Kadula Xarena Slatina Badminton Club 1:3
08.01.2022 15:00 2. David Černý Sprint 2:3
22.12.2021 18:00 4. Martin Krippel Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
13.12.2021 17:00 4. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.12.2021 18:00 4. Tereza Gállová Sport Centrum IVANOVICE 3:0
08.12.2021 18:00 4. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.11.2021 08:24 3. Jan Kadula S:S Komentáře
28.11.2021 15:00 3. Lukáš Turčina Xarena Slatina Badminton Club 1:3
27.11.2021 11:00 3. Tomáš Hrdlička Xarena Slatina Badminton Club 3:1
06.11.2021 15:00 3. Roman Havlík Xarena Slatina Badminton Club 1:3
30.10.2021 12:01 4. Jan Lojka 3:S Komentáře
27.10.2021 18:00 4. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
25.10.2021 17:00 4. Radomír Uhlíř 3:2 Komentáře
13.10.2021 18:00 4. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:2
17.05.2020 18:44 3. Jan Raclavský S:3 Komentáře
17.05.2020 18:44 3. Tomáš Fendrich S:3 Komentáře
17.05.2020 18:43 3. Michal Jünger S:3 Komentáře
14.05.2020 09:57 3. David Voborský 3:S Komentáře
28.02.2020 21:00 4. Radomír Uhlíř Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
26.02.2020 18:00 4. Petr Šťastný Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.02.2020 18:00 4. David Voborský Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
12.02.2020 18:00 4. Jan Krupica Xarena Slatina Badminton Club 3:1
24.01.2020 18:00 3. Jiří Lev Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.01.2020 00:00 3. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
14.01.2020 17:00 3. Pavel Havlát Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
12.01.2020 18:00 3. Tibor Švenda Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
20.12.2019 15:00 4. Jiří Konečný Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.12.2019 18:00 4. Petr Faruzel Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.12.2019 18:00 4. Jan Lojka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.12.2019 17:00 4. Lucie Jakrlová Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
29.11.2019 18:00 5. Lubomír Čapatý Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
27.11.2019 18:00 5. Petr Brzobohaty Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.11.2019 20:00 5. Radomír Uhlíř Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
13.11.2019 18:00 5. Jan Orel Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.10.2019 18:00 6. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
23.10.2019 10:39 6. Milan Malaník 3:S Komentáře
20.10.2019 17:00 6. Radek Veveričík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.10.2019 18:00 6. Roman Havlík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.06.2019 00:10 5. Jan Matoušek S:S
27.05.2019 19:00 5. Lucie Jakrlová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.05.2019 18:00 5. Petr Kupčík Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.05.2019 18:00 5. Miroslav Němec Xarena Slatina Badminton Club 3:2
27.04.2019 11:00 5. Lukáš Blaha Badminton Líšeň 3:2
24.04.2019 16:06 5. Martin Jízdný 3:S Komentáře
24.04.2019 16:02 5. Mirek Sojka 3:S Komentáře
15.04.2019 18:00 5. Tomáš Fendrich fit4all centrum 1:3 Komentáře
31.03.2019 20:00 5. Tibor Švenda Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
30.03.2019 17:16 5. Martin Wojkowský S:3 Komentáře
19.03.2019 18:00 5. Petr Kupčík Badminton Líšeň 1:3
10.03.2019 20:00 5. Roman Studený Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.03.2019 20:00 6. Zdeněk Bartlík Xarena Slatina Badminton Club 3:1
28.02.2019 15:48 6. Lukáš Blaha S:3 Komentáře
24.02.2019 20:00 6. Jan Lojka Xarena Slatina Badminton Club 3:2
15.02.2019 18:00 6. Martin Holas Sprint 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím