Načítám…
Michal Fargač

Michal Fargač (29 let)

ID: 33059

Brno

Fandí:Roger Federer

Hraje ligy: Brno - Badminton (21/168)

  • 41 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 21 /168
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 27 / 8 / 6) 0 turnajů
  • 77%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň A

288 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
R.U. M.F. J.L. J.C. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radomír Uhlíř
3:0
3:0
3:0 21 14 315
2 .
Image 1
Michal Fargač
3:2 5 3 288
3 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
3:2
5 0 285
4 .
Image 1
Jan Caha
0:3
2:3 2 -11 271
5 .
Image 1
Jiří Petřek
0:3
2:3
2 -14 268

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

335 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
M.J. T.F. J.R. M.F. D.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Jünger
3:2
3:0
3:S
3:S
24 14 378
2 .
Image 1
Tomáš Fendrich
2:3
3:2
3:S
3:2
18 11 369
3 .
Image 1
Jan Raclavský
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 354
4 .
Image 1
Michal Fargač
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 335
5 .
Image 1
David Voborský
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 328

4 . Úroveň A

378 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
M.F. D.V. R.U. J.K. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:2
3:1
3:1 3:0 24 14 378
2 .
Image 1
David Voborský
2:3
3:0
3:2
3:1
20 3 363
3 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
0:3
3:2
3:0
13 0 353
4 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 2:3
2:3
3:1 11 -11 340
5 .
Image 1
Petr Šťastný
0:3
1:3
0:3
1:3 2 -14 328

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

337 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
J.P. P.H. J.L. T.Š. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Petřek
3:1
3:1
1:3
3:1
19 14 373
2 .
Image 1
Pavel Havlát
1:3
1:3
3:0
3:2
14 11 365
3 .
Image 1
Jiří Lev
1:3
3:1
3:2
1:3 13 0 353
4 .
Image 1
Tibor Švenda
3:1
0:3
2:3
3:2
13 -11 342
5 .
Image 1
Michal Fargač
1:3
2:3
3:1
2:3
11 -14 337

4 . Úroveň B

357 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
M.F. J.K. L.J. J.L. P.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
2:3
3:0 3:0 23 14 357
2 .
Image 1
Jiří Konečný
0:3
3:0
3:0
3:0
21 3 344
3 .
Image 1
Lucie Jakrlová
3:2
0:3
1:3
3:1
12 0 332
4 .
Image 1
Jan Lojka
0:3
0:3
3:1
3:2
11 -11 320
5 .
Image 1
Petr Faruzel
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 309

5 . Úroveň A

336 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
M.F. L.Č. J.O. P.B. R.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
2:3
3:0 3:0
3:1
22 14 336
2 .
Image 1
Lubomír Čapatý
3:2
3:1
3:2
S:3
16 11 327
3 .
Image 1
Jan Orel
0:3
1:3
3:2
3:0
13 0 313
4 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3
2:3
2:3
3:1
10 -11 299
5 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
3:S
0:3
1:3
8 -14 294

6 . Úroveň B

339 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
M.F. J.P. R.H. M.M. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 339
2 .
Image 1
Jiří Petřek
2:3
3:1
1:3
3:0 16 11 327
3 .
Image 1
Roman Havlík
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 315
4 .
Image 1
Milan Malaník
S:3
3:1
0:3
3:0
13 -11 302
5 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3 0:3
0:3
0:3
0 -14 286

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň A

355 bodů
40. místo (38. místo v mužích)
P.K. L.J. J.M. M.N. M.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kupčík
2:3
1:3 3:1 3:0 16 14 390
2 .
Image 1
Lucie Jakrlová
3:2
2:3
3:2
1:3 13 11 384
3 .
Image 1
Jan Matoušek
3:1 3:2
2:3
S:S 11 0 371
4 .
Image 1
Miroslav Němec
1:3
2:3
3:2
2:3 10 -11 359
5 .
Image 1
Michal Fargač
0:3 3:1 S:S 3:2 9 -14 355

5 . Úroveň A

358 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
T.F. L.B. M.F. M.S. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Fendrich
2:3
3:1
3:S
3:S
20 14 374
2 .
Image 1
Lukáš Blaha
3:2
2:3 3:1
3:S
19 11 370
3 .
Image 1
Michal Fargač
1:3
3:2
3:S
3:S
18 0 358
4 .
Image 1
Mirek Sojka
S:3
1:3
S:3
3:S
7 -11 336
5 .
Image 1
Martin Jízdný
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 326

5 . Úroveň B

374 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
M.W. P.K. M.F. T.Š. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Wojkowský
3:1
3:S
3:0
3:0 26 14 400
2 .
Image 1
Petr Kupčík
1:3 3:1
3:2
3:2
17 11 388
3 .
Image 1
Michal Fargač
S:3
1:3
3:0
3:1 14 0 374
4 .
Image 1
Tibor Švenda
0:3
2:3
0:3
3:1
8 -11 357
5 .
Image 1
Roman Studený
0:3
2:3
1:3
1:3
4 -14 350

6 . Úroveň B

369 bodů
34. místo (33. místo v mužích)
M.H. M.F. L.B. Z.B. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holas
0:3 3:0 3:1 3:1 19 14 373
2 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
S:3
3:1 3:2 18 11 369
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3
3:S
2:3
3:0 15 0 355
4 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
1:3 1:3
3:2
3:0
14 -11 343
5 .
Image 1
Jan Lojka
1:3 2:3 0:3
0:3
3 -14 329

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.10.2021 18:00 4. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:2
17.05.2020 18:44 3. Jan Raclavský S:3 Komentáře
17.05.2020 18:44 3. Tomáš Fendrich S:3 Komentáře
17.05.2020 18:43 3. Michal Jünger S:3 Komentáře
14.05.2020 09:57 3. David Voborský 3:S Komentáře
28.02.2020 21:00 4. Radomír Uhlíř Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
26.02.2020 18:00 4. Petr Šťastný Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.02.2020 18:00 4. David Voborský Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
12.02.2020 18:00 4. Jan Krupica Xarena Slatina Badminton Club 3:1
24.01.2020 18:00 3. Jiří Lev Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.01.2020 00:00 3. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
14.01.2020 17:00 3. Pavel Havlát Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
12.01.2020 18:00 3. Tibor Švenda Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
20.12.2019 15:00 4. Jiří Konečný Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.12.2019 18:00 4. Petr Faruzel Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.12.2019 18:00 4. Jan Lojka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.12.2019 17:00 4. Lucie Jakrlová Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
29.11.2019 18:00 5. Lubomír Čapatý Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
27.11.2019 18:00 5. Petr Brzobohaty Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.11.2019 20:00 5. Radomír Uhlíř Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
13.11.2019 18:00 5. Jan Orel Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.10.2019 18:00 6. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
23.10.2019 10:39 6. Milan Malaník 3:S Komentáře
20.10.2019 17:00 6. Radek Veveričík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.10.2019 18:00 6. Roman Havlík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.06.2019 00:10 5. Jan Matoušek S:S
27.05.2019 19:00 5. Lucie Jakrlová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.05.2019 18:00 5. Petr Kupčík Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.05.2019 18:00 5. Miroslav Němec Xarena Slatina Badminton Club 3:2
27.04.2019 11:00 5. Lukáš Blaha Badminton Líšeň 3:2
24.04.2019 16:06 5. Martin Jízdný 3:S Komentáře
24.04.2019 16:02 5. Mirek Sojka 3:S Komentáře
15.04.2019 18:00 5. Tomáš Fendrich fit4all centrum 1:3 Komentáře
31.03.2019 20:00 5. Tibor Švenda Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
30.03.2019 17:16 5. Martin Wojkowský S:3 Komentáře
19.03.2019 18:00 5. Petr Kupčík Badminton Líšeň 1:3
10.03.2019 20:00 5. Roman Studený Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.03.2019 20:00 6. Zdeněk Bartlík Xarena Slatina Badminton Club 3:1
28.02.2019 15:48 6. Lukáš Blaha S:3 Komentáře
24.02.2019 20:00 6. Jan Lojka Xarena Slatina Badminton Club 3:2
15.02.2019 18:00 6. Martin Holas Sprint 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím