Petr Vanek

Petr Vanek (29 let)

ID: 38291

Praha

  • 31 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 98 /482
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 30
    Zápasů v lize ( 17 / 11 / 2) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň B

297 bodů
63. místo (59. místo v mužích)
P.Č. š.v. A.F. P.V. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Černý
3:0 3:1 3:s 19 14 333
2 .
Image 1
šimon vojta
0:3 2:3 3:1 3:s 14 5 319
3 .
Image 1
Antonin Fulka
3:2 3:s 11 0 311
4 .
Image 1
Petr Vanek
1:3 1:3 3:s 8 -11 297
5 .
Image 1
Jakub Mareš
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 286

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň C

390 bodů
70. místo (67. místo v mužích)
R.R. P.V. R.G. V.S. M.". Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Robert Rosenberg
1:3 3:0 3:1
3:S
20 14 394
2 .
Image 1
Petr Vanek
3:1 1:3 3:1
3:S
19 11 390
3 .
Image 1
Roman Gazárek
0:3 3:1 3:1
3:S
18 0 378
4 .
Image 1
Vojtěch Starý
1:3 1:3 1:3
3:S
9 -11 358
5 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 346

11 . Úroveň C

394 bodů
91. místo (87. místo v mužích)
P.V. D.S. M.K. M.S. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vanek
3:S
2:3
3:1
3:S 20 14 394
2 .
Image 1
Daniel Slavik
S:3
3:2 3:2 3:S 16 11 387
3 .
Image 1
Mery Kejklíček
3:2 2:3 3:0 1:3 15 0 375
4 .
Image 1
Martin Staněk
1:3
2:3 0:3 3:S 9 -11 358
5 .
Image 1
Tomas Ludvik
S:3 S:3 3:1 S:3 6 -14 352

12 . Úroveň A

393 bodů
113. místo (108. místo v mužích)
P.V. J.Č. P.H. F.S. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vanek
3:0
S:3
3:S
3:S
19 14 393
2 .
Image 1
Jiří Čeněk
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 390
3 .
Image 1
Petr Hlobil
3:S
0:3
3:S
3:S
18 0 378
4 .
Image 1
Filip Soukup
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 355
5 .
Image 1
Pavel Černý
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 346

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň C

310 bodů
146. místo (138. místo v mužích)
M.S. P.V. L.Š. K.D. D.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Staněk
3:1
3:S
3:2
3:0
24 14 318
2 .
Image 1
Petr Vanek
1:3 3:0 3:2
3:1
19 11 310
3 .
Image 1
Lukáš Šmíd
S:3
0:3 3:0 3:0 14 0 294
4 .
Image 1
Kamil Dunička
2:3
2:3 0:3 3:0 11 -11 280
5 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
1:3
0:3 0:3 1 -14 267

15 . Úroveň B

256 bodů
155. místo (146. místo v mužích)
P.V. J.K. J.S. H.Š. E.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vanek
2:3
3:0
3:1
3:0
22 14 256
2 .
Image 1
Jarmila Kuličková
3:2
3:2 3:2 3:2 20 11 251
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
0:3 2:3 3:1 2:3 10 0 230
4 .
Image 1
Hynek Šolar
1:3
2:3 1:3 3:1 10 -11 219
5 .
Image 1
Evžen Vacek
0:3
2:3 3:2 1:3 8 -14 214

14 . Úroveň B

250 bodů
176. místo (165. místo v mužích)
R.F. D.H. P.P. R.K. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Fidrant
2:3
3:0
3:2
3:1
20 14 294
2 .
Image 1
Daniela Honková
3:2
2:3
3:1 3:1 19 11 290
3 .
Image 1
Petr Pražma
0:3
3:2
3:1
3:0
18 0 278
4 .
Image 1
Radek Kokeš
2:3 1:3
1:3
3:2 9 -11 258
5 .
Image 1
Petr Vanek
1:3
1:3
0:3
2:3 4 -14 250

16 . Úroveň C

232 bodů
188. místo (174. místo v mužích)
H.J. J.S. P.V. J.V. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hynek Janů
1:3
2:3
3:1
3:0
16 14 250
2 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:1 3:2
3:S
S:S
15 11 246
3 .
Image 1
Petr Vanek
3:2
2:3
3:2
S:3
12 0 232
4 .
Image 1
Jan Valenta
1:3
S:3
2:3
3:2
8 -11 217
5 .
Image 1
Jakub Machat
0:3
S:S
3:S
2:3
6 -14 212

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.06.2020 18:00 7. Petr Černý Badminton Arena Skalka 1:3
25.06.2020 18:00 7. šimon vojta Badminton Arena Skalka 1:3
15.06.2020 19:00 9. Vojtěch Starý Badminton Arena Skalka 3:1
13.06.2020 23:10 9. Matěj "Multisport" Procházka 3:S Komentáře
11.06.2020 19:00 9. Robert Rosenberg Sportcentrum Step 3:1
02.06.2020 18:30 9. Roman Gazárek Badminton Arena Skalka 1:3
21.05.2020 00:10 11. Tomas Ludvik 3:S
19.05.2020 11:52 11. Daniel Slavik 3:S Komentáře
18.05.2020 18:00 11. Mery Kejklíček Hamr Braník 2:3
11.03.2020 17:30 11. Martin Staněk Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
25.02.2020 17:21 12. Petr Hlobil S:3 Komentáře
20.02.2020 19:00 12. Jiří Čeněk Badminton Arena Skalka 3:0
14.02.2020 08:02 12. Pavel Černý 3:S Komentáře
10.02.2020 01:01 12. Filip Soukup 3:S Komentáře
23.01.2020 20:00 14. Lukáš Šmíd 3:0
19.01.2020 12:00 14. Daniel Ficek Hamr Braník 3:1 Komentáře
14.01.2020 18:00 14. Kamil Dunička 3:2
08.01.2020 18:00 14. Martin Staněk 1:3
18.12.2019 20:00 15. Evžen Vacek Hamr Braník 3:0 Komentáře
15.12.2019 20:00 15. Hynek Šolar 3:1 Komentáře
14.12.2019 12:30 15. Jaroslav Sedláček Hamr Braník 3:0
11.12.2019 21:00 15. Jarmila Kuličková Hamr Braník 2:3 Komentáře
30.11.2019 12:00 14. Radek Fidrant Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.11.2019 20:30 14. Daniela Honková SportCentrum JEREMI 1:3
20.11.2019 18:00 14. Petr Pražma 0:3 Komentáře
05.11.2019 19:30 14. Radek Kokeš Hamr Braník 2:3
29.10.2019 08:00 16. Hynek Janů 3:2 Komentáře
24.10.2019 17:00 16. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 2:3
23.10.2019 14:49 16. Jakub Machat S:3 Komentáře
16.10.2019 18:00 16. Jan Valenta 3:2 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím