Načítám…
Image 1

Pavel Kořenář (42 let)

ID: 33815

Praha

  • 60 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Hamr Záběhlice
  • 66 /200
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 60
    Zápasů v lize ( 35 / 23 / 2) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

7 . Úroveň B

226 bodů
65. místo (64. místo v mužích)
J.K. Š.P. R.R. Č.R. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jano Kupec
0 14 254
2 .
Image 1
Štěpán Postler
0 5 245
3 .
Image 1
Roman Ruzicka
0 0 240
4 .
Image 1
Čestmír Rybka
0 -11 229
5 .
Image 1
Pavel Kořenář
0 -14 226

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň B

234 bodů
40. místo (39. místo v mužích)
H.K. F.H. P.K. A.K. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hanzzz Kastl
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 259
2 .
Image 1
Filip Horký
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 252
3 .
Image 1
Pavel Kořenář
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 234
4 .
Image 1
Adam Kubný
1:3 1:3 0:3 3:1 8 -11 217
5 .
Image 1
Roman Ruzicka
0:3 0:3 1:3 1:3 2 -14 208

5 . Úroveň B

235 bodů
40. místo (38. místo v mužích)
D.H. J.P. R.Ž. P.K. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Hurych
3:2 3:1 3:0 3:2 23 14 277
2 .
Image 1
Jan Petrásek
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 273
3 .
Image 1
Richard Žižka
1:3 1:3 3:0 3:1 15 0 255
4 .
Image 1
Pavel Kořenář
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 235
5 .
Image 1
Radek Sedláček
2:3 0:3 1:3 1:3 4 -14 230

6 . Úroveň A

271 bodů
32. místo (31. místo v mužích)
M.Z. P.K. M.F. J.H. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Zgabaj
3:2
3:S
3:S
3:2 22 14 276
2 .
Image 1
Pavel Kořenář
2:3
3:S
3:S
3:1 20 11 271
3 .
Image 1
Miroslav Frayer
S:3
S:3
3:2 S:S 3 0 243
4 .
Image 1
Jan Hlavička
S:3
S:3
2:3 S:S 0 -11 229
5 .
Image 1
Petr Bena
2:3 1:3 S:S S:S -1 -14 225

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň C

316 bodů
39. místo (38. místo v mužích)
P.K. M.J. L.D. R.L. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:1 3:2 3:2 3:1 22 14 316
2 .
Image 1
Miroslav Jokl
1:3 3:2 3:1 3:1 18 5 303
3 .
Image 1
Lukáš Dittrich
2:3 2:3 3:0
3:S
17 0 297
4 .
Image 1
Radek Lukeš
2:3 1:3 0:3
3:S
9 -11 278
5 .
Image 1
Michal Bretschneider
1:3 1:3
S:3
S:3
2 -14 268

8 . Úroveň B

293 bodů
53. místo (52. místo v mužích)
P.K. V.P. A.K. H.M. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:2 3:1
2:3
3:S
19 14 293
2 .
Image 1
Vladislav Pejchal
2:3 3:2
3:1
3:2 18 11 289
3 .
Image 1
Adam Kubný
1:3 2:3 3:0
3:2
15 0 275
4 .
Image 1
Hanka Makovická
3:2
1:3
0:3
3:S
12 -11 261
5 .
Image 1
Petr Nešetřil
S:3
2:3
2:3
S:3
4 -14 250

7 . Úroveň C

320 bodů
65. místo (64. místo v mužích)
J.H. R.Z. I.A. P.K. A.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Hlavička
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 360
2 .
Image 1
Radek Zachariáš
1:3 3:2
3:2
3:2
16 5 341
3 .
Image 1
Ibragim Aschabov
0:3 2:3 3:1 3:2 13 0 333
4 .
Image 1
Pavel Kořenář
1:3
2:3
1:3 3:0 11 -11 320
5 .
Image 1
Anton Fábry
0:3
2:3
2:3 0:3 4 -14 310

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň B

318 bodů
64. místo (64. místo v mužích)
P.K. R.J. V.P. R.B. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:2 3:0 3:1
3:S
24 14 318
2 .
Image 1
Radko Janoušek
2:3 2:3 3:0 3:0 18 11 309
3 .
Image 1
Vladislav Pejchal
0:3 3:2 3:2
3:S
16 0 296
4 .
Image 1
Radek Brix
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 278
5 .
Image 1
Ondřej Soroka
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 266

7 . Úroveň A

289 bodů
73. místo (71. místo v mužích)
A.P. O.N. J.K. R.Š. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alen Premilovac
3:2 3:1 3:1 3:2 22 14 336
2 .
Image 1
Ondřej Němec
2:3 3:S 3:2 3:S 19 5 324
3 .
Image 1
Jan Kricka
1:3 S:3 3:0 3:0 15 0 315
4 .
Image 1
Richard Štefánek
1:3 2:3 0:3 3:1 9 -11 298
5 .
Image 1
Pavel Kořenář
2:3 S:3 0:3 1:3 3 -14 289

7 . Úroveň A

313 bodů
53. místo (52. místo v mužích)
P.S. J.S. P.K. T.K. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Sidor
3:1 3:0 3:1 3:2 24 14 338
2 .
Image 1
Jan Stanicek
1:3 3:2 3:1 3:0 19 5 324
3 .
Image 1
Pavel Kořenář
0:3 2:3 3:1 3:2 13 0 313
4 .
Image 1
Tomáš Kukaň
1:3 1:3 1:3 3:1 9 -11 298
5 .
Image 1
Lukáš Dittrich
2:3 0:3 2:3 1:3 5 -14 291

6 . Úroveň B

296 bodů
52. místo (51. místo v mužích)
J.V. P.D. T.U. P.K. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Vozka
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 339
2 .
Image 1
Petr Daneš
2:3 3:2 3:0 3:0 21 11 332
3 .
Image 1
Tomáš Uher
1:3 2:3 3:2 3:1 14 0 314
4 .
Image 1
Pavel Kořenář
0:3 0:3 2:3 3:2 7 -11 296
5 .
Image 1
Tomáš Kos
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 289

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň B

254 bodů
29. místo (29. místo v mužích)
P.K. J.H. S.K. R.J. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:0 0:3 3:0 3:1 20 14 254
2 .
Image 1
Jan Heřmánek
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 250
3 .
Image 1
Sabina Karafiátová
3:0 2:3 2:3 3:0 18 0 238
4 .
Image 1
Radko Janoušek
0:3 0:3 3:2 2:3 7 -11 216
5 .
Image 1
Jaroslav Matoušek
1:3 0:3 0:3 3:2 6 -14 212

6 . Úroveň A

245 bodů
35. místo (34. místo v mužích)
P.V. P.K. M.F. A.P. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Vansová
1:3
3:0
3:1 3:2 19 14 253
2 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:1 1:3 2:3 3:2 14 11 245
3 .
Image 1
Miloslav Felkl
0:3
3:1
3:1
1:3
13 0 233
4 .
Image 1
Alen Premilovac
1:3 3:2
1:3
3:2 12 -11 221
5 .
Image 1
Václav Pavlovec
2:3 2:3
3:1
2:3 12 -14 218

7 . Úroveň B

258 bodů
37. místo (37. místo v mužích)
P.K. R.H. A.H. A.F. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:2 3:0 3:1
3:S
24 14 258
2 .
Image 1
Rišo Hlásko
2:3 1:3 3:1
3:S
15 5 240
3 .
Image 1
Adam Hladík
0:3 3:1
2:3
3:S
14 0 234
4 .
Image 1
Anton Fábry
1:3 1:3
3:2
3:S
13 -11 222
5 .
Image 1
Jan Klesnil
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň C

279 bodů
77. místo (75. místo v mužích)
P.K. T.M. J.Š. M.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:S
3:0 3:1
3:S
25 14 279
2 .
Image 1
Tomáš Mokrejš
S:3
3:2 3:1
3:S
17 11 268
3 .
Image 1
Jan Šavel
0:3 2:3 3:2
3:S
13 0 253
4 .
Image 1
Michal Hlavačka
1:3 1:3 2:3 S:S 2 -11 231
5 .
Image 1
Michal Kniha
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 224

10 . Úroveň A

274 bodů
110. místo (107. místo v mužích)
D.M. P.A. O.G. P.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Martínek
S:S 3:0 3:1 3:0 18 14 312
2 .
Image 1
Petr Adamec
S:S 3:1 3:0 3:0 18 11 309
3 .
Image 1
Ota Gartner
0:3 1:3 1:3 3:1 8 0 288
4 .
Image 1
Pavel Kořenář
1:3 0:3 3:1 S:S 5 -11 274
5 .
Image 1
Martin Havelka
0:3 0:3 1:3 S:S -1 -14 265

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.08.2020 18:00 6. Filip Horký Squashcentrum Strahov 0:3
26.08.2020 20:00 6. Roman Ruzicka Squash Arena 3:1
19.08.2020 16:00 6. Adam Kubný Hamr Záběhlice 3:0
18.08.2020 09:00 6. Hanzzz Kastl Squashcentrum Strahov 1:3
05.08.2020 12:00 5. Daniel Hurych Squash Haštal 0:3
29.07.2020 17:00 5. Radek Sedláček Squash Haštal 3:1
27.07.2020 17:00 5. Richard Žižka Squash Ohradní 0:3
24.07.2020 17:00 5. Jan Petrásek Hamr Záběhlice 0:3
08.07.2020 08:55 6. Jan Hlavička 3:S Komentáře
08.07.2020 08:54 6. Miroslav Frayer 3:S Komentáře
07.07.2020 18:00 6. Petr Bena Squash Arena 3:1
25.06.2020 09:30 6. Martin Zgabaj Hamr Záběhlice 2:3
10.06.2020 20:30 7. Miroslav Jokl Squash Ohradní 3:1
03.06.2020 14:00 7. Michal Bretschneider Squash Ohradní 3:1
01.06.2020 18:00 7. Radek Lukeš Hamr Záběhlice 3:2
29.05.2020 17:00 7. Lukáš Dittrich Hamr Záběhlice 3:2
11.05.2020 00:13 8. Petr Nešetřil 3:S Komentáře
03.05.2020 10:00 8. Vladislav Pejchal Squash Ohradní 3:2
27.04.2020 20:30 8. Adam Kubný Squash Ohradní 3:1
12.03.2020 10:00 8. Hanka Makovická Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
27.02.2020 19:00 7. Ibragim Aschabov Hamr Záběhlice 1:3
25.02.2020 19:00 7. Radek Zachariáš Squash Arena 2:3 Komentáře
24.02.2020 20:00 7. Jan Hlavička Squash Arena 1:3
20.02.2020 19:00 7. Anton Fábry Squash Arena 3:0
26.01.2020 16:00 9. Radek Brix Hamr Záběhlice 3:1
20.01.2020 09:00 9. Ondřej Soroka 3:S Komentáře
15.01.2020 20:00 9. Vladislav Pejchal HIT Fitness Flora 3:0
09.01.2020 10:00 9. Radko Janoušek Hamr Záběhlice 3:2
02.01.2020 00:10 7. Ondřej Němec S:3
27.12.2019 16:00 7. Richard Štefánek Hamr Záběhlice 1:3
20.12.2019 20:00 7. Jan Kricka Squash Ohradní 0:3
08.12.2019 09:00 7. Alen Premilovac Hamr Záběhlice 2:3
25.11.2019 18:00 7. Lukáš Dittrich FitClub Kozák 3:2
19.11.2019 20:00 7. Tomáš Kukaň Squash Ohradní 3:1
12.11.2019 20:00 7. Jan Stanicek Sportcentrum Step 2:3
06.11.2019 10:00 7. Petr Sidor Sportcentrum Step 0:3
31.10.2019 17:00 6. Tomáš Kos HIT Fitness Flora 3:2
24.10.2019 17:00 6. Tomáš Uher Squash Arena 2:3
15.10.2019 19:00 6. Petr Daneš Squashcentrum Strahov 0:3
08.10.2019 17:00 6. Jiří Vozka Squashcentrum Strahov 0:3
29.08.2019 16:30 6. Jaroslav Matoušek Squash Ohradní 3:1
25.08.2019 19:00 6. Jan Heřmánek SB Centrum 3:0
23.08.2019 17:00 6. Sabina Karafiátová Hamr Záběhlice 0:3
10.08.2019 09:00 6. Radko Janoušek SB Centrum 3:0
30.07.2019 17:00 6. Václav Pavlovec FitClub Kozák 3:2
16.07.2019 19:00 6. Petra Vansová Hamr Záběhlice 3:1
10.07.2019 18:00 6. Miloslav Felkl Hamr Záběhlice 1:3
05.07.2019 09:30 6. Alen Premilovac Hamr Záběhlice 2:3
26.06.2019 17:00 7. Rišo Hlásko SQUASHPOINT 3:2
24.06.2019 10:18 7. Jan Klesnil 3:S Komentáře
22.06.2019 10:00 7. Adam Hladík Sport Centrum Evropská 3:0
06.06.2019 17:00 7. Anton Fábry FitClub Kozák 3:1
30.05.2019 17:49 10. Tomáš Mokrejš 3:S Komentáře
30.05.2019 15:51 10. Michal Kniha 3:S Komentáře
20.05.2019 20:00 10. Michal Hlavačka Hamr Záběhlice 3:1
07.05.2019 09:00 10. Jan Šavel Sport Centrum Evropská 3:0
02.05.2019 00:10 10. Martin Havelka S:S
02.05.2019 00:10 10. Ota Gartner 3:1
29.04.2019 18:00 10. David Martínek Squash Haštal 1:3
18.04.2019 10:00 10. Petr Adamec Hamr Záběhlice 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím