Načítám…

Jakub Adam (51 let)

ID: 48413

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - germany

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Squash (37/161)

  • 65 zápasů

    od roku 2022
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 26 /255
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 31 / 30 / 4) 0 turnajů
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň B

244 bodů
37. místo (37. místo v mužích)
R.P. O.N. J.P. J.A. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Rafael Pineyro
3:1 2 30 272 3:1
2 .
Image 1
Ondřej Němec
3:2 2 25 267 3:2
3 .
Image 1
Jan Petrásek
1:3 3:1 2 12 254 4:4
4 .
Image 1
Jakub Adam
2:3 0 4 244 2:3
5 .
Image 1
Michael Morrissey
1:3 0 0 240 1:3

5 . Úroveň B

276 bodů
33. místo (33. místo v mužích)
M.T. P.K. J.A. Č.R. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michael Tauzin
3:1 1:3 3:1 3:0 6 30 296 10:5
2 .
Image 1
Pavel Kamir
1:3 3:0 S:S 3:2 4 25 289 7:8
3 .
Image 1
Jakub Adam
3:1 0:3 3:1 S:S 4 12 276 6:8
4 .
Image 1
Čestmír Rybka
1:3 S:S 1:3 3:0 2 4 266 5:9
5 .
Image 1
Libor Bučinský
0:3 2:3 S:S 0:3 0 0 260 2:12

5 . Úroveň A

286 bodů
36. místo (36. místo v mužích)
L.B. I.A. J.V. J.A. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
3:0 3:1 3:2 2:3 6 30 316 11:6
2 .
Image 1
Ibragim Aschabov
0:3 3:2 3:2 3:1 6 25 311 9:8
3 .
Image 1
Jonáš Václavek
1:3 2:3 3:2 3:1 4 12 296 9:9
4 .
Image 1
Jakub Adam
2:3 2:3 2:3 3:1 2 4 286 9:10
5 .
Image 1
Adam Kubný
3:2 1:3 1:3 1:3 2 0 282 6:11

Podzimní sezóna 2023

5 . Úroveň B

276 bodů
32. místo (32. místo v mužích)
P.S. P.K. J.A. P.N. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Sagner
3:1 3:1 1:3 3:0 6 30 296 10:5
2 .
Image 1
Pavel Kořenář
1:3 3:1 3:1 3:1 6 25 291 10:6
3 .
Image 1
Jakub Adam
1:3 1:3 3:2 3:0 4 12 276 8:8
4 .
Image 1
Petr Němec
3:1 1:3 2:3 3:0 4 4 268 9:7
5 .
Image 1
Jiří Bodlák
0:3 1:3 0:3 0:3 0 0 260 1:12

6 . Úroveň A

251 bodů
34. místo (34. místo v mužích)
L.S. J.A. J.K. L.M. R.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lubomír Skoupil
3:2 3:0 3:1
3:S
8 30 258 12:3
2 .
Image 1
Jakub Adam
2:3 3:0 3:2
3:S
6 25 251 11:5
3 .
Image 1
Jan Klesnil
0:3 0:3 3:1
3:S
4 12 236 6:7
4 .
Image 1
Lukáš Melichar
1:3 2:3 1:3
3:S
2 4 226 7:9
5 .
Image 1
Richard Žižka
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 220 0:12

5 . Úroveň B

246 bodů
36. místo (36. místo v mužích)
V.S. L.L. A.K. J.A. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Sochor
3:1 3:2 3:0 3:0 8 30 278 12:3
2 .
Image 1
Lukáš Lamberský
1:3 3:0 3:2 3:0 6 25 271 10:5
3 .
Image 1
Adam Kubný
2:3 0:3 3:1 3:0 4 12 256 8:7
4 .
Image 1
Jakub Adam
0:3 2:3 1:3 3:0 2 4 246 6:9
5 .
Image 1
Jiří Bodlák
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 240 0:12

5 . Úroveň B

289 bodů
25. místo (25. místo v mužích)
D.G. J.A. M.R. Č.R. J.W. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Gross
3:S
3:S
3:1 3:0 8 30 298 12:1
2 .
Image 1
Jakub Adam
S:3
3:S
1:3 3:2 4 25 289 7:8
3 .
Image 1
Marek Ryneš
S:3
S:3
3:0 3:0 4 12 276 6:6
4 .
Image 1
Čestmír Rybka
1:3 3:1 0:3 3:1 4 4 268 7:8
5 .
Image 1
Jan Walter
0:3 2:3 0:3 1:3 0 0 260 3:12

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň B

231 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
J.A. R.Ž. O.S. P.V. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Adam
S:S 3:2 3:0 3:0 17 14 231 9:2
2 .
Image 1
Richard Žižka
S:S 3:2 3:0 3:1 16 11 227 9:3
3 .
Image 1
Ondřej Soroka
2:3 2:3 3:1 3:1 16 0 216 10:8
4 .
Image 1
Petra Vansová
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 196 4:10
5 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 189 3:12

4 . Úroveň A

189 bodů
34. místo (34. místo v mužích)
V.S. J.P. P.K. P.N. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Sochor
3:2
3:S
3:0 3:1 24 14 238 12:3
2 .
Image 1
Jan Petrásek
2:3 3:1 3:0 3:0 22 3 225 11:4
3 .
Image 1
Petr Krejčí
S:3
1:3 3:1 3:1 13 0 213 7:8
4 .
Image 1
Petr Němec
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 196 4:10
5 .
Image 1
Jakub Adam
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 189 3:12

5 . Úroveň A

229 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
A.K. J.A. M.Š. O.C. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Kubný
3:2 3:0
3:S
3:1 24 14 238 12:3
2 .
Image 1
Jakub Adam
2:3 3:2
3:S
3:2 18 11 229 11:7
3 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 213 8:8
4 .
Image 1
Oliver Cox
S:3
S:3
S:3
3:1 6 -11 195 3:10
5 .
Image 1
Jan Heřmánek
1:3 2:3 2:3 1:3 6 -14 192 6:12

4 . Úroveň A

229 bodů
34. místo (34. místo v mužích)
M.Z. L.L. M.T. J.M. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Zgabaj
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 279 12:3
2 .
Image 1
Lukáš Lamberský
1:3 3:2 3:1 3:0 19 3 262 10:6
3 .
Image 1
Martin Tichý
1:3 2:3 3:0 3:1 16 0 256 9:7
4 .
Image 1
Jaroslav Matoušek
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -11 236 4:10
5 .
Image 1
Jakub Adam
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 229 3:12

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň B

260 bodů
26. místo (26. místo v mužích)
J.A. R.H. M.J. J.W. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Adam
3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 260 12:2
2 .
Image 1
Rišo Hlásko
0:3 3:0 3:0 3:S 20 11 251 9:3
3 .
Image 1
Michal Jarolím
1:3 0:3 3:2 3:S 12 0 232 7:8
4 .
Image 1
Jan Walter
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 218 5:9
5 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 S:3 S:3 0:3 1 -14 207 1:12

6 . Úroveň B

258 bodů
48. místo (48. místo v mužích)
P.K. L.L. J.K. J.A. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Kamir
3:2 3:0 3:1
3:S
24 14 298 12:3
2 .
Image 1
Lukáš Lamberský
2:3 2:3 1:3 3:0 12 11 283 8:9
3 .
Image 1
Jan Kricka
0:3 3:2 3:1 S:S 9 0 269 6:6
4 .
Image 1
Jakub Adam
1:3 3:1 1:3 1:3 9 -11 258 6:10
5 .
Image 1
Richard Štefánek
S:3
0:3 S:S 3:1 4 -14 250 3:7

6 . Úroveň A

271 bodů
43. místo (43. místo v mužích)
L.D. R.S. J.A. P.N. O.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 297 12:5
2 .
Image 1
Radek Sedláček
1:3 3:1 3:1
3:S
19 11 290 10:5
3 .
Image 1
Jakub Adam
2:3 1:3 3:1 2:3 11 0 271 8:10
4 .
Image 1
Petr Němec
1:3 1:3 1:3
3:S
9 -11 258 6:9
5 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3
S:3
3:2
S:3
6 -14 252 4:11

8 . Úroveň B

240 bodů
47. místo (47. místo v mužích)
J.A. M.J. P.V. L.M. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Adam
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 240 12:2
2 .
Image 1
Michal Jarolím
2:3 3:1 3:2
3:S
19 11 230 11:6
3 .
Image 1
Petr Vrabec
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 212 7:9
4 .
Image 1
Lukáš Melichar
0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 199 6:9
5 .
Image 1
Milan Muzikář
0:3
S:3
2:3 0:3 2 -14 188 2:12

Podzimní sezóna 2022

8 . Úroveň C

225 bodů
59. místo (59. místo v mužích)
J.V. J.A. M.S. T.V. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jonáš Václavek
3:1 3:0
S:3
3:2 18 14 232 9:6
2 .
Image 1
Jakub Adam
1:3 3:2 3:0 1:3 14 11 225 8:8
3 .
Image 1
Marián Siegfried
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Tomáš Volák
3:S
0:3 2:3
3:S
14 -11 203 8:6
5 .
Image 1
Martin Šubrt
2:3 3:1 0:3
S:3
8 -14 194 5:10

8 . Úroveň A

205 bodů
60. místo (59. místo v mužích)
J.K. J.A. C.S. T.N. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Kricka
3:2 3:2 3:1 S:3 16 14 210 9:8
2 .
Image 1
Jakub Adam
2:3 3:0 3:0 S:S 14 11 205 8:3
3 .
Image 1
Carlos Sanchez
2:3 0:3 3:2 3:1 13 0 193 8:9
4 .
Image 1
Tomáš Nováček
1:3 0:3 2:3 3:2 8 -11 177 6:11
5 .
Image 1
Ondřej Soroka
3:S S:S 1:3 2:3 7 -14 173 6:6

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.04.2024 11:00 5. Ondřej Němec Squash Haštal 2:3
02.04.2024 00:10 5. Libor Bučinský S:S
25.03.2024 11:30 5. Čestmír Rybka Squash Haštal 3:1
15.03.2024 12:00 5. Pavel Kamir Squash Haštal 0:3
08.03.2024 12:00 5. Michael Tauzin Squash Haštal 3:1
28.02.2024 18:00 5. Lukáš Bedecs Squash Haštal 2:3
28.02.2024 12:00 5. Ibragim Aschabov Squash Ohradní 2:3
21.02.2024 12:00 5. Adam Kubný Squash Haštal 3:1
19.02.2024 12:00 5. Jonáš Václavek Squash Haštal 2:3
18.01.2024 19:00 5. Petr Sagner Squash Haštal 1:3
17.01.2024 08:00 5. Jiří Bodlák Squash Haštal 3:0
09.01.2024 12:00 5. Pavel Kořenář Squash Haštal 1:3
04.01.2024 17:30 5. Petr Němec Squash Ohradní 3:2
20.12.2023 17:00 6. Jan Klesnil Squash Haštal 3:0
17.12.2023 17:00 6. Lukáš Melichar Squash Haštal 3:2
12.12.2023 18:01 6. Richard Žižka 3:S Komentáře
08.12.2023 18:00 6. Lubomír Skoupil Squash Haštal 2:3
24.11.2023 18:00 5. Adam Kubný Sportcentrum Step 1:3
20.11.2023 15:00 5. Jiří Bodlák Squash Haštal 3:0
15.11.2023 19:30 5. Lukáš Lamberský Squash Ohradní 2:3
08.11.2023 12:00 5. Vojtěch Sochor Squash Haštal 0:3
01.11.2023 00:10 5. David Gross S:3
22.10.2023 19:55 5. Marek Ryneš 3:S Komentáře
20.10.2023 12:00 5. Čestmír Rybka Sportcentrum Step 1:3
10.10.2023 20:00 5. Jan Walter Sportovní klub Budějovická 3:2
02.10.2023 00:10 5. Richard Žižka S:S
26.09.2023 18:00 5. Petra Vansová Sportovní klub Budějovická 3:0
25.09.2023 18:00 5. Jiří Rozhon Squash Ohradní 3:0
22.09.2023 08:00 5. Ondřej Soroka Squash Haštal 3:2
30.08.2023 17:30 4. Jan Petrásek Squash Ohradní 0:3
18.08.2023 14:00 4. Petr Němec Squash Haštal 1:3
11.08.2023 17:00 4. Petr Krejčí Squash Haštal 1:3
11.08.2023 12:00 4. Vojtěch Sochor Squash Haštal 1:3
20.07.2023 12:09 5. Oliver Cox 3:S Komentáře
17.07.2023 12:00 5. Martin Šubrt Squash Haštal 3:2
10.07.2023 13:00 5. Adam Kubný Squash Haštal 2:3
05.07.2023 13:00 5. Jan Heřmánek Squash Haštal 3:2
21.06.2023 18:00 4. Lukáš Lamberský Squash Ohradní 0:3
20.06.2023 08:00 4. Jaroslav Matoušek Sportcentrum Step 1:3
19.06.2023 17:00 4. Martin Zgabaj Squash Haštal 1:3
14.06.2023 07:00 4. Martin Tichý Squash Haštal 1:3
26.05.2023 07:30 6. Libor Bučinský Squash Haštal 3:1
25.05.2023 11:30 6. Jan Walter Squash Haštal 3:0
23.05.2023 12:00 6. Michal Jarolím Squash Haštal 3:1
22.05.2023 17:00 6. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 3:0
27.04.2023 17:00 6. Lukáš Lamberský Squash Ohradní 3:1
24.04.2023 15:00 6. Richard Štefánek Sportovní klub Budějovická 1:3
16.04.2023 20:00 6. Jan Kricka Squash Haštal 1:3
08.04.2023 11:30 6. Pavel Kamir SB Centrum 1:3
30.03.2023 12:00 6. Ondřej Němec Squash Haštal 2:3
24.03.2023 18:00 6. Petr Němec Squash Haštal 3:1
17.03.2023 12:00 6. Lumír Dul Squash Haštal 2:3
10.03.2023 13:00 6. Radek Sedláček Squash Haštal 1:3
26.02.2023 19:00 8. Lukáš Melichar Squash Haštal 3:0
23.02.2023 20:00 8. Michal Jarolím Squash Haštal 3:2
20.02.2023 18:30 8. Petr Vrabec Squash Ohradní 3:0
16.02.2023 18:00 8. Milan Muzikář Squash Haštal 3:0
31.01.2023 17:00 8. Tomáš Volák Squash Ohradní 3:0
26.01.2023 18:00 8. Marián Siegfried Squash Ohradní 3:2
11.01.2023 11:30 8. Jonáš Václavek Squash Haštal 1:3
06.01.2023 08:00 8. Martin Šubrt Squash Haštal 1:3
02.01.2023 00:10 8. Ondřej Soroka S:S
18.12.2022 16:00 8. Jan Kricka Squash Haštal 2:3
09.12.2022 12:00 8. Tomáš Nováček Squash Haštal 3:0
02.12.2022 19:00 8. Carlos Sanchez Sportovní klub Budějovická 3:0

Platební metody

Platební metody