Načítám…

Lumír Dul (39 let)

ID: 46874

Praha

  • 88 zápasů

    od roku 2022
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18 /255
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 87
    Zápasů v lize ( 50 / 32 / 5) 3 turnaje
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň A

296 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
L.D. L.B. M.T. L.L. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
s:3 3:1 3:2 3:1 6 30 296 9:7
2 .
Image 1
Lukáš Bedecs
3:s 3:1 4 25 289 6:1
3 .
Image 1
Michael Tauzin
1:3 1:3 3:2 3:1 4 12 276 8:9
4 .
Image 1
Lukáš Lamberský
2:3 2:3 3:1 2 4 266 7:7
5 .
Image 1
Pavel Kamir
1:3 1:3 1:3 0 0 260 3:9

5 . Úroveň A

296 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
L.D. R.Z. V.S. O.B. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:1 3:2 3:2 2:3 6 30 296 11:8
2 .
Image 1
Radek Zachariáš
1:3 3:2 3:1 S:S 4 25 289 7:9
3 .
Image 1
Vojtěch Sochor
2:3 2:3 3:1 3:1 4 12 276 10:8
4 .
Image 1
Ondřej Budík
2:3 1:3 1:3 3:0 2 4 266 7:9
5 .
Image 1
Radek Sedláček
3:2 S:S 1:3 0:3 2 0 262 4:11

6 . Úroveň B

298 bodů
31. místo (31. místo v mužích)
L.D. M.T. M.J. P.N. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:1 3:1 3:2 3:0 8 30 298 12:4
2 .
Image 1
Michael Tauzin
1:3 3:0 3:0 3:1 6 25 291 10:4
3 .
Image 1
Michal Jarolím
1:3 0:3 3:1 S:S 2 12 274 4:10
4 .
Image 1
Petr Němec
2:3 0:3 1:3 3:2 2 4 266 6:11
5 .
Image 1
Jakub Juhanak
0:3 1:3 S:S 2:3 0 0 260 3:12

Podzimní sezóna 2023

5 . Úroveň A

266 bodů
37. místo (37. místo v mužích)
V.S. R.Z. A.K. L.D. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Sochor
3:1 3:0 3:1 3:1 8 30 298 12:3
2 .
Image 1
Radek Zachariáš
1:3 3:0 3:0 3:0 6 25 291 10:3
3 .
Image 1
Adam Kubný
0:3 0:3 3:1 3:2 4 12 276 6:9
4 .
Image 1
Lumír Dul
1:3 0:3 1:3 3:1 2 4 266 5:10
5 .
Image 1
Lubomír Skoupil
1:3 0:3 2:3 1:3 0 0 260 4:12

4 . Úroveň B

266 bodů
26. místo (26. místo v mužích)
L.L. M.Z. D.G. L.D. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:1 2:3 3:2 3:2 6 30 296 11:8
2 .
Image 1
Martin Zgabaj
1:3 3:1 3:2 3:1 6 25 291 10:7
3 .
Image 1
David Gross
3:2 1:3 3:1 3:1 6 12 278 10:7
4 .
Image 1
Lumír Dul
2:3 2:3 1:3 3:0 2 4 266 8:9
5 .
Image 1
Petr Němec
2:3 1:3 1:3 0:3 0 0 260 4:12

4 . Úroveň A

278 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
J.P. D.H. L.D. L.B. I.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Petrásek
3:1 2:3 3:2
3:S
6 30 296 11:6
2 .
Image 1
Daniel Hurych
1:3 3:0 3:1
3:S
6 25 291 10:4
3 .
Image 1
Lumír Dul
3:2 0:3 3:2
3:S
6 12 278 9:7
4 .
Image 1
Lukáš Bedecs
2:3 1:3 2:3
3:S
2 4 266 8:9
5 .
Image 1
Ibragim Aschabov
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 260 0:12

4 . Úroveň B

296 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
N.P. J.H. L.D. P.K. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Norbert Paňko
3:2
3:2
3:1 3:1 8 30 318 12:6
2 .
Image 1
Jan Hlavička
2:3 3:0 3:0 3:0 6 25 311 11:3
3 .
Image 1
Lumír Dul
2:3
0:3 3:1 3:0 4 12 296 8:7
4 .
Image 1
Pavel Kořenář
1:3 0:3 1:3 3:2 2 4 286 5:11
5 .
Image 1
Vojtěch Sochor
1:3 0:3 0:3 2:3 0 0 280 3:12

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň A

236 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
L.D. J.W. A.K. J.H. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:1 3:2 3:2
3:S
22 14 236 12:5
2 .
Image 1
Jan Walter
1:3 3:1 3:2
3:S
18 11 229 10:6
3 .
Image 1
Adam Kubný
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 214 9:9
4 .
Image 1
Jan Heřmánek
2:3 2:3 1:3
3:S
11 -11 200 8:9
5 .
Image 1
Viktor Steppan
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 188 2:12

5 . Úroveň B

225 bodů
25. místo (25. místo v mužích)
P.S. L.D. T.K. S.G. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Sagner
3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 241 12:0
2 .
Image 1
Lumír Dul
0:3 3:0 3:0
S:3
14 11 225 6:6
3 .
Image 1
Tomáš Kučera
0:3 0:3
3:S
3:1 12 0 212 6:7
4 .
Image 1
Sebastian Garcia
S:3
0:3
S:3
3:0 7 -11 196 3:9
5 .
Image 1
Jan Klesnil
0:3
3:S
1:3 0:3 7 -14 193 4:9

5 . Úroveň A

218 bodů
36. místo (36. místo v mužích)
D.G. R.Ž. A.K. L.D. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Gross
3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 258 12:4
2 .
Image 1
Richard Žižka
1:3 3:1 3:1 3:1 19 11 250 10:6
3 .
Image 1
Adam Kubný
1:3 1:3 3:2 3:2 12 0 232 8:10
4 .
Image 1
Lumír Dul
1:3 1:3 2:3 3:2 9 -11 218 7:11
5 .
Image 1
Ondřej Soroka
1:3 1:3 2:3 2:3 6 -14 212 6:12

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň A

275 bodů
40. místo (40. místo v mužích)
L.B. P.K. V.S. D.G. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3 3:1 3:1 3:1 19 14 313 10:6
2 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:1 1:3 2:3 3:0 16 11 307 9:7
3 .
Image 1
Vojtěch Sochor
1:3 3:1 3:2 1:3 13 0 293 8:9
4 .
Image 1
David Gross
1:3 3:2 2:3 3:2 13 -11 282 9:10
5 .
Image 1
Lumír Dul
1:3 0:3 3:1 2:3 9 -14 275 6:10

6 . Úroveň A

297 bodů
29. místo (29. místo v mužích)
L.D. R.S. J.A. P.N. O.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 297 12:5
2 .
Image 1
Radek Sedláček
1:3 3:1 3:1
3:S
19 11 290 10:5
3 .
Image 1
Jakub Adam
2:3 1:3 3:1 2:3 11 0 271 8:10
4 .
Image 1
Petr Němec
1:3 1:3 1:3
3:S
9 -11 258 6:9
5 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3
S:3
3:2
S:3
6 -14 252 4:11

5 . Úroveň A

256 bodů
39. místo (39. místo v mužích)
F.H. O.S. G.P. P.K. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Hátle
3:1 2:3 3:2 3:0 20 14 294 11:6
2 .
Image 1
Ondřej Semera
1:3 3:0 3:0 2:3 17 11 288 9:6
3 .
Image 1
George Pindak
3:2 0:3 0:3 3:0 12 0 272 6:8
4 .
Image 1
Petr Krejčí
2:3 0:3 3:0 2:3 11 -11 260 7:9
5 .
Image 1
Lumír Dul
0:3 3:2 0:3 3:2 10 -14 256 6:10

Podzimní sezóna 2022

6 . Úroveň A

269 bodů
33. místo (33. místo v mužích)
J.L. L.D. R.S. L.L. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Líbal
3:0
3:2
1:3 3:0 20 14 274 10:5
2 .
Image 1
Lumír Dul
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 269 9:6
3 .
Image 1
Radek Sedláček
2:3
2:3 3:1 3:2 15 0 255 10:9
4 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:1 1:3 1:3 3:1 14 -11 243 8:8
5 .
Image 1
Roman Ruzicka
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 229 3:12

4 . Úroveň B

248 bodů
35. místo (35. místo v mužích)
T.J. O.B. J.P. M.J. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Jančar
0:3 3:0 3:1 3:0 20 14 294 9:4
2 .
Image 1
Ondřej Budík
3:0 3:2 1:3 3:1 19 3 282 10:6
3 .
Image 1
Jan Petrásek
0:3 2:3 3:0 3:1 15 0 275 8:7
4 .
Image 1
Martin Janečka
1:3 3:1 0:3 3:0 14 -11 263 7:7
5 .
Image 1
Lumír Dul
0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 248 2:12

5 . Úroveň A

271 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
D.G. L.D. L.L. P.K. P.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Gross
3:1 2:3 3:0
3:S
21 14 275 11:4
2 .
Image 1
Lumír Dul
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 271 10:4
3 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:2 1:3 3:2 3:1 17 0 257 10:8
4 .
Image 1
Pavel Kamir
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 237 5:9
5 .
Image 1
Pavel Prouza
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 227 1:12

6 . Úroveň B

233 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
A.K. L.D. R.L. P.N. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Kubný
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 237 12:4
2 .
Image 1
Lumír Dul
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 233 11:3
3 .
Image 1
Radek Lukes
1:3 0:3 3:2
3:S
12 0 212 7:8
4 .
Image 1
Petr Němec
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 198 6:9
5 .
Image 1
Marek Smrha
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

Letní sezóna 2022

7 . Úroveň C

202 bodů
36. místo (36. místo v mužích)
L.D. J.H. T.V. J.N. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 202 12:0
2 .
Image 1
Jan Heřmánek
0:3 3:2 3:2
3:1
16 5 181 9:8
3 .
Image 1
Tomáš Volák
0:3 2:3 3:S
3:1
14 0 174 8:7
4 .
Image 1
Jan Neuman
0:3 2:3 S:3
3:1
8 -11 157 5:10
5 .
Image 1
Rosťa Matrka
0:3
1:3
1:3
1:3
3 -14 149 3:12

5 . Úroveň A

148 bodů
43. místo (43. místo v mužích)
M.Š. M.S. L.B. O.S. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 3:1 3:1 3:S 18 14 192 9:5
2 .
Image 1
Marek Smrha
3:0 3:1 S:S 3:2 16 11 187 9:3
3 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 1:3 3:1 3:S 14 0 174 8:7
4 .
Image 1
Ondřej Soroka
1:3 S:S 1:3 3:S 6 -11 155 5:6
5 .
Image 1
Lumír Dul
S:3 2:3 S:3 S:3 2 -14 148 2:12

5 . Úroveň B

175 bodů
39. místo (39. místo v mužích)
H.Š. M.S. P.K. L.D. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0
3:0 3:0 3:S 27 14 221 12:0
2 .
Image 1
Martin Soušek
0:3
3:2
3:2
3:2
15 11 206 9:9
3 .
Image 1
Petr Krejčí
0:3
2:3
1:3 3:S 9 0 189 6:9
4 .
Image 1
Lumír Dul
0:3
2:3
3:1 S:S 6 -11 175 5:7
5 .
Image 1
Richard Štefánek
S:3
2:3
S:3 S:S 0 -14 166 2:9

5 . Úroveň A

199 bodů
37. místo (37. místo v mužích)
F.H. P.S. R.R. L.D. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Hátle
3:1 3:0 3:2 3:2 23 14 237 12:5
2 .
Image 1
Petr Sagner
1:3
3:0
3:1 3:2 19 11 230 10:6
3 .
Image 1
Roman Ruzicka
0:3
0:3
3:1 3:2 11 0 211 6:9
4 .
Image 1
Lumír Dul
2:3 1:3 1:3 3:1 10 -11 199 7:10
5 .
Image 1
Miguel Angel Calado Rangel
2:3 2:3 2:3 1:3 7 -14 193 7:12

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň A

220 bodů
27. místo (27. místo v mužích)
L.D. L.B. L.M. R.Ž. L.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:1
3:0 3:1 3:0 26 14 220 12:2
2 .
Image 1
Lukáš Bedecs
1:3
3:0 3:S 3:1 20 11 211 10:4
3 .
Image 1
Lukáš Melichar
0:3 0:3 3:S 2:3 8 0 188 5:9
4 .
Image 1
Richard Žižka
1:3 S:3 S:3 3:0 8 -11 177 4:9
5 .
Image 1
Libor Bučinský
0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 172 4:11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.04.2024 19:00 4. Lukáš Lamberský Sportovní klub Budějovická 3:2
15.04.2024 13:00 4. Michael Tauzin Sportovní klub Budějovická 3:1
13.04.2024 16:00 4. Pavel Kamir Sportovní klub Budějovická 3:1
20.03.2024 17:00 5. Vojtěch Sochor Sportovní klub Budějovická 3:2
11.03.2024 20:00 5. Ondřej Budík Squashcentrum Strahov 3:2
10.03.2024 16:00 5. Radek Sedláček Sportovní klub Budějovická 2:3
06.03.2024 19:00 5. Radek Zachariáš Sportovní klub Budějovická 3:1
22.02.2024 07:15 6. Jakub Juhanak Squash Haštal 3:0
17.02.2024 09:00 6. Michal Jarolím Squashcentrum Strahov 3:1
12.02.2024 20:00 6. Petr Němec Squash Ohradní 3:2
09.02.2024 18:00 6. Michael Tauzin Squash Haštal 3:1
25.01.2024 18:00 5. Lubomír Skoupil Squash Haštal 3:1
15.01.2024 20:00 5. Adam Kubný Squash Ohradní 1:3
12.01.2024 08:00 5. Vojtěch Sochor Squash Haštal 1:3
04.01.2024 18:00 5. Radek Zachariáš Squash Arena 0:3
17.12.2023 12:00 4. David Gross Squash Haštal 1:3
14.12.2023 19:00 4. Martin Zgabaj Sportovní klub Budějovická 2:3
09.12.2023 10:00 4. Petr Němec Hamr Záběhlice 3:0
06.12.2023 18:00 4. Lukáš Lamberský Sportovní klub Budějovická 2:3
21.11.2023 18:00 4. Lukáš Bedecs Squashcentrum Strahov 3:2
20.11.2023 20:50 4. Ibragim Aschabov 3:S Komentáře
15.11.2023 19:00 4. Daniel Hurych Squash Haštal 0:3
07.11.2023 20:00 4. Jan Petrásek Sportovní klub Budějovická 3:2
30.10.2023 19:00 4. Jan Hlavička Sportovní klub Budějovická 0:3
30.10.2023 19:00 4. Pavel Kořenář Sportovní klub Budějovická 3:1
17.10.2023 09:00 4. Vojtěch Sochor Sportovní klub Budějovická 3:0
07.10.2023 18:00 4. Norbert Paňko Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
22.09.2023 17:00 5. Jan Heřmánek Hamr Záběhlice 3:2
13.09.2023 09:09 5. Viktor Steppan 3:S Komentáře
12.09.2023 18:00 5. Jan Walter ARBES - squash a fitness centrum 3:1
04.09.2023 18:00 5. Adam Kubný Hamr Záběhlice 3:2
25.07.2023 20:45 5. Jan Klesnil S:3 Komentáře
21.07.2023 20:00 5. Tomáš Kučera Sportovní klub Budějovická 3:0
13.07.2023 20:00 5. Petr Sagner Sportovní klub Budějovická 0:3
04.07.2023 21:00 5. Sebastian Garcia Sportovní klub Budějovická 3:0
29.06.2023 16:30 5. Richard Žižka Sportovní klub Budějovická 1:3
15.06.2023 21:00 5. Ondřej Soroka Sportovní klub Budějovická 3:2
07.06.2023 19:00 5. David Gross Squashcentrum Strahov 1:3
03.06.2023 12:00 5. Adam Kubný Sportovní klub Budějovická 2:3
27.04.2023 20:00 5. David Gross Squashcentrum Strahov 2:3
26.04.2023 12:00 5. Vojtěch Sochor Sportovní klub Budějovická 3:1
24.04.2023 20:00 5. Pavel Kořenář Sportovní klub Budějovická 0:3
19.04.2023 20:30 5. Lukáš Bedecs Squash Ohradní 1:3
20.03.2023 22:00 6. Petr Němec Sportovní klub Budějovická 3:1
18.03.2023 17:00 6. Radek Sedláček Squashcentrum Strahov 3:1
17.03.2023 12:00 6. Jakub Adam Squash Haštal 3:2
15.03.2023 12:00 6. Ondřej Němec Squash Haštal 3:1
22.02.2023 18:00 5. Ondřej Semera Squash Haštal 3:2
20.02.2023 18:00 5. George Pindak HIT Fitness Flora 0:3
08.02.2023 20:00 5. Filip Hátle Squash Modrý svět 0:3
04.02.2023 11:00 5. Petr Krejčí Squash Haštal 3:2
26.01.2023 19:00 6. Roman Ruzicka Sportovní klub Budějovická 3:0
23.01.2023 17:00 6. Radek Sedláček Squashcentrum Strahov 3:2
22.01.2023 12:00 6. Lukáš Lamberský Sportovní klub Budějovická 3:1
17.01.2023 20:00 6. Jakub Líbal SB Centrum 0:3
28.12.2022 14:00 4. Martin Janečka Squash Haštal 0:3
19.12.2022 19:30 4. Tomáš Jančar Squash Ohradní 0:3
15.12.2022 18:00 4. Ondřej Budík Squash Haštal 1:3
09.12.2022 20:00 4. Jan Petrásek Hamr Záběhlice 1:3
27.11.2022 17:53 5. Pavel Prouza 3:S Komentáře
26.11.2022 10:00 5. Lukáš Lamberský Squash Arena 3:1
13.11.2022 18:00 5. David Gross Sportcentrum Step 1:3
12.11.2022 14:00 5. Pavel Kamir Squash Haštal 3:0
27.10.2022 17:00 6. Radek Lukes Squash Haštal 3:0
18.10.2022 05:59 6. Marek Smrha 3:S Komentáře
16.10.2022 22:00 6. Petr Němec Sportovní klub Budějovická 3:0
08.10.2022 22:00 6. Adam Kubný Sportovní klub Budějovická 2:3
08.09.2022 19:00 7. Jan Neuman Sportovní klub Budějovická 3:0
07.09.2022 19:00 7. Rosťa Matrka Squash Haštal 3:0 Komentáře
06.09.2022 17:00 7. Jan Heřmánek Hamr Záběhlice 3:0
04.09.2022 16:00 7. Tomáš Volák Sportcentrum Step 3:0
01.09.2022 00:10 5. Ondřej Soroka S:3
01.09.2022 00:10 5. Libor Bučinský S:3
01.09.2022 00:10 5. Martin Šubrt S:3
21.08.2022 19:00 5. Marek Smrha Squash Haštal 2:3
01.08.2022 00:10 5. Richard Štefánek S:S
29.07.2022 20:00 5. Honza Široký Sportcentrum Step 0:3
17.07.2022 20:00 5. Martin Soušek Sportovní klub Budějovická 2:3 Komentáře
08.07.2022 18:00 5. Petr Krejčí Squash Haštal 3:1
29.06.2022 20:00 5. Petr Sagner Sportovní klub Budějovická 1:3
28.06.2022 18:00 5. Miguel Angel Calado Rangel Squash Haštal 3:1
17.06.2022 18:00 5. Roman Ruzicka Squashcentrum Strahov 1:3
14.06.2022 22:00 5. Filip Hátle Sportovní klub Budějovická 2:3
19.05.2022 20:00 6. Lukáš Melichar Squash Haštal 3:0
18.05.2022 18:00 6. Richard Žižka Squashcentrum Strahov 3:1
17.05.2022 19:30 6. Libor Bučinský Hamr Záběhlice 3:0
11.05.2022 19:00 6. Lukáš Bedecs Sportcentrum Step 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody