Načítám…

Petr Němec (49 let)

ID: 46696

Praha

v bance.. KB -

Facebook profil

Profil na X

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Fandí:audioknihy

Hraje ligy: Praha - Squash (43/147)

  • 106 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 27 /263
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 105
    Zápasů v lize ( 56 / 49 / 0) 0 turnajů
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

7 . Úroveň B

214 bodů
43. místo (43. místo v mužích)
P.N. M.K. M.Š. M.H. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
3:2 3:s 4 30 214 6:2
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
2:3 3:1 3:s 4 25 209 8:4
3 .
Image 1
Martin Šubrt
3:s 2 12 194 3:0
4 .
Image 1
Martin Holub
1:3 3:s 2 4 186 4:3
5 .
Image 1
Kateřina Štromerová
s:3 s:3 s:3 s:3 0 0 180 0:12

Jarní sezóna 2024

6 . Úroveň A

208 bodů
48. místo (47. místo v mužích)
J.K. L.M. O.C. P.N. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Klesnil
3:0 3:2 2:3 3:S 6 30 236 11:5
2 .
Image 1
Lukáš Melichar
0:3 3:1 3:0 3:S 6 25 231 9:4
3 .
Image 1
Oliver Cox
2:3 1:3 3:2 3:S 4 12 216 9:8
4 .
Image 1
Petr Němec
3:2 0:3 2:3 3:1 4 4 208 8:9
5 .
Image 1
Radko Janoušek
S:3 S:3 S:3 1:3 0 0 200 1:12

7 . Úroveň A

238 bodů
42. místo (42. místo v mužích)
P.N. J.C. J.R. J.L. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
3:2 3:2 3:0 3:0 8 30 238 12:4
2 .
Image 1
Julien Castets
2:3 3:1 3:1 3:S 6 25 231 11:5
3 .
Image 1
Jiří Rozhon
2:3 1:3 3:0 3:2 4 12 216 9:8
4 .
Image 1
Jan Lörinc
0:3 1:3 0:3 3:S 2 4 206 4:9
5 .
Image 1
Jan Staněk
0:3 S:3 2:3 S:3 0 0 200 2:12

7 . Úroveň B

249 bodů
46. místo (46. místo v mužích)
M.S. P.N. D.T. O.S. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marián Siegfried
3:0 3:2 3:1
3:S
8 30 258 12:3
2 .
Image 1
Petr Němec
0:3 3:1 3:1 2:3 4 25 249 8:8
3 .
Image 1
Daniel Turanský
2:3 1:3 2:3
3:S
2 12 234 8:9
4 .
Image 1
Ondřej Soroka
1:3 1:3 3:2 S:S 2 4 226 5:11
5 .
Image 1
Marek Slezák
S:3
3:2
S:3
S:S 2 0 222 3:11

6 . Úroveň B

266 bodů
48. místo (48. místo v mužích)
L.D. M.T. M.J. P.N. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:1 3:1 3:2 3:0 8 30 298 12:4
2 .
Image 1
Michael Tauzin
1:3 3:0 3:0 3:1 6 25 291 10:4
3 .
Image 1
Michal Jarolím
1:3 0:3 3:1 S:S 2 12 274 4:10
4 .
Image 1
Petr Němec
2:3 0:3 1:3 3:2 2 4 266 6:11
5 .
Image 1
Jakub Juhanak
0:3 1:3 S:S 2:3 0 0 260 3:12

Podzimní sezóna 2023

5 . Úroveň B

268 bodů
36. místo (36. místo v mužích)
P.S. P.K. J.A. P.N. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Sagner
3:1 3:1 1:3 3:0 6 30 296 10:5
2 .
Image 1
Pavel Kořenář
1:3 3:1 3:1 3:1 6 25 291 10:6
3 .
Image 1
Jakub Adam
1:3 1:3 3:2 3:0 4 12 276 8:8
4 .
Image 1
Petr Němec
3:1 1:3 2:3 3:0 4 4 268 9:7
5 .
Image 1
Jiří Bodlák
0:3 1:3 0:3 0:3 0 0 260 1:12

4 . Úroveň B

260 bodů
29. místo (29. místo v mužích)
L.L. M.Z. D.G. L.D. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Lamberský
3:1 2:3 3:2 3:2 6 30 296 11:8
2 .
Image 1
Martin Zgabaj
1:3 3:1 3:2 3:1 6 25 291 10:7
3 .
Image 1
David Gross
3:2 1:3 3:1 3:1 6 12 278 10:7
4 .
Image 1
Lumír Dul
2:3 2:3 1:3 3:0 2 4 266 8:9
5 .
Image 1
Petr Němec
2:3 1:3 1:3 0:3 0 0 260 4:12

5 . Úroveň A

271 bodů
25. místo (25. místo v mužích)
P.K. P.N. P.S. R.Ž. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:1 3:0 3:2 2:3 6 30 276 11:6
2 .
Image 1
Petr Němec
1:3 3:2 3:0 3:0 6 25 271 10:5
3 .
Image 1
Petr Sagner
0:3 2:3 3:0 3:2 4 12 256 8:8
4 .
Image 1
Richard Žižka
2:3 0:3 0:3 3:2 2 4 246 5:11
5 .
Image 1
Ondřej Soroka
3:2 0:3 2:3 2:3 2 0 242 7:11

6 . Úroveň B

278 bodů
30. místo (30. místo v mužích)
P.N. J.B. J.H. J.L. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
3:1
3:2
3:1 3:1 8 30 278 12:5
2 .
Image 1
Jiří Bodlák
1:3 3:2 3:1 3:1 6 25 271 10:7
3 .
Image 1
Jan Heřmánek
2:3
2:3 3:2 3:0 4 12 256 10:8
4 .
Image 1
Jan Lörinc
1:3 1:3 2:3
3:S
2 4 246 7:9
5 .
Image 1
Rišo Hlásko
1:3 1:3 0:3
S:3
0 0 240 2:12

Letní sezóna 2023

4 . Úroveň B

216 bodů
30. místo (30. místo v mužích)
D.H. M.H. D.G. P.K. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Hurych
3:0 3:2 3:2 3:2 22 14 256 12:6
2 .
Image 1
Martin Hradec
0:3 3:2 3:0 1:3 13 3 236 7:8
3 .
Image 1
David Gross
2:3 2:3 2:3 3:0 13 0 233 9:9
4 .
Image 1
Pavel Kamir
2:3 0:3 3:2 3:2 12 -11 221 8:10
5 .
Image 1
Petr Němec
2:3 3:1 0:3 2:3 10 -14 216 7:10

4 . Úroveň A

196 bodů
28. místo (28. místo v mužích)
V.S. J.P. P.K. P.N. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Sochor
3:2
3:S
3:0 3:1 24 14 238 12:3
2 .
Image 1
Jan Petrásek
2:3 3:1 3:0 3:0 22 3 225 11:4
3 .
Image 1
Petr Krejčí
S:3
1:3 3:1 3:1 13 0 213 7:8
4 .
Image 1
Petr Němec
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 196 4:10
5 .
Image 1
Jakub Adam
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 189 3:12

4 . Úroveň B

218 bodů
27. místo (27. místo v mužích)
R.V. J.V. R.Ž. P.N. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Vildner
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 261 12:0
2 .
Image 1
Jonáš Václavek
0:3 3:S 3:1 3:1 18 3 241 9:5
3 .
Image 1
Richard Žižka
0:3 S:3 3:2 3:0 12 0 232 6:8
4 .
Image 1
Petr Němec
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 218 6:9
5 .
Image 1
Pavel Kamir
S:3
1:3 0:3
S:3
1 -14 207 1:12

6 . Úroveň A

237 bodů
27. místo (27. místo v mužích)
P.N. L.M. M.J. A.H. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
2:3 3:0 3:0 3:0 23 14 237 11:3
2 .
Image 1
Lukáš Melichar
3:2 3:2 3:2 2:3 17 11 228 11:9
3 .
Image 1
Michal Jarolím
0:3 2:3 3:2 3:2 12 0 212 8:10
4 .
Image 1
Adam Hladík
0:3 2:3 2:3 3:2 9 -11 198 7:11
5 .
Image 1
Jiří Bodlák
0:3 3:2 2:3 2:3 9 -14 195 7:11

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň A

233 bodů
42. místo (42. místo v mužích)
J.V. T.K. P.N. J.K. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jonáš Václavek
3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 258 12:4
2 .
Image 1
Tomáš Kratochvíl
1:3 2:3 3:S 3:0 16 11 247 9:6
3 .
Image 1
Petr Němec
1:3 3:2 3:2 2:3 13 0 233 9:10
4 .
Image 1
Jan Kricka
1:3 S:3 2:3 3:2 8 -11 217 6:11
5 .
Image 1
Jan Heřmánek
1:3 0:3 3:2 2:3 8 -14 214 6:11

7 . Úroveň A

269 bodů
43. místo (43. místo v mužích)
P.N. L.B. R.Ž. J.Š. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
2:3 3:1 3:1 1:3 15 14 269 9:8
2 .
Image 1
Libor Bučinský
3:2 1:3 2:3 3:2 13 5 258 9:10
3 .
Image 1
Richard Žižka
1:3 3:1 3:0
S:S
12 0 252 7:4
4 .
Image 1
Jakub Šiška
1:3 3:2 0:3
3:1
12 -11 241 7:9
5 .
Image 1
Marián Siegfried
3:1 2:3
S:S
1:3
7 -14 233 6:7

6 . Úroveň A

258 bodů
48. místo (48. místo v mužích)
L.D. R.S. J.A. P.N. O.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lumír Dul
3:1 3:2 3:1 3:1 23 14 297 12:5
2 .
Image 1
Radek Sedláček
1:3 3:1 3:1
3:S
19 11 290 10:5
3 .
Image 1
Jakub Adam
2:3 1:3 3:1 2:3 11 0 271 8:10
4 .
Image 1
Petr Němec
1:3 1:3 1:3
3:S
9 -11 258 6:9
5 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3
S:3
3:2
S:3
6 -14 252 4:11

7 . Úroveň C

246 bodů
45. místo (45. místo v mužích)
L.B. P.N. J.H. J.L. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Bučinský
3:2 3:2 3:2
3:S
21 14 255 12:6
2 .
Image 1
Petr Němec
2:3 3:1 3:0 3:1 21 5 246 11:5
3 .
Image 1
Jan Heřmánek
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 234 9:9
4 .
Image 1
Jan Lörinc
2:3 0:3 1:3 3:2 8 -11 217 6:11
5 .
Image 1
Daniel Turanský
S:3
1:3 2:3 2:3 5 -14 211 5:12

Podzimní sezóna 2022

6 . Úroveň B

234 bodů
52. místo (52. místo v mužích)
D.S. P.K. P.K. P.S. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Skulina
3:1 3:2 3:1 2:3 19 14 273 11:7
2 .
Image 1
Petr Krejčí
1:3 2:3 3:0 3:1 16 11 267 9:7
3 .
Image 1
Pavel Kamir
2:3 3:2 2:3 3:1 15 0 255 10:9
4 .
Image 1
Petr Sagner
1:3 0:3 3:2 3:1 12 -11 241 7:9
5 .
Image 1
Petr Němec
3:2 1:3 1:3 1:3 8 -14 234 6:11

6 . Úroveň A

232 bodů
42. místo (42. místo v mužích)
O.S. M.M. P.N. A.K. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Semera
3:1 3:1 3:2 3:0 24 14 258 12:4
2 .
Image 1
Michal Mikšovic
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 252 10:4
3 .
Image 1
Petr Němec
1:3 0:3 3:1 3:2 12 0 232 7:9
4 .
Image 1
Adam Kubný
2:3 1:3 1:3 3:1 10 -11 219 7:10
5 .
Image 1
Jonáš Václavek
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 209 3:12

7 . Úroveň A

238 bodů
39. místo (38. místo v mužích)
P.N. J.R. L.B. P.V. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 238 12:3
2 .
Image 1
Jaroslav Růžička
2:3 3:1 3:0 3:0 22 5 227 11:4
3 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 215 8:6
4 .
Image 1
Petra Vansová
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 195 3:9
5 .
Image 1
Jan Kricka
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

6 . Úroveň B

198 bodů
50. místo (49. místo v mužích)
A.K. L.D. R.L. P.N. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Kubný
3:2 3:1 3:1
3:S
23 14 237 12:4
2 .
Image 1
Lumír Dul
2:3 3:0 3:0
3:S
22 11 233 11:3
3 .
Image 1
Radek Lukes
1:3 0:3 3:2
3:S
12 0 212 7:8
4 .
Image 1
Petr Němec
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 198 6:9
5 .
Image 1
Marek Smrha
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň B

212 bodů
31. místo (31. místo v mužích)
P.R. T.J. L.L. T.H. P.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Rys
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 261 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Jančar
0:3 3:0 3:2 3:0 19 3 242 9:5
3 .
Image 1
Lukáš Lamberský
1:3 0:3 3:0 1:3 9 0 229 5:9
4 .
Image 1
Tomáš Hájek
0:3 2:3 0:3 3:0 9 -11 218 5:9
5 .
Image 1
Petr Němec
0:3 0:3 3:1 0:3 6 -14 212 3:10

4 . Úroveň B

194 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
R.S. J.J. P.N. P.K. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Sedláček
3:1 2:3 3:1
3:1
20 14 214 11:6
2 .
Image 1
Jaroslav Janda
1:3 1:3 3:1
3:S
14 3 197 8:7
3 .
Image 1
Petr Němec
3:2 3:1 1:3
2:3
14 0 194 9:9
4 .
Image 1
Pavel Kamir
1:3 1:3 3:1
3:1
14 -11 183 8:8
5 .
Image 1
Martin Soušek
1:3
S:3
3:2
1:3
7 -14 173 5:11

6 . Úroveň B

193 bodů
28. místo (28. místo v mužích)
P.N. M.Š. J.N. P.V. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
2:3
3:2
3:0
3:2 19 14 193 11:7
2 .
Image 1
Martin Šubrt
3:2 0:3
3:0
3:1 18 11 189 9:6
3 .
Image 1
Jan Neuman
2:3
3:0 1:3 3:0 17 0 177 9:6
4 .
Image 1
Petr Vrabec
0:3
0:3
3:1 3:0 13 -11 162 6:7
5 .
Image 1
Tomáš Volák
2:3 1:3 0:3 0:3 3 -14 149 3:12

7 . Úroveň B

188 bodů
44. místo (44. místo v mužích)
L.B. P.N. M.K. R.H. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Libor Bučinský
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 198 12:4
2 .
Image 1
Petr Němec
2:3 3:0 3:0 3:0 23 5 188 11:3
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
2:3 0:3 0:3 3:0 9 0 169 5:9
4 .
Image 1
Rišo Hlásko
0:3 0:3 3:0
S:S
5 -11 154 3:6
5 .
Image 1
Adam Holý
0:3 0:3 0:3
S:S
-2 -14 144 0:9

Jarní sezóna 2022

8 . Úroveň C

169 bodů
54. místo (54. místo v mužích)
H.Š. P.N. J.W. T.B. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 181 12:0
2 .
Image 1
Petr Němec
0:3 3:1
3:1
3:S 18 11 169 9:5
3 .
Image 1
Jan Walter
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 153 7:8
4 .
Image 1
Tomáš Bakule
0:3
1:3
1:3 3:S 8 -11 137 5:9
5 .
Image 1
Radovan Suda
S:3 S:3 1:3 S:3 1 -14 127 1:12

8 . Úroveň B

198 bodů
65. místo (65. místo v mužích)
D.T. P.D. P.N. R.V. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Turanský
1:3
3:0 3:0 3:2 20 14 214 10:5
2 .
Image 1
Petr Doleček
3:1
2:3
3:2
3:S 19 11 210 11:6
3 .
Image 1
Petr Němec
0:3
3:2
3:0 3:1 18 0 198 9:6
4 .
Image 1
Roberto Varela Pazos
0:3
2:3
0:3 3:S 8 -11 177 5:9
5 .
Image 1
Martin Havelka
2:3 S:3 1:3 S:3 3 -14 169 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.06.2024 17:30 7. Miroslav Kopecký Hamr Záběhlice 3:2
29.05.2024 19:30 6. Lukáš Melichar Hamr Záběhlice 0:3
21.05.2024 19:30 6. Jan Klesnil Squash Ohradní 3:2
17.05.2024 18:00 6. Oliver Cox Sportovní klub Budějovická 2:3
16.05.2024 17:30 6. Radko Janoušek SB Centrum 3:1
21.04.2024 19:00 7. Jan Lörinc Hamr Záběhlice 3:0
19.04.2024 17:30 7. Jiří Rozhon Squash Ohradní 3:2
16.04.2024 18:30 7. Jan Staněk Squash Ohradní 3:0
09.04.2024 20:00 7. Julien Castets Squash Haštal 3:2
22.03.2024 17:30 7. Ondřej Soroka Hamr Záběhlice 3:1
17.03.2024 11:00 7. Marek Slezák Hamr Záběhlice 2:3
07.03.2024 17:00 7. Daniel Turanský SQUASHPARK Cibulka 3:1
05.03.2024 18:00 7. Marián Siegfried Squashcentrum Strahov 0:3
27.02.2024 20:00 6. Michal Jarolím Squashcentrum Strahov 1:3
25.02.2024 20:00 6. Jakub Juhanak Squash Haštal 3:2
12.02.2024 20:00 6. Lumír Dul Squash Ohradní 2:3
08.02.2024 17:00 6. Michael Tauzin Squash Haštal 0:3
26.01.2024 17:30 5. Petr Sagner SB Centrum 3:1
12.01.2024 17:00 5. Pavel Kořenář Hamr Záběhlice 1:3
11.01.2024 20:30 5. Jiří Bodlák Hamr Záběhlice 3:0
04.01.2024 17:30 5. Jakub Adam Squash Ohradní 2:3
15.12.2023 19:30 4. Martin Zgabaj Squash Ohradní 1:3
14.12.2023 20:00 4. Lukáš Lamberský Sportovní klub Budějovická 2:3
09.12.2023 10:00 4. Lumír Dul Hamr Záběhlice 0:3
05.12.2023 20:00 4. David Gross Hamr Záběhlice 1:3
29.11.2023 20:00 5. Pavel Kořenář Hamr Záběhlice 1:3
21.11.2023 17:00 5. Richard Žižka Squash Ohradní 3:0
13.11.2023 20:00 5. Ondřej Soroka Hamr Záběhlice 3:0
10.11.2023 18:00 5. Petr Sagner SB Centrum 3:2
23.10.2023 20:00 6. Jan Heřmánek Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
17.10.2023 18:00 6. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 3:1
16.10.2023 18:00 6. Jiří Bodlák SB Centrum 3:1
12.10.2023 20:30 6. Jan Lörinc Hamr Záběhlice 3:1
15.09.2023 17:00 4. Pavel Kamir Hamr Záběhlice 2:3
08.09.2023 19:00 4. Martin Hradec Squash Haštal 3:1
07.09.2023 19:00 4. David Gross Squash Ohradní 0:3
06.09.2023 19:00 4. Daniel Hurych Squash Haštal 2:3
29.08.2023 18:30 4. Vojtěch Sochor Squash Arena 0:3
23.08.2023 20:00 4. Petr Krejčí Squash Haštal 1:3
18.08.2023 14:00 4. Jakub Adam Squash Haštal 3:1
16.08.2023 19:00 4. Jan Petrásek Squash Ohradní 0:3
21.07.2023 14:00 4. Jonáš Václavek Squash Haštal 1:3
19.07.2023 18:00 4. Roman Vildner Hamr Záběhlice 0:3
15.07.2023 13:57 4. Pavel Kamir 3:S Komentáře
11.07.2023 18:00 4. Richard Žižka Hamr Záběhlice 2:3
16.06.2023 16:00 6. Jiří Bodlák Hamr Záběhlice 3:0
14.06.2023 20:00 6. Lukáš Melichar Squash Haštal 2:3
11.06.2023 19:00 6. Michal Jarolím Hamr Záběhlice 3:0
07.06.2023 19:00 6. Adam Hladík Squash Haštal 3:0
30.05.2023 18:00 6. Jonáš Václavek Squash Ohradní 1:3
22.05.2023 20:00 6. Jan Heřmánek Hamr Záběhlice 2:3
21.05.2023 19:00 6. Jan Kricka Sportovní klub Budějovická 3:2
17.05.2023 20:00 6. Tomáš Kratochvíl Squashcentrum Strahov 3:2
25.04.2023 19:00 7. Jakub Šiška Squash Haštal 3:1
16.04.2023 18:00 7. Marián Siegfried Squash Haštal 1:3
13.04.2023 18:30 7. Richard Žižka Hamr Záběhlice 3:1
10.04.2023 21:00 7. Libor Bučinský Hamr Záběhlice 2:3
31.03.2023 15:15 6. Ondřej Němec 3:S Komentáře
24.03.2023 18:00 6. Jakub Adam Squash Haštal 1:3
23.03.2023 17:00 6. Radek Sedláček Squash Haštal 1:3
20.03.2023 22:00 6. Lumír Dul Sportovní klub Budějovická 1:3
24.02.2023 17:00 7. Daniel Turanský Squashcentrum Strahov 3:1
22.02.2023 08:00 7. Jan Lörinc Hamr Záběhlice 3:0
05.02.2023 19:30 7. Libor Bučinský Hamr Záběhlice 2:3
04.02.2023 19:30 7. Jan Heřmánek Hamr Záběhlice 3:1
30.01.2023 19:30 6. David Skulina Squash Arena 3:2
10.01.2023 20:00 6. Petr Sagner Hamr Záběhlice 1:3
08.01.2023 18:00 6. Petr Krejčí Squash Haštal 1:3
06.01.2023 17:00 6. Pavel Kamir SB Centrum 1:3
19.12.2022 20:00 6. Michal Mikšovic Squash Haštal 0:3
08.12.2022 18:30 6. Ondřej Semera Squash Ohradní 1:3
06.12.2022 16:30 6. Jonáš Václavek Squash Ohradní 3:2
05.12.2022 20:00 6. Adam Kubný Hamr Záběhlice 3:1
14.11.2022 20:00 7. Jaroslav Růžička SB Centrum 3:2
13.11.2022 11:36 7. Jan Kricka 3:S Komentáře
07.11.2022 17:00 7. Petra Vansová Hamr Záběhlice 3:0
06.11.2022 19:00 7. Libor Bučinský Hamr Záběhlice 3:1
31.10.2022 20:30 6. Radek Lukes Squash Arena 2:3
24.10.2022 08:19 6. Marek Smrha 3:S Komentáře
16.10.2022 22:00 6. Lumír Dul Sportovní klub Budějovická 0:3
06.10.2022 20:30 6. Adam Kubný Hamr Záběhlice 1:3
30.09.2022 18:00 4. Tomáš Jančar Sportovní klub Budějovická 0:3
25.09.2022 18:00 4. Lukáš Lamberský Sportovní klub Budějovická 3:1
12.09.2022 18:00 4. Tomáš Hájek Hamr Záběhlice 0:3
05.09.2022 17:30 4. Petr Rys Squash Ohradní 0:3
30.08.2022 20:00 4. Pavel Kamir Squash Arena 1:3
23.08.2022 17:00 4. Martin Soušek Hamr Záběhlice 2:3 Komentáře
16.08.2022 08:00 4. Radek Sedláček Squashcentrum Strahov 3:2
09.08.2022 18:00 4. Jaroslav Janda Hamr Záběhlice 3:1
28.07.2022 19:00 6. Tomáš Volák 3:2
28.07.2022 18:00 6. Martin Šubrt HIT Fitness Flora 2:3
19.07.2022 17:00 6. Jan Neuman Hamr Záběhlice 3:2 Komentáře
18.07.2022 18:30 6. Petr Vrabec SB Centrum 3:0 Komentáře
27.06.2022 20:00 7. Rišo Hlásko Hamr Záběhlice 3:0
12.06.2022 19:00 7. Miroslav Kopecký Hamr Záběhlice 3:0
10.06.2022 17:00 7. Libor Bučinský Hamr Záběhlice 2:3
02.06.2022 18:00 7. Adam Holý Hamr Záběhlice 3:0
01.06.2022 00:10 8. Radovan Suda 3:S
18.05.2022 19:30 8. Jan Walter Hamr Záběhlice 3:1
16.05.2022 20:00 8. Tomáš Bakule Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
06.05.2022 17:00 8. Honza Široký Hamr Záběhlice 0:3
28.04.2022 21:00 8. Martin Havelka Hamr Záběhlice 3:1
13.04.2022 18:00 8. Roberto Varela Pazos Sportovní klub Budějovická 3:0
06.04.2022 17:00