Načítám…

Honza Široký (36 let)

ID: 46892

Praha

- - -

Profil na X

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Squash (3/138)

  • 108 zápasů

    od roku 2022
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 1 /268
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 108
    Zápasů v lize ( 76 / 24 / 8) 0 turnajů
  • 76%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

1 . Úroveň A

316 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
T.D. P.R. H.Š. K.B. V.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Divák
3:0 3:2 3:1 3:0 8 30 338 12:3
2 .
Image 1
Petr Rys
0:3 3:2 3:2 3:0 6 25 331 9:7
3 .
Image 1
Honza Široký
2:3 2:3 3:0 3:0 4 12 316 10:6
4 .
Image 1
Kosta Baltas
1:3 2:3 0:3 0 4 304 3:9
5 .
Image 1
Vlastimil Zeman
0:3 0:3 0:3 0 0 300 0:9

1 . Úroveň A

329 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
T.D. H.Š. P.R. P.S. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Divák
3:2 3:2 3:1 3:2 8 30 338 12:7
2 .
Image 1
Honza Široký
2:3 3:2 3:1 1:3 4 25 329 9:9
3 .
Image 1
Petr Rys
2:3 2:3 3:2 3:2 4 12 316 10:10
4 .
Image 1
Petr Simek
1:3 1:3 2:3 3:2 2 4 306 7:11
5 .
Image 1
Jaroslav Janda
2:3 3:1 2:3 2:3 2 0 302 9:10

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

331 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
J.J. H.Š. P.R. Š.J. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jaroslav Janda
2:3 3:1 3:2 3:1 6 30 336 11:7
2 .
Image 1
Honza Široký
3:2 2:3 3:1 3:0 6 25 331 11:6
3 .
Image 1
Petr Rys
1:3 3:2 3:0
3:S
6 12 318 10:5
4 .
Image 1
Štěpán Janega
2:3 1:3 0:3 3:1 2 4 306 6:10
5 .
Image 1
Jan Hlavička
1:3 0:3
S:3
1:3 0 0 300 2:12

1 . Úroveň A

358 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
H.Š. Š.J. J.H. P.S. V.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:1 3:1 3:0 3:0 8 30 358 12:2
2 .
Image 1
Štěpán Janega
1:3 3:1 2:3 3:0 4 25 349 9:7
3 .
Image 1
Jan Hlavička
1:3 1:3 3:S
3:S
4 12 336 8:6
4 .
Image 1
Petr Simek
0:3 3:2 S:3 3:S 4 4 328 6:8
5 .
Image 1
Vlastimil Zeman
0:3 0:3
S:3
S:3 0 0 320 0:12

2 . Úroveň A

356 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
H.Š. J.H. J.P. T.D. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0 3:0 3:S 1:3 6 30 356 10:3
2 .
Image 1
Jan Hlavička
0:3 3:2 3:S 3:0 6 25 351 9:5
3 .
Image 1
Jan Popelář
0:3 2:3 3:S 3:2 4 12 336 8:8
4 .
Image 1
Tomáš Divák
S:3 S:3 S:3 3:2 2 4 326 3:11
5 .
Image 1
Václav Kubát
3:1 0:3 2:3 2:3 2 0 322 7:10

1 . Úroveň A

362 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Š.J. P.S. V.Z. T.D. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Štěpán Janega
1:3 3:1
3:S
2:3 4 30 394 9:7
2 .
Image 1
Petr Simek
3:1 1:3 2:3
3:S
4 25 389 9:7
3 .
Image 1
Vlastimil Zeman
1:3 3:1 S:S
3:S
4 12 376 7:7
4 .
Image 1
Tomáš Divák
S:3
3:2 S:S
3:S
4 4 368 6:8
5 .
Image 1
Honza Široký
3:2
S:3
S:3
S:3
2 0 362 3:11

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

376 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
H.Š. T.D. V.Z. J.J. C.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:1 3:1 0:3 3:0 6 30 376 9:5
2 .
Image 1
Tomáš Divák
1:3
3:S
3:2 3:0 6 25 371 10:5
3 .
Image 1
Vlastimil Zeman
1:3
S:3
3:2 3:0 4 12 356 7:8
4 .
Image 1
Jaroslav Janda
3:0 2:3 2:3 3:1 4 4 348 10:7
5 .
Image 1
Chris Owen
0:3 0:3 0:3 1:3 0 0 340 1:12

1 . Úroveň A

336 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.Z. J.J. H.Š. Š.J. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vlastimil Zeman
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 358 12:0
2 .
Image 1
Jaroslav Janda
0:3 3:1 3:2 3:2 6 25 351 9:8
3 .
Image 1
Honza Široký
0:3 1:3 3:0 3:1 4 12 336 7:7
4 .
Image 1
Štěpán Janega
0:3 2:3 0:3 3:1 2 4 326 5:10
5 .
Image 1
Václav Kubát
0:3 2:3 1:3 1:3 0 0 320 4:12

1 . Úroveň A

351 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
V.Z. H.Š. Š.J. P.S. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vlastimil Zeman
3:2 3:2 3:2 3:0 8 30 358 12:6
2 .
Image 1
Honza Široký
2:3 3:1 3:2
3:S
6 25 351 11:6
3 .
Image 1
Štěpán Janega
2:3 1:3 3:2 3:S 4 12 336 9:8
4 .
Image 1
Petr Simek
2:3 2:3 2:3 3:0 2 4 326 9:9
5 .
Image 1
Tomáš Divák
0:3
S:3
S:3 0:3 0 0 320 0:12

2 . Úroveň A

358 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
H.Š. P.S. R.V. C.O. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:2 3:0 3:0 3:0 8 30 358 12:2
2 .
Image 1
Petr Simek
2:3 3:1 3:1 3:2 6 25 351 11:7
3 .
Image 1
Roman Vildner
0:3 1:3 3:0 3:0 4 12 336 7:6
4 .
Image 1
Chris Owen
0:3 1:3 0:3 3:0 2 4 326 4:9
5 .
Image 1
Jonáš Václavek
0:3 2:3 0:3 0:3 0 0 320 2:12

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

295 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
V.Z. Š.J. H.Š. C.O. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vlastimil Zeman
3:0 3:1 3:0 3:2 25 14 319 12:3
2 .
Image 1
Štěpán Janega
0:3 3:0 3:2 3:2 17 11 308 9:7
3 .
Image 1
Honza Široký
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 295 7:6
4 .
Image 1
Chris Owen
0:3 2:3 0:3 3:0 9 -11 278 5:9
5 .
Image 1
Martin Zgabaj
2:3 2:3 0:3 0:3 4 -14 270 4:12

3 . Úroveň A

260 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
H.Š. J.B. J.V. D.S. D.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:1 3:0
3:S
3:0 26 14 260 12:1
2 .
Image 1
Jaroslav Bellada
1:3 3:2 3:1 3:1 18 11 249 10:7
3 .
Image 1
Jonáš Václavek
0:3 2:3 3:1 3:0 15 0 235 8:7
4 .
Image 1
David Skulina
S:3
1:3 1:3 3:2 7 -11 216 5:11
5 .
Image 1
David Gross
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 209 3:12

2 . Úroveň A

258 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
M.S. V.K. T.J. H.Š. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Snopek
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 301 12:1
2 .
Image 1
Václav Kubát
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 290 9:5
3 .
Image 1
Tomáš Jančar
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 273 7:8
4 .
Image 1
Honza Široký
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 258 6:10
5 .
Image 1
Jaroslav Bellada
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 248 2:12

1 . Úroveň A

304 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
p.d. V.Z. Š.J. H.Š. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
pavel dytrych
3:2 2:3 3:2 3:1 18 14 332 11:8
2 .
Image 1
Vlastimil Zeman
2:3 3:0 2:3 3:0 18 11 329 10:6
3 .
Image 1
Štěpán Janega
3:2 0:3 3:2 3:1 16 0 316 9:8
4 .
Image 1
Honza Široký
2:3 3:2 2:3 3:1 15 -11 304 10:9
5 .
Image 1
Václav Kubát
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 289 3:12

Jarní sezóna 2023

3 . Úroveň A

321 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
H.Š. J.H. R.V. M.Z. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 321 12:1
2 .
Image 1
Jan Hlavička
0:3 3:0 3:2 3:1 18 11 309 9:6
3 .
Image 1
Roman Vildner
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 291 6:9
4 .
Image 1
Martin Zgabaj
0:3 2:3 2:3
3:S
10 -11 279 7:9
5 .
Image 1
Jan Popelář
1:3 1:3 1:3
S:3
3 -14 269 3:12

4 . Úroveň B

338 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
H.Š. D.S. M.M. O.B. Č.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 338 12:4
2 .
Image 1
David Skulina
1:3
S:S
3:0 3:1 12 3 315 7:4
3 .
Image 1
Michal Major
2:3
S:S
3:2 3:2 10 0 310 8:7
4 .
Image 1
Ondřej Budík
1:3 0:3 2:3 3:1 9 -11 298 6:10
5 .
Image 1
Čestmír Rybka
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 290 4:12

5 . Úroveň B

318 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
H.Š. J.R. P.K. A.K. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:1 3:1 3:2 3:0 24 14 318 12:4
2 .
Image 1
Jaroslav Růžička
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 312 10:4
3 .
Image 1
Pavel Kořenář
1:3 0:3 3:2 3:2 11 0 291 7:10
4 .
Image 1
Adam Kubný
2:3 1:3 2:3 3:2 10 -11 279 8:11
5 .
Image 1
Petr Sagner
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 270 4:12

4 . Úroveň A

266 bodů
35. místo (35. místo v mužích)
R.V. J.M. J.P. M.J. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Roman Vildner
2:3 3:1 3:0
3:S
21 14 315 11:4
2 .
Image 1
Jaroslav Matoušek
3:2 3:1 2:3
3:S
19 3 302 11:6
3 .
Image 1
Jan Petrásek
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 295 8:6
4 .
Image 1
Martin Janečka
0:3 3:2 0:3
3:S
11 -11 280 6:8
5 .
Image 1
Honza Široký
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 266 0:12

Podzimní sezóna 2022

3 . Úroveň A

293 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
T.J. T.K. V.K. M.T. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Jančar
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 336 11:4
2 .
Image 1
Tomáš Kukaň
3:2 3:1 3:2 3:2 21 11 332 12:7
3 .
Image 1
Václav Kubát
1:3 1:3 3:1 2:3 10 0 310 7:10
4 .
Image 1
Martin Tichý
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 298 6:9
5 .
Image 1
Honza Široký
0:3 2:3 3:2
S:3
7 -14 293 5:11

4 . Úroveň A

300 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
H.Š. R.V. D.G. V.S. P.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0 3:0 3:1 3:1 26 14 300 12:2
2 .
Image 1
Roman Vildner
0:3 3:2 3:2 3:2 15 3 278 9:9
3 .
Image 1
David Gross
0:3 2:3 2:3 3:0 11 0 271 7:9
4 .
Image 1
Vojtěch Sochor
1:3 2:3 3:2 2:3 10 -11 259 8:11
5 .
Image 1
Petr Rys
1:3 2:3 0:3 3:2 8 -14 254 6:11

3 . Úroveň A

295 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
P.S. C.O. H.Š. O.B. F.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Simek
3:1 3:1 1:3 3:2 18 14 312 10:7
2 .
Image 1
Chris Owen
1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 308 10:7
3 .
Image 1
Honza Široký
1:3 2:3 3:0 3:2 15 0 295 9:8
4 .
Image 1
Ondřej Budík
3:1 2:3 0:3 3:0 15 -11 284 8:7
5 .
Image 1
Filip Hátle
2:3
S:3
2:3 0:3 4 -14 270 4:12

4 . Úroveň B

278 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
H.Š. T.J. J.P. A.P. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 278 12:4
2 .
Image 1
Tomáš Jančar
2:3 3:1 3:0
3:S
21 3 264 11:4
3 .
Image 1
Jan Petrásek
2:3 1:3 3:0 3:1 16 0 256 9:7
4 .
Image 1
Anna Plačková
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 235 3:9
5 .
Image 1
Jaroslav Matoušek
0:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 227 1:12

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

241 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
V.K. P.S. F.H. H.Š. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Václav Kubát
3:2
3:2 3:2 3:0 22 14 276 12:6
2 .
Image 1
Petr Simek
2:3
3:2 3:2 3:1 18 11 269 11:8
3 .
Image 1
Filip Hátle
2:3 2:3 3:1 3:1 16 0 256 10:8
4 .
Image 1
Honza Široký
2:3 2:3 1:3 3:0 12 -11 241 8:9
5 .
Image 1
Radek Sedláček
0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 228 2:12

4 . Úroveň A

220 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
H.Š. D.S. D.G. P.K. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 220 12:2
2 .
Image 1
David Skulina
0:3 3:1 3:0 3:0 20 3 203 9:4
3 .
Image 1
David Gross
2:3 1:3 2:3 3:1 11 0 191 8:10
4 .
Image 1
Pavel Kořenář
0:3 0:3 3:2 3:2 10 -11 179 6:10
5 .
Image 1
Adam Kubný
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 169 3:12

5 . Úroveň B

221 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
H.Š. M.S. P.K. L.D. R.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0
3:0 3:0 3:S 27 14 221 12:0
2 .
Image 1
Martin Soušek
0:3
3:2
3:2
3:2
15 11 206 9:9
3 .
Image 1
Petr Krejčí
0:3
2:3
1:3 3:S 9 0 189 6:9
4 .
Image 1
Lumír Dul
0:3
2:3
3:1 S:S 6 -11 175 5:7
5 .
Image 1
Richard Štefánek
S:3
2:3
S:3 S:S 0 -14 166 2:9

7 . Úroveň A

201 bodů
36. místo (36. místo v mužích)
H.Š. P.V. R.Ž. T.N. S.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0
3:S
3:0 3:0 27 14 201 12:0
2 .
Image 1
Petr Vrabec
0:3 3:S 3:1 3:S 18 5 183 9:4
3 .
Image 1
Richard Žižka
S:3
S:3 3:0 3:S 13 0 173 6:6
4 .
Image 1
Tomáš Nováček
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 156 4:9
5 .
Image 1
Sebastian Garcia
0:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 146 0:12

Jarní sezóna 2022

8 . Úroveň C

181 bodů
47. místo (47. místo v mužích)
H.Š. P.N. J.W. T.B. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Honza Široký
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 181 12:0
2 .
Image 1
Petr Němec
0:3 3:1
3:1
3:S 18 11 169 9:5
3 .
Image 1
Jan Walter
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 153 7:8
4 .
Image 1
Tomáš Bakule
0:3
1:3
1:3 3:S 8 -11 137 5:9
5 .
Image 1
Radovan Suda
S:3 S:3 1:3 S:3 1 -14 127 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.07.2024 18:00 1. Vlastimil Zeman Squash Modrý svět 3:0
15.07.2024 17:00 1. Kosta Baltas Squash Haštal 3:0
10.07.2024 15:00 1. Tomáš Divák Hamr Záběhlice 2:3
05.07.2024 14:00 1. Petr Rys Sportcentrum Step 2:3
27.06.2024 14:00 1. Tomáš Divák Hamr Záběhlice 2:3
24.06.2024 19:00 1. Jaroslav Janda Squash Haštal 1:3
22.06.2024 19:00 1. Petr Rys Sportcentrum Step 3:2
21.06.2024 12:00 1. Petr Simek Squashcentrum Strahov 3:1
30.05.2024 20:00 1. Štěpán Janega Sportcentrum Step 3:1
21.05.2024 18:00 1. Jaroslav Janda Squash Haštal 3:2
10.05.2024 16:00 1. Jan Hlavička Sportcentrum Step 3:0
06.05.2024 12:00 1. Petr Rys Sportcentrum Step 2:3
28.04.2024 19:00 1. Štěpán Janega Sportcentrum Step 3:1
26.04.2024 14:00 1. Petr Simek Squashcentrum Strahov 3:0
25.04.2024 15:00 1. Jan Hlavička Sportcentrum Step 3:1
21.04.2024 15:00 1. Vlastimil Zeman Squash Modrý svět 3:0
02.04.2024 00:10 2. Tomáš Divák 3:S
14.03.2024 15:30 2. Jan Hlavička Sportcentrum Step 3:0
08.03.2024 20:00 2. Václav Kubát Hamr Záběhlice 1:3
07.03.2024 17:00 2. Jan Popelář Squash Ohradní 3:0
26.02.2024 10:42 1. Tomáš Divák S:3 Komentáře
26.02.2024 10:42 1. Vlastimil Zeman S:3 Komentáře
26.02.2024 10:38 1. Petr Simek S:3 Komentáře
23.02.2024 12:00 1. Štěpán Janega Sportcentrum Step 3:2
18.01.2024 15:00 1. Chris Owen Squash Haštal 3:0
09.01.2024 14:00 1. Tomáš Divák Hamr Záběhlice 3:1
07.01.2024 14:00 1. Vlastimil Zeman Hamr Záběhlice 3:1
04.01.2024 20:00 1. Jaroslav Janda Sportovní klub Budějovická 0:3
29.12.2023 16:00 1. Štěpán Janega Sportcentrum Step 3:0
28.12.2023 16:00 1. Václav Kubát Sportovní klub Budějovická 3:1
14.12.2023 18:00 1. Vlastimil Zeman Hamr Záběhlice 0:3
07.12.2023 18:00 1. Jaroslav Janda Squash Haštal 1:3
28.11.2023 16:14 1. Tomáš Divák 3:S Komentáře
28.11.2023 14:00 1. Štěpán Janega Squashcentrum Strahov 3:1
24.11.2023 17:00 1. Petr Simek Squashcentrum Strahov 3:2
19.11.2023 19:00 1. Vlastimil Zeman Hamr Záběhlice 2:3
13.10.2023 17:00 2. Petr Simek Squash Haštal 3:2
12.10.2023 15:00 2. Jonáš Václavek Squash Haštal 3:0
11.10.2023 18:00 2. Roman Vildner Squash Haštal 3:0
05.10.2023 15:00 2. Chris Owen Squash Haštal 3:0
28.09.2023 20:00 1. Štěpán Janega Hamr Záběhlice 0:3
25.09.2023 20:00 1. Martin Zgabaj Squash Haštal 3:0
10.09.2023 11:00 1. Vlastimil Zeman Hamr Záběhlice 1:3
07.09.2023 16:00 1. Chris Owen Squash Haštal 3:0
27.08.2023 21:21 3. David Skulina 3:S Komentáře
16.08.2023 19:00 3. David Gross Squash Haštal 3:0
09.08.2023 15:00 3. Jonáš Václavek Squash Haštal 3:0
03.08.2023 17:00 3. Jaroslav Bellada Sportcentrum Step 3:1
25.07.2023 19:00 2. Tomáš Jančar Squash Haštal 2:3
19.07.2023 19:30 2. Michal Snopek Hamr Záběhlice 1:3
13.07.2023 12:00 2. Václav Kubát Hamr Záběhlice 0:3
11.07.2023 19:00 2. Jaroslav Bellada Sportcentrum Step 3:1
30.06.2023 13:00 1. Štěpán Janega Squash Haštal 2:3
21.06.2023 16:00 1. Vlastimil Zeman Hamr Záběhlice 3:2
12.06.2023 13:00 1. Václav Kubát Hamr Záběhlice 3:1
02.06.2023 16:00 1. pavel dytrych Squash Haštal 2:3
24.05.2023 17:00 3. Martin Zgabaj Squash Haštal 3:0
22.05.2023 17:00 3. Roman Vildner Squash Holešovice 3:0
12.05.2023 11:00 3. Jan Popelář Hamr Záběhlice 3:1
10.05.2023 19:00 3. Jan Hlavička Sportovní klub Budějovická 3:0
23.04.2023 21:00 4. David Skulina Squashcentrum Strahov 3:1
20.04.2023 17:00 4. Michal Major Squash Haštal 3:2
17.04.2023 11:00 4. Čestmír Rybka Sportcentrum Step 3:0
04.04.2023 13:00 4. Ondřej Budík Squash Haštal 3:1
26.03.2023 17:30 5. Petr Sagner Hamr Záběhlice 3:0
22.03.2023 17:00 5. Pavel Kořenář Squash Haštal 3:1
17.03.2023 17:00 5. Jaroslav Růžička Squash Haštal 3:1
15.03.2023 16:00 5. Adam Kubný Sportcentrum Step 3:2
02.02.2023 18:59 4. Jan Petrásek S:3 Komentáře
02.02.2023 18:59 4. Jaroslav Matoušek S:3 Komentáře
02.02.2023 18:59 4. Martin Janečka S:3 Komentáře
02.02.2023 18:59 4. Roman Vildner S:3 Komentáře
29.01.2023 11:24 3. Martin Tichý S:3 Komentáře
15.01.2023 14:00 3. Tomáš Jančar Squash Haštal 0:3
08.01.2023 15:00 3. Václav Kubát Hamr Záběhlice 3:2
05.01.2023 20:00 3. Tomáš Kukaň Squash Haštal 2:3
21.12.2022 19:00 4. David Gross Squash Haštal 3:0
12.12.2022 18:00 4. Petr Rys Squash Haštal 3:1
11.12.2022 18:00 4. Vojtěch Sochor Sportcentrum Step 3:1
08.12.2022 19:00 4. Roman Vildner Squash Haštal 3:0
12.11.2022 15:00 3. Filip Hátle Sportcentrum Step 3:2
11.11.2022 14:00 3. Chris Owen Squash Haštal 2:3
07.11.2022 18:00 3. Petr Simek Squash Haštal 1:3
02.11.2022 21:00 3. Ondřej Budík Squash Haštal 3:0
24.10.2022 19:00 4. Tomáš Jančar Squash Haštal 3:2
10.10.2022 20:00 4. Anna Plačková Squash Haštal 3:0
07.10.2022 19:00 4. Jaroslav Matoušek Sportcentrum Step 3:0
06.10.2022 19:00 4. Jan Petrásek Squash Ohradní 3:2
21.09.2022 12:00 3. Petr Simek Squash Haštal 2:3
10.09.2022 16:00 3. Filip Hátle Sportcentrum Step 1:3
05.09.2022 21:00 3. Václav Kubát Hamr Záběhlice 2:3
02.09.2022 19:00 3. Radek Sedláček Squash Haštal 3:0
25.08.2022 20:00 4. David Skulina Squashcentrum Strahov 3:0
13.08.2022 17:00 4. David Gross Sportcentrum Step 3:2
06.08.2022 18:00 4. Pavel Kořenář Sportcentrum Step 3:0
03.08.2022 20:00 4. Adam Kubný Sportcentrum Step 3:0
01.08.2022 00:10 5. Richard Štefánek 3:S
29.07.2022 20:00 5. Lumír Dul Sportcentrum Step 3:0
25.07.2022 19:00 5. Petr Krejčí Squash Haštal 3:0
03.07.2022 21:00 5. Martin Soušek Sportovní klub Budějovická 3:0 Komentáře
30.06.2022 10:57 7. Richard Žižka 3:S Komentáře
16.06.2022 19:00 7. Sebastian Garcia Squash Haštal 3:0
06.06.2022 20:00 7. Petr Vrabec Sportcentrum Step 3:0
05.06.2022 18:00 7. Tomáš Nováček Sportcentrum Step 3:0
01.06.2022 00:10 8. Radovan Suda 3:S
15.05.2022 19:00 8. Jan Walter Squashcentrum Strahov 3:0
07.05.2022 19:00 8. Tomáš Bakule Sportcentrum Step 3:0
06.05.2022 17:00 8. Petr Němec Hamr Záběhlice 3:0