Image 1

Ondřej Němec (30 let)

ID: 25877

Praha

  • 100 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • 68 /374
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 100
    Zápasů v lize ( 48 / 46 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň B

327 bodů
44. místo (44. místo v mužích)
A.C. T.J. I.A. J.H. O.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Cumpel
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 380
2 .
Image 1
Tomáš Jančar
2:3 2:3 3:0 3:0 18 11 369
3 .
Image 1
Ibragim Aschabov
0:3 3:2 2:3 3:0 14 0 354
4 .
Image 1
Jan Heřmánek
0:3 0:3 3:2 3:1 11 -11 340
5 .
Image 1
Ondřej Němec
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 327

6 . Úroveň A

391 bodů
33. místo (33. místo v mužích)
O.N. J.S. P.B. S.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Němec
3:1 3:2 0:3
3:S
17 14 391
2 .
Image 1
Jan Stanicek
1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 388
3 .
Image 1
Petr Bena
2:3 2:3 3:1
3:S
16 0 376
4 .
Image 1
Stano Miskovic
3:0 2:3 1:3
3:S
16 -11 365
5 .
Image 1
Michal Kutička
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 346

7 . Úroveň B

325 bodů
47. místo (47. místo v mužích)
J.K. O.N. F.V. P.P. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jonáš Konečný
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 341
2 .
Image 1
Ondřej Němec
0:3 3:1 2:3
3:S
14 11 325
3 .
Image 1
Filip Velemínský
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 314
4 .
Image 1
Přemysl Pavlák
0:3 3:2 0:3
3:S
11 -11 300
5 .
Image 1
Jano Kupec
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 286

8 . Úroveň A

334 bodů
53. místo (52. místo v mužích)
O.N. J.‚. M.H. D.M. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Němec
3:0 1:3 3:2 3:0 20 14 334
2 .
Image 1
Jan ‚Sigi‘ Sigmund
0:3 3:2
3:2
3:1 16 11 327
3 .
Image 1
Michal Hlavačka
3:1 2:3 2:3 3:1 16 0 316
4 .
Image 1
David Martínek
2:3
2:3
3:2 3:1 15 -11 304
5 .
Image 1
Tomáš Jelínek
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 289

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň C

364 bodů
64. místo (63. místo v mužích)
R.H. F.V. O.N. A.H. R.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rišo Hlásko
1:3 3:2 3:0 3:1 16 0 106
2 .
Image 1
Filip Velemínský
3:1 3:1 1:3 3:1 16 0 106
3 .
Image 1
Ondřej Němec
2:3 1:3 3:0 3:1 14 0 104
4 .
Image 1
Adam Hladík
0:3 3:1 0:3
2:3
7 0 97
5 .
Image 1
Radek Zachariáš
1:3 1:3 1:3
3:2
7 0 97

8 . Úroveň B

319 bodů
64. místo (63. místo v mužích)
M.B. J.P. O.N. Z.Š. L.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Bretschneider
2:3
3:1
3:1
3:S
17 0 95
2 .
Image 1
Jakub Průcha
3:2 2:3 3:1 3:1 16 0 94
3 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3
3:2 3:2 3:2 13 0 91
4 .
Image 1
Zdeněk Štefan
1:3 1:3 2:3
3:S
9 0 87
5 .
Image 1
Lukáš Lamberský
S:3
1:3 2:3
S:3
3 0 81

10 . Úroveň C

298 bodů
77. místo (75. místo v mužích)
O.N. M.C. D.T. M.K. H.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Němec
3:2 3:1
3:1
3:1 19 0 85
2 .
Image 1
Michal Cerman
2:3 3:0 3:1 3:1 18 0 84
3 .
Image 1
Daniel Turanský
1:3 0:3 3:2 3:0 11 0 77
4 .
Image 1
Mery Kejklíček
1:3
1:3 2:3 3:1 9 0 75
5 .
Image 1
Honza Vlk
1:3 1:3 0:3 1:3 3 0 69

10 . Úroveň B

287 bodů
101. místo (99. místo v mužích)
O.G. M.T. O.N. B.C. O.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ota Gartner
3:2 3:1 3:2 3:1 18 0 90
2 .
Image 1
Martin Tomka
2:3
S:S
3:0 3:0 12 0 84
3 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3
S:S
3:1 3:0 10 0 82
4 .
Image 1
Břetislav Chamrád
2:3 0:3 1:3 3:0 9 0 81
5 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
1:3 0:3 0:3 0:3 1 0 73

Jarní sezóna 2018

10 . Úroveň B

141 bodů
124. místo (122. místo v mužích)
D.M. O.N. J.H. M.J. J.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Martínek
3:2
3:1
3:1 3:0 44 0 164
2 .
Image 1
Ondřej Němec
2:3 S:S 3:0 3:2 21 0 141
3 .
Image 1
Jaroslav Hančl
1:3
S:S
3:1
3:1 19 0 139
4 .
Image 1
Michal Jarolím
1:3 0:3
1:3
3:1 15 0 135
5 .
Image 1
Jan Ambrož
0:3 2:3 1:3 1:3 8 0 128

11 . Úroveň B

142 bodů
123. místo (121. místo v mužích)
P.P. O.N. M.H. P.R. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Polívka
3:1 3:2 3:0 3:0 46 0 151
2 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 142
3 .
Image 1
Michal Hlavačka
2:3 1:3 3:1 3:0 30 0 135
4 .
Image 1
Petra Rodová
0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 122
5 .
Image 1
Jaroslav Drda
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 105

10 . Úroveň A

125 bodů
147. místo (143. místo v mužích)
J.‚. J.H. R.S. O.N. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan ‚Sigi‘ Sigmund
3:2
3:0
3:2
3:2
40 0 160
2 .
Image 1
Jaroslav Hančl
2:3
3:0
3:1
S:S
23 0 143
3 .
Image 1
Radovan Suda
0:3 0:3
3:2
3:S
19 0 139
4 .
Image 1
Ondřej Němec
2:3
1:3
2:3
S:S 5 0 125
5 .
Image 1
Daniel Koleška
2:3
S:S
S:3
S:S -6 0 114

11 . Úroveň B

133 bodů
133. místo (130. místo v mužích)
J.M. O.N. O.S. P.L. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Matoušek
3:0 3:2 S:3 3:0 35 0 140
2 .
Image 1
Ondřej Němec
0:3
3:S
3:2 3:2 28 0 133
3 .
Image 1
Ondřej Soroka
2:3
S:3
3:1 3:2 24 0 129
4 .
Image 1
Petr Lohonka
3:S 2:3 1:3
2:3
20 0 125
5 .
Image 1
Ondřej Slabihoud
0:3 2:3 2:3
3:2
17 0 122

Podzimní sezóna 2017

10 . Úroveň B

156 bodů
131. místo (128. místo v mužích)
T.V. M.S. F.O. I.M. O.N. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Volák
2:3 3:2
3:1
3:1 3:S 36 0 171
2 .
Image 1
Martin Soušek
3:2
3:2
3:0 1:3 3:S 34 0 169
3 .
Image 1
Filip Ocelka
2:3
2:3
2:3 3:0 3:S 27 0 162
4 .
Image 1
Iva Marešová
1:3
0:3 3:2 3:1 3:S 26 0 161
5 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3 3:1 0:3 1:3 3:S 21 0 156
6 .
Image 1
Michal Hlavačka
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 135

9 . Úroveň D

165 bodů
115. místo (113. místo v mužích)
T.U. P.R. M.C. M.K. O.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Uher
3:0
3:S
3:1 3:1 45 0 195
2 .
Image 1
Pavel Rynt
0:3 3:2
3:S
3:2 28 0 178
3 .
Image 1
Michal Cerman
S:3
2:3 2:3 3:0 21 0 171
4 .
Image 1
Mery Kejklíček
1:3
S:3
3:2 2:3 15 0 165
5 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3 2:3 0:3 3:2 15 0 165

10 . Úroveň C

169 bodů
112. místo (110. místo v mužích)
O.N. P.V. P.P. S.J. J.‚. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Němec
3:2 2:3 3:1
3:S
34 0 169
2 .
Image 1
Petra Vansová
2:3
3:0
2:3
3:1
32 0 167
3 .
Image 1
Přemysl Pavlák
3:2
0:3
3:2
3:S
28 0 163
4 .
Image 1
Standa Jaša
1:3
3:2
2:3
3:S
25 0 160
5 .
Image 1
Jan ‚Sigi‘ Sigmund
S:3
1:3
S:3
S:3
2 0 137

10 . Úroveň B

141 bodů
139. místo (135. místo v mužích)
P.N. J.M. O.N. D.K. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Nešetřil
3:2
3:1 3:2 3:0 42 0 177
2 .
Image 1
Jaroslav Matoušek
2:3
3:0 3:1
3:S
38 0 173
3 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3 0:3 3:2 S:S 6 0 141
4 .
Image 1
Daniel Koleška
2:3 1:3 2:3 S:S 5 0 140
5 .
Image 1
Jan Drahota
0:3
S:3
S:S S:S -10 0 125

Jarní sezóna 2017

9 . Úroveň A

168 bodů
134. místo (130. místo v mužích)
T.M. R.H. Z.B. D.M. R.B. O.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Mokrejš
3:2 3:2 3:S 3:0
3:0
42 0 207
2 .
Image 1
Rišo Hlásko
2:3 3:1 3:2 3:1 3:2 35 0 200
3 .
Image 1
Zdeněk Bidrman
2:3 1:3 3:0 3:1 3:0 34 0 199
4 .
Image 1
David Martínek
S:3 2:3 0:3 3:1 3:0 22 0 187
5 .
Image 1
Radek Brix
0:3 1:3 1:3 1:3 3:0 16 0 181
6 .
Image 1
Ondřej Němec
0:3
2:3 0:3 0:3 0:3 3 0 168

10 . Úroveň D

169 bodů
135. místo (130. místo v mužích)
B.C. O.N. M.K. S.G. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Břetislav Chamrád
3:1
3:2
1:3
3:0
35 0 185
2 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3
3:1 S:S 3:1 19 0 169
3 .
Image 1
Michal Kroupa
2:3
1:3 S:S S:S -4 0 146
4 .
Image 1
Sebastian Garcia
3:1
S:S S:S S:S -4 0 146
5 .
Image 1
Kateřina Štromerová
0:3
1:3 S:S S:S -8 0 142

10 . Úroveň D

176 bodů
118. místo (113. místo v mužích)
J.P. O.N. P.N. R.S. M.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Průcha
2:3 3:1
3:2
3:2 33 0 183
2 .
Image 1
Ondřej Němec
3:2 0:3 2:3 3:0 26 0 176
3 .
Image 1
Petr Novotný
1:3 3:0 3:1 0:3 26 0 176
4 .
Image 1
Robert Smida
2:3
3:2 1:3
3:2
24 0 174
5 .
Image 1
Michal Cerman
2:3 0:3 3:0
2:3
21 0 171

9 . Úroveň A

184 bodů
110. místo (105. místo v mužích)
L.S. A.K. P.V. O.N. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lubomír Skoupil
3:1
S:3
3:1 3:0 35 0 200
2 .
Image 1
Adam Kubný
1:3 3:2 3:1 3:2 31 0 196
3 .
Image 1
Petra Vansová
3:S
2:3
3:2
0:3 23 0 188
4 .
Image 1
Ondřej Němec
1:3 1:3
2:3
3:1 19 0 184
5 .
Image 1
David Martínek
0:3 2:3 3:0 1:3 19 0 184

Podzimní sezóna 2016

10 . Úroveň D

158 bodů
129. místo (124. místo v mužích)
S.G. J.Ř. O.N. M.C. J.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Sebastian Garcia
3:2
3:0 3:S S:S 27 0 162
2 .
Image 1
Jan Říha
2:3
0:3 3:S 3:2 23 0 158
3 .
Image 1
Ondřej Němec
0:3 3:0 0:3
3:S
23 0 158
4 .
Image 1
Michal Cerman
S:3 S:3 3:0 0:3 13 0 148
5 .
Image 1
Jan Zmeškal
S:S 2:3
S:3
3:0 12 0 147

9 . Úroveň C

160 bodů
100. místo (97. místo v mužích)
T.M. J.J. P.P. O.N. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Mokrejš
2:3
3:1 3:2 3:S 34 0 169
2 .
Image 1
Jaroslav Jirků
3:2
3:2 1:3
3:S
30 0 165
3 .
Image 1
Přemysl Pavlák
1:3 2:3 3:0 3:S 29 0 164
4 .
Image 1
Ondřej Němec
2:3 3:1 0:3 3:S 25 0 160
5 .
Image 1
Jan Bláha
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 135

9 . Úroveň B

155 bodů
109. místo (106. místo v mužích)
R.V. M.H. T.V. O.N. J.Z. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radomil Vales
3:0 3:1 3:0 3:0 3:1 48 0 183
2 .
Image 1
Martin Havelka
0:3 3:1 3:1 3:0 3:2 35 0 170
3 .
Image 1
Tomáš Volák
1:3 1:3 3:0 3:0 3:S 32 0 167
4 .
Image 1
Ondřej Němec
0:3 1:3 0:3 3:0
3:S
20 0 155
5 .
Image 1
Jakub Zámyslický
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 143
6 .
Image 1
Michal Kroupa
1:3 2:3 S:3
S:3
S:3 5 0 140

17 . Úroveň A

42 bodů
252. místo (223. místo v mužích)
L.K. S.V. O.N. D.O. P.Š. P.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Krejbichová
3:2 3:2 3:0 3:0 3:S 42 0 57
2 .
Image 1
Stanislav Vachovec
2:3 0:3 3:2 3:0 3:S 28 0 43
3 .
Image 1
Ondřej Němec
2:3 3:0 S:S 3:0 3:S 27 0 42
4 .
Image 1
Dina Odarčenková
0:3 2:3 S:S 3:1 3:S 16 0 31
5 .
Image 1
Petr Šíp
0:3 0:3 0:3 1:3 3:S 10 0 25
6 .
Image 1
Petra Štípková
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.05.2019 18:00 5. Ibragim Aschabov Squashcentrum Strahov 0:3
28.05.2019 20:00 5. Tomáš Jančar Sportcentrum Step 0:3
22.05.2019 19:30 5. Jan Heřmánek Sportcentrum Step 1:3
13.05.2019 19:00 5. Adam Cumpel Sportcentrum Step 0:3
24.04.2019 14:11 6. Michal Kutička 3:S Komentáře
23.04.2019 19:00 6. Stano Miskovic Sportcentrum Step 0:3
17.04.2019 19:30 6. Petr Bena Sportcentrum Step 3:2
09.04.2019 20:00 6. Jan Stanicek Sportcentrum Step 3:1
27.03.2019 18:00 7. Jonáš Konečný Squashcentrum Strahov 0:3
25.03.2019 18:00 7. Filip Velemínský Sportcentrum Step 3:1
14.03.2019 20:00 7. Přemysl Pavlák Sportcentrum Step 2:3
06.03.2019 21:53 7. Jano Kupec 3:S Komentáře
27.02.2019 18:00 8. David Martínek Squash Haštal 3:2
26.02.2019 16:00 8. Tomáš Jelínek Squash Haštal 3:0
19.02.2019 11:00 8. Jan ‚Sigi‘ Sigmund Sportcentrum Step 3:0
13.02.2019 20:00 8. Michal Hlavačka Sportcentrum Step 1:3
22.01.2019 17:00 8. Rišo Hlásko Squash Haštal 2:3
21.01.2019 18:00 8. Filip Velemínský Squash Haštal 1:3
14.01.2019 18:00 8. Adam Hladík 3:0
10.01.2019 17:00 8. Radek Zachariáš Squash Haštal 3:1
18.12.2018 19:00 8. Zdeněk Štefan Sportcentrum Step 3:2
17.12.2018 13:00 8. Jakub Průcha 3:2
12.12.2018 17:30 8. Michal Bretschneider Squash Ohradní 1:3 Komentáře
10.12.2018 18:00 8. Lukáš Lamberský 3:2
26.11.2018 19:00 10. Daniel Turanský Sportcentrum Step 3:1
23.11.2018 12:00 10. Michal Cerman 3:2
21.11.2018 19:00 10. Mery Kejklíček Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
14.11.2018 20:00 10. Honza Vlk 3:1
31.10.2018 18:00 10. Ondřej Lovíšek Sportcentrum Step 3:0
29.10.2018 20:07 10. Martin Tomka S:S Komentáře
24.10.2018 19:00 10. Břetislav Chamrád Sportcentrum Step 3:1
22.10.2018 18:00 10. Ota Gartner Sportcentrum Step 1:3
04.06.2018 09:43 10. Jaroslav Hančl S:S
30.05.2018 18:00 10. Michal Jarolím 3:0
14.05.2018 18:00 10. Jan Ambrož SportCentrum JEREMI 3:2
09.05.2018 19:00 10. David Martínek 2:3
26.04.2018 19:30 11. Petr Polívka Sportcentrum Step 1:3
23.04.2018 19:30 11. Petra Rodová Sportcentrum Step 3:1
17.04.2018 19:00 11. Jaroslav Drda Sportcentrum Step 3:0
11.04.2018 20:00 11. Michal Hlavačka 3:1
03.04.2018 14:33 10. Daniel Koleška S:S
28.03.2018 21:00 10. Jan ‚Sigi‘ Sigmund 2:3 Komentáře
26.03.2018 17:00 10. Jaroslav Hančl Squash Haštal 1:3 Komentáře
20.03.2018 18:00 10. Radovan Suda Squash Haštal 2:3 Komentáře
27.02.2018 16:28 11. Ondřej Soroka 3:S Komentáře
26.02.2018 20:00 11. Ondřej Slabihoud 3:2
21.02.2018 19:00 11. Petr Lohonka Sportcentrum Step 3:2
14.02.2018 17:00 11. Jaroslav Matoušek 0:3
25.01.2018 18:30 10. Iva Marešová Squash Haštal 1:3
23.01.2018 19:00 10. Filip Ocelka Sportcentrum Step 0:3
16.01.2018 20:00 10. Martin Soušek Sportcentrum Step 3:1
11.01.2018 15:00 10. Tomáš Volák Sportcentrum Step 1:3
19.12.2017 21:00 9. Pavel Rynt 2:3
14.12.2017 20:00 9. Michal Cerman Squash Haštal 0:3
12.12.2017 18:00 9. Tomáš Uher Sportcentrum Step 1:3
06.12.2017 20:00 9. Mery Kejklíček Sportcentrum Step 3:2
28.11.2017 19:00 10. Petra Vansová Sportcentrum Step 3:2
14.11.2017 19:00 10. Přemysl Pavlák Sportcentrum Step 2:3
08.11.2017 19:00 10. Standa Jaša 3:1
01.11.2017 13:13 10. Jan Drahota S:S
24.10.2017 20:00 10. Daniel Koleška Sportcentrum Step 3:2
17.10.2017 18:00 10. Petr Nešetřil Sportcentrum Step 1:3
10.10.2017 19:00 10. Jaroslav Matoušek 0:3
29.05.2017 19:00 9. Zdeněk Bidrman 0:3
27.05.2017 10:00 9. Rišo Hlásko Sportcentrum Step 2:3
23.05.2017 19:00 9. Radek Brix Sportcentrum Step 0:3
10.05.2017 18:00 9. David Martínek FitClub Kozák 0:3
04.05.2017 18:00 9. Tomáš Mokrejš Squash Haštal 0:3 Komentáře
02.05.2017 10:56 10. Sebastian Garcia S:S
27.04.2017 21:00 10. Břetislav Chamrád Squash Haštal 1:3 Komentáře
19.04.2017 20:00 10. Kateřina Štromerová Squash Haštal 3:1
12.04.2017 19:00 10. Michal Kroupa Squash Haštal 3:1
30.03.2017 20:00 10. Petr Novotný HIT Fitness Flora 0:3
28.03.2017 17:00 10. Jakub Průcha 3:2
22.03.2017 18:00 10. Michal Cerman Squash Haštal 3:0
15.03.2017 19:00 10. Robert Smida HIT Fitness Flora 2:3
22.02.2017 19:00 9. David Martínek Squash Haštal 3:1
20.02.2017 18:00 9. Adam Kubný Squash Haštal 1:3
15.02.2017 18:00 9. Lubomír Skoupil SQUASHPARK Cibulka 1:3
13.02.2017 20:00 9. Petra Vansová Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
30.01.2017 19:00 10. Jan Zmeškal Sportcentrum Step 3:S Komentáře
25.01.2017 19:00 10. Michal Cerman Squash Haštal 0:3
16.01.2017 19:00 10. Jan Říha Squash Haštal 3:0
11.01.2017 19:00 10. Sebastian Garcia Squash Haštal 0:3
15.12.2016 07:30 9. Tomáš Mokrejš Sportcentrum Step 2:3
11.12.2016 19:00 9. Jaroslav Jirků Squash Haštal 3:1
05.12.2016 20:00 9. Přemysl Pavlák Sportcentrum Step 0:3
22.11.2016 18:00 9. Martin Havelka Squash Haštal 1:3
15.11.2016 17:00 9. Tomáš Volák HIT Fitness Flora 0:3
09.11.2016 20:00 9. Radomil Vales Sportcentrum Step 0:3
04.11.2016 20:00 9. Jakub Zámyslický HIT Fitness Flora 3:0
31.10.2016 14:44 17. Dina Odarčenková S:S
25.10.2016 18:30 17. Lucie Krejbichová Sportcentrum Step 2:3
21.10.2016 18:30 17. Petr Šíp Sportcentrum Step 3:0
10.10.2016 19:00 17. Stanislav Vachovec 3:0
9. Jan Bláha 3:S
17. Petra Štípková 3:S
9. Michal Kroupa 3:S Komentáře
10. Michal Hlavačka 3:S
10. Jan ‚Sigi‘ Sigmund 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím