Filip Horký

Filip Horký (22 let)

ID: 30753

Praha

  • 33 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Squash Ohradní
  • 82 /356
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 15 / 14 / 4) 5 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

313 bodů
76. místo (73. místo v mužích)
A.F. F.H. J.K. M.J. M.K. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Anton Fábry
3:2 5 14 319
2 .
Image 1
Filip Horký
2:3 2 11 313
3 .
Image 1
Jano Kupec
0 0 300
4 .
Image 1
Michal Jarolím
0 -11 289
5 .
Image 1
Michal Kniha
0 -14 286

8 . Úroveň B

271 bodů
85. místo (82. místo v mužích)
T.Z. P.N. M.B. M.H. F.H. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Zahradnik
3:2
3:1
3:S
3:S
23 14 317
2 .
Image 1
Petr Nešetřil
2:3
3:2
3:2 3:2 17 11 308
3 .
Image 1
Michal Bretschneider
1:3
2:3
3:1 3:2 14 0 294
4 .
Image 1
Michal Hlavačka
S:3
2:3 1:3 3:1 9 -11 278
5 .
Image 1
Filip Horký
S:3
2:3 2:3 1:3 5 -14 271

10 . Úroveň C

300 bodů
77. místo (76. místo v mužích)
F.H. Z.Š. T.V. D.H. M.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Horký
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 300
2 .
Image 1
Zdeněk Štefan
1:3 3:0 3:1 3:1 20 11 291
3 .
Image 1
Tomáš Volák
1:3 0:3 3:0 S:S 6 0 266
4 .
Image 1
Dymo Holubyev
0:3 1:3 0:3 S:S -1 -11 248
5 .
Image 1
Martin Tomka
0:3 1:3 S:S S:S -3 -14 243

Podzimní sezóna 2018

11 . Úroveň B

301 bodů
105. místo (100. místo v mužích)
F.H. P.M. H.V. D.P. D.T. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Horký
3:0 2:3 3:2 2:3 14 0 86
2 .
Image 1
Pavel Máčka
0:3 3:2 2:3 3:0 12 0 84
3 .
Image 1
Honza Vlk
3:2 2:3 1:3 3:2 11 0 83
4 .
Image 1
David Příbaň
2:3 3:2 3:1
S:3
11 0 83
5 .
Image 1
Daniel Turanský
3:2 0:3 2:3
3:S
11 0 83

10 . Úroveň B

245 bodů
112. místo (106. místo v mužích)
I.M. L.J. T.B. F.H. R.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Iva Marešová
3:2
3:S
3:0 3:1 20 0 86
2 .
Image 1
Lucie Jarolímová
2:3 2:3 3:1 3:1 14 0 80
3 .
Image 1
Tim Bointon
S:3
3:2 S:S 3:2 6 0 72
4 .
Image 1
Filip Horký
0:3 1:3 S:S
3:S
4 0 70
5 .
Image 1
Robert Smida
1:3 1:3 2:3
S:3
4 0 70

13 . Úroveň A

256 bodů
107. místo (102. místo v mužích)
F.H. A.H. M.J. O.Š. J.Ž. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Horký
3:2 3:0 3:1 3:S 25 0 73
2 .
Image 1
Alžběta Honzková
2:3 3:1 3:1
3:S
17 0 65
3 .
Image 1
Martin Jedlička
0:3 1:3 3:2
3:S
10 0 58
4 .
Image 1
Ondřej Štika
1:3 1:3 2:3 3:S 9 0 57
5 .
Image 1
Jan Žalman
S:3
S:3
S:3
S:3 -5 0 43

12 . Úroveň B

245 bodů
134. místo (127. místo v mužích)
M.F. M.V. D.A. F.H. T.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Márton Fekete
3:1 3:0
2:3
3:1
18 0 78
2 .
Image 1
Milan Varga
1:3 1:3 3:2 3:0 12 0 72
3 .
Image 1
David Adamíra
0:3 3:1 3:S 2:3 12 0 72
4 .
Image 1
Filip Horký
3:2
2:3 S:3 3:2 10 0 70
5 .
Image 1
Tomáš Pešek
1:3
0:3 3:2 2:3 7 0 67

Letní sezóna 2018

10 . Úroveň C

59 bodů
110. místo (102. místo v mužích)
T.N. O.L. F.H. J.Š. J.S. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Nováček
3:1 3:1 3:1 3:0 21 0 75
2 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
1:3 3:1 3:1 3:1 16 0 70
3 .
Image 1
Filip Horký
1:3 1:3 3:1 S:S 5 0 59
4 .
Image 1
Jan Šavel
1:3 1:3 1:3
2:3
5 0 59
5 .
Image 1
Jaroslav Struška
0:3 1:3 S:S
3:2
3 0 57

9 . Úroveň B

66 bodů
91. místo (85. místo v mužích)
P.V. R.B. D.T. F.H. O.L. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petra Vansová
3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 83
2 .
Image 1
Radek Brix
1:3 3:1 3:1 3:0 17 0 77
3 .
Image 1
Daniel Turanský
0:3 1:3 3:0
2:3
9 0 69
4 .
Image 1
Filip Horký
0:3 1:3 0:3 3:1 6 0 66
5 .
Image 1
Ondřej Lovíšek
0:3 0:3
3:2
1:3 5 0 65

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.04.2019 20:00 9. Anton Fábry Squash Ohradní 2:3
26.03.2019 21:49 8. Tomas Zahradnik S:3 Komentáře
26.03.2019 09:00 8. Petr Nešetřil Squash Haštal 2:3
22.03.2019 08:00 8. Michal Bretschneider Squash Ohradní 2:3
20.03.2019 17:00 8. Michal Hlavačka Squash Haštal 1:3
01.03.2019 17:00 10. Dymo Holubyev Squash Ohradní 3:0
28.02.2019 08:00 10. Martin Tomka Squash Ohradní 3:0
27.02.2019 17:00 10. Zdeněk Štefan Hotel a Sportcentrum Čechie 3:1
15.02.2019 19:00 10. Tomáš Volák Hamr Záběhlice 3:1
24.01.2019 20:00 11. David Příbaň Hamr Záběhlice 3:2
17.01.2019 19:30 11. Honza Vlk Squash Ohradní 2:3
10.01.2019 19:00 11. Pavel Máčka Squash Ohradní 3:0
05.01.2019 17:00 11. Daniel Turanský Sportcentrum Step 2:3
02.01.2019 00:10 10. Tim Bointon S:S
23.12.2018 12:36 10. Robert Smida 3:S Komentáře
14.12.2018 18:00 10. Lucie Jarolímová Hamr Záběhlice 1:3
06.12.2018 18:00 10. Iva Marešová Squash Haštal 0:3
03.12.2018 00:10 13. Jan Žalman 3:S
22.11.2018 17:00 13. Alžběta Honzková Squashcentrum Strahov 3:2
16.11.2018 17:30 13. Martin Jedlička Squash Ohradní 3:0
08.11.2018 19:00 13. Ondřej Štika Squash Ohradní 3:1
01.11.2018 00:10 12. David Adamíra S:3
25.10.2018 20:30 12. Milan Varga Squash Ohradní 2:3
18.10.2018 18:00 12. Tomáš Pešek 3:2
04.10.2018 16:30 12. Márton Fekete Squash Ohradní 3:2 Komentáře
01.10.2018 00:10 10. Jaroslav Struška S:S
27.09.2018 18:00 10. Jan Šavel Squash Haštal 3:1
26.09.2018 18:00 10. Ondřej Lovíšek Squash Ohradní 1:3
11.09.2018 18:00 10. Tomáš Nováček Hotel a Sportcentrum Čechie 1:3
02.09.2018 13:00 9. Radek Brix Squash Haštal 1:3
30.08.2018 19:00 9. Daniel Turanský 0:3
29.08.2018 07:00 9. Ondřej Lovíšek HIT Fitness Flora 3:1
20.08.2018 20:00 9. Petra Vansová Hamr Záběhlice 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím