Načítám…

Tomáš Kučera (36 let)

ID: 24463

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - poland

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Squash (31/161)

  • 58 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 30 /255
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 58
    Zápasů v lize ( 27 / 31 / 0) 14 turnajů
  • 47%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

6 . Úroveň B

254 bodů
31. místo (31. místo v mužích)
T.K. R.S. L.M. L.B. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kučera
3:1 3:1 4 30 254 6:2
2 .
Image 1
Radek Sedláček
3:0 2 25 247 3:0
3 .
Image 1
Lukáš Melichar
1:3 0:3 3:1 2 12 234 4:7
4 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 3:2 2 4 226 4:5
5 .
Image 1
Martin Soušek
1:3 2:3 0 0 220 3:6

6 . Úroveň A

256 bodů
44. místo (44. místo v mužích)
A.K. O.N. T.K. L.S. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Kubný
3:2 3:1 2:3 3:2 6 30 276 11:8
2 .
Image 1
Ondřej Němec
2:3 3:0 3:0 3:2 6 25 271 11:5
3 .
Image 1
Tomáš Kučera
1:3 0:3 3:1 3:1 4 12 256 7:8
4 .
Image 1
Lubomír Skoupil
3:2 0:3 1:3 3:0 4 4 248 7:8
5 .
Image 1
Petr Vrabec
2:3 2:3 1:3 0:3 0 0 240 5:12

5 . Úroveň B

286 bodů
37. místo (37. místo v mužích)
N.P. P.K. R.Z. T.K. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Norbert Paňko
3:0 3:2 3:1 3:1 8 30 318 12:4
2 .
Image 1
Pavel Kořenář
0:3 3:2 3:2 1:3 4 25 309 7:10
3 .
Image 1
Radek Zachariáš
2:3 2:3 3:1 3:1 4 12 296 10:8
4 .
Image 1
Tomáš Kučera
1:3 2:3 1:3 3:2 2 4 286 7:11
5 .
Image 1
Michael Morrissey
1:3 3:1 1:3 2:3 2 0 282 7:10

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň A

276 bodů
31. místo (31. místo v mužích)
T.K. M.T. R.S. O.S. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kučera
3:0 1:3 3:0 3:1 6 30 276 10:4
2 .
Image 1
Michael Tauzin
0:3 3:0 3:1
3:S
6 25 271 9:4
3 .
Image 1
Radek Sedláček
3:1 0:3 3:0 3:2 6 12 258 9:6
4 .
Image 1
Ondřej Soroka
0:3 1:3 0:3
3:S
2 4 246 4:9
5 .
Image 1
Martin Šubrt
1:3
S:3
2:3
S:3
0 0 240 3:12

7 . Úroveň B

236 bodů
40. místo (40. místo v mužích)
T.K. R.J. J.R. J.K. D.W. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kučera
2:3 3:0 3:0
3:S
6 30 236 11:3
2 .
Image 1
Radko Janoušek
3:2 2:3
3:1
3:S
6 25 231 11:6
3 .
Image 1
Jiří Rozhon
0:3 3:2 3:1 3:1 6 12 218 9:7
4 .
Image 1
Jakub Kříž
0:3
1:3
1:3 3:0 2 4 206 5:9
5 .
Image 1
Douglas Wong
S:3
S:3
1:3 0:3 0 0 200 1:12

6 . Úroveň A

222 bodů
50. místo (50. místo v mužích)
Č.R. L.M. M.J. J.H. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Čestmír Rybka
3:0 3:0 3:1 3:1 8 30 258 12:2
2 .
Image 1
Lukáš Melichar
0:3 3:2 3:1 0:3 4 25 249 6:9
3 .
Image 1
Michal Jarolím
0:3 2:3 3:0 3:1 4 12 236 8:7
4 .
Image 1
Jan Heřmánek
1:3 1:3 0:3 3:2 2 4 226 5:11
5 .
Image 1
Tomáš Kučera
1:3 3:0 1:3 2:3 2 0 222 7:9

5 . Úroveň A

266 bodů
37. místo (37. místo v mužích)
L.B. R.Ž. M.H. T.K. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Bedecs
3:2 3:2 3:2 3:1 8 30 298 12:7
2 .
Image 1
Richard Žižka
2:3
S:S
3:0 3:1 4 25 289 8:4
3 .
Image 1
Martin Hradec
2:3
S:S
3:1 3:1 4 12 276 8:5
4 .
Image 1
Tomáš Kučera
2:3 0:3 1:3 3:0 2 4 266 6:9
5 .
Image 1
Tomáš Hájek
1:3 1:3 1:3 0:3 0 0 260 3:12

Letní sezóna 2023

4 . Úroveň A

235 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
R.S. P.S. T.K. M.Š. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Sedláček
3:2 3:2 3:0 3:2 22 14 256 12:6
2 .
Image 1
Petr Sagner
2:3 3:1 3:1
3:S
20 3 243 11:5
3 .
Image 1
Tomáš Kučera
2:3 1:3 3:1 3:1 15 0 235 9:8
4 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 1:3 1:3 3:2 7 -11 216 5:11
5 .
Image 1
Rišo Hlásko
2:3
S:3
1:3 2:3 5 -14 211 5:12

5 . Úroveň A

211 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
D.H. T.K. O.S. J.B. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Daniel Hurych
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 219 12:3
2 .
Image 1
Tomáš Kučera
1:3 3:0 3:1 3:1 20 11 211 10:5
3 .
Image 1
Ondřej Soroka
1:3 0:3 3:2 3:2 11 0 191 7:10
4 .
Image 1
Jiří Bodlák
1:3 1:3 2:3 3:2 9 -11 178 7:11
5 .
Image 1
Adam Hladík
0:3 1:3 2:3 2:3 5 -14 171 5:12

5 . Úroveň B

212 bodů
31. místo (30. místo v mužích)
P.S. L.D. T.K. S.G. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Sagner
3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 241 12:0
2 .
Image 1
Lumír Dul
0:3 3:0 3:0
S:3
14 11 225 6:6
3 .
Image 1
Tomáš Kučera
0:3 0:3
3:S
3:1 12 0 212 6:7
4 .
Image 1
Sebastian Garcia
S:3
0:3
S:3
3:0 7 -11 196 3:9
5 .
Image 1
Jan Klesnil
0:3
3:S
1:3 0:3 7 -14 193 4:9

5 . Úroveň B

235 bodů
30. místo (30. místo v mužích)
P.K. T.K. T.K. O.C. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Kamir
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 260 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Kratochvíl
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 248 9:6
3 .
Image 1
Tomáš Kučera
0:3 2:3 3:0
3:S
15 0 235 8:6
4 .
Image 1
Oliver Cox
1:3 1:3 0:3
3:S
8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Rišo Hlásko
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň B

236 bodů
40. místo (40. místo v mužích)
V.S. L.L. P.S. T.K. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Vojtěch Sochor
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 278 12:4
2 .
Image 1
Lukáš Lamberský
2:3 3:0 3:1 3:0 22 11 273 11:4
3 .
Image 1
Petr Sagner
1:3 0:3 3:1 3:0 14 0 254 7:7
4 .
Image 1
Tomáš Kučera
0:3 1:3 1:3 3:2 7 -11 236 5:11
5 .
Image 1
Jiří Bodlák
1:3 0:3 0:3 2:3 3 -14 229 3:12

5 . Úroveň B

278 bodů
39. místo (39. místo v mužích)
M.J. R.Z. R.S. T.K. A.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Janečka
2:3
3:1
3:2
3:0 20 14 314 11:6
2 .
Image 1
Radek Zachariáš
3:2
0:3 3:1 3:1 17 11 308 9:7
3 .
Image 1
Radek Sedláček
1:3 3:0 2:3 3:1 16 0 296 9:7
4 .
Image 1
Tomáš Kučera
2:3
1:3 3:2 1:3 9 -11 278 7:11
5 .
Image 1
Adam Kubný
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -14 274 5:10

7 . Úroveň B

275 bodů
38. místo (38. místo v mužích)
T.K. R.Š. R.Ž. T.V. S.G. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kučera
3:1 3:0 3:0 1:3 21 14 275 10:4
2 .
Image 1
Richard Štefánek
1:3 3:2 3:1
3:S
18 5 263 10:6
3 .
Image 1
Richard Žižka
0:3 2:3 3:2
3:S
13 0 253 8:8
4 .
Image 1
Tomáš Volák
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 238 6:9
5 .
Image 1
Sebastian Garcia
3:1
S:3
S:3
S:3
6 -14 232 3:10

6 . Úroveň A

229 bodů
56. místo (56. místo v mužích)
I.A. J.R. R.Z. R.S. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ibragim Aschabov
3:2 3:2 3:1 3:0 23 14 277 12:5
2 .
Image 1
Jaroslav Růžička
2:3 3:1 3:0 3:1 21 11 272 11:5
3 .
Image 1
Radek Zachariáš
2:3 1:3 3:2
3:0
15 0 255 9:8
4 .
Image 1
Radek Sedláček
1:3 0:3 2:3 3:2 8 -11 237 6:11
5 .
Image 1
Tomáš Kučera
0:3 1:3
0:3
2:3 3 -14 229 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.04.2024 18:00 6. Martin Soušek Sport Centrum Evropská 3:1
10.04.2024 19:00 6. Lukáš Melichar Hamr Záběhlice 3:1
28.03.2024 20:00 6. Ondřej Němec Sportcentrum Step 0:3
20.03.2024 20:00 6. Lubomír Skoupil Hamr Záběhlice 3:1
15.03.2024 17:00 6. Adam Kubný Squash Ohradní 1:3
06.03.2024 18:30 6. Petr Vrabec Hamr Záběhlice 3:1
23.02.2024 16:30 5. Norbert Paňko Hamr Záběhlice 1:3
13.02.2024 19:00 5. Pavel Kořenář Squash Ohradní 2:3
08.02.2024 17:30 5. Radek Zachariáš Squash Arena 1:3
06.02.2024 20:00 5. Michael Morrissey Squash Ohradní 3:2
25.01.2024 18:00 6. Ondřej Soroka Squash Haštal 3:0
19.01.2024 17:00 6. Radek Sedláček Hamr Záběhlice 1:3
14.01.2024 18:00 6. Michael Tauzin Squashcentrum Strahov 3:0
09.01.2024 20:00 6. Martin Šubrt Squash Arena 3:1
20.12.2023 21:00 7. Jakub Kříž Hamr Záběhlice 3:0
19.12.2023 15:14 7. Douglas Wong 3:S Komentáře
15.12.2023 11:00 7. Radko Janoušek Hamr Záběhlice 2:3
13.12.2023 18:30 7. Jiří Rozhon Squash Ohradní 3:0
26.11.2023 09:00 6. Michal Jarolím Hamr Záběhlice 1:3
23.11.2023 16:00 6. Čestmír Rybka 1:3
22.11.2023 19:00 6. Lukáš Melichar Hamr Záběhlice 3:0
08.11.2023 20:00 6. Jan Heřmánek SB Centrum 2:3
24.10.2023 18:30 5. Tomáš Hájek Squash Ohradní 3:0
23.10.2023 17:00 5. Martin Hradec Sport Centrum Evropská 1:3
19.10.2023 16:30 5. Richard Žižka Hamr Záběhlice 0:3
10.10.2023 19:00 5. Lukáš Bedecs Squash Ohradní 2:3
22.09.2023 16:30 4. Radek Sedláček Squash Arena 2:3
19.09.2023 18:00 4. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 3:1
15.09.2023 17:00 4. Martin Šubrt Squash Haštal 3:1
14.09.2023 17:00 4. Petr Sagner SB Centrum 1:3
18.08.2023 17:30 5. Adam Hladík SB Centrum 3:1
17.08.2023 18:00 5. Ondřej Soroka Squash Haštal 3:0
14.08.2023 19:00 5. Daniel Hurych Squash Haštal 1:3
07.08.2023 18:00 5. Jiří Bodlák SB Centrum 3:1
30.07.2023 11:25 5. Sebastian Garcia 3:S Komentáře
25.07.2023 18:30 5. Jan Klesnil SB Centrum 3:1
21.07.2023 20:00 5. Lumír Dul Sportovní klub Budějovická 0:3
20.07.2023 18:00 5. Petr Sagner SB Centrum 0:3
01.07.2023 11:00 5. Oliver Cox Sport Centrum Evropská 3:0
24.06.2023 13:00 5. Pavel Kamir SB Centrum 0:3
22.06.2023 20:00 5. Tomáš Kratochvíl Squashcentrum Strahov 2:3
18.06.2023 10:40 5. Rišo Hlásko 3:S Komentáře
19.05.2023 18:00 5. Jiří Bodlák Sportovní klub Budějovická 3:2
19.05.2023 18:00 5. Petr Sagner SB Centrum 1:3
10.05.2023 18:30 5. Vojtěch Sochor Squash Ohradní 0:3
03.05.2023 18:00 5. Lukáš Lamberský Squash Ohradní 1:3
19.04.2023 17:30 5. Martin Janečka Squash Ohradní 2:3 Komentáře
13.04.2023 17:00 5. Radek Sedláček Squash Arena 3:2
11.04.2023 18:00 5. Radek Zachariáš Squash Ohradní 1:3
07.04.2023 10:00 5. Adam Kubný Hamr Záběhlice 1:3
22.03.2023 18:30 7. Richard Žižka Squash Ohradní 3:0
21.03.2023 19:00 7. Tomáš Volák Squash Ohradní 3:0
17.03.2023 17:00 7. Richard Štefánek Squash Ohradní 3:1
15.03.2023 20:00 7. Sebastian Garcia Squashcentrum Strahov 1:3
22.02.2023 17:00 6. Radek Sedláček Sport Centrum Evropská 2:3
17.02.2023 16:00 6. Jaroslav Růžička SB Centrum 1:3
16.02.2023 19:00 6. Radek Zachariáš Squash Arena 0:3 Komentáře
06.02.2023 19:30 6. Ibragim Aschabov Squash Ohradní 0:3

Platební metody

Platební metody