Načítám…

Martin Šubrt (32 let)

ID: 46774

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Squash (44/148)

  • 91 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 32 /259
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 90
    Zápasů v lize ( 45 / 35 / 10) 1 turnaj
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

6 . Úroveň B

214 bodů
44. místo (43. místo v mužích)
M.Š. J.C. M.Š. J.Č. L.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Šmejkal
3:0
3:0 3:0 3:0 8 30 238 12:0
2 .
Image 1
Julien Castets
0:3
3:1 3:s 1:3 4 25 229 7:7
3 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 1:3 3:s 2 12 214 4:6
4 .
Image 1
Jakub Čaloun
0:3 s:3 s:3 3:1 2 4 206 3:10
5 .
Image 1
Lubomír Skoupil
0:3 3:1 1:3 2 0 202 4:7

7 . Úroveň C

238 bodů
40. místo (40. místo v mužích)
M.Š. J.K. M.K. P.V. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Šubrt
3:0 3:0
3:S
3:2 8 30 238 12:2
2 .
Image 1
Jan Klesnil
0:3 3:0 3:2
3:S
6 25 231 9:5
3 .
Image 1
Miroslav Kopecký
0:3 0:3 3:1 3:0 4 12 216 6:7
4 .
Image 1
Petr Vrabec
S:3
2:3 1:3 3:1 2 4 206 6:10
5 .
Image 1
Adam Hladík
2:3
S:3
0:3 1:3 0 0 200 3:12

7 . Úroveň C

249 bodů
47. místo (47. místo v mužích)
J.W. M.Š. J.J. J.S. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Walter
2:3
3:S
3:0
3:S
6 30 256 11:3
2 .
Image 1
Martin Šubrt
3:2 S:S S:S
3:S
4 25 249 6:8
3 .
Image 1
Jakub Juhanak
S:3
S:S S:S
3:S
2 12 234 3:9
4 .
Image 1
Jan Staněk
0:3
S:S S:S
3:S
2 4 226 3:9
5 .
Image 1
Jan Kácl
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 220 0:12

7 . Úroveň C

256 bodů
55. místo (55. místo v mužích)
L.M. D.T. M.Š. J.Š. R.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Lukáš Melichar
3:2 3:2 3:1 3:S 8 30 278 12:5
2 .
Image 1
Daniel Turanský
2:3
3:S
2:3
3:S 4 25 269 10:6
3 .
Image 1
Martin Šubrt
2:3
S:3
3:0 3:S 4 12 256 8:6
4 .
Image 1
Jakub Šiška
1:3
3:2
0:3 3:S 4 4 248 7:8
5 .
Image 1
Radko Janoušek
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 240 0:12

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň A

240 bodů
50. místo (50. místo v mužích)
T.K. M.T. R.S. O.S. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Tomáš Kučera
3:0 1:3 3:0 3:1 6 30 276 10:4
2 .
Image 1
Michael Tauzin
0:3 3:0 3:1
3:S
6 25 271 9:4
3 .
Image 1
Radek Sedláček
3:1 0:3 3:0 3:2 6 12 258 9:6
4 .
Image 1
Ondřej Soroka
0:3 1:3 0:3
3:S
2 4 246 4:9
5 .
Image 1
Martin Šubrt
1:3
S:3
2:3
S:3
0 0 240 3:12

7 . Úroveň C

236 bodů
41. místo (41. místo v mužích)
M.Š. J.W. P.N. D.T. R.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Šubrt
3:0 3:1 3:0 2:3 6 30 236 11:4
2 .
Image 1
Jan Walter
0:3 3:2 3:0 3:2 6 25 231 9:7
3 .
Image 1
Petr Novotný
1:3 2:3 S:S 3:0 2 12 214 6:9
4 .
Image 1
Daniel Turanský
0:3 0:3 S:S 3:2 2 4 206 3:11
5 .
Image 1
Roman Polanecký
3:2 2:3 0:3 2:3 2 0 202 7:11

7 . Úroveň C

229 bodů
47. místo (47. místo v mužích)
Š.P. M.Š. J.L. M.H. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Štěpán Postler
3:2 2:3 3:2 3:2 6 30 236 11:9
2 .
Image 1
Martin Šubrt
2:3 3:1 1:3 3:0 4 25 229 9:7
3 .
Image 1
Jan Lörinc
3:2 1:3 S:S 3:0 4 12 216 7:8
4 .
Image 1
Martin Havelka
2:3 3:1 S:S S:S 2 4 206 5:10
5 .
Image 1
Jakub Semela
2:3 0:3 0:3 S:S 0 0 200 2:12

6 . Úroveň A

242 bodů
50. místo (50. místo v mužích)
O.S. A.K. R.Z. R.P. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Soroka
3:2 3:1 3:1 1:3 6 30 276 10:7
2 .
Image 1
Adam Kubný
2:3 3:1 3:1 3:1 6 25 271 11:6
3 .
Image 1
Radek Zachariáš
1:3 1:3 3:0 3:1 4 12 256 8:7
4 .
Image 1
Roman Polanecký
1:3 1:3 0:3 3:2 2 4 246 5:11
5 .
Image 1
Martin Šubrt
3:1 1:3 1:3 2:3 2 0 242 7:10

Letní sezóna 2023

4 . Úroveň A

216 bodů
31. místo (31. místo v mužích)
R.S. P.S. T.K. M.Š. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Sedláček
3:2 3:2 3:0 3:2 22 14 256 12:6
2 .
Image 1
Petr Sagner
2:3 3:1 3:1
3:S
20 3 243 11:5
3 .
Image 1
Tomáš Kučera
2:3 1:3 3:1 3:1 15 0 235 9:8
4 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 1:3 1:3 3:2 7 -11 216 5:11
5 .
Image 1
Rišo Hlásko
2:3
S:3
1:3 2:3 5 -14 211 5:12

5 . Úroveň B

207 bodů
25. místo (25. místo v mužích)
P.K. M.Š. T.K. P.V. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Kamir
3:2 1:3 3:1 3:0 19 14 213 10:6
2 .
Image 1
Martin Šubrt
2:3 3:2
2:3
3:0 16 11 207 10:8
3 .
Image 1
Tomáš Kratochvíl
3:1 2:3 3:0
S:3
15 0 195 8:7
4 .
Image 1
Petra Vansová
1:3
3:2
0:3
3:S
12 -11 181 7:8
5 .
Image 1
Kateřina Štromerová
0:3 0:3
3:S
S:3
6 -14 172 3:9

5 . Úroveň A

213 bodů
30. místo (29. místo v mužích)
A.K. J.A. M.Š. O.C. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Kubný
3:2 3:0
3:S
3:1 24 14 238 12:3
2 .
Image 1
Jakub Adam
2:3 3:2
3:S
3:2 18 11 229 11:7
3 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 213 8:8
4 .
Image 1
Oliver Cox
S:3
S:3
S:3
3:1 6 -11 195 3:10
5 .
Image 1
Jan Heřmánek
1:3 2:3 2:3 1:3 6 -14 192 6:12

Jarní sezóna 2023

8 . Úroveň B

257 bodů
49. místo (49. místo v mužích)
M.Š. L.S. O.C. M.S. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Šubrt
3:1 3:2
3:1
3:S
23 14 257 12:4
2 .
Image 1
Lubomír Skoupil
1:3 3:2
3:1
3:S
18 11 249 10:6
3 .
Image 1
Oliver Cox
2:3 2:3
3:0
3:S
17 0 237 10:6
4 .
Image 1
Milan Svatoš
1:3
1:3
0:3
3:S
8 -11 217 5:9
5 .
Image 1
Martin Holub
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206 0:12

9 . Úroveň C

233 bodů
67. místo (67. místo v mužích)
M.Š. M.K. A.H. J.F. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Šubrt
3:1 3:1 0:3 3:0 19 14 233 9:5
2 .
Image 1
Miroslav Kopecký
1:3 3:1 3:1 1:3 14 11 225 8:8
3 .
Image 1
Adam Hladík
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Jiří Fajt
3:0 1:3 1:3
3:2
14 -11 203 8:8
5 .
Image 1
Kateřina Štromerová
0:3 3:1 1:3
2:3
9 -14 195 6:10

9 . Úroveň B

178 bodů
92. místo (91. místo v mužích)
R.Š. J.S. O.S. M.Š. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Richard Štefánek
3:0 3:0 3:1 3:1 26 14 220 12:2
2 .
Image 1
Jakub Semela
0:3 3:2 2:3 3:0 14 11 205 8:8
3 .
Image 1
Oleg Suvorov
0:3 2:3 2:3 3:1 10 0 190 7:10
4 .
Image 1
Martin Šubrt
1:3 3:2 3:2 S:S 9 -11 178 7:7
5 .
Image 1
Pavel Herein
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -14 166 2:9

Podzimní sezóna 2022

8 . Úroveň C

194 bodů
84. místo (84. místo v mužích)
J.V. J.A. M.S. T.V. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jonáš Václavek
3:1 3:0
S:3
3:2 18 14 232 9:6
2 .
Image 1
Jakub Adam
1:3 3:2 3:0 1:3 14 11 225 8:8
3 .
Image 1
Marián Siegfried
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Tomáš Volák
3:S
0:3 2:3
3:S
14 -11 203 8:6
5 .
Image 1
Martin Šubrt
2:3 3:1 0:3
S:3
8 -14 194 5:10

7 . Úroveň A

198 bodů
62. místo (61. místo v mužích)
R.S. J.W. L.B. M.Š. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Radek Sedláček
3:2 3:2 3:0
3:S
23 14 237 12:4
2 .
Image 1
Jan Walter
2:3 3:1 3:2
3:S
19 5 224 11:6
3 .
Image 1
Libor Bučinský
2:3 1:3 3:1
3:S
15 0 215 9:7
4 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 2:3 1:3
3:S
9 -11 198 6:9
5 .
Image 1
Adam Breznen
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

8 . Úroveň A

211 bodů
56. místo (55. místo v mužích)
P.K. M.Š. M.H. O.S. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Krejčí
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 218 12:3
2 .
Image 1
Martin Šubrt
1:3 3:0 3:1
3:S
20 11 211 10:4
3 .
Image 1
Martin Holub
2:3 0:3 3:0
3:S
15 0 195 8:6
4 .
Image 1
Oleg Suvorov
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 176 4:9
5 .
Image 1
Jakub Semela
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166 0:12

7 . Úroveň A

177 bodů
65. místo (64. místo v mužích)
P.K. J.R. P.N. M.Š. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Kořenář
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 220 12:2
2 .
Image 1
Jaroslav Růžička
1:3 3:2 3:1 3:1 18 5 203 10:7
3 .
Image 1
Petr Novotný
1:3 2:3 3:1
3:S
15 0 195 9:7
4 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 1:3 1:3
3:1
8 -11 177 5:10
5 .
Image 1
Jan Heřmánek
0:3 1:3
S:3
1:3
2 -14 168 2:12

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň B

183 bodů
45. místo (45. místo v mužích)
D.G. J.W. P.B. R.Š. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
David Gross
3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 241 12:0
2 .
Image 1
Jan Walter
0:3 0:3 2:3 3:1 8 11 219 5:10
3 .
Image 1
Petr Bena
0:3 3:0 S:S S:S 3 0 203 3:3
4 .
Image 1
Richard Štefánek
S:3
3:2 S:S S:S 1 -11 190 3:5
5 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 1:3 S:S S:S -3 -14 183 1:6

5 . Úroveň A

192 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
M.Š. M.S. L.B. O.S. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Šubrt
0:3 3:1 3:1 3:S 18 14 192 9:5
2 .
Image 1
Marek Smrha
3:0 3:1 S:S 3:2 16 11 187 9:3
3 .
Image 1
Libor Bučinský
1:3 1:3 3:1 3:S 14 0 174 8:7
4 .
Image 1
Ondřej Soroka
1:3 S:S 1:3 3:S 6 -11 155 5:6
5 .
Image 1
Lumír Dul
S:3 2:3 S:3 S:3 2 -14 148 2:12

6 . Úroveň B

189 bodů
32. místo (32. místo v mužích)
P.N. M.Š. J.N. P.V. T.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Němec
2:3
3:2
3:0
3:2 19 14 193 11:7
2 .
Image 1
Martin Šubrt
3:2 0:3
3:0
3:1 18 11 189 9:6
3 .
Image 1
Jan Neuman
2:3
3:0 1:3 3:0 17 0 177 9:6
4 .
Image 1
Petr Vrabec
0:3
0:3
3:1 3:0 13 -11 162 6:7
5 .
Image 1
Tomáš Volák
2:3 1:3 0:3 0:3 3 -14 149 3:12

8 . Úroveň A

178 bodů
49. místo (49. místo v mužích)
M.Š. B.S. M.L. M.S. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Šubrt
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 178 12:3
2 .
Image 1
Basel Samy
2:3
3:1
3:1
3:S
20 11 171 11:5
3 .
Image 1
Martin Lédl
1:3 1:3
3:0
3:S
15 0 155 8:6
4 .
Image 1
Milan Svatoš
0:3
1:3
0:3
3:2
6 -11 135 4:11
5 .
Image 1
Petr Doleček
S:3
S:3
S:3
2:3
2 -14 128 2:12

Jarní sezóna 2022

7 . Úroveň B

152 bodů
69. místo (69. místo v mužích)
J.Š. J.B. S.G. D.T. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Šiška
3:1
1:3
3:2
3:2
17 14 191 10:8
2 .
Image 1
Jiří Bodlák
1:3
3:S
3:0
2:3
16 5 181 9:6
3 .
Image 1
Sebastian Garcia
3:1
S:3
3:1
S:S
10 0 170 6:5
4 .
Image 1
Daniel Turanský
2:3
0:3
1:3 3:1 9 -11 158 6:10
5 .
Image 1
Martin Šubrt
2:3
3:2
S:S
1:3 6 -14 152 6:8

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.05.2024 20:00 6. Martin Šmejkal Squash Haštal 0:3
08.05.2024 20:00 6. Julien Castets Squash Haštal 1:3
30.04.2024 10:51 7. Petr Vrabec 3:S Komentáře
28.04.2024 09:30 7. Jan Klesnil Hamr Záběhlice 3:0
07.04.2024 09:00 7. Miroslav Kopecký SB Centrum 3:0
05.04.2024 18:00 7. Adam Hladík Sport Centrum Evropská 3:2
02.04.2024 00:10 7. Jan Staněk S:S
02.04.2024 00:10 7. Jakub Juhanak S:S
27.03.2024 14:28 7. Jan Kácl 3:S Komentáře
11.03.2024 08:00 7. Jan Walter Squashcentrum Strahov 3:2
01.03.2024 00:10 7. Radko Janoušek 3:S
28.02.2024 07:58 7. Daniel Turanský S:3 Komentáře
27.02.2024 21:00 7. Lukáš Melichar Hamr Záběhlice 2:3
26.02.2024 08:00 7. Jakub Šiška Squash Haštal 3:0
22.01.2024 21:14 6. Ondřej Soroka S:3 Komentáře
22.01.2024 21:14 6. Michael Tauzin S:3 Komentáře
09.01.2024 20:00 6. Tomáš Kučera Squash Arena 1:3
05.01.2024 16:00 6. Radek Sedláček Sport Centrum Evropská 2:3
20.12.2023 08:00 7. Jan Walter Squashcentrum Strahov 3:0
19.12.2023 20:30 7. Petr Novotný Squash Ohradní 3:1
12.12.2023 16:00 7. Roman Polanecký Squash Haštal 2:3
06.12.2023 08:00 7. Daniel Turanský Sport Centrum Evropská 3:0
19.11.2023 20:00 7. Jan Lörinc Sportcentrum Step 3:1
13.11.2023 20:00 7. Štěpán Postler Squashcentrum Strahov 2:3
10.11.2023 08:00 7. Martin Havelka Squash Haštal 1:3
07.11.2023 20:00 7. Jakub Semela Squashcentrum Strahov 3:0
31.10.2023 20:00 6. Radek Zachariáš Squash Arena 1:3
30.10.2023 07:00 6. Roman Polanecký Squash Haštal 2:3
23.10.2023 08:00 6. Ondřej Soroka Squash Haštal 3:1
15.10.2023 09:00 6. Adam Kubný Sportcentrum Step 1:3
26.09.2023 16:00 4. Radek Sedláček Sport Centrum Evropská 0:3
15.09.2023 17:00 4. Tomáš Kučera Squash Haštal 1:3
12.09.2023 18:00 4. Rišo Hlásko Squashcentrum Strahov 3:2
10.09.2023 19:00 4. Petr Sagner Squash Haštal 1:3
14.08.2023 16:00 5. Petra Vansová Squash Haštal 2:3 Komentáře
11.08.2023 16:00 5. Pavel Kamir Sport Centrum Evropská 2:3
07.08.2023 08:00 5. Kateřina Štromerová Squash Haštal 3:0
03.08.2023 08:00 5. Tomáš Kratochvíl Squashcentrum Strahov 3:2
23.07.2023 20:00 5. Adam Kubný Sportcentrum Step 0:3
20.07.2023 12:12 5. Oliver Cox 3:S Komentáře
17.07.2023 12:00 5. Jakub Adam Squash Haštal 2:3
09.07.2023 20:00 5. Jan Heřmánek Squashcentrum Strahov 3:2
30.04.2023 19:00 8. Milan Svatoš Squashcentrum Strahov 3:1 Komentáře
27.04.2023 10:00 8. Martin Holub 3:S Komentáře
27.04.2023 08:00 8. Lubomír Skoupil Squash Haštal 3:1
21.04.2023 18:00 8. Oliver Cox Sport Centrum Evropská 3:2
26.03.2023 19:00 9. Kateřina Štromerová Squash Holešovice 3:0
19.03.2023 19:00 9. Miroslav Kopecký Squashcentrum Strahov 3:1
16.03.2023 17:00 9. Jiří Fajt Squash Arena 0:3
04.03.2023 14:00 9. Adam Hladík Sport Centrum Evropská 3:1
01.03.2023 00:10 9. Pavel Herein S:S
23.02.2023 16:00 9. Oleg Suvorov Sport Centrum Evropská 3:2
19.02.2023 14:00 9. Jakub Semela Squashcentrum Strahov 3:2
17.02.2023 16:00 9. Richard Štefánek Sport Centrum Evropská 1:3
31.01.2023 21:28 8. Tomáš Volák S:3 Komentáře
31.01.2023 18:00 8. Marián Siegfried Sport Centrum Evropská 0:3
20.01.2023 17:00 8. Jonáš Václavek Squash Haštal 2:3
06.01.2023 08:00 8. Jakub Adam Squash Haštal 3:1
16.12.2022 08:00 7. Jan Walter Squashcentrum Strahov 2:3
07.12.2022 01:01 7. Adam Breznen 3:S Komentáře
06.12.2022 08:00 7. Radek Sedláček Squash Haštal 0:3
04.12.2022 19:00 7. Libor Bučinský Squashcentrum Strahov 1:3
25.11.2022 11:31 8. Jakub Semela 3:S Komentáře
15.11.2022 08:00 8. Martin Holub Squash Haštal 3:0
13.11.2022 18:00 8. Petr Krejčí Squash Haštal 1:3
08.11.2022 10:00 8. Oleg Suvorov Sport Centrum Evropská 3:1
30.10.2022 19:00 7. Petr Novotný HIT Fitness Flora 1:3
16.10.2022 17:00 7. Pavel Kořenář Sport Centrum Evropská 0:3
14.10.2022 11:00 7. Jaroslav Růžička Squash Haštal 1:3
04.10.2022 08:00 7. Jan Heřmánek Squash Haštal 3:1 Komentáře
03.10.2022 00:10 5. Petr Bena S:S
03.10.2022 00:10 5. Richard Štefánek S:S
22.09.2022 19:00 5. David Gross Squash Holešovice 0:3
04.09.2022 19:00 5. Jan Walter Squashcentrum Strahov 1:3
01.09.2022 00:10 5. Lumír Dul 3:S
22.08.2022 18:00 5. Ondřej Soroka Squash Haštal 3:1
09.08.2022 08:00 5. Marek Smrha Squash Haštal 0:3
04.08.2022 18:00 5. Libor Bučinský Squashcentrum Strahov 3:1
28.07.2022 18:00 6. Petr Němec HIT Fitness Flora 3:2
21.07.2022 18:00 6. Petr Vrabec Squash Haštal 3:0 Komentáře
19.07.2022 17:30 6. Tomáš Volák Sportcentrum Step 3:1
14.07.2022 18:00 6. Jan Neuman Squash Haštal 0:3
24.06.2022 14:09 8. Petr Doleček 3:S Komentáře
23.06.2022 17:00 8. Martin Lédl Sportovní klub Budějovická 3:1
17.06.2022 19:00 8. Basel Samy Squash Haštal 3:2 Komentáře
16.06.2022 18:00 8. Milan Svatoš Squash Haštal 3:0 Komentáře
31.05.2022 08:33 7. Sebastian Garcia S:S Komentáře
29.05.2022 19:00 7. Jakub Šiška Sport Centrum Evropská 2:3 Komentáře
26.05.2022 20:00 7. Daniel Turanský Sport Centrum Evropská 1:3
22.05.2022 19:00 7. Jiří Bodlák HIT Fitness Flora 3:2 Komentáře

Platební metody

Platební metody